Kogo reprezentuje osoba

Feluch Krzysztof Jacek

w KRS

Krzysztof Jacek Feluch

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Feluch
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Częstochowa (Śląskie), Gdańsk (Pomorskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bójko Justyna Maria, Dębowski Rafał Andrzej, Karwat Piotr Wojciech, Leśnodorski Bogusław, Marzec Robak Marta Paulina, Melzacki Marcin Andrzej, Ślusarek Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nosiński Marcin Iskender
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Elżbieta, Ajnenkel Bogdan Kazmierz, Bielawska Maria Elżbieta, Bielawski Jan Józef, Bieńkowska Katarzyna, Cieśliński Rafał, Cwiżewicz Ewa Maria, Godlewski Maciej Piotr, Kostrzewa Eugeniusz Karol, Lissowska Maria, Majchrzak Flakiewicz Barbara Maria, Marciniak Andrzej, Nasiłowski Zbigniew, Nowacki Jan Ludomir, Olszyński Józef, Rakowska Marianna, Redzimski Piotr Józef, Rosłan Krystyna, Rudkiewicz Marzenna Irena, Ruka Paweł Henryk, Szewczyk Jarosław Ryszard, Szewczyk Małgorzata, Taranko Teresa Maria, Twarowska Ewa Maria, Uchman Ryszard Andrzej, Wiśniewska Janina, Włodarczyk Zofia Teresa, Zimiński Wojciech Mikołaj, Łyżwińska Iwona, Łyżwiński Wojciech Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sulmicki Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biełanowicz Tomasz, Brodowski Daniel Jerzy, Ehrlich Adam, Gintrowska Katarzyna, Hordyński Paweł, Lisiecki Michał Maciej, Lytvynov Konstyantyn, Mirante Giuseppe, Sadowski Tomasz Henryk, Surmacki Piotr Adam, Williams David

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszyk Arkadiusz Tomasz, Gałęzewski Roman, Iskra Mariusz, Jadczyk Zbigniew, Krasulenko Sergii, Lytvynov Kostyantyn, Metschkow Boshidar, Ozon Daniel Sebastian, Stokłosa Andrzej Rafał, Tomaszewski Krzysztof, Yatsenko Ihor, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łubiński Sławomir
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koszowski Oliwer Bogusław, Marekwica Barbara Natalia, Obłąk Jan, Rak Krzysztof, Rawecki Jacek, Regulski Roman, Styrylski Janusz, Łyda Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łój Roman
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danecki Grzegorz, Krasulenko Sergii, Krasulenko Sergii, Litwinow Konstanty, Melzacki Marcin, Pawełczak Katarzyna, Yatsenko Ihor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolny Kazimierz Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bondar Yuriy, Kravets Volodymyr, Lytvynov Kostyantyn, Pylypenko Oleksandr, Taruta Sergiy, Turchyn Iaroslav, Yatsenko Ihor, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sapelin Andrey

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3p Holding S.A., Warszawa − KRS 0000319700
  2. 3p Inwestycje Internetowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000276718
  3. Abstra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627346
  4. Ad2run Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000382614
  5. Adiuvo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374921
  6. Aes Cargo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011960
  7. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  8. Ago Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731655
  9. Ago Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732834
  10. Akademia Żeglarska, Warszawa − KRS 0000637027
  11. Balmoso Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000712887
  12. Becolour Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000394121
  13. Bj Real Estate Jelonek Spółka Komandytowa, Zakopane − KRS 0000681703
  14. Bodycenter Sp. Z O.O., M.st. Warszawa − KRS 0000283186
  15. Bumco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406520
  16. Capital Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318855
  17. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  18. Cc System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386024
  19. Ch Lublin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374918
  20. Creditor Cms Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368703
  21. Crystal House S.A., Warszawa − KRS 0000385873
  22. Czwarta Władza Stowarzyszenie Na Rzecz Niezależności Mediów Publicznych W Polsce, Warszawa − KRS 0000390570
  23. D-arko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Nowy Tomyśl − KRS 0000378421
  24. Danecki, Dec Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Katowice − KRS 0000218225
  25. Dijo Sp. Z O.O., Zabrodzie − KRS 0000655567
  26. Distribution Point Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000201826
  27. Drukarnia Kolejowa Kraków Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000027610
  28. Dtt Communication Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061447
  29. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  30. Euroad - Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195754
  31. Europejskie Centrum Innowacyjnej Myśli Publicznej, Warszawa − KRS 0000419077
  32. Film Point Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413241
  33. Finker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546740
  34. Finker Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579711
  35. Foga Polen Sp. Z O.O., Chynów − KRS 0000172838
  36. Forum Infrastruktury Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000649292
  37. Forum Młodych Solidarni, Wrocław − KRS 0000131469
  38. Fud Technologies Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000734665
  39. Fundacja Abcxxi - Cała Polska Czyta Dzieciom, Warszawa − KRS 0000097051
  40. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  41. Fundacja Im. Przemysława Gintrowskiego, Warszawa − KRS 0000602278
  42. Fundacja Imieniem Kazimierza Deyny, Warszawa − KRS 0000362461
  43. Fundacja Orle Pióro Wschód, Lublin − KRS 0000654531
  44. Fundacja Projekt: Polska, Warszawa − KRS 0000293488
  45. Fundacja Promocji Solidarności, Gdańsk − KRS 0000028230
  46. Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia Ogród Nadziei, Warszawa − KRS 0000218418
  47. Fundacja Rozwoju Nauk Społecznych i Ekonomicznych Pro Futura, Warszawa − KRS 0000099635
  48. Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno-społeczne, Warszawa − KRS 0000095870
  49. Fundacja Tygodnika Wprost, Warszawa − KRS 0000419810
  50. Fundacja Wspierania Polskiego Kolarstwa, Pruszków − KRS 0000562939

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3w Internet Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037049
  2. A.s. Interbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076088
  3. Action Kg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246832
  4. Adhd Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377001
  5. Admobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234216
  6. Advanced Construction Technologies Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000533269
  7. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  8. Agro-freeze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046667
  9. Airway Medix Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451612
  10. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  11. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  12. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  13. Aquarius Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kazimierz Dolny Cholewianka − KRS 0000201282
  14. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  15. Auto-grotex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134867
  16. B2b Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022910
  17. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  18. Bartrade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276591
  19. Biko Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000309266
  20. Bisk S.A., Łubna − KRS 0000041467
  21. Biuro Handlu Zagranicznego Sinco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059479
  22. Biuro Projektowo-technologiczne Pewa W Prywatyzacji, Warszawa − KRS 0000033967
  23. Bluetooth And Marketing Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294477
  24. Bober Trade Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Wadowice − KRS 0000280501
  25. Brain Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374922
  26. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  27. Budostal - 5 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000130378
  28. Budownictwo i Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106976
  29. Bumech S.A. W Restrukturyzacji, Katowice − KRS 0000291379
  30. Capital Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177159
  31. Cempol Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177158
  32. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  33. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  34. Centrum Informatyki, Telekomunikacji i Automatyki Ita Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000136489
  35. Cezex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000045108
  36. Chateau Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023074
  37. Chemagev Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141777
  38. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  39. Cleantech Sp. Z O.O., Szczecinek − KRS 0000532863
  40. Cleveren Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374923
  41. Clickad S.A., Warszawa − KRS 0000431214
  42. Decorador S.A., Warszawa − KRS 0000092930
  43. Dejmos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266978
  44. Delivor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598288
  45. Delta Sport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028924
  46. Dijo Baking Sp. Z O.O., Zabrodzie − KRS 0000650758
  47. Dijo Holding Sp. Z O.O., Zabrodzie − KRS 0000423425
  48. Dijo Investment Sp. Z O.O., Zabrodzie − KRS 0000646397
  49. Dijo Sweet Sp. Z O.O., Zabrodzie − KRS 0000650002
  50. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. usługa szkoleniowa w ramach projektu pn. Kapitał ludzki bogactwem regionu, ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    Zamówienie składa się z 7 części -tematów szkoleń. Poniżej podział na części:
    Część 1 Spawacz spoin pachwinowych blach i rur w metodzie MAG (135) - 20 osób, Część 2 Księgowość zaawansowana z wykorzystaniem komputera oraz obsługą programu Płatnik - 10 osób,
    Część 3 Merchandising w handlu z obsługą komputera i kas fiskalnych - 15 osób, Część 4 Operator maszyn do robót ziemnych (do wyboru jedna specjalność: obsługa koparki jednonaczyniowej klasy III lub ładowarki jednonaczyniowej - klasy III lub koparko-ładowarki -wszystkie typy) -15 osób,
    Część 5 Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowej - 25 osób,
    Część 6 Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z modułem języka niemieckiego -
    10 osób,
    Część 7 Pracownik hurtowni - magazynu z obsługą wózków jezdniowych i
    użytkowych programów komputerowych.
  2. Organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pod nazwą: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    2. Zakres zamówienia obejmuje przeszkolenie maksymalnie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnicach. Zamawiający dopuszcza możliwość przeszkolenia mniejszej - minimum 10 osobowej grupy.
    3. Zamawiający nie dopuszcza realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia w połączeniu z innymi osobami z wolnego naboru (z wyjątkiem kierowanych przez Zamawiającego). Możliwość udziału w szkoleniu osób kierowanych przez inne instytucje podejmie Zamawiający po rozpatrzeniu stosownego wniosku.
    4. Minimalny zakres szkolenia - opis modułów szkoleniowych: - zapoznanie z przepisami BHP, - materiałoznawstwo i maszynoznawstwo, - metody spawania, wykonywanie spoin w różnych pozycjach, - obsługa urządzeń pomocniczych i sprzętu do spawania, - uruchomienie i obsługa stanowiska do spawania, - rysunek techniczny.
    Uwaga: W pkt 4 został podany minimalny zakres programowy wskazując tym samym na zagadnienia, które winny zostać podjęte podczas szkolenia z możliwością ich rozszerzenia.
    5. Ilość godzin przypadających na jednego uczestnika musi wynosić 210 godzin zegarowych (w tym 160 godzin praktycznych) w zakresie szkolenia objętego przedmiotem zamówienia.
    6. Pod pojęciem godzina zegarowa rozumie się 45 minut zajęć dydaktycznych i 15 minut przerwy.
    7. Szczegółowy zakres szkolenia (w tym plan nauczania oraz treści szkolenia), czas trwania, sposób organizacji szkolenia, należy zawrzeć w programie szkolenia, stanowiącym Załącznik do siwz. Program szkolenia musi być opracowany zgodnie z Wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Ponadto program szkolenia musi zawierać informacje odpowiadające wymaganiom §75 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 grudnia 2011 roku zmieniająca rozporządzenie w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 279, poz. 1641 z 2011 roku).
    8. Szkolenie należy zrealizować wg planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu.
    9. Zajęcia dla każdego z uczestników szkolenia muszą odbywać się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach 08:00 - 19:00.
    10. Ilość godzin szkolenia w ciągu jednego dnia nie może być większa niż 8 (godzin zegarowych).
    11. Wszystkie zajęcia muszą być przeprowadzone z trenerem. Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metodą e-learningu, w formie eksternistycznej, etc.
    12. Szkolenie należy przeprowadzić na terenie miasta Chojnice.
    13. Każdy uczestnik szkolenia winien otrzymać na własność: - teczkę skrzydłową na rzep, format A4, (szerokość grzbietu co najmniej 30 mm), wykonaną z wytrzymałej tektury zewnętrznie lakierowanej (lub wykonanej z tworzywa sztucznego), - notes format A4, minimum 80 kartek, - długopis, - odzież ochronną z obuwiem i kaskiem, - odpowiednią ilość materiałów do realizacji zajęć praktycznych w zakresie objętym zamówieniem.
    14. Wykonawca zobligowany jest do zapewnienia każdemu z uczestników szkolenia dodatkowych, adekwatnych do treści szkolenia, środków i materiałów dydaktycznych tj. podręczników (opracowanie książkowe posiadające Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki - ISBN), skryptów obejmujących czytelne i estetycznie wykonane kserokopie materiałów, itp.
    15. Materiały dydaktyczne, o których mowa w pkt 13 i 14, muszą być nowe, nieużywane, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz dobre jakościowo.
    16. Każdy uczestnik winien otrzymać imienny identyfikator.
    17. Wykonawca musi dysponować lokalem/ami do realizacji zajęć teoretycznych i praktycznych wyposażonym/i, w minimum 12 stanowisk dla uczestników szkolenia.
    18. Wykonawca, w celu prawidłowej realizacji szkolenia, zapewni co najmniej: - sale dydaktyczne, spełniające wymogi BHP i ochrony Ppoż; - osobne stanowiska pracy dla każdego z uczestników, - dostęp do takiej ilości pomieszczeń, która zapewni możliwość realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia, - swobodny dostęp do pomieszczeń sanitarnych w budynku, w którym odbywają się zajęcia w ramach szkolenia (tj. WC, umywalka wraz z dostępem do ciepłej wody), - dostęp do niezbędnych środków czystości (tj. papier toaletowy, mydło do rąk, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk), -dostęp do zaplecza socjalnego (tj. czajnik elektryczny lub inne urządzenie umożliwiające zaparzenia kawy lub herbaty) oraz kubki jednorazowe przeznaczone do napojów gorących lub zimnych, łyżeczki.
    19. Wykonawca we wszystkie dni szkolenia zapewni uczestnikom ciepłe i zimne napoje w postaci: kawy, herbaty oraz wody gazowanej i niegazowanej.
    20. Sale, w których odbywać się będzie szkolenie muszą być przestronne, jasno oświetlone, wyposażone w stoliki i krzesła oraz sprzęt dydaktyczny (w tym do praktycznej nauki spawania) i multimedialny niezbędny do prawidłowego przebiegu szkolenia