Kogo reprezentuje osoba

Ficek Józef

w KRS

Józef Ficek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Józef
Nazwisko:Ficek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Ewa Irena, Chrustek Barbara, Ciuruś Trzaska Urszula, Czopek Agnieszka Wanda, Dańko Teresa, Dębowska Ewa Aleksandra, Diaków Ryszard Piotr, Drozdowska Jolanta Krystyna, Jaglarz Teresa Dorota, Kaczor Anna Ewa, Kaczorowska Grażyna Władysława, Konarska Maria, Kościółek Renata Stanisława, Kozicki Janusz, Kubik Ryszard Wiesław, Kusek Władysława, Malarz Lucyna Michalina, Markiel Edyta Elżbieta, Nowak Ryszard, Perska Elżbieta Antonina, Piechowiak Stanisław Michał, Pisarska Krystyna Genowefa, Sanak Maria, Skalbmierski Dariusz Tomasz, Stachura Andrzej Franciszek, Słomska Dorota Elżbieta, Tytoń Monika Matylda, Łaciak Barbara

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budz Jan, Furman Zofia, Haraziński Stanisław, Kucińska Janina, Ladra Piotr Jacek, Sanak Maria, Sosnowiec Adam, Świątczak Renata, Tokarz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Łukasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Ewa Irena, Chrustek Barbara, Ciuruś Trzaska Urszula, Czopek Agnieszka Wanda, Dańko Teresa, Dębowska Ewa Aleksandra, Diaków Ryszard Piotr, Drozdowska Jolanta Krystyna, Jaglarz Teresa Dorota, Kaczor Anna Ewa, Kaczorowska Grażyna Władysława, Konarska Maria, Kościółek Renata Stanisława, Kozicki Janusz, Kubik Ryszard Wiesław, Kusek Władysława, Malarz Lucyna Michalina, Markiel Edyta Elżbieta, Nowak Ryszard, Perska Elżbieta Antonina, Piechowiak Stanisław Michał, Pisarska Krystyna Genowefa, Sanak Maria, Skalbmierski Dariusz Tomasz, Stachura Andrzej Franciszek, Słomska Dorota Elżbieta, Tytoń Monika Matylda, Łaciak Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alti Plus S.A., Kraków − KRS 0000177404
  2. Alti Plus S.A. Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000489808
  3. Alti Plus S.A. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000420757
  4. Alti Sp. J. Leszek Gibała, Kraków − KRS 0000004397
  5. Arged Spółdzielnia Handlowa Społem W Krakowie, Kraków − KRS 0000060780
  6. Bonne Vie, Kraków − KRS 0000513341
  7. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  8. Centralny Ośrodek Chłodnictwa Coch W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000307701
  9. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  10. Ep Gamów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000345681
  11. Eurofloor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000152214
  12. Euroinvest-2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238567
  13. F.h.p. Grajpek W.dębowski, J.dębowska - Sp. J. Likwidacyjnej, Grajów − KRS 0000075441
  14. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O., Lubaczów − KRS 0000109853
  15. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000485504
  16. Foreco Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000257054
  17. Fundacja Centrum Analiz Regionalnych, Kraków − KRS 0000298407
  18. G M S Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000183877
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dobczyce − KRS 0000129017
  20. Gs Bukowina Tatrzańska Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000323097
  21. H S Nieruchomości Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000246602
  22. Handlowa Spółdzielnia Jubilat, Kraków − KRS 0000168419
  23. Hgg Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000479574
  24. Jk Logistic Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Osiek − KRS 0000422864
  25. K-service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517732
  26. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  27. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Sudole, Sudół − KRS 0000009144
  29. Platinium Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000566421
  30. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. - Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000489016
  31. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000487256
  32. Platinium Wellness Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000383004
  33. Prozach S.A., Oświęcim − KRS 0000573106
  34. Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238375
  35. Przedsiębiorstwo Handlowe i Produkcyjne Sinah Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000101639
  36. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Polmos W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000090490
  37. Softhis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238391
  38. Solartech Invest S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000415775
  39. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Bochni, Bochnia − KRS 0000127692
  40. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Końskich, Końskie − KRS 0000206861
  41. Społem Spółdzielczy Ośrodek Wypoczynkowy Zorza, Warszawa − KRS 0000451442
  42. Społem Zakopane Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000473230
  43. Spółdzielnia Usługowo-zaopatrzeniowa Rolników i Kółek Rolniczych, Jędrzejów − KRS 0000128755
  44. Tatrzańska Fala Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000181792
  45. Tatrzański Bank Spółdzielczy, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000172913
  46. Univers - Art Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000248196
  47. Związek Euroregion Tatry, Nowy Targ − KRS 0000035897
  48. Związek Polskiego Spisza, Łapsze Niżne − KRS 0000211229
  49. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000356071

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s.a. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. J. Maciej Perlik, Robert Zięcik Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000075635
  2. Aedes S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000392032
  3. Apartamenty Ludwinów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000191699
  4. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  5. Biuro Handlu Zagranicznego Inter-tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000130433
  6. Compact S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000078508
  7. Czarna Góra - Koziniec Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000239680
  8. Ekoprzem Construcion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000341908
  9. Everest.pl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000286926
  10. Galeria Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000007624
  11. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000180803
  13. Grupa Podhale Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000042085
  14. Handlowa Spółdzielnia Gorzków, Nowy Sącz − KRS 0000106460
  15. Jtk Investments Group Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000110446
  16. Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Końskie − KRS 0000020699
  17. Korporacja Gospodarcza Efekt S.A., Kraków − KRS 0000115403
  18. Krakowska Spółdzielnia Gastronomiczna, Kraków − KRS 0000132689
  19. Małopolski Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Kraków − KRS 0000141811
  20. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000033618
  21. Miejskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000039362
  22. Niwa Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Myślenice − KRS 0000049814
  23. Orion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000124501
  24. Pentagram-project Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000187282
  25. Polrest S.A., Kraków − KRS 0000138155
  26. Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem W Zakopanem, Zakopane − KRS 0000128689
  27. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Wadowicach S.A. Likwidacyjnej, Wadowice − KRS 0000089986
  28. Przedsiębiorstwo Labtar Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000109304
  29. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz, Nowy Targ − KRS 0000033639
  30. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Kielce − KRS 0000124058
  31. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Oszczędność W Skarżysku-kamiennej, Skarżysko-kamienna − KRS 0000051751
  32. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000131282
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Zorza W Myślenicach, Myślenice − KRS 0000147961
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pardałówka, Zakopane − KRS 0000110107
  35. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowa Żelbet, Wadowice − KRS 0000173149
  36. Stowarzyszenie Przedsiębiorcy Skarżyska, Skarżysko-kamienna − KRS 0000045675
  37. Tax Experts Rachunkowość-restrukturyzacja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000219533
  38. Tpk-30 Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284004
  39. Zakłady Mechaniczno-remontowe Rytwiany Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000295142
  40. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000164773


Inne osoby dla Ficek (97 osób):