Kogo reprezentuje osoba

Fiedorowicz Stanisław

w KRS

Stanisław Fiedorowicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Nazwisko:Fiedorowicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gęsicki Krzysztof, Lubotzki Radosław, Rudacki Michał, Sobociński Wojciech Antoni, Wysiecki Włodzimierz Edmund

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adlor Skarszewska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000185226
  2. Aks Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000190244
  3. Baltic Montex Steel Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000526242
  4. Bałtyk Usługi Rehabilitacyjno-wypoczynkowe M.niemiec i P.diak Sp. J., Pruszcz Gdański − KRS 0000254574
  5. Biuro Podróży Fregata - Pttk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000023432
  6. Bogmar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Straszyn − KRS 0000429042
  7. Centrum Edukacji i Promocji Regionu Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000612182
  8. Danmar Domy Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000614189
  9. Danmar Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000128360
  10. Gst-steel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000027821
  11. Inall Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dziewięć Włók − KRS 0000216076
  12. Invest Group Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000369543
  13. Kancelaria Prawno - Podatkowa Ars Lege Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000496000
  14. Kaszubskie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000345359
  15. Konrem Nauta-bis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000432317
  16. Konrem-nauta Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000179548
  17. Montex Shipyard Dębowski Wasiołek Sp. J., Gdańsk − KRS 0000442062
  18. Mte - Design Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000448331
  19. Nauta Waterfront Południe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000439533
  20. Nauta Waterfront Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000439534
  21. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Nauta Przy Stoczni Remontowej Nauta S.A. W Gdyni, Gdynia − KRS 0000130732
  22. Pol Nordic Facility Management Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000072855
  23. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  24. Promopack Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Koleczkowo − KRS 0000117662
  25. Rescue Safety Technologies Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000398102
  26. S.r.k. - Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000171285
  27. Spv Waterfront Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000474302
  28. St-al Marine Services Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000111908
  29. Stocznia Remontowa Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000047582
  30. Sun Energy S.A., Gdańsk − KRS 0000553891
  31. Śląska Eko Energia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000407081
  32. Towarzystwo Gospodarcze Spogo Sp. Z O.O., Pomyje − KRS 0000194152
  33. Trans-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000184939
  34. Wm Cargo Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000268472
  35. Wzrt-projekt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000376699
  36. Zakładowa Ochotnicza Straż Pożarna Przy Trans-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000449019

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 S Projektowanie Konstrukcji Okrętowej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000263527
  2. Agencja Handlowo-usługowa Inter-marco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000279500
  3. Apm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000354959
  4. Auto Serwis Północ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000303604
  5. Elektro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000146621
  6. Energoexport-północ S.A., Gdynia − KRS 0000023784
  7. Hydro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000179561
  8. Invest Exclusiv Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000321218
  9. Janda Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000208998
  10. Kaszub Meblarska Spółdzielnia - Zakład Pracy Chronionej W Kościerzynie Likwidacyjnej, Kościerzyna − KRS 0000049213
  11. Kompania Budowlana - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000001954
  12. Kormal-nauta Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000179571
  13. Le-dar Ship Building Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000289495
  14. Malkor Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000513107
  15. Med.tech.consulting Polska Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000025155
  16. Motor Nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000135854
  17. Mw Inwestycje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000293503
  18. Nauta - Stal Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000054464
  19. Nauta-hull Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000058101
  20. Ogólnopolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. Układowej, Gdańsk − KRS 0000059763
  21. Polskie Towarzystwo Spedycyjne Oskar S.A., Gdańsk − KRS 0000149151
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Toragra-Sp. Z O.O.., Stawiska − KRS 0000209192
  23. Przedsiębiorstwo Projektowo-usługowe Mepro Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000203665
  24. Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego W Sztumie, Sztum − KRS 0000074500
  25. Rema 1000 Polska Młyniec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000204337
  26. Remontowa Hydraulic Systems Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000057249
  27. Silgan Metal Packaging Tczew S.A., Tczew − KRS 0000002201
  28. Usługowa Spółdzielnia Pracy Labor W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000259894


Inne osoby dla Fiedorowicz (90 osób):