Kogo reprezentuje osoba

Fik Elżbieta

w KRS

Elżbieta Fik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Nazwisko:Fik
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1967 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gniezno (Wielkopolskie), Witkowo (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrysiak Joanna, Bejm Aneta Maria, Bernacik Anna, Bernacik Monika, Borkowicz Jan, Borowska Barbara, Boruszewska Justyna Barbara, Błażejczak Łukasz Marcin, Chmura Dorota Maria, Chołżyńska Elwira, Chrzanowska Justyna Anna, Cichowicz Anna Marta, Dolata Dorota, Drapikowska Marlena Anna, Dziel Beata, Erber Katarzyna, Górak Malwina, Gołańczyk Anna Maria, Homa Marcin, Jóźwiak Anna Grażyna, Jóźwiak Nina, Kaczmarek Tadeusz, Karczewska Paulina Marta, Kaszyński Rafał, Kleban Magdalena, Klucz Danuta Jadwiga, Kluczyńska Lidia, Koczorowska Paulina, Konieczka Danuta Zofia, Kopacz Marek, Koteras Robert, Kowalczyk Mariusz, Kujawa Karolina Helena, Kwapich Magdalena, Kwiatkowska Jolanta, Kłossok Bożena, Lengas Joanna Paulina, Lewandowski Roman, Lewicka Mirosława Maria, Lewicki Jacek Leon, Liniewicz Renata Elżbieta, Macioszek Krzysztof, Majchrzak-stypa Anita, Mańka Izabela Katarzyna, Marzyński Przemysław Jerzy, Matelska Katarzyna, Mazurkiewicz Marlena Joanna, Miler-kawałko Agnieszka, Mochalska Róża Anna, Nawrocka-miśkiewicz Marzena, Niecikowska Zofia Bogumiła, Nowacka Paulina Izabela, Nowak Anna Magdalena, Pakulska Elżbieta, Pawłowska-nowicka Patrycja Maria, Polus Katarzyna Barbara, Pomorska Joanna Weronika, Pomorski Waldemar, Płaczek Małgorzata, Robakowska Anna, Rosłaniec Weronika, Rybarczyk Katarzyna, Sadłowski Ryszard, Sałata Renata, Skrzypczak Bożena Janina, Skrzypczyk Anna, Śmielecka Joanna, Śmiłowska Renata, Śrama Edyta Justyna, Stokłosa Anna Maria, Strauchmann Anita Agnieszka, Stupczyńska Zofia, Świerkowska Barbara Maria, Szelewska Zofia Elżbieta, Słomianny Leszek, Tamul Halina Kinga, Tańska Irena, Tomczak Joanna, Trzaskawka Marika Anna, Wadecka Agata, Wiśniewski Tomasz, Wojciechowska Julianna Maria, Wójcik Jan, Wolna-kwiatkowska Magdalena Ewelina, Wolny Sebastian, Woźniak Beata Barbara, Woźniak Józef, Zalaszewska Barbara, Zamiar Ewa Katarzyna, Zielińska Samanta Magdalena, Zybała Aleksandra Barbara, Zyk Krzysztof, Łuczak Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łykowski Wincenty

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Edward Stanisław, Antczak Joanna, Bińkowski Leszek, Bogdańska Aneta Maria, Borzęda Aurelia, Czupryniak Teresa, Dalak Wiesław, Depczyńska Barbara Helena, Dolaczyńska Bożena, Dykszak Maria Urszula, Dzięcioł Anna, Fraszczyk Grażyna, Gadzinowska Katarzyna, Gortat Olga, Góryń Renata, Grochowiak Michał, Jakubowska Elwira, Janas Stanisław, Jaworska Anna Maria, Jaworska Zenobia, Kaźmierczak Anna, Kaźmierczak Wiesława Halina, Kałdan-nowakowska Paulina, Kałużny Antoni, Kicińska Halina, Kotecka Barbara, Kozłowska Urszula, Krawczykowska Małgorzata Zofia, Kwapich Natalia, Lisiak Paweł, Majchrzak Edyta Sandra, Marciniak Jacek, Marciniak Władysław Maksymilian, Maroszek Ignacy, Michalak Wioleta, Niewiadomski Marcin Bartłomiej, Piechowiak Wiesława Henryka, Połatyński Józef, Przybysz Anna Małgorzata, Rabiega Ewelina, Rogaś Mateusz, Rosiak Roksana Maria, Rydlewicz Adam Marek, Rydlewicz Daria, Salska Emilia Barbara, Skrzeszewska Monika Anna, Stasiak Bożena Marianna, Stemplewska Katarzyna Stanisława, Szoszorek Agnieszka, Tomczak Janusz, Trzcińska Maria, Witkowska Elwira Anna, Zborowska Emilia, Zdziennicka Danuta Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymańska Weronika Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000094874
  2. Bank Spółdzielczy W Witkowie, Witkowo − KRS 0000051033
  3. Fundacja Angeli Terrae, Konstancin-jeziorna − KRS 0000787279
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Kiszkowo, Kiszkowo − KRS 0000046957
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000059420
  6. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Mogilno − KRS 0000221079
  7. Ikhakima Invest Sp. Z O.O., Domanin − KRS 0000839434
  8. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Warszawa − KRS 0000127435
  9. Kurkowe Bractwo Strzeleckie W Witkowie Zał. 1742 R., Witkowo − KRS 0000388377
  10. Ludowy Bank Spółdzielczy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000124657
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Domaninie, Domanin − KRS 0000387677
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Dziwiu, Dziwie − KRS 0000007374
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Mielżynie, Mielżyn − KRS 0000030884
  14. Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Handlu i Usług Kos-pol Sp. Z O.O. W Kołaczkowie, Kołaczkowo − KRS 0000091844
  15. Sąsiedzi Wokół Szlaku Piastowskiego, Mogilno − KRS 0000262511
  16. Spółdzielcza Grupa Producentów Warzyw Piast, Michalcza − KRS 0000361504
  17. Spółdzielcza Grupa Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych W Michalczy, Michalcza − KRS 0000433798
  18. Spółdzielczy System Ochrony Sgb, Poznań − KRS 0000600238
  19. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Im. Maksymiliana Jackowskiego W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000106860
  20. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  21. Spółka Plantatorsko-pracownicza Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000205939
  22. Stowarzyszenie Dzierżawców i Właścicieli Rolnych Rp, Jeziorki − KRS 0000107386
  23. Stowarzyszenie Integracyjno - Rehabilitacyjne Razem, Czerniejewo − KRS 0000277205
  24. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Rozwoju Szkoły i Wsi Wspólna Sprawa, Stara Sobótka − KRS 0000315597
  25. Stowarzyszenie Producentów Ziemniaka Przemysłowego, Trzemeszno − KRS 0000029483
  26. Stowarzyszenie Przemiany Młodych, Gniezno − KRS 0000067986
  27. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku W Kłodawie, Kłodawa − KRS 0000310494
  28. Tarega Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000915912
  29. Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik, Poznań − KRS 0000068445
  30. Wielkopolski Bank Spółdzielczy, Poznań − KRS 0000087833
  31. Wielkopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Poznaniu, Poznań − KRS 0000089151
  32. Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000090292

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Dąbiu, Dąbie − KRS 0000171137
  2. Bank Spółdzielczy W Przedczu, Przedecz − KRS 0000171138
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Witkowo − KRS 0000105904
  4. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Kole, Koło − KRS 0000041425
  5. Pfeifer Amp; Langen Polska S.A., Poznań − KRS 0000080986
  6. Piastowski Bank Spółdzielczy W Janikowie, Janikowo − KRS 0000135971
  7. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. Z O.O., Trzemeszno − KRS 0000066285
  8. Rawo Machining Tomczakamp;kuszak Sp. J., Gniezno − KRS 0000752423
  9. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  10. Spółdzielnia Administracyjno – Usługowa W Kołaczkowie, Kołaczkowo − KRS 0000183306
  11. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Witkowie, Witkowo − KRS 0000105268
  12. Spółdzielnia Mleczarska W Witkowie, Witkowo − KRS 0000145901
  13. Spółdzielnia Usług Rolniczych Agrola W Mogilnie, Mogilno − KRS 0000203510
  14. Urbis Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000069876


Inne osoby dla Fik (39 osób):