Kogo reprezentuje osoba

Fiok Grażyna Elżbieta

w KRS

Grażyna Elżbieta Fiok

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grażyna
Drugie imię:Elżbieta
Nazwisko:Fiok
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkow Lech Mateusz, Bereza Arkadiusz Karol, Chibowski Stanisław, Dąbrowski Andrzej, Grudziński Maciej Edward, Harasimiuk Marian Ignacy, Kamiński Wiesław Andrzej, Komotajtis Katarzyna, Kot Henryk Jan, Kurowski Andrzej, Leszczyński Leszek Józef, Mazur Grzegorz, Michałowski Stanisław, Mojak Ryszard, Pomorski Jan Andrzej, Sendecka Marzenna Urszula, Stępnik Krzysztof Paweł, Urbanek Mirosław Piotr, Węcławski Jerzy Piotr, Łoboda Mirosław Zygmunt, Łojko Grażyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkow Lech Mateusz, Chibowski Stanisław, Dębicki Ryszard Antoni, Dobrowolski Radosław Henryk, Kot Henryk Jan, Malinowski Andrzej Piotr, Mazur Grzegorz, Pomorski Jan Andrzej, Urbanek Mirosław Piotr, Węcławski Jerzy Piotr, Widelski Wojciech Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Puch Krzysztof Michał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobryk Urszula, Chibowski Stanisław, Dąbrowski Andrzej, Michałowski Stanisław, Nizioł Piotr, Pastuszak Zbigniew, Piotrowski Jacek, Urbanek Mirosław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bichta Marzena Ewa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dębicki Ryszard Antoni, Maniecki Maciej Jacek, Podkański Sebastian, Łoboda Mirosław Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobryk Urszula, Domaszewicz Justyna, Dryło Violetta Ewa, Karczmarska Edyta, Nieoczym Anna Urszula, Opasiak Piasecka Małgorzata Maria, Przygodzki Patryk

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowski Dariusz Paweł, Bagiński Janusz Waldemar, Bardan Maciej Stanisław, Cziura Piotr Jacek, Gaweł Bolesław, Iwaniak Ewa Maria, Kałużyński Józef, Kieracińska Jolanta Małgorzata, Kozik Konrad Jerzy, Kroker Jachiewicz Małgorzata, Lipiec Zajchowska Marianna, Mierzwiński Bohdan, Nowak Waldemar, Oziembło Michał Aleksander, Podkański Sebastian, Szeflińska Grażyna Elżbieta, Tomkowiak Joanna, Vanhaeren Bart Achilles, Wach Iwona Joletta, Wilczewski Dariusz, Zawirska Piela Ewa Dorota, Żuchowski Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisny Kazimierz Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Andrzej, Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Arts Umberto, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bajorska Zdziennicka Krystyna Ewa, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bardan Maciej Stanisław, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Bergen Andre, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochan Ptaszyńska Jowita Monika, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Brejecki Tomasz, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Cerańska Urszula, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Coulie Xavier Roland, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czapska Katarzyna Elżbieta, Czechowicz Robert Tomasz, Czerwińska Jowita, Cziura Piotr Jacek, Czupajło Monika Ewa, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, De Jonge Steven, De Kelver Eric Juliaan, Defrancq Christian, Di Maggio Fedele, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Docx Rita, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dresler Katarzyna Elżbieta, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Duer Andrzej Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witecki Cezary
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobryk Urszula, Chibowski Stanisław, Dąbrowski Andrzej, Marshall Jamie Lynn, Michałowski Stanisław, Pastuszko Marcin, Sąsiadek Agnieszka Emilia, Szot Adam Krzysztof, Szot Joanna Izabela, Urbanek Mirosław, Wronowski Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wronowska Magdalena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  3. Aerobrains Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000444701
  4. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  5. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  6. Agro-far S.A., Stróża − KRS 0000194067
  7. Alsemix Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000506698
  8. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  9. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  10. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  11. Arval Service Lease Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029819
  12. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  13. Atm Next S.A., Warszawa − KRS 0000608661
  14. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  15. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  16. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  17. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  18. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  19. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  20. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  21. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  22. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  23. Benefit Biznes Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000338611
  24. Bgż Bnp Paribas Faktoring Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225155
  25. Bildkoncept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454114
  26. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  27. Biobone Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000658824
  28. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  29. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  30. Biuro Inwestycyjne Misiewicz Fryszka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125699
  31. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., Gdańsk − KRS 0000148000
  32. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  33. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  34. Blue Fox Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000372422
  35. Bnp Paribas Leasing Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098813
  36. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  37. Bpbk - Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060278
  38. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  39. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  40. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  41. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  42. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  43. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  44. Budremo-bmk Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000359669
  45. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  46. Call Center Tools S.A., Warszawa − KRS 0000383038
  47. Casa Medica Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000430123
  48. Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Żernica − KRS 0000513078
  49. Centrum Finansowe S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  50. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  4. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  6. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  7. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  8. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  9. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  10. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  11. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  12. Aligator Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000364909
  13. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  14. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  15. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000460523
  16. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  17. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  18. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  19. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  20. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  21. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  22. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  23. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000262317
  24. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  25. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  26. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  27. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  28. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  29. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  30. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  31. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  32. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  33. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  34. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  35. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  36. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  37. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  38. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  39. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  40. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  41. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  42. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  43. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  44. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  45. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  46. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  47. Beskidzkie Zakłady Garbarskie Bestan, Żywiec − KRS 0000162114
  48. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  49. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  50. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Wykonanie usług dostępu do Internetu dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 3 części.
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lublin
    Wykonanie usług dostępu do Internetu dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 3 części.
    Część 1 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu do węzła w lokalizacji na ul. Akademicka 15, 20-950 Lublin budynek AGRO II pokój nr 311 z gwarancją co najmniej 200 Mbps przepustowości mierzonej w warstwie IP dla obiektów naukowo-dydaktycznych
    Część 2 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu dla mieszkańców Domów Studenckich: CEBION, DODEK, ESKULAP Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Langiewicza 6, 8, 12 i w Lublinie wraz z administracją siecią lokalną.
    Część 3 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu dla mieszkańców Domów Studenckich: MANHATTAN, BROADWAY Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Dobrzańskiego 33, 35 w Lublinie wraz z administracją siecią lokalną.
  2. Usługa dostępu do sieci Internet oraz łączy pomiędzy budynkami Urzędu Marszałkowskiego
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przeedmiotem zamówienia jest usługa dostępu do sieci Internet oraz łączy pomiędzy budynkami Urzędu Marszałkowskiego w podziale na części zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ
  3. Usługa dostępu do Internetu dla Domów Studenckich nr 2,3,4.
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Lublin
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na całodobowym dostępie do Internetu dla mieszkańców Domów Studenckich Nr 2,3,4 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Chodźki 7, 9 i 13B w Lublinie wraz z administracją sieci lokalnej.
    1.1. W skład przedmiotu zamówienia wchodzi też:
    a) Zarządzanie ruchem w sieci
    b) Przydzielanie adresów IP komputerom użytkowników;
    c) Przyznawanie nazw domenowych komputerom użytkowników;
    d) Rejestrowanie i wyrejestrowywanie użytkowników, na podstawie danych przekazanych przez Zamawiającego - w czasie nie dłuższym niż 1 dzień roboczy po uzyskaniu niezbędnych informacji drogą mailową lub zgłoszeniem pisemnym. Zakres niezbędnych informacji:
    1. imię i nazwisko użytkownika;
    2. nazwa akademika;
    3. numer pokoju.
    4. adres mac komputera
    e) Reagowanie na nadużycia w sieci i blokowanie użytkownika w przypadku nadużyć;
    1.2. Wykonawca udostępni możliwość administrowania czynnościami określonymi w ppkt. 1.1. osobie wyznaczonej przez Zamawiającego jednakże obowiązek wykonywania czynności określonych w ppkt.1.1. leży po stronie Wykonawcy.

    2. Wykonawca zobowiązuje się do:
    2.1 Usuwania usterek urządzeń sieciowych i połączeń kablowych w czasie reakcji nie dłuższym niż 1 roboczodzień od momentu zgłoszenia drogą mailową lub telefonicznie;
    2.2. Diagnozowania stanu łączności sieciowej od węzła dostawcy usługi do każdego użytkownika.
    3. Usługa obejmuje przyłączenie sieci LAN Domów studenckich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie do sieci INTERNET łączem symetrycznym o przepustowości nie mniejszej 1000 Mb/s.
    4. Sieć lokalna Akademików Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest zrealizowana w technologii Ethernet.
    5. Przewidywana liczba użytkowników wynosi do 750.
    6. Zamawiający dopuszcza dostarczanie sygnału INTERNET zarówno drogą kablową, jak i radiową.
    7. Punkt dostawy sygnału zlokalizowany jest w Domu Studenta nr 3 przy ul. Chodźki 7 w Lublinie skąd sygnał ma być rozsyłany do wszystkich Domów Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
    8. W przypadku zaoferowania realizacji usług drogą radiową dopuszcza się instalację urządzeń nadawczo - odbiorczych tylko w jednym punkcie na terenie Domów Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w taki sposób, aby nie naruszyć struktury ścian i dachu budynku. Ewentualne prace winny być prowadzone w uzgodnieniu z Zamawiającym, zgodnie ze sztuką budowlaną po uzyskaniu stosownych pozwoleń.
  4. Usługa dostępu do Internetu oraz transmisji danych dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 5 części.
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lublin
    Część 1 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu do węzła w lokalizacji na ul. Akademicka 15, 20-950 Lublin budynek AGRO II pokój nr 311 z gwarancją co najmniej 200 Mbps przepustowości mierzonej w warstwie IP dla obiektów naukowo-dydaktycznych
    Część 2 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu dla mieszkańców Domów Studenckich: CEBION, DODEK, ESKULAP Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Langiewicza 6, 8, 12 i w Lublinie wraz z administracją siecią lokalną.

    Część 3 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu dla mieszkańców Domów Studenckich: MANHATTAN, BROADWAY Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Dobrzańskiego 33, 35 w Lublinie wraz z administracją siecią lokalną.

    Część 4 - Świadczenie usługi całodobowej transmisji danych pomiędzy lokalizacją centralną/serwerownią ul. Akademicka 15, pok. 311, 20-950 Lublin (budynek AGRO II) a obiektami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

    Część 5 - Świadczenie usługi całodobowego dostępu do Internetu dla Centralnego Laboratorium Agroekologicznego ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lubin z gwarancją co najmniej 10 Mbps przepustowości mierzonej w warstwie IP.
  5. Świadczenie usługi udzielenia kredytu dla ZOZ MSWiA w Lublinie.
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi udzielenia kredytu obrotowego w rachunku bieżącym dla ZOZ MSWiA w Lublinie.
  6. Świadczenie usług bankowych dla Uczelni.
    Zamawiający: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług bankowych dla Uczelni.
  7. Prowadzenie bankowej obsługi Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, Włodawa
    Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie bankowej obsługi Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie, a w szczególności: 1) otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego, 2) otwarcie i prowadzenie rachunków pomocniczych, 3) realizacja poleceń przelewu w ramach banku obsługującego SP ZOZ, 4) realizacja poleceń przelewu do innych banków, 5) przyjmowanie wpłat gotówkowych, 6) wypłacanie gotówki, 7) drukowanie i wydawanie wyciągów bankowych, 8) instalacja w systemu bankowości elektronicznej oraz przeszkolenie wskazanych pracowników, 9) świadczenie usług bankowości elektronicznej, 10) udzielanie kredytu w rachunku bieżącym na pokrycie występującego w ciągu roku przejściowego deficytu budżetu do limitu 1.000.000 zł, 11) automatyczne przenoszenie nadwyżki środków pozostających na koniec dnia na rachunkach bankowych, na rachunki lokat krótkoterminowych overnight, o ile ich wysokość stanowić będzie kwotę co najmniej 100.000 zł, 12) wydawanie opinii bankowych, zaświadczeń i innych niezbędnych dokumentów, 13) świadczenie innych usług bankowych na rzecz SP ZOZ objętych przedmiotem zamówienia, tj. telefoniczne informowanie o stanie konta bankowego, przechowywanie depozytów, wydawanie blankietów czekowych.