Kogo reprezentuje osoba

Rutkowski Sylwester Roman

w KRS

Sylwester Roman Rutkowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sylwester
Drugie imię:Roman
Nazwisko:Rutkowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Słupsk (Pomorskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cetera Karolina Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cetera Karolina Ewa, Szypułowska Stasiuk Anna Janina, Wolny Dundst Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cetera Karolina Ewa
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lonski Eugeniusz Henryk, Rogalski Adam Kazimierz, Żbikowski Jerzy Tadeusz, Zugaj Grzegorz Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewski Andrzej Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4 Community Investments S.A., Słupsk − KRS 0000541714
  2. Agemo-sto Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000268744
  3. Ata Sp. Z O.O., Dobrzewino − KRS 0000049744
  4. Chort Ii Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000580086
  5. Działdowska Agencja Rozwoju S.A., Działdowo − KRS 0000129760
  6. Et Cetera Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000426259
  7. Felson Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000603610
  8. Fenicjanin Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000549141
  9. Fundacja Radców Prawnych Subsidio Venire, Warszawa − KRS 0000326684
  10. Geoplan - Biuro Projektów Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000331676
  11. Gk Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000422134
  12. Green Way Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000436543
  13. Grupa-euro Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000351352
  14. Gts North Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000367983
  15. Haglund Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038379
  16. Hortrans Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000475582
  17. Janusz Richter Sp. Z O.O., Borzyszkowy − KRS 0000422235
  18. Kancelaria Finansowo-prawna Profesja Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000508794
  19. Kat-mag Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000544156
  20. Kott Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000333650
  21. Maco Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000437980
  22. Martom Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000339196
  23. Mazur-tech Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000120540
  24. Mcs Production Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000505367
  25. Mlekpol Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000073939
  26. Nework Temporary Agency Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000342927
  27. Norda Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000554555
  28. Omega Lease Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000527891
  29. Pc Interiors Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000734055
  30. Pl-net Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000078749
  31. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Door-pol Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000019387
  32. Rafineria Estry Metylowe Sp. Z O.O., Kobylnica − KRS 0000059399
  33. Res Broker Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000426233
  34. Res Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000426252
  35. Ribet Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000480972
  36. Siglo Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338595
  37. Sir Sp. Z O.O., Miszewko − KRS 0000397992
  38. Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych W Słupsku, Słupsk − KRS 0000161346
  39. Strefa Maszyn Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000357553
  40. Supersamy Gdańskie Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000526666
  41. Tax Finance Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000432477
  42. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Aktywni Sp. Z O.O., Puck − KRS 0000828330
  43. Wis-dom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000296759
  44. Zakład Gospodarki Komunalnej W Łukcie Sp. Z O.O., Łukta − KRS 0000672409
  45. Zatoka Spokoju Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000759975

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1000 Kalorii Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174916
  2. 3-helisa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000173946
  3. Abaropol Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000181689
  4. Actio Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000294906
  5. Ajk Centrum Opakowań Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000591561
  6. Biomax S.A., Gdynia − KRS 0000358051
  7. Bud Complex Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000382537
  8. Caroline Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000171514
  9. Comexim Sp. Z O.O., − KRS 0000285277
  10. Diagnostyka i Hematologia Sp. Z O.O., − KRS 0000035896
  11. Ecoresidencenord Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000376360
  12. Eken Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000512157
  13. Energoblok - Cisowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000146727
  14. Eria Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000340989
  15. Euopen Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000410907
  16. Fast Wind Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000357077
  17. Fox Trade Agro Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000402401
  18. Fundacja Global, Gdynia − KRS 0000428467
  19. Fundacja Jazz Waves, Gdynia − KRS 0000300465
  20. Fundacja Spadkobierców Tradycji Dywizjonu 303, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000463227
  21. Fundacja System Jtz, Katowice − KRS 0000783625
  22. Gawa Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000490471
  23. General System Sp. Z O.O., Garcz − KRS 0000508529
  24. Instal-service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000419051
  25. International Subcontractor S Corp. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000330525
  26. Investbud Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271592
  27. Inwestbud+ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000224366
  28. Jeyjey Food Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000421754
  29. Kaily Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000364051
  30. Kolton Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000461039
  31. Lak-metal Sp. Z O.O., Glincz − KRS 0000598778
  32. Lusińska Projekt Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000360831
  33. Marbie Graf Produkcja Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000206673
  34. Margot Wyposażenie Realizacja Inwestycji Sp. Z O.O., Brusy − KRS 0000232974
  35. Mmp Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000170969
  36. Nettel Systems Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000238711
  37. Olitel Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000379198
  38. Osiedle Modra Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000225232
  39. Pitertek Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000504830
  40. Pjp Droter Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000367739
  41. Pl Logistics Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000466839
  42. Polskie Konsorcjum Finansowe Abis Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000116288
  43. Pomorze Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000173929
  44. Pri - Bud Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000045438
  45. Pro-euroinstal Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000260075
  46. Proryb Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000122963
  47. Protect-service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372092
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Roberto Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000251969
  49. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Transportu Kupiec Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000355944
  50. Regal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Gdynia − KRS 0000369973

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Budowa budynku energooszczędnego w Korzybiu
    Zamawiający: Gmina Kępice, Kępice
    1. Przedmiotem inwestycji jest budowa czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na dz. nr 283/10 obręb Korzybie, gm. Kępice.
    Projektowane obiekty są wolonostojące, niepodpiwniczone. Dach dwuspadowy niesymetryczny o kącie nachylenia połaci dachowej 22,5° oraz 45°. Dojazd do budynku z drogi gminnej dojazdowej (dz. nr 219) poprzez projektowany wjazd. Główne wejścia do budynków na parterze zaprojektowano od strony północno-zachodniej. Ogrzewanie budynku za pomocą energii elektrycznej pozyskanej ze źródeł odnawialnych. Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.
    2. Gabaryty projektowanego budynku:
    - powierzchnia zabudowy - 170,10 m²
    - powierzchnia użytkowa - 136,84 m²
    - kubatura - 786 m³
    - długość - 21,00 m
    - szerokość - 8,10 m
    - wysokość - 5,85 m

    3. Budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany murowane z pustaków posiadających termoizolacyjność (współczynnik izolacyjności termicznej) wystarczającą do budowy budynków energooszczędnych i pasywnych. Stolarka okienna i drzwiowa standardowa. Ścianki działowe murowane z bloczków z betonu komórkowego o grubości 12 i 10 cm, strop nad parterem drewniany z belek o przekroju 8x24 cm. Pomiędzy belkami stropowymi deski usztywniające konstrukcje, zapobiegające skręcenie belek.

    W celu realizacji inwestycji kolejno zostaną wykonane: roboty ziemne, roboty fundamentowe, roboty zbrojarskie, roboty izolacyjne, roboty żelbetowe, roboty murarskie, roboty tynkarskie, roboty posadzkarskie, roboty stolarskie, robory malarskie, roboty wod - kan i CO, roboty elektryczne, montaż elementów prefabrykowanych konstrukcji, roboty elewacyjne, roboty brukarskie, roboty wykończeniowe, wykonanie tablicy informacyjnej projektu-treść do uzgodnienia z Zamawiającym.

    4. Dodatkowe informacje dotyczące zakresu zamówienia w obowiązku Wykonawców:
    1) Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie pełnej dokumentacji odbiorowej określonej w § 10 ust. 2 wzoru umowy oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
    2) Wykonawca zapewnia pełną obsługę geodezyjną (wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej i wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku).
    5. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji projektowej zawierającej dla każdej z branż: projekty budowlane i przedmiary robót (stanowiące materiał pomocniczy), która stanowi załącznik nr 10 do SIWZ. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisanym w dokumentacji projektowej za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 30 ust. 1-3 ustawy.