Kogo reprezentuje osoba

Florek Tomasz Zbigniew

w KRS

Tomasz Zbigniew Florek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Florek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzyński Mieczysław Andrzej, Gojtowski Marek Michał, Jagielski Roman Jerzy, Kamrowski Jan, Karpluk Ireneusz Benedykt, Kohut Krzysztof Zbigniew, Koszlak Małgorzata, Radzikowski Marek Henryk, Sulewski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trociński Bogdan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Andrzej Tomasz, Antkowiak Marcin Paweł, Antkowiak Wojciech Jerzy, Benke Piotr Marek, Bida Waldemar, Gałka Krzysztof, Grubba Dariusz Marcin, Głowacki Stanisław, Kacprowicz Karol Paweł, Kreft Krzysztof Andrzej, Leman Dariusz, Martyniuk Marcin, Niżnik Konrad Michał, Pstrągowski Adam, Puchalski Mariusz, Rajewicz Stanisław Sebastian, Rogalski Artur Marian, Sadowski Maciej Wojciech, Stopa Ryszard Adam, Stopyra Józef, Stopyra Marek, Tomaszewicz Roman Stanisław, Tomaszewski Adam Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zglejca Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antkowiak Wojciech Jerzy, Benke Piotr Marek, Lachowicz Andrzej, Maćkowiak Patryk, Niżnik Konrad, Piechowska Elżbieta Dorota, Piepka Bartosz Jan, Pstrągowski Adam, Puchalski Mariusz, Rajewicz Stanisław Sebastian, Smoter Piotr Ireneusz, Stopyra Józef, Stopyra Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prokop Rafał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Artdor 1 Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000761026
  2. Baltic Invest Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000307704
  3. Baltic Invest Center Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000679411
  4. Bandius Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000801307
  5. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  6. Czarnym Drukiem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000652087
  7. Czarnym Drukiem Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000674845
  8. Cztery Pmb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000727056
  9. Dąb Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000928879
  10. Euromos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000229112
  11. Europejskie Centrum Badania Prawa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000390647
  12. Event Embassy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424650
  13. Frankiewicz - Stal Eko Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000142196
  14. Fundacja Dobrej Energii, Gdańsk − KRS 0000926621
  15. Fundacja Domus Nostra, Sopot − KRS 0000581256
  16. Fundacja Kazimierza Górskiego, Warszawa − KRS 0000289531
  17. G-311 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000836641
  18. G-311 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000838996
  19. Gdyńskie Pasaże Handlowe Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000011585
  20. Global Minerals Group S.A., Katowice − KRS 0000797286
  21. Globlex Sp. Z O.O., Reda − KRS 0000566080
  22. Kaszubskie Stowarzyszenie Racjonalnego Rozwoju Vis Vitalis, Miszewko − KRS 0000319121
  23. Kks Polonia Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000914108
  24. Kupieckie Stowarzyszenie Wolnego Handlu i Usług, Gdynia − KRS 0000335649
  25. Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług Organizacja Samorządu Małych i Średnich Przedsiębiorstw W Warszawie, Warszawa − KRS 0000189672
  26. Narzędziownia Bianar Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000175266
  27. Ochotnicza Straż Pożarna Przy Trans-nauta Sp.z O.o. W Gdyni, Gdynia − KRS 0000449019
  28. Pancers Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000330363
  29. Pmb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000719447
  30. Polski Związek Teqball, Pruszków − KRS 0000806227
  31. Polsko-bułgarska Izba Przemysłowo-handlowa, Gdańsk − KRS 0000230084
  32. Projekt Family Dwa Sp. Z O.O., Przodkowo − KRS 0000678619
  33. Propaganda Kultury Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000688999
  34. Rovika Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000767912
  35. Samp;a S.A., Gdynia − KRS 0000351730
  36. Smart Assistance Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000744945
  37. Solda Invest Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000615785
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom W Gdyni, Gdynia − KRS 0000090396
  39. Stocklots D. Małysa Spółka Komandytowo - Akcyjna, Gdańsk − KRS 0000925844
  40. Stocklots Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000928189
  41. Stowarzyszenie Kibiców Bałtyk Gdynia, Gdynia − KRS 0000179991
  42. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia, Gdynia − KRS 0000069415
  43. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska, Gdynia − KRS 0000450097
  44. Stowarzyszenie Młodzieży Corda, Gdańsk − KRS 0000087233
  45. Trans-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000184939
  46. Trzy Solda Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000726745
  47. Web24 Software House Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000744768
  48. Wellu Science Amp; Technology Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000493734
  49. Wellu Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000354591
  50. Wmce Development Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000938141

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agdmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274075
  2. Agro Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Warszawa − KRS 0000145607
  3. Amber Group 1 - Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000175086
  4. Amica Handel i Marketing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000373563
  5. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  6. Antrapat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570704
  7. Atj Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000334093
  8. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  9. Bursztyn Bałtycki Wydobycie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000190722
  10. Decor Party Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000832879
  11. Denim International Sp. Z O.O., Wola Zaradzyńska − KRS 0000577522
  12. Ekol-group Sp. Z O.O., Murowaniec − KRS 0000509259
  13. Expom S.A., Kurzętnik − KRS 0000080483
  14. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  15. Frozco Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000201948
  16. Fundacja Magis, Gdynia − KRS 0000231822
  17. Gdański Terminal Kontenerowy S.A., Gdańsk − KRS 0000108214
  18. Giganci Społka Akcyjna, Poznań − KRS 0000650983
  19. Graal S.A., Wejherowo − KRS 0000205630
  20. Hamp;h Inwestycje Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000080702
  21. Klub Sportowy Kaszubia, Kościerzyna − KRS 0000270509
  22. Kris-mat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399734
  23. Krówka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Warszawa − KRS 0000065638
  24. Luxury Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000365437
  25. Mdwa Trade Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000666816
  26. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ekowik Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000139035
  27. Monument Estate Sp. Z O.O. Banino Ii Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000726602
  28. Mowi Poland Sales S.A., Gdańsk − KRS 0000293627
  29. Neoglob Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000374442
  30. Net Trade Sp. Z O.O., Biskupice − KRS 0000327940
  31. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Aniołek - Domino Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Skarszewy − KRS 0000453283
  32. Park Handlowy Banino Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000762813
  33. Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa − KRS 0000037568
  34. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000537026
  35. Polfarm S.A., Chwaszczyno − KRS 0000112036
  36. Polinord Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000045047
  37. Polmedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216744
  38. Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-torowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039372
  39. Prefabet-reda S.A., Reda − KRS 0000036881
  40. Przedsiębiorstwo Cbk S.A., Mikołów − KRS 0000085717
  41. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Bsjs Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000148165
  42. Quick Fresh Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000427565
  43. S A Bursztynowa Biżuteria Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000185344
  44. Securita Ochrona Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232163
  45. Sks Bałtyk Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000314383
  46. Solan S.A., Głowno − KRS 0000001138
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Cypriana Kamila Norwida W Gdyni, Gdynia − KRS 0000168216
  48. Spółdzielnia Pracy Stoczniowiec W Gdyni, Gdynia − KRS 0000324812
  49. Star Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000490226
  50. Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, Warszawa − KRS 0000140272