Kogo reprezentuje osoba

Gaczek Wojciech Henryk

w KRS

Wojciech Henryk Gaczek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Henryk
Nazwisko:Gaczek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodył Szymala Piotr, Grodzicka Elżbieta, Grodzicka Zofia, Grodzicki Lech Wacław, Grodzicki Tytus Czesław, Młodziejowski Ludwik, Stożek Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Muszyński Jerzy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cenkiel Jacek Michał, Jankowiak Jolanta Jadwiga, Kamiński Piotr Przemysław, Konieczna Aleksandra, Makowski Tadeusz, Parysek Michał Zenon, Poniewierski Maciej Józef, Sójka Arkadiusz Jan, Spychała Krzysztof, Struzik Ewa Róża, Szlingiert Piotr Eugeniusz, Wojciechowski Mieczysław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cenkiel Jacek Michał, Parysek Krystyna, Poczta Przemysław Krzysztof, Prentki Wojciech Stanisław, Puchyła Małgorzata Joanna, Sikora Edward, Tatara Andrzej Wiesław, Wciórka Tomasz Tadeusz, Winiarz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strugała Rafał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerek Krzysztof Andrzej, Berger Grzegorz Przemysław, Blicharska Beata Katarzyna, Budna Ewa Stefania, Chomicz Wojciech, Chudzińska Agnieszka, Do Zawierania I Rozwiązywania Umów: - O Ustanowieniu Praw Do Lokali Spółdzielczych; - W Sprawie Budowy Lokali; - O Przekształceniu Lokatorskiego Prawa Do Lokalu Na Własnościowe Prawa Do Lokalu; - O Przeniesieniu Własności Lokali; - Najmu Lokali Mieszkalny Wydawania Zaświadczeń, Dojs Marek, Frasunkiewicz Krzysztof Włodzimierz, Gruszczyński Zenon Eugeniusz, Grzelczyk Janusz, Hadryś Artur Andrzej, Jenek Zbigniew Kazimierz, Kaczyński Janusz, Kasperek Krzysztof Jacek, Kasperek Krzysztof Jacek, Kind Kazimierz Janusz, Klarzyński Zbigniew Mirosław, Koffnyt Barbara Mirosława, Kotlińska Teresa, Kowalik Sebastian, Kowalski Tomasz Zbigniew, Kołyszko Jacek, Krenz Danuta, Kuraszyński Jerzy, Lehmann Tadeusz, Lejman Małgorzata Teresa, Lesiński Jerzy Feliks, Mikosz Jerzy, Mikulska Jolanta, Namyślak Ryszard, Ossowski Jacek Roman, Paprzycka Janina, Perliński Miron, Piątkowska Bogusława, Piosik Wiesława, Pluta Włodzimierz, Podemski Andrzej, Przybylak Barbara, Rosenberg Zdzisław, Rutkowski Marcin, Rydlewski Robert, Smoczyński Bogdan Sławomir, Smorawski Stefan, Stachowski Tadeusz Franciszek, Szafran Leszek Tomasz, Szczęsny Wojciech, Szuster Ryszard Arkadiusz, Urbaniak Jerzy Eugeniusz, Walusz Bogdan, Wosewicz Jan Stanisław, Wróblewska Maria, Wróblewski Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zastawny Bogdan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Inwestycyjna Terra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000173643
  2. Agencja Inwestycyjna Terra Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000308617
  3. Agropol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000198589
  4. Alusta S.A., Poznań − KRS 0000265497
  5. Bit. Budownictwo Instalacje Technologie Sp. Z O.O., Komorniki − KRS 0000284106
  6. Centrum Edukacji i Innowacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000350017
  7. Centrum Ekspertyz Gospodarczych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000151174
  8. Ei - Centrum Analiz, Weryfikacji i Konsultingu S.A., Poznań − KRS 0000014143
  9. Fundacja Bezpieczne Rataje, Poznań − KRS 0000332112
  10. Fundacja Im. Jacka Ponickiego, Poznań − KRS 0000002148
  11. Griltex Polska Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000124014
  12. Invest Home Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000376878
  13. Miastoprojekt - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000190009
  14. Miastoserwisprojekt - Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000308599
  15. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów, Poznań − KRS 0000137812
  16. One-2-one S.A., Poznań − KRS 0000246988
  17. Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe, Warszawa − KRS 0000080064
  18. Pozbud Tamp;r S.A., Wysogotowo − KRS 0000284164
  19. Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa W Poznaniu, Poznań − KRS 0000150333
  20. Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Holding Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000007870
  21. Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030524
  22. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Rataje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000108436
  23. Przedsiębiorstwo Robót Infrastrukturalnych Via Polonia S.A., Poznań − KRS 0000732477
  24. Ratajskie Centrum Kultury, Poznań − KRS 0000300542
  25. Sójka Syn - Commercial Agency, Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000236487
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000130596
  27. Steel - Building Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009562
  28. Stowarzyszenie Fotspot, Poznań − KRS 0000650965
  29. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Poznaniu, Poznań − KRS 0000079341
  30. Stowarzyszenie Kadry Dla Konina, Konin − KRS 0000276978
  31. Stowarzyszenie Komandoria Wschód, Poznań − KRS 0000225342
  32. Stowarzyszenie Na Rzecz Dostępnego Budownictwa Barka - Darzybór, Poznań − KRS 0000168504
  33. Stowarzyszenie Poznaniaków Im. Cyryla Ratajskiego, Poznań − KRS 0000248543
  34. Stowarzyszenie Poznańsko - Wielkopolska Unia Sportu, Poznań − KRS 0000344880
  35. Stowarzyszenie Przyjaciół Jeziora Kierskiego Fregata - Kiekrz, Poznań − KRS 0000263255
  36. Stowarzyszenie Szlachta Wielkopolska, Poznań − KRS 0000309769
  37. Stowarzyszenie Właścicieli Domków Letniskowych W Jarosławkach, Jarosławki − KRS 0000315639
  38. Stowarzyszenie Właścicieli Garaży Na Osiedlu Piastowskim, Poznań − KRS 0000093575
  39. Towarzystwo Opieki Nad Zabytkami Oddział W Poznaniu, Poznań − KRS 0000392496
  40. Universum Spółdzielnia Pracy, Poznań − KRS 0000170870
  41. Uwi Inwestycje Inflancka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000374102
  42. Uwi Inwestycje S.A., Poznań − KRS 0000052569
  43. Uwi Inwestycje S.A. Batory Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000339460
  44. Uwi Inwestycje S.A. Batory Spółka Komandytowa Śmiały 2 Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000535200
  45. Uwi Inwestycje S.A. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000665339
  46. Uwi Inwestycje S.A. Wołkowyska Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000652814
  47. Wielkopolski Instytut Rozwoju Regionalnego, Poznań − KRS 0000076721
  48. Wielkopolski Klub Kapitału, Poznań − KRS 0000105558
  49. Wielkopolski Związek Koszykówki W Poznaniu, Poznań − KRS 0000210172
  50. Wielkopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości, Poznań − KRS 0000063039

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aeroklub Poznański Im. Wandy Modlibowskiej, Kobylnica - Lotnisko − KRS 0000056914
  2. Aglomer Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000183183
  3. Artisya Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000176426
  4. Basket S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000314829
  5. Biuro Projektowo-badawcze Budownictwa Ogólnego Miastoprojekt-poznań, Poznań − KRS 0000052279
  6. Centrostal-toruń S.A., Toruń − KRS 0000173492
  7. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  8. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  9. Dom Maklerski Bz Wbk S.A., Poznań − KRS 0000006408
  10. Eiffage Polska Budownictwo S.A., Warszawa − KRS 0000044233
  11. Eiffage Polska Instalacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073799
  12. Euro Poznań 2012 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000300497
  13. Euro-mat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185013
  14. Fabryka Armatur Swarzędz Przedsiębiorstwo Państwowe, Swarzędz − KRS 0000064752
  15. Franki Fundamenty S.A., Poznań − KRS 0000518682
  16. Fundacja Koszykówka Polska, Warszawa − KRS 0000058911
  17. Hochtief Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004311
  18. Hussarya Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000359225
  19. Hydrobudowa 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000041482
  20. Inea S.A., Poznań − KRS 0000056936
  21. Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000144819
  22. Kopalnia Surowców Mineralnych W Walkowicach, Walkowice − KRS 0000071533
  23. Koszykówka Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366621
  24. Kupiec Poznański S.A., Poznań − KRS 0000002051
  25. Lugar S.A., Poznań − KRS 0000726149
  26. Miastoprojekt - Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000270934
  27. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej S.A., Poznań − KRS 0000218977
  28. Moje Waluty Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000382090
  29. Pekabud-morasko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049050
  30. Platmed Życie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000021588
  31. Polska Liga Koszykówki S.A., Warszawa − KRS 0000080033
  32. Polski Związek Koszykówki, Warszawa − KRS 0000033466
  33. Poznańskie Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego S.A., Poznań − KRS 0000088197
  34. Promenada Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000275282
  35. Przedsiębiorstwo Budowlane W Prywatyzacji, Wągrowiec − KRS 0000040787
  36. Przedsiębiorstwo Zagraniczne Inter-fragrances Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000019795
  37. Ratajska Telewizja Kablowa Elsat Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000046716
  38. Santander Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000321386
  39. Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Poznań − KRS 0000001132
  40. Skanem Introl S.A., Swadzim − KRS 0000029337
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. 23 Lutego W Koziegłowach, Koziegłowy − KRS 0000095117
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Jeżyce, Poznań − KRS 0000087307
  43. Stomil-poznań S.A., Poznań − KRS 0000116560
  44. Synergia Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000349546
  45. Termy Maltańskie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000114386
  46. Total Partner Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000207323
  47. Uwi Administrator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000204803
  48. Uwi Inwestycje S.A. Batory Spółka Komandytowa Śmiały 3 Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000622726
  49. Uwi Inwestycje S.A. Jagiełły Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000622717
  50. Uwi Inwestycje S.A. Milczańska Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000485177

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na Wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi w torze nr 1 na stacji Krzesiny na szlaku Poznań Krzesiny - Poznań Starołęka oraz na stacji Poznań Starołęka od km 191,185 do km 194,638
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa
    NADZÓR INWESTORSKI W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH na Wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi w torze nr 1 na stacji Krzesiny na szlaku Poznań Krzesiny - Poznań Starołęka oraz na stacji Poznań Starołęka od km 191,185 do km 194,638 w ramach zadania pn.: Wymiana nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi na linii kolejowej nr 272 Kluczbork - Poznań, odcinek Kórnik - Poznań Główny wraz z przebudową mostu stalowego na rzece Warcie na stacji Poznań Starołęka w km 196,254..
  2. Organizacja 4 spotkań wigilijnych
    Zamawiający: Miasto Poznań, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja czterech spotkań wigilijnych dla seniorów z terenu Osiedla Rataje, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, zawartym we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SIWZ.
  3. Pełnienie w zakresie pełnobranżowym funkcji inspektora nadzoru nad realizacją projektu p.n. Rezerwaty Archeologiczne dotyczące Początków Państwa Polskiego - Ostrów Lednicki, Giecz, Grzybowo.
    Zamawiający: Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy, Lednogóra
    Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru inwestorskiego w następujących branżach:
    - Rezerwat Archeologiczny dot. Początków Państwa Polskiego - Ostrów Lednicki i Rezerwat Archeologiczny dot. Początków Państwa Polskiego - Grzybowo: drogowej, instalacyjnej w zakresie sieci wod.-kan., wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalacji wewnętrznych wod.-kan. i c.o.; instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
    - ezerwat Archeologiczny dot. Początków Państwa Polskiego - Giecz: konstrukcyjno-budowlanej; rogowej, instalacyjnej w zakresie sieci wod.-kan., wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, instalacji wewnętrznych wod.-kan. i c.o.; instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.