Kogo reprezentuje osoba

Gajda Bartosz

w KRS

Bartosz Gajda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bartosz
Nazwisko:Gajda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Mariusz, Czerniej Remigiusz Cezary, Grzegorzewska Joanna Aleksandra, Jendrzejczak Przemysław, Kamiński Paweł, Troć Aneta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczyński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerniej Remigiusz Cezary, Herberholz Dominik, Kamiński Paweł, Kwitniewski Grzegorz, Makowska Agnieszka, Troć Aneta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Krzysztof Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Busz Robert, Samojłowicz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sameryt Danuta Marta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerniej Remigiusz Cezary, Gieniuk Rafał Adam, Kamiński Paweł, Wróbel Bartosz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Papiński Michał Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aymo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396918
  2. Cxo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438295
  3. Cxo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000474405
  4. Easy Action Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588495
  5. Epsylon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560150
  6. Epsylon Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000686133
  7. Equinix (poland) Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653086
  8. Equinix (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295130
  9. Eyeonix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589543
  10. Ezla Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591314
  11. Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000588735
  12. Forceone S.A., Warszawa − KRS 0000520014
  13. Global One Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296600
  14. Global One Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000318991
  15. Global One Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000386845
  16. Gołąbek i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000630565
  17. Green Lighting S.A., Warszawa − KRS 0000505449
  18. Green Mobile S.A., Warszawa − KRS 0000485679
  19. Green Oil Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442123
  20. Green Oil Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000450127
  21. Grupa Spp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496676
  22. Inotel Biznes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000280272
  23. Koma Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428772
  24. Mmc Power Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000436228
  25. Nextiva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427158
  26. Open Operator Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000590007
  27. Ośrodek Sportu i Rekreacji Falenica Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, Warszawa − KRS 0000164377
  28. Power - Light Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355038
  29. Practum Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326439
  30. Rd 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588610
  31. Red Clover Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381293
  32. S-optix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547331
  33. S-optix Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000548484
  34. Scandicsofa Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000591398
  35. Scandicsofa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593207
  36. Sequence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244845
  37. Sofoteka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404112
  38. Sola Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428699
  39. Spp Group S.A., Warszawa − KRS 0000484398
  40. Spp Wytwarzanie 10 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000488214
  41. Spp Wytwarzanie 11 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000490301
  42. Spp Wytwarzanie 12 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000491079
  43. Spp Wytwarzanie 14 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000491150
  44. Spp Wytwarzanie 15 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000490887
  45. Spp Wytwarzanie 16 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000489485
  46. Spp Wytwarzanie 17 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000489553
  47. Spp Wytwarzanie 18 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000490715
  48. Spp Wytwarzanie 30 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000494218
  49. Spp Wytwarzanie 4 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000488292
  50. Spp Wytwarzanie 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484248

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Domów Miejskich Adm Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000124375
  2. Amg S.A., Bukowina Sycowska − KRS 0000470162
  3. Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Warszawa − KRS 0000317568
  4. Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000260465
  5. Belma Accessories Systems Sp. Z O.O., Białe Błota − KRS 0000059208
  6. Brilum S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000040145
  7. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  8. Connect Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331915
  9. Connect Finance Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000258915
  10. Consortia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000040009
  11. Data Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598316
  12. Data Park Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000237715
  13. Drokanbud Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000421618
  14. El - Corp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200976
  15. Elgo Lighting Industries S.A. Likwidacyjnej, Gostynin − KRS 0000252920
  16. Gminny Zakład Obsługi Sp. Z O.O. W Dorohusku, Kol. Okopy − KRS 0000119155
  17. Gwb Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000483024
  18. Itsm Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164081
  19. Izotop Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388214
  20. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Lorica Iuris Radosław Ambroziak Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000273190
  21. Kancelaria Prawna Maximus T. Dąbrowski Spółka Komandytowa, Gliwice − KRS 0000106467
  22. Krajowy Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000219817
  23. Kz S.A., Sosnowiec − KRS 0000406491
  24. Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ciecierski Rak Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000297714
  25. Lorica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506905
  26. Mysofa S.A., Bukowina Sycowska − KRS 0000499782
  27. Optonet Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039487
  28. Pakrom Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000400604
  29. Quantech Group Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością, Warszawa − KRS 0000446700
  30. Rena S.A., Długołęka − KRS 0000493262
  31. Robakowo Investments Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000504809
  32. S4energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348895
  33. Saas Web Technology S.A., Kielce − KRS 0000419698
  34. Servit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318888
  35. Smart Business Solutions Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000365100
  36. Smart Investments Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000588349
  37. Smart Investments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Otwock − KRS 0000591715
  38. Spp Wytwarzanie 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487327
  39. Spp Wytwarzanie 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488832
  40. Spp Wytwarzanie 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485882
  41. Sqnc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490755
  42. Symmetry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359631
  43. Tewex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336185
  44. Tewex-repro Sp. Z O.O., Brzeźno − KRS 0000370781
  45. Truck-lite Europe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000021077
  46. Viability Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000525760
  47. Vt Cyber Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430605
  48. Vulm Biotechnology Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438585
  49. Wshz Sp. Z O.O. i Management Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000329447

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. PN 3/01/2017 – asysta Oracle
    Zamawiający: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk, Poznań
    Przedłużenie usługi asysty technicznej do oprogramowania Oracle.
  2. Rozbudowa monitoringu miejskiego Miasta Marki
    Zamawiający: Urząd Miasta Marki, Marki
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja punktów kamerowych monitoringu miejskiego w Markach. W ramach zadania przewiduje się wymianę kamer zgodnie z specyfikacją stanowiącą załącznik nr 1 do SIWZ, dostarczenie licencji na oprogramowanie oraz sprzętu umożliwiającego rozszerzenie możliwości rejestracji strumieni video na serwerze zamawiającego. Zamówienie ponadto zakłada dostarczenie 8 sztuk monitorów wraz z mocowaniami oraz przewodami sygnałowym.
  3. PN 4/03/2016 - asysta ORACLE
    Zamawiający: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie usługi asysty technicznej do oprogramowania Oracle

Inne osoby dla Gajda (566 osób):