Kogo reprezentuje osoba

Gajda Lucjan Antoni

w KRS

Lucjan Antoni Gajda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Lucjan
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Gajda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1936 r., wiek 83 lata
Miejscowości:Czechowice-dziedzice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Tychy (Śląskie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Pawłowski Michał Jerzy, Sienkiewicz Tadeusz Stanisław, Wawrzyniak Sławomir Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kil Anna Waleria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bliźnicka Magdalena Agnieszka, Borek Aleksander Ludwik, Borek Hubert Antoni, Borek Izabela Aleksandra, Borek Jadwiga Edwarda, Gajda Agnieszka Ruta, Gruszczyk Irena Elżbieta, Gruszka Agata Maria, Kobak Sławomir, Kordek Zając Iwona, Messner Zbigniew Stefan, Pawłowski Michał Jerzy, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka Joanna, Wawrzyniak Beata Magdalena, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Zagrodnik Danuta Maria, Zając Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Neugebauer Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Chmielniak Ewa Urszula, Foryś Marian, Gruszka Agata Maria, Kańtoch Andrzej, Kulak Paweł Adam, Maciaczyk Marian, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka, Zając Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witkowski Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Dachowski Henryk Eugeniusz, Tomsia Aleksander Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rak Sebastian Jakub
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binek Cervantes Bronisława Iwona, Bliźnicka Magdalena, Borek Aleksander Ludwik, Brajer Maria, Foryś Marian Leszek, Gajda Andrzej Lucjan, Gruszka Agata Maria, Gruszka Andrzej, Grzelka Ryszard Mieczysław, Kańtoch Andrzej Antoni, Kobak Sławomir, Maciaczyk Marian, Minoł Urszula Aniela, Opalko Urszula, Rusinek Artur, Tłustochowicz Tomasz, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Wojnicz Kajetan Paweł, Wyciszczok Adam Tadeusz, Zagrodnik Danuta Maria, Zając Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Michał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Borek Hubert Antoni, Borek Jadwiga Edwarda, Głodny Zbigniew, Kołodziej Andrzej, Minoł Urszula Aniela, Pawłowski Michał Jerzy, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka Joanna, Smyczek Sławomir, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Wysocka Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bienioszek Mateusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Borek Jadwiga Edwarda, Gajda Andrzej Lucjan, Gruszka Andrzej Piotr, Grzelka Ryszard Mieczysław, Pochopień Wiesław Alojzy, Wawrzyniak Sławomir Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alliant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172895
  2. Ars Anatomica, Bytom − KRS 0000638619
  3. Berling S.A., Warszawa − KRS 0000298346
  4. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  5. Bienioszek i Biel Prawo Gospodarcze Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000338877
  6. Biznes Polski Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000750764
  7. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  8. Bodim Sp. Z O.O. Układowej, Tychy − KRS 0000154214
  9. Bomis Budownictwo Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000455622
  10. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  11. Capital Mbo S.A., Katowice − KRS 0000207511
  12. Ceko S.A., Goliszew − KRS 0000419714
  13. Chaber S.A., Warszawa − KRS 0000297839
  14. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  15. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  16. Conect Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000358217
  17. Dmg Energia Plus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000569058
  18. Dmg Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000531037
  19. Dolnośląski Związek Pracodawców, Wrocław − KRS 0000284808
  20. Doxotronica, Kraków − KRS 0000360988
  21. Dpn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000536820
  22. Euro-inpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000145184
  23. Europejskie Centrum Edukacji i Rozwoju, Kraków − KRS 0000330289
  24. Eurostar Real Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000246065
  25. Fiten S.A., Katowice − KRS 0000274060
  26. Forum Młodych Ludowców, Warszawa − KRS 0000198180
  27. Fundacja Forum Meritum, Warszawa − KRS 0000475893
  28. Gasole Energia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000647299
  29. Hans Pauly Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000174007
  30. Hts Spaczyńscy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Chorzów − KRS 0000058254
  31. Hw Pietrzak Holding S.A. Likwidacyjnej, Gostynin − KRS 0000521752
  32. Id Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576639
  33. Industrial Division Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000161295
  34. Intrest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000296979
  35. Jsk Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000271310
  36. Metalurgia S.A., Radomsko − KRS 0000030732
  37. Mirada Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000184849
  38. P.k. Elektro Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000430543
  39. Plasma System S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000205498
  40. Przedsiębiorswto Usług Budowlanych Wiman Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000116236
  41. Psri Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000750951
  42. Remkon-bis Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000510330
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik, Jaworzno − KRS 0000155948
  44. Stowarzyszenie Klaster Czysta Rzeka, Kozłów − KRS 0000514127
  45. System S.A., Katowice − KRS 0000015154
  46. Tcc Polska Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000339916
  47. Unitech S.A. Likwidacyjnej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000173772
  48. Value Financial Advisers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579828
  49. Value Financial Advisers Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000590571
  50. Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab S.A., Zabrze − KRS 0000095317

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000496071
  2. Adamir Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000106079
  3. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  4. Akademia Kompetencji Sp. Z O.O., M. Katowice − KRS 0000257230
  5. Akme Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000136514
  6. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  7. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  8. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  9. Atal S.A., Cieszyn − KRS 0000262397
  10. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  11. Biuro Audytorskie Sadren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167985
  12. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  13. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  14. Bufiks Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000128027
  15. Bumech S.A. W Restrukturyzacji, Katowice − KRS 0000291379
  16. Ca Ib Agent Transferowy S.A., Warszawa − KRS 0000005630
  17. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  18. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  19. Centrum 2000 Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000150857
  20. Conti Group Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000238345
  21. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000206615
  22. Doradca Zespół Doradców Finansowo-księgowych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000083744
  23. Energomontaż - Południe Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289248
  24. Energy-lębork Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316073
  25. Energy-żarów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317307
  26. Enitech Techniki Laserowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000694620
  27. Europol Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000002627
  28. Eurotech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000019766
  29. Fabryka Wagon Forge Parts Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000117970
  30. Fabryka Wynalazków Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458987
  31. Finans-servis Zespół Doradców Finansowo-księgowych Sp. Z O.O. Grupa Finans-servis, Warszawa − KRS 0000096545
  32. Fortaco Jl Sp. Z O.O., Janów Lubelski − KRS 0000027578
  33. Fortunato S.A., Wrocław − KRS 0000391134
  34. Futuria Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000223118
  35. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Katowice − KRS 0000065064
  36. Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000467341
  37. Hals Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029303
  38. Huta Bankowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000112416
  39. Huta Łaziska S.A. Układowej, Łaziska Górne − KRS 0000067503
  40. Huta Metali Nieżelaznych Szopienice S.A., Katowice − KRS 0000026012
  41. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  42. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  43. Investia Grupa Przemysłowa S.A., Katowice − KRS 0000010891
  44. Jsw Logistics Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000010274
  45. Kofama Koźle S.A., Warszawa − KRS 0000406958
  46. Kontakt - Simon S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000076837
  47. Lanex S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000037968
  48. Lasertec Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000135960
  49. Leasco S.A., Katowice − KRS 0000136824
  50. Lerg S.A., Pustków-osiedle − KRS 0000033727

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. wykonanie pracy naukowo-badawczej Opracowanie technologii nanoszenia powłok wybranymi metodami natrysku termicznego
    Zamawiający: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
    1. Przygotowanie i dobór składu chemicznego materiałów wsadowych do natrysku termicznego
    2. Badania wpływu modyfikacji składu proszków, poprzez dodatkowe domieszkowanie, na właściwości wybranych materiałów wsadowych do wytworzenia powłok
    3. Naniesienie powłok metodą HVOF z zaprojektowanych materiałów wsadowych na podłoże AK9
    4. Naniesienie powłok metodą natrysku plazmowego z zaprojektowanych materiałów wsadowych na podłoże AK9
    5. Naniesienie na łopatki wirnika testowego powłok ochronnych, wybranych na podstawie przeprowadzonych testów i badań próbek - do
  2. Dostawa na zasadach leasingu frezarki pionowej
    Zamawiający: Plasma SYSTEM S.A., Siemianowice Śląskie
    WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE I INNE: 1. Powierzchnia robocza stołu - minimum 400 x 2 000 mm; 2. Przesuw wzdłużny stołu - minimum 1 200 mm; 3. Przesuw poprzeczny stołu - minimum 400 mm; 4. Przesuw pionowy stołu - minimum 400 mm; 5. Ilość stopni obrotów - minimum 15; 6. Moc silnika głównego - minimum 17 kW; 7. Zakres prędkości - minimum 40 - 900 obr/min; 8. Dokumentacja użytkowania w języku polskim; 9. Gwarancja na urządzenie - minimum 6 miesięcy;
    10. Wysokość raty wstępnej - maksimum 20 % wartości; 11. Ilość rat leasingowych - maksimum 34.
  3. DOSTAWA NA ZASADACH LEASINGU SZLIFIERKI DO PŁASZCZYZN
    Zamawiający: Plasma SYSTEM S.A., Siemianowice Śląskie
    Dostawa na zasadach leasingu szlifierki do płaszczyzn - szt.1, o wymaganych parametrach: 1. Zakres przesuwu stołu bezstopniowo - 2÷30 m/min; 2. Szerokość szlifowania - minimum 300 mm; 3. Długość szlifowania - minimum 1 200 mm; 4. Wysokość szlifowania - minimum 350 mm; 5. Elektromagnes - odpowiedni do zakresu pracy; 6. Przyrząd do wyrównywania ściernicy; 7. Cyfrowy odczyt pomiarów; 8. Podstawki poziomujące szlifierkę; 9. Dokumentacja użytkowania w języku polskim; 10. Gwarancja na urządzenie - minimum 6 miesięcy; 11. Wysokość raty wstępnej - maksimum 20 % wartości; 12. Ilość rat leasingowych - maksimum 34

Inne osoby dla Gajda (609 osób):