Kogo reprezentuje osoba

Gajda Lucjan Antoni

w KRS

Lucjan Antoni Gajda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Lucjan
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Gajda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1936 r., wiek 82 lata
Miejscowości:Czechowice-dziedzice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Tychy (Śląskie), Zielona Góra (Lubuskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Pawłowski Michał Jerzy, Sienkiewicz Tadeusz Stanisław, Wawrzyniak Sławomir Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kil Anna Waleria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bliźnicka Magdalena Agnieszka, Borek Aleksander Ludwik, Borek Hubert Antoni, Borek Izabela Aleksandra, Borek Jadwiga Edwarda, Gajda Agnieszka Ruta, Gruszczyk Irena Elżbieta, Gruszka Agata Maria, Kobak Sławomir, Kordek Zając Iwona, Messner Zbigniew Stefan, Pawłowski Michał Jerzy, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka Joanna, Wawrzyniak Beata Magdalena, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Zagrodnik Danuta Maria, Zając Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Neugebauer Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Chmielniak Ewa Urszula, Foryś Marian, Gruszka Agata Maria, Kańtoch Andrzej, Kulak Paweł Adam, Maciaczyk Marian, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka, Zając Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witkowski Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Dachowski Henryk Eugeniusz, Tomsia Aleksander Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rak Sebastian Jakub
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binek Cervantes Bronisława Iwona, Bliźnicka Magdalena, Borek Aleksander Ludwik, Brajer Maria, Foryś Marian Leszek, Gajda Andrzej Lucjan, Gruszka Agata Maria, Gruszka Andrzej, Grzelka Ryszard Mieczysław, Kańtoch Andrzej Antoni, Kobak Sławomir, Maciaczyk Marian, Minoł Urszula Aniela, Opalko Urszula, Rusinek Artur, Tłustochowicz Tomasz, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Wojnicz Kajetan Paweł, Wyciszczok Adam Tadeusz, Zagrodnik Danuta Maria, Zając Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Michał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Borek Hubert Antoni, Borek Jadwiga Edwarda, Głodny Zbigniew, Kołodziej Andrzej, Minoł Urszula Aniela, Pawłowski Michał Jerzy, Pochopień Wiesław Alojzy, Przewdziecka Agnieszka Joanna, Smyczek Sławomir, Wawrzyniak Sławomir Piotr, Wysocka Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bienioszek Mateusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Aleksander Ludwik, Borek Jadwiga Edwarda, Gajda Andrzej Lucjan, Gruszka Andrzej Piotr, Grzelka Ryszard Mieczysław, Pochopień Wiesław Alojzy, Wawrzyniak Sławomir Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alerion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000585928
  2. Alliant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172895
  3. Amk Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000668709
  4. Ars Anatomica, Bytom − KRS 0000638619
  5. Astuto Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gliwice − KRS 0000408094
  6. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  7. Berling S.A., Warszawa − KRS 0000298346
  8. Betasoap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168176
  9. Bienioszek i Biel Prawo Gospodarcze Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000338877
  10. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  11. Bodim Sp. Z O.O. Układowej, Tychy − KRS 0000154214
  12. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  13. Capital Mbo S.A., Katowice − KRS 0000207511
  14. Capital Mbo S.A. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000676606
  15. Ceko S.A., Goliszew − KRS 0000419714
  16. Chaber S.A., Warszawa − KRS 0000297839
  17. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  18. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  19. Conect Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000358217
  20. Dmg Energia Plus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000569058
  21. Dmg Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000531037
  22. Dolnośląski Związek Pracodawców, Wrocław − KRS 0000284808
  23. Domino Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wyry − KRS 0000312079
  24. Doxotronica, Kraków − KRS 0000360988
  25. Dpn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000536820
  26. Euro-inpol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000145184
  27. Europejskie Centrum Edukacji i Rozwoju, Kraków − KRS 0000330289
  28. Eurostar Real Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000246065
  29. Fabryka Wynalazków Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000458987
  30. Gasole Energia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000647299
  31. Hts Spaczyńscy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Chorzów − KRS 0000058254
  32. Hw Pietrzak Holding S.A. Likwidacyjnej, Gostynin − KRS 0000521752
  33. Kontakt - Simon S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000076837
  34. Lasertec Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000135960
  35. Metalurgia S.A., Radomsko − KRS 0000030732
  36. Mirada Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000184849
  37. P.k. Elektro Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000430543
  38. Plasma System S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000205498
  39. Przedsiębiorswto Usług Budowlanych Wiman Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000116236
  40. Querton Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435966
  41. Querton Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000392677
  42. Remkon-bis Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000510330
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik, Jaworzno − KRS 0000155948
  44. Stowarzyszenie Klaster Czysta Rzeka, Kozłów − KRS 0000514127
  45. System S.A., Katowice − KRS 0000015154
  46. Tcc Polska Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000339916
  47. Unitech S.A. Likwidacyjnej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000173772
  48. Value Financial Advisers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579828
  49. Value Financial Advisers Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000590571
  50. Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab S.A., Zabrze − KRS 0000095317

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000496071
  2. Adamir Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000106079
  3. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  4. Akademia Kompetencji Sp. Z O.O., M. Katowice − KRS 0000257230
  5. Akme Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000136514
  6. Anica System S.A., Lublin − KRS 0000041492
  7. Apator-kfap Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000203801
  8. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  9. Atal S.A., Cieszyn − KRS 0000262397
  10. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  11. Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023062
  12. Biuro Audytorskie Sadren Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167985
  13. Bufiks Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000128027
  14. Bumech S.A. W Restrukturyzacji, Katowice − KRS 0000291379
  15. Ca Ib Agent Transferowy S.A., Warszawa − KRS 0000005630
  16. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  17. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  18. Centrum 2000 Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000150857
  19. Conti Group Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000238345
  20. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000206615
  21. Doradca Zespół Doradców Finansowo-księgowych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000083744
  22. Energomontaż - Południe Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289248
  23. Energy-lębork Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316073
  24. Energy-żarów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317307
  25. Enitech Techniki Laserowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000694620
  26. Europol Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000002627
  27. Eurotech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000019766
  28. Fabryka Wagon Forge Parts Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000117970
  29. Finans-servis Zespół Doradców Finansowo-księgowych Sp. Z O.O. Grupa Finans-servis, Warszawa − KRS 0000096545
  30. Fortaco Jl Sp. Z O.O., Janów Lubelski − KRS 0000027578
  31. Fortunato S.A., Wrocław − KRS 0000391134
  32. Futuria Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000223118
  33. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Katowice − KRS 0000065064
  34. Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000467341
  35. Hals Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029303
  36. Huta Bankowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000112416
  37. Huta Łaziska S.A. Układowej, Łaziska Górne − KRS 0000067503
  38. Huta Metali Nieżelaznych Szopienice S.A., Katowice − KRS 0000026012
  39. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  40. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  41. Investia Grupa Przemysłowa S.A., Katowice − KRS 0000010891
  42. Jsw Logistics Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000010274
  43. Kofama Koźle S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000406958
  44. Lanex S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000037968
  45. Leasco S.A., Katowice − KRS 0000136824
  46. Lerg S.A., Pustków-osiedle − KRS 0000033727
  47. Minrex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000182292
  48. Mni S.A., Warszawa − KRS 0000003901
  49. Money Help Sp. Z O.O., − KRS 0000447157
  50. Nerro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000707297

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. wykonanie pracy naukowo-badawczej Opracowanie technologii nanoszenia powłok wybranymi metodami natrysku termicznego
    Zamawiający: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
    1. Przygotowanie i dobór składu chemicznego materiałów wsadowych do natrysku termicznego
    2. Badania wpływu modyfikacji składu proszków, poprzez dodatkowe domieszkowanie, na właściwości wybranych materiałów wsadowych do wytworzenia powłok
    3. Naniesienie powłok metodą HVOF z zaprojektowanych materiałów wsadowych na podłoże AK9
    4. Naniesienie powłok metodą natrysku plazmowego z zaprojektowanych materiałów wsadowych na podłoże AK9
    5. Naniesienie na łopatki wirnika testowego powłok ochronnych, wybranych na podstawie przeprowadzonych testów i badań próbek - do
  2. Dostawa na zasadach leasingu frezarki pionowej
    Zamawiający: Plasma SYSTEM S.A., Siemianowice Śląskie
    WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE I INNE: 1. Powierzchnia robocza stołu - minimum 400 x 2 000 mm; 2. Przesuw wzdłużny stołu - minimum 1 200 mm; 3. Przesuw poprzeczny stołu - minimum 400 mm; 4. Przesuw pionowy stołu - minimum 400 mm; 5. Ilość stopni obrotów - minimum 15; 6. Moc silnika głównego - minimum 17 kW; 7. Zakres prędkości - minimum 40 - 900 obr/min; 8. Dokumentacja użytkowania w języku polskim; 9. Gwarancja na urządzenie - minimum 6 miesięcy;
    10. Wysokość raty wstępnej - maksimum 20 % wartości; 11. Ilość rat leasingowych - maksimum 34.
  3. DOSTAWA NA ZASADACH LEASINGU SZLIFIERKI DO PŁASZCZYZN
    Zamawiający: Plasma SYSTEM S.A., Siemianowice Śląskie
    Dostawa na zasadach leasingu szlifierki do płaszczyzn - szt.1, o wymaganych parametrach: 1. Zakres przesuwu stołu bezstopniowo - 2÷30 m/min; 2. Szerokość szlifowania - minimum 300 mm; 3. Długość szlifowania - minimum 1 200 mm; 4. Wysokość szlifowania - minimum 350 mm; 5. Elektromagnes - odpowiedni do zakresu pracy; 6. Przyrząd do wyrównywania ściernicy; 7. Cyfrowy odczyt pomiarów; 8. Podstawki poziomujące szlifierkę; 9. Dokumentacja użytkowania w języku polskim; 10. Gwarancja na urządzenie - minimum 6 miesięcy; 11. Wysokość raty wstępnej - maksimum 20 % wartości; 12. Ilość rat leasingowych - maksimum 34

Inne osoby dla Gajda (576 osób):