Kogo reprezentuje osoba

Gajda Zbigniew Antoni

w KRS

Zbigniew Antoni Gajda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Gajda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Garwolin (Mazowieckie), Karczew (Mazowieckie), Trzebieszów (Lubelskie), Wojcieszków (Lubelskie), Łuków (Lubelskie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwiertniewski Artur, Gora Stefan Marian, Kobus Wiesława Marianna, Kowalczyk Tadeusz Antoni, Kozioł Bogdan Piotr, Smolarek Marta, Zalewska Alicja

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Urszula
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Donicz Robert Marcin, Gora Maria Jolanta, Jarzyna Włodzimierz, Majewska Agnieszka Ewa, Nafalski Wojciech Wiesław, Oklesiński Marek, Siudowski Andrzej Artur, Smyczka Mirosława Anna, Wielgosz Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burdach Hanna Joanna, Gac Cecylia, Grudzińska Anna, Gryczka Stanisław Adam, Iwanowski Stanisław, Jezierski Zdzisław, Józwik Agnieszka, Kaliński Roman Janusz, Krasuski Jerzy Sylwester, Kryński Jerzy, Kurowska Bogumiła, Kurowska Grażyna, Kurowska Teresa, Lecyk Stanisław, Mościcki Franciszek, Nurzyńska Bożena Ewa, Okuń Monika, Owczarska Dorota, Piotrowska Teresa, Piszcz Małgorzata Janina, Podgajna Celińska Edyta Małgorzata, Polej Bożena Hanna, Płudowski Jerzy, Rogalski Romuald, Rosa Tadeusz Andrzej, Rzążewski Franciszek, Śledź Janina Marianna, Stasiak Wiesława Barbara, Suchodolski Tadeusz Wojciech, Świątek Krystyna Stanisława, Świder Teodozja, Szydlarski Leszek, Trokowicz Jarosław, Trokowicz Mieczysław Marian, Wajszczuk Anna, Wierzejska Zofia, Woch Henryk, Wysokiński Tomasz, Zarzycka Aleksandra Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Agata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jalowski Apoloniusz, Kaliński Roman Janusz, Ksok Henryk, Piszcz Małgorzata Janina, Rogalski Romuald, Świder Teodozja, Szydlarski Leszek Edward
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecka Ewa Magdalena, Gałabuda Grzegorz, Reczyński Stanisław Jerzy, Strawiński Mariusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Bartłomiej Alojzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Am Invest Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000443672
  2. Bank Spółdzielczy W Trzebieszowie, Trzebieszów − KRS 0000065761
  3. Dębska Spółka Komunalna Sp. Z O.O., Dębe Wielkie − KRS 0000029555
  4. European Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228614
  5. Fundacja Polonia Restituta, Warszawa − KRS 0000191528
  6. Fundacja Samsara, Garwolin − KRS 0000595333
  7. Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Feniks, Warszawa − KRS 0000240176
  8. Garwolińska Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa, Garwolin − KRS 0000187601
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Drohiczynie, Drohiczyn − KRS 0000134585
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mielniku, Mielnik − KRS 0000179695
  11. Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Izabelin Mokre Łąki Spółka Z O.o., Truskaw − KRS 0000008468
  12. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, Kąkolewnica Wschodnia − KRS 0000104326
  13. Klub Strzelectwa Sportowego Wesoła W Mysłowicach, Mysłowice − KRS 0000165764
  14. Kred Korulczyk Sp. J., Kąkolewnica − KRS 0000442760
  15. Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A., Kraków − KRS 0000590980
  16. Lgd Natura i Kultura, Karczew − KRS 0000266167
  17. Lokalna Grupa Działania Zapiecek, Radzyń Podlaski − KRS 0000305660
  18. Lubelski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Lublin − KRS 0000253395
  19. Mazowiecko - Podlaskie Towarzystwo Naukowe, Warszawa − KRS 0000340468
  20. Miejski Zakład Komunikacyjny W Białej Podlaskiej Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000300622
  21. Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie, Warszawa − KRS 0000080872
  22. Nowa Opieka Zdrowotna Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000591545
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Garwolinie, Garwolin − KRS 0000187988
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Popławach, Popławy − KRS 0000057761
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Rosach, Rosy − KRS 0000064397
  26. Ochotnicza Straż Pożarna W Szyszkach, Szyszki − KRS 0000162110
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Żakowoli Starej, Żakowola Stara − KRS 0000022658
  28. Pge Ej 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347416
  29. Pks Mrągowo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000329573
  30. Polbus-pks Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000008042
  31. Polskamp S.A., Duchnów − KRS 0000613168
  32. Polskamp Sp. Z O.O., Warszawa-wesoła − KRS 0000220320
  33. Polsko-białoruska Izba Handlowo-przemysłowa, Warszawa − KRS 0000122361
  34. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Garwolinie S.A., Garwolin − KRS 0000039319
  35. Stołeczne Centrum Kultury i Sportu Hals, Warszawa − KRS 0000148400
  36. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Forum Powiatu Garwolińskiego, Garwolin − KRS 0000302856
  37. Stowarzyszenie Pokonać Bariery, Stoczek Łukowski − KRS 0000409102
  38. Stowarzyszenie Prawników Praktyków In Concreto, Warszawa − KRS 0000553582
  39. Stowarzyszenie Przedsiębiorczości W Nieruchomościach, Warszawa − KRS 0000263127
  40. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 195 W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169159
  41. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Europejskich, Warszawa − KRS 0000217393
  42. Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Powiatu Otwockiego, Otwock − KRS 0000157999
  43. Sussmanpol S.A., Warszawa − KRS 0000565006
  44. Tauron Dystrybucja Serwis S.A., Wrocław − KRS 0000141756
  45. Textilimpex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056440
  46. Towarzystwo Przyjaciół Stoczka Łukowskiego, Stoczek Łukowski − KRS 0000068917
  47. Usługi Doradztwa Gospodarczego Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000622908
  48. Wodociągi i Kanalizacja Karczew Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000405974
  49. Związek Pracodawców-mazowieckie Porozumienie Szpitali Powiatowych, Wyszków − KRS 0000254858
  50. Związek Zawodowy Pracowników Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Spółka Z O.o., Warszawa − KRS 0000317800

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abio Serwis Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000235305
  2. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000221599
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  5. Agromet Zehs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000021616
  6. Apt Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285462
  7. Bank Spółdzielczy W Stoczku Łukowskim, Stoczek Łukowski − KRS 0000080312
  8. Bank Spółdzielczy W Wojcieszkowie, Wojcieszków − KRS 0000084994
  9. Biuro Konsultacyjne Kobiko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138180
  10. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  11. Centrum Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000110619
  12. Dental Medica Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000235206
  13. Edf Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013479
  14. Elektrownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000068505
  15. Ematech S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000441583
  16. Fargo Sp. Z O.O., Klucze − KRS 0000221951
  17. Fundacja Centrum Ppp, Warszawa − KRS 0000316351
  18. Fundacja Dialogu Kultur i Religii, Warszawa − KRS 0000442537
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kąkolewnicy, Kąkolewnica − KRS 0000133929
  20. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  21. Intelligent Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000187832
  22. Inter - Vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039533
  23. Jw Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000153281
  24. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  25. Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000171630
  26. Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000098255
  27. Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-warzywnego Włocławek Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000107855
  28. Landprop Services S.A., Gdynia − KRS 0000309342
  29. Mazowieckie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych W Mińsku Mazowieckim, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000059950
  30. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000194202
  31. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne W Siedlcach Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000036170
  32. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000202703
  33. Mysłowickie Zakłady Remontowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mysłowice − KRS 0000047694
  34. Nadwiślańska Spółka Mieszkaniowa Sp. Z O.O., Brzeszcze − KRS 0000051042
  35. Nafta Polska S.A., Warszawa − KRS 0000012506
  36. Ochocka Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000024268
  37. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000087428
  38. Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Otwock − KRS 0000037902
  39. Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000012707
  40. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000439686
  41. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Mińsku Mazowieckim S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000014342
  42. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Żyrardowie S.A., Żyrardów − KRS 0000051992
  43. Przedsiębiorstwo Przemysłu Paszowego Bacutil Sp. Z O.O. W Bedlnie Radzyńskim, Bedlno Radzyńskie − KRS 0000029828
  44. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Zakład Robót Drogowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132897
  45. Sid Szkolenia i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329285
  46. Siemiatyckie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Sp. Z O.O., Siemiatycze − KRS 0000344287
  47. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kąkolewnicy, Kąkolewnica − KRS 0000190387
  48. Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego, Garwolin − KRS 0000110979
  49. Wodkan Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000039816
  50. Zakład Utrzymania Ruchu Pzl-mielec Sp. Z O.O. Upadłości Likwidacyjnej, Mielec − KRS 0000076661

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Dowożenie uczniów z terenu gminy Górzno do Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górznie
    Zamawiający: Urząd Gminy w Górznie, Górzno
    Dowożenie i odwożenie uczniów z terenu gminy Górzno do Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górznie w roku szkolnym 2016/2017.
  2. Dowożenie uczniów z terenu gminy Górzno do Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górznie
    Zamawiający: Urząd Gminy w Górznie, Górzno
    Dowożenie i odwożenie uczniów z terenu gminy Górzno do Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górznie w roku szkolnym 2015/2016. Transport odbywać się będzie pojazdami dostosowanymi do liczby dzieci na poszczególnych trasach.
    Planowany przebieg tras, godziny odjazdów zostały opisane w załączniku nr 4 do SIWZ. Liczba dzieci na poszczególnych kursach wynosi szacunkowo od 40 do 50 osób - autobusy powinny być dostosowane do przewozu takiej ilości osób (miejsca siedzące).
    Usługa obejmuje również obecność w autokarze opiekuna zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  3. Dostawa paliw płynnych dla Urzędu Gminy Górzno
    Zamawiający: Urząd Gminy w Górznie, Górzno
    Zakres przedsięwzięcia obejmuje sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości ok. 20 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 1 000,00 litrów. Tankowanie odbywać się będzie na stacji Wykonawcy w ilościach według potrzeb Zamawiającego
  4. Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Trojanów w roku szkolnym 2013/2014
    Zamawiający: Gmina Trojanów-Urząd Gminy Trojanów, Trojanów
    Zamówienie obejmuje usługi a jego przedmiotem jest:
    Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Trojanów w roku szkolnym 2013/2014.
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, związanych z dowozem uczniów do szkół i gimnazjów Gminy Trojanów, w roku szkolnym 2013/2014, zgodnie z wykazem tras stanowiącym Załącznik do Specyfikacji.
    Godziny dowozu uczniów do szkół i gimnazjów, rano przed zajęciami szkolnymi (najczęściej na godzinę 730) oraz po zakończeniu zajęć ustalą dyrektorzy szkół w załączniku do umowy.
    Usługi wykonywane będą zgodnie ze SIWZ, zawartą umową i wykazem tras dowozu uczniów, załączonym do SIWZ.
    Zamawiający dopuszcza możliwość korzystania z przejazdu uczniów na podstawie biletów miesięcznych szkolnych.
  5. Dostawa paliw płynnych i olejów silnikowych dla Powiatowego Zarządu Dróg w Garwolinie: ilość zadań III
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie, Wola Rębkowska
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę paliw płynnych i olejów silnikowych poprzez tankowanie pojazdów Powiatowego Zarządu Dróg w Garwolinie (Zamawiającego) w stacjach paliw Dostawcy z podziałem na zadania
    ilość zadań III:
    ZADANIE NR I - Dostawa paliw płynnych i olejów silnikowych poprzez tankowanie pojazdów Zamawiającego
    w stacjach paliw Dostawcy dla pojazdów i drobnego sprzętu zlokalizowanego w siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg,
    08-410 Wola Rębkowska, ul. Przemysłowa 45.
    ZADANIE NR II - Dostawa paliw płynnych i olejów silnikowych poprzez tankowanie pojazdów Zamawiającego
    w stacjach paliw Dostawcy dla pojazdów i drobnego sprzętu zlokalizowanego w Służbie Drogowej w Trojanowie.
    ZADANIE NR III - Dostawa paliw płynnych i olejów silnikowych poprzez tankowanie pojazdów Zamawiającego
    w stacjach paliw Dostawcy dla pojazdów i drobnego sprzętu zlokalizowanego w Służbie Drogowej w Maciejowicach.
  6. Dostawa paliw płynnych dla Urzędu Gminy Górzno
    Zamawiający: Urząd Gminy w Górznie, Górzno
    Zakres przedsięwzięcia obejmuje sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości ok. 15 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 700,00 litrów. Tankowanie odbywać się będzie na stacji Wykonawcy w ilościach według potrzeb Zamawiającego.
  7. Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Trojanów w roku szkolnym 2012/2013
    Zamawiający: Gmina Trojanów-Urząd Gminy Trojanów, Trojanów
    Zamówienie obejmuje usługi a jego przedmiotem jest:
    Dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Trojanów w roku szkolnym 2012/2013.
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, związanych z dowozem uczniów do szkół i gimnazjów Gminy Trojanów, w roku szkolnym 2012/2013, zgodnie z wykazem tras stanowiącym Załącznik do Specyfikacji.
    Godziny dowozu uczniów do szkół i gimnazjów, rano przed zajęciami szkolnymi (najczęściej na godzinę 730) oraz po zakończeniu zajęć ustalą dyrektorzy szkół w załączniku do umowy.
    Usługi wykonywane będą zgodnie ze SIWZ, zawartą umową i wykazem tras dowozu uczniów, załączonym do SIWZ.
    Zamawiający dopuszcza możliwość korzystania z przejazdu uczniów na podstawie biletów miesięcznych szkolnych.

Inne osoby dla Gajda Zbigniew Antoni (12 osób):