Kogo reprezentuje osoba

Gajda Zbigniew Wojciech

w KRS

Zbigniew Wojciech Gajda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Gajda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Józefów (Mazowieckie), Pruszków (Mazowieckie), Sulejówek (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Ząbki (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajda Ewa, Gajda Karolina Monika, Gajda Przemysław Marcin, Grudzińska Elżbieta, Grudziński Jarosław Wiktor, Grudziński Przemysław Andrzej, Grudziński Tomasz Piotr, Romańczuk Kazimierz, Żuber Igor, Żuber Jolanta, Żuber Krzysztof Zygmunt, Żuber Maciej Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajewski Marian Ryszard, Kaliszewski Stanisław, Kulesza Zasimuk Wojciech Mieczysław, Miszczuk Marian, Piasecki Ireneusz, Soszyński Sławomir Longiniusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cendrowski Sławomir Konrad, Grudziński Jarosław Wiktor, Talarek Bogdan Stanisław, Żuber Krzysztof Zygmunt
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajda Gromadzka Karolina Monika

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Jarosław Wiktor, Lipski Franciszek Jan, Lipski Piotr Cezary, Maliszewski Michał, Semeniuk Zygmunt Jan, Żuber Krzysztof Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zysek Bartosz Bogusław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudzińska Elżbieta, Grudziński Jarosław Wiktor
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rąbińska Barbara, Zakrzewski Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobiecka Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cendrowski Sławomir Konrad, Grudziński Jarosław Wiktor, Talarek Bogdan Stanisław, Żuber Krzysztof Zygmunt
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Jarosław Wiktor

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrykola Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252564
  2. Ai - Petri Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182177
  3. Belweder Dariusz Paczuski i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000489900
  4. Bon Belweder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628950
  5. Bractwo Strzelców Kurkowych Lechity Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Otwock − KRS 0000017707
  6. Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000031982
  7. Dawis Bl Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000218142
  8. Dawis It Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000319237
  9. Dawis Kt Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000192182
  10. Dawis Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000052146
  11. Entiveo S.A., Warszawa − KRS 0000588223
  12. Excursor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707274
  13. Exorte Maciej Żuber Sp. J., Konstancin-jeziorna − KRS 0000276338
  14. Forum Gospodarcze Pruszkowa, Pruszków − KRS 0000081777
  15. Fundacja Antonówka, Kurowice − KRS 0000638903
  16. Fundacja Pomocy Państwowej Szkole Muzycznej i St. Nr 2 Im. Fr. Chopina W Warszawie Klawikord, Warszawa − KRS 0000139384
  17. Fundacja Warszawskiego Chóru Cantemus, Warszawa − KRS 0000223534
  18. Fundacja Wiedza i Rozwój, Trojanów − KRS 0000620738
  19. Grupa Producentów Zbóż i Nasion Oleistych Eco-kłos Sp. Z O.O., Miączyn − KRS 0000430894
  20. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  21. Ilss Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000540346
  22. Inter-keram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036919
  23. Konsorcjum Telekomunikacyjne S.A., Warszawa − KRS 0000059174
  24. Mayfair Capital Polska S.A., Antoni Stanisławek - Inwestycja Józefów Sp. J., Warszawa − KRS 0000261712
  25. Mazowiecka Regionalna Izba Gospodarcza W Pruszkowie, Pruszków − KRS 0000269325
  26. Mini Bus Komunikacja Prywatna Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot Sp. J., Karczew − KRS 0000099671
  27. Nawigator Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000134892
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Okuniewie, Okuniew − KRS 0000101200
  29. Polska Fundacja Innowacyjnych Rozwiązań Pro Navitas, Wielgolas Brzeziński − KRS 0000593231
  30. Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Fortepianu Epta-poland, Warszawa − KRS 0000265739
  31. Rox Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000097658
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczna Polana, Józefów − KRS 0000065212
  33. Spółdzielnia Rzemieślnicza Sulejówek Im. Marsz. J.piłsudskiego, Sulejówek − KRS 0000148797
  34. Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie, Józefów − KRS 0000071551
  35. Stowarzyszenie Liga Konsumentów Energii, Białystok − KRS 0000403088
  36. Stowarzyszenie Wolny Poker, Piaseczno − KRS 0000441566
  37. Sulimex Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721672
  38. Tcw Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000225171
  39. Tel-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000595248
  40. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Józefowie Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000053212
  41. Troj Med Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000564733
  42. Trojanów Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000313494

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3t Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189579
  2. Browar Mazowiecki Sp. J. Morawski Marian, Piasecki Ireneusz, Okuniew − KRS 0000084659
  3. Centrum Edukacji Suzuki, Warszawa − KRS 0000025267
  4. Centrum Zaufania i Certyfikacji Centrast S.A., Warszawa − KRS 0000044033
  5. Edukacja Nieruchomości Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000461775
  6. Ensa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045449
  7. M.żuber i S-ka Sp. J., Raszyn-rybie − KRS 0000095139
  8. Magazyn Tenisa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563931
  9. Neutral Data Center Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000344520
  10. Pentegy S.A., Warszawa − KRS 0000306943
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dziennikarzy Foksal, Warszawa − KRS 0000144446
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mała, Józefów − KRS 0000080994
  13. Spółdzienia Mieszkaniowa Wśród Sosen W Józefowie, Józefów − KRS 0000136379
  14. Stalbud Ii Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000171223
  15. Talarek Sp. J., Pruszków − KRS 0000009371
  16. Ticketmuffin Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000336537