Kogo reprezentuje osoba

Gajdka Jacek Sławomir

w KRS

Jacek Sławomir Gajdka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Sławomir
Nazwisko:Gajdka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Inowrocław (Kujawsko-pomorskie), Oświęcim (Małopolskie), Płock (Mazowieckie), Tychy (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artwik Zygmunt Jan, Bednarski Robert, Bełzak Jan Fryderyk, Bogusławski Sebastian, Górski Dariusz Stefan, Gruca Grażyna Stanisława, Jagielski Grzegorz, Jakubiec Jerzy Edward, Jaskóła Konrad Karol, Jonek Aleksander Hubert, Kaczorek Ewa Romana, Kasperek Jan Grzegorz, Kałużny Andrzej Mieczysław, Kiernożycki Tadeusz Andrzej, Klęk Kazimierz, Krawczyk Dariusz Waldemar, Langner Jerzy Stefan, Lenartowicz Zbigniew Wiktor, Lisiecki Polikarp, Maciałek Krzysztof Maciej, Mallik Piotr Antoni, Maślankiewicz Jerzy Zdzisław, Mojżeszek Janusz Zbigniew, Moskwiak Leszek Kazimierz, Młynarski Andrzej, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Ogórek Ryszard Marian, Ohl Marian Dariusz, Ozechov Ygal, Parzyński Grzegorz, Piechotka Jarosław Piotr, Pietruszczak Andrzej Franciszek, Piotrowski Zbigniew Stanisław, Postrzygacz Krzysztof, Przychoda Wincenty Maria, Różewski Stanisław, Rytel Stanisław Aleksander, Staręga Stanisław, Szkopek Grzegorz Krzysztof, Ulatowski Tomek, Wilomski Wojciech Ignacy, Zubrzycki Grzegorz, Ładziak Leszek, Łygan Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyśk Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Rafał, Ciesielski Wojciech, Grodzki Jarosław, Gromek Mariusz Ryszard, Kalwat Tomasz, Krawczyk Dariusz, Kwapisz Krzysztof, Lange Zbigniew, Latos Kamil, Miroński Grzegorz Wojciech, Papla Robert, Piec Tomasz, Tekiel Andrzej, Vek Radomir, Waniołka Mariusz, Warmuz Zbigniew Bogusław, Ziembla Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Marek Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artwik Zygmunt Jan, Czałbowski Tomasz, Gorczyca Paweł, Jagielski Grzegorz Andrzej, Jaskóła Konrad Karol, Jonek Aleksander Hubert, Kaczorek Ewa Romana, Kałużny Andrzej Mieczysław, Kęsik Marian, Kiernożycki Tadeusz Andrzej, Kowalczyk Sławomir Tadeusz, Kruszewski Adam, Langner Jerzy Stefan, Mallik Piotr Antoni, Małocha Agnieszka, Moskwiak Leszek Kazimierz, Nieradko Artur, Ozechov Ygal, Parzyński Grzegorz, Piotrowski Zbigniew Stanisław, Sikorski Stanisław, Śmietanko Andrzej, Suchnicki Jerzy Stanisław, Szkopek Grzegorz Krzysztof, Ulatowski Tomek, Wilomski Wojciech Ignacy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Supierz Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jarosław Wojciech, Augustynowicz Cezary Zbigniew, Baryś Aleksander Mikołaj, Bednarski Robert, Bogusławski Sebastian, Budzanowski Mikołaj Edward, Cierocka Leokadia, Czopek Elżbieta Stanisława, Dziedzic Kozłowska Małgorzata Jolanta, Hopfer Przemysław, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jeznach Krzysztof, Koźlicki Jerzy Stanisław, Krężel Arkadiusz, Krohn Marlena Ewa, Kuczmański Krzysztof, Kutnik Mirosław, Lang Paweł Daniel, Lisiecki Piotr Bolesław, Malik Maciej Jacek, Michniuk Jarosław, Mroczkowski Marek, Paw Przemysław Adam, Pierzchała Tomasz Stanisław, Podlipski Andrzej, Pyszkowski Cezary Stanisław, Schab Maciej Jarosław, Siemieniec Janusz, Szafron Adam Henryk, Szatan Paweł Marek, Szeliga Piotr Tadeusz, Tokłowicz Paweł, Waldowska Małgorzata Anna, Wieczorek Roman Stanisław, Wirzeska Nowokuńska Aleksandra Maria, Wojciechowski Adam, Zielonka Fabian Damian, Żółtowski Dariusz, Żukowski Mariusz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatka Andrzej Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Robert, Dzięcioł Janina, Jagodziński Antoni, Sosiński Ireneusz Stanisław, Stanik Jacek, Wójcik Marek, Łuniewski Leszek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróblewski Marek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Sławomir, Brudnicka Jolanta Maria, Kosowski Tomasz, Krawczyk Dariusz, Nowaliński Jerzy, Pankowska Aneta, Ziembla Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kusiak Dariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lange Zbigniew, Warmuz Zbigniew Bogusław, Ziembla Wiesław Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Watoła Michał Zygmunt
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Gerard Gabriel, Czerwiński Jarosław, Kwiatkowski Mirosław Józef, Matejewski Mateusz, Osuchowski Artur Janusz, Sawicki Maciej, Szczepański Jan, Witkowska Magdalena, Woźniak Maria Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Zygmunt
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malik Maciej Jacek, Mroczkowski Marek, Podlipski Andrzej, Tokłowicz Paweł, Wojciechowski Adam Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Piotr Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A-sense Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000313617
  2. Accreo Fiscal Representative Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305801
  3. Accreo Legal M. Roszkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000389644
  4. Accreo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445820
  5. Acmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000351233
  6. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  7. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  8. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  9. Alstal Konstrukcje Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000490005
  10. Apteka Medica Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000682672
  11. Apteka Świętojańska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000677081
  12. Arka Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  13. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  14. Avimed Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000186788
  15. Avimed-zdrowie Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000418340
  16. Barlinek S.A., Kielce − KRS 0000018891
  17. Basel Olten Pharm S.A., Warszawa − KRS 0000607178
  18. Be4u Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000641849
  19. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  20. Biosep Technologies Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000621199
  21. Boryszew Automotive Plastics Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000187920
  22. Boryszew Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490231
  23. Boryszew Components Poland Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000477887
  24. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  25. Boryszew Tensho Poland Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000270339
  26. Buena Cloud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000246513
  27. Caolin Sp. Z O.O., Opoczno − KRS 0000460696
  28. Carina Silicones Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000166235
  29. Centrum Medyczne Vita-medica Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241865
  30. Centrum Transferu Technologii Umk Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503053
  31. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  32. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  33. Chefren Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000624524
  34. Ciech Services Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000865419
  35. Cigmed Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000883864
  36. Citymox.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000596411
  37. Cosmiq Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000848589
  38. Cs Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089270
  39. Dar Al Rashed Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172305
  40. Develia S.A., Wrocław − KRS 0000253077
  41. Digitics S.A., Warszawa − KRS 0000781445
  42. Dobre Inwestycje Juda Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000420637
  43. Duda - Cars S.A., Poznań − KRS 0000233056
  44. Eastside-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560648
  45. Efitness S.A., Poznań − KRS 0000908260
  46. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  47. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  48. Elcad Technology Sp. Z O.O., Żywiec − KRS 0000378992
  49. Elcad Technology Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Żywiec − KRS 0000425450
  50. Elmar - Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348285

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acer 2 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000229839
  2. Acure Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374648
  3. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  4. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  5. Aeroklub Kielecki, Masłów − KRS 0000154102
  6. Aesco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395738
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agro Global Trade Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000259440
  9. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  10. Air Liquide Global Eamp;c Solutions Poland S.A., Kraków − KRS 0000094583
  11. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  12. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  13. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  14. Allux Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Oświęcim − KRS 0000327889
  15. Aluminium Handel - Grupa Impexmetal Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000026615
  16. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  17. Anko System Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000230051
  18. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  19. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  20. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  21. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  22. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  23. Asset Aerospace Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000533607
  24. Astra Park Kielce Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271576
  25. Astra Park Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000271678
  26. Athina Park Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000172105
  27. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  28. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  29. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  30. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  31. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  32. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  33. Bafia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000532860
  34. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  35. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  36. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  37. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  38. Barlinek Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000542512
  39. Barlinek Inwestycje Sp. Z O.O., Barlinek − KRS 0000215412
  40. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  41. Basf Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063691
  42. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  43. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  44. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  45. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  46. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  47. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  48. Biuro Doradztwa i Zarządzania Firmami M.j.kwiatkowski i Wspólnicy Sp. J., Toruń − KRS 0000161822
  49. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Inwestycji Biprokwas Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000150992
  50. Biwater Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094082


Inne osoby dla Gajdka (6 osób):