Kogo reprezentuje osoba

Galus Katarzyna Anna

w KRS

Katarzyna Anna Galus

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Drugie imię:Anna
Nazwisko:Galus
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Kędzierzyn-koźle (Opolskie), Mysłowice (Śląskie), Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie), Puławy (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ceckiewicz Marek, Iwaszko Paweł, Jabłoński Ryszard, Kaliszczak Tadeusz Jan, Kucharski Wojciech Artur, Mazurek Zbigniew, Przeździecki Piotr Zbigniew, Woszczyk Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Leszek

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gnoiński Maciej Sławomir, Gomza Cezary Piotr, Matkowski Ryszard, Mission Pankiewicz Grażyna Teresa, Pitera Paweł Adam, Rafałko Tadeusz Heronim, Reszczyński Maksymilian Grzegorz, Wojciechowski Józef Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuderek Grzegorz Konstanty
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boś Barbara, Bury Marek, Cipriani Dario, Di Marco Galliano, Dzierżoń Urszula, Legutko Jacek, Leśnodorski Bogusław, Majka Przemysław, Melnyk Christopher, Michalunio Kępys Małgorzata, Palma Giuseppe, Sadowski Tadeusz, Skołożyński Mieczysław, Sroka Jerzy, Tchórzewski Konrad, Van Wollen Mateusz Wit, Wąsacz Emil, Włudyka Tadeusz, Zieliński Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyżnikiewicz Bohdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichoń Jadwiga, Głowacka Maria Gabriela, Głowacki Janusz, Kaszyński Piotr, Kwiek Andrzej Władysław, Pawlicki Adam Piotr, Szortyka Zbigniew Feliks

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrona Mirosław Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciurzyński Wojciech Stanisław, Galbarczyk Justyna Maria, Kapela Małgorzata, Mueck Piotr, Najgrodzki Krzysztof, Nowak Edward Edmund, Pawlak Bartłomiej, Pierzyński Jacek, Romaniuk Bogdan, Rzepka Wojciech Jerzy, Szefler Marek, Sztembartt Piotr, Tutak Piotr, Wojtera Stanisław Kazimierz, Wołyniec Ilona Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zganiacz Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Krzysztof Stefan, Bagiński Bogusław, Błażejewska-matuszewska Danuta, Całus Dariusz, Cinciała Roman, Czaja Roman, Gibasiewicz Witosław, Gregorek Małgorzata, Hadryś Antoni, Janas Grzegorz, Jankowski Andrzej, Karolczak Marek, Kolasiński Stanisław, Komorowski Mateusz, Krajewski-siuda Krzysztof Fryderyk, Lewandowski Tomasz Jacek, Marek Zdzisław Krzysztof, Misiak Dorota, Mituła Daniel Maciej, Nafalski Wojciech, Nasiadek Jacek Grzegorz, Nowicka Arletta Anna, Piątyszek Zenon, Pierzyński Jacek, Psikus Jerzy Roman, Raszewska Ewelina Teresa, Sadowska Magdalena, Serafin Joanna Helena, Serbakowska Anna Maria, Skrzypinski Krzysztof Ryszard, Śniatała Tomasz Janusz, Stasińska Joanna, Szewczyk Radosław Piotr, Szulc Tadeusz, Szwarczyński Mariusz Piotr, Szymczak Henryk Stefan, Tamborski Jakub, Torz-franka Małgorzata, Wawrzyniak Wiesław Andrzej, Wiśniewski Ryszard Edward, Wołoszczuk Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Mirosław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burzyński Cezary Barnaba, Chlebowski Maciej, Czechowski Paweł Roger, Duliniec Aleksandra Magdalena, Kolasiński Stanisław, Król Jarosław Piotr, Lutostański Krzysztof Stefan, Papierak Wojciech Bartłomiej, Perliński Konrad, Pisarewicz Piotr Jan, Połeć Wojciech, Purwin Adam Mariusz, Rajski Jerzy Zygmunt, Rudnicki Maciej Franciszek, Sobiecki Roman, Szwarc Karol Edward, Szymańska Danuta Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtczak Aldona
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniluk Dariusz, Figarski Przemysław Lech, Grzebieluch Adam Zbigniew, Kolasiński Stanisław, Markowska Maja, Milewska Anna, Miszczuk Tomasz Piotr, Olszewski Radosław, Piasecka Szczepańska Joanna Monika, Pokrywka Marek, Raczkowski Konrad, Szczepaniak Grzegorz, Telega Krzysztof, Urbańska Elżbieta, Wojciechowski Michał Krzysztof, Wyszomirska Agnieszka Teresa, Zapadka Piotr, Zawadzki Sławomir Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Arkadiusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczak Anna Monika, Górski Tomasz, Kamiński Jarosław Adam, Kuczyńska Danuta Wiesława, Piecyk Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Sławomir
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Krzysztof, Ćwierzyński Marek, Dominiak Wawrzyniec Cezary, Drewnowska Monika, Gugała Krzysztof, Hansson Ulf Jonas, Hernborg Par, Hultin Richard Werner, Johansson Mats, Johansson Per-lennart, Kośmieja Sebastian, Kołodziejczyk Michał Tadeusz, Lindberg Nicklas Leif, Nilsson Jakob, Nilsson Jakob Nils, Olbryk Waldemar Jan, Olofsson Stefan, Pawlak Paweł, Skowrońska Domańska Agata Izabella, Trautman Grzegorz, Vardheim Lars Vike, Wahlgren Richard, Walewski Jerzy Adam, Winqvist Pontus, Wirdenius Fredrik Hans, Wojtkowska Joanna Iwona, Zabłocki Radosław Andrzej, Zlobeck Roland
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąbaś Andrzej Mirosław, Dobrzański Marcin, Dulęba Stanisław, Dworak Grzegorz Maciej, Jankowski Jarosław Juliusz, Kotlarski Paweł Waldemar, Kowalik Henryk, Kucharska Beata Hanna, Marchlewicz Przemysław Jan, Matusiak Wekiera Anna, Mazurek Maciej Bohdan, Pawlak Maciej Antoni, Rogowska Tamara Ewa, Rowiński Wojciech Andrzej, Socha Elżbieta, Weber Andrzej Jerzy, Wielgopolan Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrojewski Jacek
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawkowski Wojciech, Piasecka Małgorzata, Pitera Paweł Adam, Wodejko Mateusz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęgiewicz Katarzyna
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kupiniak Jacek Marek, Lach Wiesław Mieczysław, Sosin Jerzy Franciszek, Włodarczyk Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woliński Jerzy Adam
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Piotr, Bernacki Marek, Dąbrowa Artur Kazimierz, Flis Tomasz, Kijak Tomasz, Kowalik Piotr Mikołaj, Kurek Wojciech, Niziołek Wacław, Sierawska Bożenna Ludwika, Włodarski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wódz Dariusz Stanisław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzebieluch Adam Zbigniew, Kolasiński Stanisław, Kulczycki Władysław, Olszewski Radosław, Pawlak Bartłomiej Waldemar, Pitera Paweł Adam, Telega Krzysztof Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Filipek Sylwia
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korolczuk Krzysztof, Korolczuk Mariusz, Nikonowicz Jarosław Andrzej, Rudnicki Maciej Franciszek, Sajewicz Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyszyńska Aneta
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodejko Mateusz Henryk
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dubas Dariusz Andrzej, Figarski Przemysław Lech, Patyra Monika Janina, Pitera Paweł Adam, Żukowski Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Filipek Sylwia
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Patyra Monika Janina, Pierzyński Jacek, Wodejko Mateusz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pęsik Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. Aes Cargo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011960
  3. Aforti Advisors S.A., Warszawa − KRS 0000395986
  4. Agencja Monitoringu Wywłaszczeń S.A., Poznań − KRS 0000172716
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Koninie, Konin − KRS 0000053695
  6. Ago Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731655
  7. Ago Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732834
  8. Akademia Malucha Pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000601490
  9. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  10. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  11. Amo Amp; Friends Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322499
  12. Apartamenty - Project Management Company Sp. Z O.O., Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000396190
  13. Apartamenty Plus Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000405651
  14. Apartamenty Włochy - Project Management Company Spółka Z Ograniczoną, Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000401601
  15. Apf Auditing Processing Forecasting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340863
  16. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057816
  17. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  18. Astech Polska S.A., Warszawa − KRS 0000062222
  19. Atl Legal Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000360346
  20. Audytor Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000187674
  21. Audytor Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000226581
  22. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  23. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  24. Banking Insurance Solutions, Gdańsk − KRS 0000552063
  25. Befinter Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398603
  26. Bgg Inczew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269454
  27. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  28. Biogaz Energetyka Polska Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355204
  29. Bioprofit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358694
  30. Biotrend Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000352206
  31. Biuro Ekspertyz i Studiów Europejskich Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203438
  32. Bja House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622186
  33. Blue Fire Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280067
  34. Bridge Alfa Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000696608
  35. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  36. Brx S.A., Warszawa − KRS 0000355463
  37. Bsk Biogest Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000016839
  38. Btk Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000529260
  39. Bwb Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000761021
  40. Cellica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387713
  41. Centrala Palet Sp. Z O.O., Feliksów − KRS 0000532723
  42. Centrostal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.A., Szczecinek − KRS 0000042572
  43. Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000013874
  44. Centrum Usługowe Wielkopolskiej Izby Lekarskiej Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000661163
  45. Chłodna 52/54 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078133
  46. Clover House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644687
  47. Con-energy Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000688087
  48. Czeka Invest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000594828
  49. Częstochowska Spółdzielnia Studencka Elektra, Częstochowa − KRS 0000162865
  50. Dk Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000463358

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  2. 5set Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000209010
  3. A10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000641984
  4. A12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000583696
  5. A15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643621
  6. A17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640364
  7. A19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642182
  8. A23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642511
  9. A24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000647083
  10. A27 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642437
  11. Abb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004745
  12. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  13. Abstra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000627346
  14. Acme Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300210
  15. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  16. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  17. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  18. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  19. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  20. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  21. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  22. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  23. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  24. Alma S.A., Poznań − KRS 0000008739
  25. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  26. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  27. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  28. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  29. Analizy Online S.A., Warszawa − KRS 0000360084
  30. Anilorak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149258
  31. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  32. Aplisens S.A., Warszawa − KRS 0000302835
  33. Ardina 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578867
  34. Arien P. Jurczak i Współnicy Sp. J., Sopot − KRS 0000322508
  35. Ascor S.A., Warszawa − KRS 0000053945
  36. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  37. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  38. Atrium Plaza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092910
  39. Autostrada Mazowsze S.A., Katowice − KRS 0000293547
  40. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  41. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  42. Azo Digital Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000259041
  43. Baltchem S.A. Zakłady Chemiczne W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000131737
  44. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  45. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  46. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  47. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  48. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  49. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  50. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Modernizacja układu stanowiska krat i układu odprowadzania skratek na obiekcie przepompowni głównej przy ul. Gdańskiej w Ostrowie Wielkopolskim
    Zamawiający: WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Ostrów Wielkopolski
    1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą Modernizacja układu stanowiska krat i układu odprowadzania skratek na obiekcie przepompowni głównej przy ul. Gdańskiej w Ostrowie Wielkopolskim 2.Opis zadań wchodzących w skład przedmiotu zamówienia:2.1.Modernizacja stanowiska krat W zakresie dostawany i montażu jednej fabrycznie nowej kraty (typ kraty grzebieniowa, prętowa) na stanowisko nr 1 wraz z szafą sterowniczą.
    2.2. Opis stanu istniejącego Na przepompowni Głównej ścieków w Ostrowie Wielkopolskim mechaniczne oczyszczanie ścieków odbywa się w budynku krat. Budynek krat składa się z dwóch kondygnacji, parteru i części podziemnej. W budynku tym, między kondygnacjami, na dwóch kanałach dopływowych zamontowane są dwie kraty mechaniczne rzadkie, pionowe, typu MKP-4900(900(25. Krata ta zamontowana jest w kanale o wymiarach: szerokość 900 mm, głębokość 1200mm. Na kanałach przed i za kratami zainstalowane są zastawki umożliwiające wyłączenie z ruchu każdej z krat. Skratki z krat gęstych zrzucane są do praski skratek poprzez poziomy transporter ślimakowy. Z praski skratki podawane są do pojemnika znajdującego się na parterze. Wyżej wymienione urządzenia dobrane zostały dla średniego przepływu dobowego ścieków Qdśr = 26000 m3/d, 2.3.Zakres modernizacji stanowiska krat:
    dostawa i montaż 1 szt., mechanicznej kraty grzebieniowo prętowej wraz z szafą sterowniczą., dopasowanie leja zasypowego do nowej kraty, wykonanie innych robót w szczególności instalacyjnych robót elektrycznych, instalacyjnych , niezbędnych do prawidłowego montażu i eksploatacji urządzeń,
    rozruch technologiczny zamontowanych urządzeń oraz szkolenie załogi.
    2.4.Wymagany stan po modernizacji dla stanowiska kraty nr 1
    Kratę dobrać należy dla maksymalnego przepływu godzinowego: Qhmax = 1389.6 m3(h.W celu zwiększenia efektywności separacji skratek należy zmniejszyć prześwit dla pionowej, mechanicznej kraty rzadkiej do 20 mm.
    2.5.Wymogi technologiczne i techniczne dla urządzeń:Poniższe elementy powinny stanowić jedną dostawę i pochodzić w całości od jednego dostawcy posiadającego autoryzowany serwis oraz magazyn części zamiennych na terenie Polski. Nie dopuszcza się zastosowania urządzeń prototypowych (wymaga się, by min 2 urządzenia o parametrach nie gorszych niż opisane były sprawdzone w minimum rocznej eksploatacji).Krata grzebieniowa, prętowa - szt. 1 Wymiary prętów - 6 x 8(5 mm Szerokość kanału - 900 mm, Szerokość rusztu kraty - nie mniej niż 652 mm, Wysokość rusztu kraty - nie mniej niż 2000 mm, Kąt instalacji - 85st, część cedząca - igłowy profil prętów cedzących o zakończeniu hydrodynamicznym od strony napływu (kształt spadającej kropli wody) zapewniający najniższe straty hydrauliczne oraz zapobiegający blokowaniu skratek, nie dopuszcza się prostokątnego lub okrągłego przekroju prętów cedzących;Powyżej kanału blacha uniemożliwiająca zakleszczanie się zanieczyszczeń;Strefa zrzutu skratek wyposażona musi być w zdejmowalną osłonę zamykaną na kluczyk wyposażoną w uszczelnienie, Pokrywy inspekcyjne od strony na napływu (powyżej poziomu kanału) zamykane na kluczyk wyposażone w uszczelnienie, Otwory rewizyjne umożliwiający rozpięcie łańcucha od zewnętrznej strony kraty, łatwe w wymianie elementy zgarniające skratki zamontowane niezależnie od siebie na łańcuchu napędowym (czyszczenie grzebieni przy pomocy zgrzebła beznapędowego);Minimum 5 niezależnych elementów czyszczących penetrujących w pełni przestrzenie między prętami powierzchni cedzącej - co pozwala na maksymalne czyszczenie rusztu cedzącego przy dużym obciążeniu kraty, Urządzenie musi zapewniać możliwość zwiększenia ilości elementów czyszczących; łańcuch napędowy z kompletem kół łańcuchowych, prowadzony w bocznych profilach ochronnych
    Łożyskowanie:górne, łożyska kołnierzowe,dolne, odporne na zużycie, bezobsługowe łożysko ceramiczne, Wykonanie materiałowe: cała konstrukcja kraty wraz z pokrywami - stal nierdzewna nie gorsza niż 1.4301(1.4307 poddana w całości pasywacji przez zanurzanie w kąpieli kwaśnej, za wyjątkiem armatury, sprężyn tarczowych, elementów zgarniających, napędu i łożysk itp. Łańcuch i koła łańcuchowe wykonane z odpornej na ścieranie stali hartowanej z ochronnymi rolkami z tworzywa sztucznego. Łańcuch i kółka łańcuchowe galwanizowane i chromowane.Zrzut skratek do istniejącego przenośnika ślimakowego;Dopuszcza się zastosowanie nie więcej niż jednego napędu:moc napędu nie większa niż 0,75 kW;zabezpieczenie Ex: II2GEExeIIT3, IP 65, elektromechaniczna kontrola momentu obrotowego, zabezpieczająca kratę przed uszkodzeniem w chwili przeciążenia kraty, krata posiada możliwość pracy rewersyjnej w celu usunięcia elementu blokującego (np. kamienia) - napęd dodatkowo zintegrowany z jednostką naciągającą łańcuch.Szafa sterownicza szt. 1.Szafa wyposażona we wszystkie elementy wymagane do automatycznej pracy instalacji: sterownik panel obsługowy sygnały pracy i awarii, sterowanie od pomiaru poziomu ścieków,przycisk kasowania, wyłącznik silnika, zabezpieczenia,wyłącznik główny, automat. zabezpieczenie przeciążeniowe, licznik godzin pracy, zegar sterujący,
  2. Oczyszczanie urzadzeń kanalizacji deszczowej na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg, Ostrów Wielkopolski
    mechaniczne oczyszczanie studzienek - polegajace na usunięciu osadu i innych zanieczyszczeń ze studzienki wraz z osadnikiem, mechaniczne oczyszczanie przykanalika polegajace na usunięciu osadu i innych zanieczyszczeń z całego przekroju przykanalika, mechaniczne oczyszczanie studzienki i przykanalika polegajace na łącznym wykonaniu czynności wymienionych w pkt. 1 i 2, szacunkowa ilość urządzeń do oczyszczania - 300 sztuk
  3. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum im. Jana Pazdura w Starachowicach
    Zamawiający: Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum im. Jana Pazdura w Starachowicach, Starachowice
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzuem im Jana Pazdura w Starachowicach, ul. Wielkopiecowa 1

Inne osoby dla Galus (66 osób):