Kogo reprezentuje osoba

Gąsior Ryszard Jan

w KRS

Ryszard Jan Gąsior

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Jan
Nazwisko:Gąsior
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abadżijew Bożydar, Antoniewicz Andrzej Ignacy, Bocheński Jerzy Roman, Bolach Eugeniusz Henryk, Gawot Zdzisław, Grygowicz Krystyna, Kornobys Lucyna, Książyk Jacek, Majka Andrzej, Michalczyk Katarzyna, Mysłakowski Jerzy, Oliwa Mariusz, Otwinowski Paweł Krzysztof, Owczarek Andrzej, Seidel Wojciech, Siciński Piotr, Skocki Stefan, Sobczak Katarzyna Patrycja, Stefanowski Krzysztof, Trzeciak Janina Jolanta, Więch Alicja, Zarzycka Malinowska Genowefa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyborowski Wiesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abadżijew Bożydar, Antoniewicz Andrzej Ignacy, Bocheński Jerzy Roman, Bolach Eugeniusz Henryk, Gawot Zdzisław, Grygowicz Krystyna, Kornobys Lucyna, Książyk Jacek, Majka Andrzej, Michalczyk Katarzyna, Mysłakowski Jerzy, Oliwa Mariusz, Otwinowski Paweł Krzysztof, Owczarek Andrzej, Seidel Wojciech, Siciński Piotr, Skocki Stefan, Sobczak Katarzyna Patrycja, Stefanowski Krzysztof, Trzeciak Janina Jolanta, Więch Alicja, Zarzycka Malinowska Genowefa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyborowski Wiesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Wiesław, Czechowski Jamroziński Waldemar Jerzy, Czerwiński Zbigniew, Dudek Maciej Ryszard, Dzik Grzegorz Piotr, Guzicki Włodzimierz, Janeta Włodzimierz, Janiszewski Eugeniusz, Kaczmarek Lech, Karolczak Paweł, Kutnik Mirosław, Laufer Edward Michał, Marażewski Leszek Roman, Nowrotek Roman, Olejnik Roman, Ostrowska Grażyna Bożena, Pająk Jerzy Marian, Papka Henryk, Paź Michał, Pokorny Barbara, Rabenda Barbara, Rumianowski Krzysztof, Szczepański Tadeusz, Szpot Ireneusz, Tokarz Krzysztof, Wajchert Alicja Bogusława, Zając Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukomski Marek Klemens
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Jacek, Faron Irena, Krasoń Tadeusz, Połubek Anna Henryka, Szatkowska Alicja Antonina, Łopyta Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sysło Tomasz Jakub
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław, Koelner Radosław Zygmunt, Kosmalski Osman Adam, Kubiak Jacek Jerzy, Walczak Tomasz Sławomir
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakun Halina Krystyna, Berezowski Piotr Józef, Grabczyk Józef, Jagoszewski Cezary Wojciech, Koelner Przemysław Stanisław, Pamuła Koelner Joanna Marzena, Walczak Tomasz Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turlejski Jerzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Active Hotel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000044811
  2. Ado Db Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000399642
  3. Afd-rehabilitacja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000172943
  4. Afs Energia Sp. Z O.O., Opalenica − KRS 0000461862
  5. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  6. Ambra Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000512813
  7. Amicus Poliniae Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000403723
  8. Amicus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184239
  9. Arma Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484470
  10. Arma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103512
  11. Bbb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088289
  12. Bd Logistic Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000009623
  13. Bestpunkt Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000272187
  14. Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin - Zakład Pracy Chronionej, Bierutów − KRS 0000168720
  15. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  16. Bpo Network Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000669497
  17. Bpo Network Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000691737
  18. Centrum Usług Wspólnych Poligrafii Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000760546
  19. Centrum Wolontariatu We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000035001
  20. Ch4 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000269895
  21. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  22. Db Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000224569
  23. Doradca Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000377743
  24. Drukarnia Multipress Group Sp. Z O.O., Morawica − KRS 0000422903
  25. Drukarnia Multipress Sp. Z O.O., Morawica − KRS 0000478145
  26. Drukarnia Wielkopolska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000001425
  27. Ekspert Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000033230
  28. Elwat Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000057211
  29. Farmacom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000353266
  30. Federacja Praca Niepełnosprawnych, Warszawa − KRS 0000239847
  31. Fh Sp. Z O.O., Motylewo − KRS 0000201788
  32. Franco Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000202760
  33. Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Fazon, Warszawa − KRS 0000218961
  34. Fundacja Dom Dziecka Pod Żaglami, Kłodzko − KRS 0000401443
  35. Fundacja Eko-silesia, Katowice − KRS 0000361969
  36. Fundacja Forum Klastrów Małopolski, Kraków − KRS 0000648571
  37. Fundacja Głos Dla Życia, Poznań − KRS 0000037425
  38. Fundacja Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową, Wrocław − KRS 0000086210
  39. Fundacja Paravolley Poland, Katowice − KRS 0000730979
  40. Fundacja Przylądek Nadziei, Wrocław − KRS 0000383632
  41. Fundacja Specjał, Rzeszów − KRS 0000373138
  42. Fundacja Stworzenia Pana Smolenia, Baranówko − KRS 0000290988
  43. Fundacja Św. Benedykta, Dębogóra − KRS 0000239464
  44. Fundacja Ukraina, Wrocław − KRS 0000463960
  45. Fundacja Ziko Dla Zdrowia, Kraków − KRS 0000618913
  46. Giovanni Volpe Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000641616
  47. Gl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000506906
  48. Handel Polski S.A., Warszawa − KRS 0000285499
  49. Holdco S.A., Kraków − KRS 0000664211
  50. Ic i T Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000095768

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Activmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251419
  2. Ado Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000387684
  3. Agencja Argus Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000117758
  4. Agencja Ochrony Warta Sp. Z O.O., Warta − KRS 0000326200
  5. Agrorecykling Sp. Z O.O., Malczyce − KRS 0000158546
  6. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  7. Amicus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000209614
  8. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  9. Apteka Metro - Farmacom Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000353295
  10. Auto-pol-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053656
  11. B.a.g. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000238242
  12. Baltic Board S.A., Szczecin − KRS 0000372486
  13. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Argus Grupa Total Security Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000209840
  14. Cf Jantarowa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000274022
  15. Cfk Ziko Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000537993
  16. Cleaning Partner Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000151232
  17. Coldwell Banker Commercial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234444
  18. Coldwell Banker Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229224
  19. Czerwiński-inwestor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000301587
  20. Demos Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222536
  21. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  22. Dom Sp. Z O.O., Opalenica − KRS 0000072796
  23. Doradca Sp. Z O.O. Centrum Szkoleń i Rehabilitacji Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000384864
  24. Edica S.A., Poznań − KRS 0000068320
  25. Ekon Praca Sp. Z O.O., Otrębusy − KRS 0000377106
  26. Euroterm Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000231311
  27. Ewa Szpot Sp. Z O.O., Swarzędz - Jasin − KRS 0000088107
  28. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000258314
  29. Fedha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000630204
  30. Gazeta Handlowa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000051954
  31. Gtx Hanex Plastic Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000183054
  32. Hydro-tech Beta Sp. Z O.O., Rydzyny − KRS 0000201954
  33. Igd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100975
  34. Impel Business Solutions Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026794
  35. Impel Catering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000013879
  36. Impel Facility Services Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005901
  37. Impel Group Ł. Bojarski Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000013934
  38. Impel S.A., Wrocław − KRS 0000004185
  39. Impel Security Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000029165
  40. Impel Sp. J. J. Biegaj, G. Dzik, Wrocław − KRS 0000123200
  41. Inlex - Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Ancuta Spółka Komandytowa, Gliwice − KRS 0000113897
  42. Interferie S.A., Legnica − KRS 0000225570
  43. Ipt Akromar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zielona Góra − KRS 0000191493
  44. Itm Safety S.A., Wrocław − KRS 0000454840
  45. Jedenślad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670049
  46. Jedenślad Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000688106
  47. Karolczak - Telecom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000193622
  48. Kh Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000119287
  49. Koelner - Tworzywa Sztuczne Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000208804
  50. Koelner Logistyka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000144715