Kogo reprezentuje osoba

Gawlik Tomasz Stanisław

w KRS

Tomasz Stanisław Gawlik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Gawlik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Jastrzębie Zdrój (Śląskie), Jastrzębie- Zdrój (Śląskie), Jastrzębie-zdrój (Śląskie), Ruda Śląska (Śląskie), Sopot (Pomorskie)
Przetargi:35 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grobosz Krzysztof Marek, Mikołajczyk Jakub Adam, Obrzud Jarosław Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław Kazimierz, Dettlaff Leonard Stefan, Kalinauskas Iii Alfonso Anthony, Kempa Marian, Koronkiewicz Krzysztof Wacław, Kowalczewski Piotr, Siudak Piotr Roman, Siwy Maciej Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmura Artur

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamusiński Marek, Baron Eugeniusz, Będkowski Wacław, Bernacki Dariusz, Buk Halina, Bula Grażyna, Chrzan Piotr, Cieszyński Przemysław Jacek, Czornik Grzegorz, Dresler Krzysztof, Felczak Poturnicka Izabela, Gruszka Jolanta Barbara, Hereźniak Włodzimierz, Holeksa Augustyn, Jaskierska Regina, Jaworowski Janusz, Kamieński Zbigniew, Karbownik Andrzej, Karpiński Miłosz, Kluza Stanisław, Kończak Michał Ireneusz, Kozłowski Robert, Kudelski Robert Mariusz, Kusio Tomasz, Kwaśniewski Krzysztof, Lis Tomasz Grzegorz, Malinowski Antoni, Myrczek Józef Jan, Mysiak Krzysztof Jerzy, Nowak Alojzy, Okrajewska Agnieszka, Ostrowski Robert Józef, Ozon Daniel, Palarczyk Andrzej Marek, Pawlicki Adam, Pawlinów Józef, Plutecki Jacek, Przywara Jan, Rozdeiczer Kryszkowski Łukasz, Rybaniec Adam Zbigniew, Rychter Rafał, Sędzikowski Krzysztof, Tomica Janusz, Tor Andrzej, Trzaskalska Agnieszka, Wadowski Marek, Wardas Aleksander Józef, Warych Mariusz, Wałach Adam, Wojtków Artur, Zagórowski Jarosław Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernacki Dariusz, Bradecki Wojciech, Bula Grażyna Helena, Czermak Maria, Czyż Adam, Gatnar Kazimierz, Holeksa Augustyn, Jaskierska Regina, Kozłowski Robert, Kubaczka Czesław Józef, Liberda Elfryda, Malina Zbigniew Zenon, Michałowski Artur Elicjusz, Nonna Bachoń Mariusz Sebastian, Opałko Zbigniew, Ostrowski Robert, Parma Jarosław, Sauer Gabriel, Swadowski Janusz, Tor Andrzej, Wadowski Marek Przemysław, Wąsik Helena Kazimiera, Wróblewska Ewa, Żyła Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukosz Mieczysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Barbara Jadwiga, Bernacki Dariusz, Czapla Jarosław, Dyrda Marek, Kocuper Sławomir, Koszowski Zbigniew, Królikowska Elżbieta, Kubala Bogdan, Kurcok Łucjan, Nonna Bachoń Mariusz Sebastian, Piekacz Adrian Tadeusz, Pytel Jacek Piotr, Rychter Rafał, Sędzikowski Krzysztof Jan, Szmyt Anna, Wadowski Marek, Wojtanowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łusicki Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Danuta, Czermak Maria, Drzewicka Halina Maria, Duda Jan, Faba Ryszard, Fojcik Eryk, Frank Wojciech Włodzimierz, Getler Roman, Hebda Rafał, Jaskierska Regina, Kapol Henryk, Kinasiewicz Andrzej, Korbel Daniel Stanisław, Kołoczek Leszek Bogusław, Kurcok Łucjan Józef, Pawliczek Alina Teresa, Smuda Andrzej, Zegrodzki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Andrzej Roman
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Charzyński Adrian, Czyż Adam Stefan, Dudzik Adam, Dytkowski Marek, Frank Wojciech, Hereźniak Włodzimierz Marceli, Hupka Grzegorz, Jasny Mirosław, Kapol Henryk Kazimierz, Keler Krystyna, Kinasiewicz Andrzej, Kucharski Andrzej, Kwiecińska Kucharczyk Adriana, Lenart Dariusz Ireneusz, Nowak Arkadiusz, Opałko Zbigniew, Parma Jarosław, Rduch Albert Alojzy, Sawicka Joanna Bożena, Wróblewska Ewa, Żyła Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziomek Danuta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Janusz Władysław, Borzęcki Ireneusz Waldemar, Chorwat Tomasz, Domański Grzegorz, Gajdzik Szot Iwona Bożena, Gicala Tadeusz, Kaliski Maciej Kazimierz, Królikowska Elżbieta, Nowak Marek Leszek, Ostrowski Robert, Pytel Jacek Piotr, Soszyński Mariusz Sławomir, Wirth Agata, Zagórowski Jarosław, Zarychta Surówka Małgorzata Wioletta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Zygmunt

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  2. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  3. Archidiecezjalny Dom Hospicyjny Bł.jana Pawła Ii W Katowicach, Katowice − KRS 0000538412
  4. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  5. Batna Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401898
  6. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  7. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813
  8. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  9. Capitalia Real Estate Gęsia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000650237
  10. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  11. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  12. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  13. Cashmire Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000570200
  14. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  15. Centrum Obsługi Wierzytelności Cross Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000140309
  16. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000260696
  17. Chrześcijańska Fundacja Radość, Warszawa − KRS 0000245205
  18. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  19. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  20. Elbest Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000022197
  21. Elektrownia Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000719342
  22. Em Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256914
  23. Equum Group Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000661643
  24. Fabryka Drutu Gliwice S.A., Gliwice − KRS 0000509885
  25. Fundacja Amarantus, Gliwice − KRS 0000364716
  26. Fundacja Auschwitz-birkenau, Warszawa − KRS 0000328383
  27. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Urologii, Kraków − KRS 0000168138
  28. Fundacja Na Rzecz Standardów Doradztwa Finansowego, Warszawa − KRS 0000330605
  29. Fundacja Narodowego Banku Polskiego, Warszawa − KRS 0000336019
  30. Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie Zdrój − KRS 0000051209
  31. Fundacja Pamięć, Która Trwa, Warszawa − KRS 0000310059
  32. Fundacja Przyjaciele Wbst, Warszawa − KRS 0000261996
  33. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  34. Fundacja Sztuki Niegłupiej, Warszawa − KRS 0000325984
  35. Fundacja Sztuki Współczesnej Paleta Marii Wollenberg-kluza, Warszawa − KRS 0000121894
  36. Fundacja Wiedza i Sumienie, Warszawa − KRS 0000235820
  37. Fundacja Wsparcia Profilaktyki Medycznej, Gliwice − KRS 0000520334
  38. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa, Jastrzębie Zdrój − KRS 0000106453
  39. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A., Gliwice − KRS 0000013196
  40. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowice − KRS 0000247533
  41. Hefal Serwis S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000285057
  42. Icra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000495502
  43. Icra Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605261
  44. Impact Clean Power Technology S.A., Warszawa − KRS 0000378990
  45. Instytut Debaty Eksperckiej i Analiz - Quant Tank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000745216
  46. Instytut Mineralogicznej Inżynierii Środowiska Imienia Władysława Kamusińskiego, Kraków − KRS 0000458029
  47. Intrepid Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328651
  48. Inżynieria Maszyn Klimatycznych i Urządzeń Specjalnych Sp. Z O.O., Kaczyce − KRS 0000228490
  49. Iton Society Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421275
  50. Iwealth Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381507

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A. Kalinauskas Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000265762
  2. Aaw Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607692
  3. Add Polska Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000272706
  4. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  5. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  6. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  7. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  8. Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000171395
  9. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  10. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  11. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  12. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  13. Amk Poland Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000668709
  14. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  15. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  16. Aplitt S.A., Gdańsk − KRS 0000213059
  17. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  18. Arche Restauracje Sp. Z O.O., Łochów − KRS 0000317505
  19. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  20. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  21. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  22. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  23. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  24. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  25. Bank Spółdzielczy W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000100602
  26. Beskidzka Izba Kapitałowa i Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O. -, Bielsko-biała − KRS 0000020803
  27. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  28. Bielskie Zakłady Lin i Pasów Bezalin, Bielsko-biała − KRS 0000062895
  29. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  30. Biuro Likwidacji i Obsługi Szkód Blos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171342
  31. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  32. Bkw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220099
  33. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  34. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  35. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  36. Bts Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000049437
  37. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  38. Budo-serw Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000203861
  39. Burietta Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000692885
  40. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  41. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  42. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  43. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  44. Call Center Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065530
  45. Call Connect Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000296338
  46. Carlson Investments S.A., Warszawa − KRS 0000148769
  47. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  48. Cenatorium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392156
  49. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  50. Centralne Laboratorium Pomiarowo-badawcze Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000035253

Powiązane przetargi (35 szt.):
  1. Dostawa energii cieplnej dla budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa energii cieplnej dla budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju
  2. Dostawa ciepła do siedziby Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2
    Zamawiający: Powiat Wodzisławski, Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła i jego przesył do siedziby zamawiającego w lokalizacji przy ul. Bogumińskiej 2 w Wodzisławiu Śląskim.
    Przedmiot umowy będzie realizowany na następujących warunkach:
    A. Zamówiona moc cieplna dla obiektu ogółem: 0,1500 MW w tym:
    a/ na cele c.o., 0,1500 MW
    b/ na cele c.w.u., 0,000 MW
    c/ na cele wentylacji, 0,000 MW
    d/ na inne cele (podać jakie) 0,00 MW
    B. Obliczeniowe parametry czynnika grzewczego:
    a/ temperatura: zasilanie/powrót, 130/75 °C
    b/ przepływ, 2,54 m3/h
    c/ dopuszczalne ciśnienie. 1,6 MPa
    C. Rozliczenie za zużyte ciepło będzie dokonane w oparciu o ciepłomierz - wg protokołu dopuszczenia licznika ciepła do rozliczeń
    D. Kubatura ogrzewanego obiektu 5680,00 m3
    E. Powierzchnia:
    a/ mieszkalna ogrzewanego obiektu 0,00 m2
    b/ użytkowa ogrzewanego obiektu 939,00 m2
    c/ objęta dostawą c.w.u.
    mieszkalna 0,00 m2
    użytkowa 0,00 m2
    F. Ilość mieszkań - 0
    G. Granicę dostawy ciepła stanowią: pierwsze zawory odcinające od strony instalacji odbiorczej.
    H. Rodzaj węzła cieplnego: wymiennikowy.
    I. Węzeł cieplny jest własnością sprzedającego.
    J. Obiekt zakwalifikowano do grupy W-31-B2
    K. Nośnik - rozliczany w oparciu o wodomierz - wg protokołu dopuszczenia wodomierza do rozliczeń
    L. Wynajem pomieszczeń - nie dotyczy.
  3. Dostawa energii cieplnej do budynków mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju - bez ul. Kościelnej 1 A
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa energii cieplnej do budynków mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju - bez ul. Kościelnej 1 A.
  4. Dostawa ciepła do nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Leszka 10, Żeromskiego 18a, Wyszyńskiego 41 oraz XXX lecia 60.
    Zamawiający: Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami, Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Leszka 10, Żeromskiego 18a, Wyszyńskiego 41 oraz XXX lecia 60.
  5. dostawa energii cieplnej do budynku Zespołu Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Zespół Szkół Handlowych, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa i przesyłanie energii cieplnej (CPV 09.30.00.00 -2energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa) do nieruchomości będącej w trwałym zarządzie Zespołu Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju.
  6. Dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu
    Zamawiający: Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu, Racibórz
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu.
    Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę ciepła do następujących budynków:
    ul. Bankowa 2: zapotrzebowanie - 0,0363 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Stefana Batorego 8: zapotrzebowanie - 0,0591 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Czekoladowa 8 , 9: zapotrzebowanie - 0,0330+0,0404 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Drzymały 26, 28: zapotrzebowanie - 0,1173+0,0275 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Opawska 123: zapotrzebowanie - 0,0434 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Solna 17, 20, 23: zapotrzeb. - 0,0280+0,0318+0,0374 MW, grupa - 029.W-29-B5
    ul. Stefana Batorego 7: zapotrzebowanie - 0,0640 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Mysłowicka 4 - 4a: zapotrzebowanie - 0,0849 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Rudzka 59: zapotrzebowanie - 0,0364 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Ks. Staszica 15: zapotrzebowanie - 0,0406 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Społeczna 6: zapotrzebowanie - 0,0155 MW, grupa - 029.W-29-B1
    ul. Chopina 18: zapotrzebowanie - 0,0450 MW, grupa - 012.W-29-B4
    ul. Zborowa 5: zapotrzebowanie - 0,0400 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Szewska 3: zapotrzebowanie - 0,0561 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Stalmacha 6: zapotrzebowanie - 0,0363 MW, grupa - 029.W-29-B2
    ul. Różyckiego 11-13 i Dąbrowskiego 15: zapotrzebow. - 0,0663 MW, grupa - 029.W-29-B2
  7. Dostawa energii cieplnej dla budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa energii cieplnej dla budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju.
  8. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, ul. Gałczyńskiego 1
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest zaopatrzenie zamawiającego w energię cieplną na cele centralnego ogrzewania i wentylacji w okresie od 01.10.2014r. do 31.12.2015r. Dostarczanie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania jest sezonowe
  9. Dostawa i przesył energii cieplnej do budynków Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. Wielkopolskiej 1a oraz przy ul. Witczaka 3a.
    Zamawiający: Miejska Biblioteka Publiczna, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa i przesył energii cieplnej do budynków Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. Wielkopolskiej 1a oraz przy ul. Witczaka 3a zgodnie z parametrami zawartymi w załączniku do umowy
  10. Sprzedaż i przesyłanie energii cieplnej
    Zamawiający: Gminny Ośrodek Sportu, Pawłowice
    Dostawa i przesył energii cieplnej do Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach, ul. Szkolna 1B. Dostarczanie za pośrednictwem nośnika ciepła-gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej.
  11. dostawa energii cieplnej do budynku Zespołu Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Zespół Szkół Handlowych, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa i przesyłanie energii cieplnej (CPV 09.30.00.00-2 energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa) do nieruchomości będącej w trwałym zarządzie Zespołu Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju.
  12. Dostawa energii cieplnej do budynków mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju - bez ul. Kościelnej 1 A w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa energii cieplnej do budynków mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju - bez ul. Kościelnej 1 A w Jastrzębiu-Zdroju
  13. Dostawa i przesył ciepła do nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego 41, XXX lecia 60, Leszka 10 i Żeromskiego 18a.
    Zamawiający: Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami, Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przesył ciepła do nieruchomości w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego 41, XXX lecia 60, Leszka 10 i Żeromskiego 18a.
  14. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku zlokalizowanego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41 w Wodzisławiu Śląskim.
    Zamawiający: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wodzisław Śląski
    Przedmiotem zamówienia jest zaopatrzenie zamawiającego w energię cieplną na cele centralnego ogrzewania w okresie 01.01.2014r. do 31.12.2014r.
  15. Dostawa energii cieplnej do budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju.
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa energii cieplnej do budynku przy ul. Kościelnej 1A w Jastrzębiu-Zdroju.
  16. Dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu
    Zamawiający: Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu, Racibórz
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu.
    Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę ciepła do następujących budynków:
    ul. Bankowa 2:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0363 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    2) ul. Stefana Batorego 8:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0591 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    3) ul. Czekoladowa 8 , 9:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0330 MW + 0,0404 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    4) ul. Stefana Drzymały 26, 28:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,1173 MW + 0,0275 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    5) ul. Opawska 123:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0434 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    6) ul. Solna 17, 20, 23:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0280 MW + 0,0318 MW + 0,0374 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B5
    7) ul. Stefana Batorego 7:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0640 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B2
    8) ul. Mysłowicka 4 - 4a:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0849 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B2
    9) ul. Rudzka 59:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0364 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B2
    10) ul. Ks. Staszica 15:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0406 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B2
    11) ul. Społeczna 6:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0155 MW
    grupa taryfowa - 029.W-29-B1
    12) ul. Chopina 18:
    zapotrzebowanie na moc cieplną - 0,0450 MW
    grupa taryfowa - 012.W-29-B4
  17. Dostawa energii cieplnej do obiektów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Knurowie
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Knurowie, Knurów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Knurowie. Dostawa energii cieplnej dotyczy niżej wymienionych obiektów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Knurowie:
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 DD1 ul. Dywizji Kościuszkowskiej 8, 44-196 Knurów
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 ul. Kazimierza Wielkiego 6, 44-194 Knurów
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 PO ul. Marynarzy 11, 44-196 Knurów.
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do ww. obiektów. Dostawa energii cieplnej obejmować będzie przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej. Wykonawca winien prowadzić swoją działalność zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. 2012 r. nr 0 poz. 1059 z późn. zm.) oraz wydanymi na jej podstawie rozporządzeniami, w szczególności:
    Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 17 wrezśnia 2010 r. (Dz.U. 2010 r. nr 194 poz. 1291) w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło,
    Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych (Dz.U. 2007 r. nr 16 poz. 92).
    Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych na podstawie ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanych koncesji.
    Moc cieplna CO zamówiona dla poszczególnych obiektów:
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 DD1 ul. Dywizji Kościuszkowskiej 8, 44-196 Knurów - 0,019 MW/miesiąc
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 ul. Kazimierza Wielkiego 6, 44-194 Knurów - 0,1210 MW/miesiąc
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 PO ul. Marynarzy 11, 44-196 Knurów - 0,0280 MW/miesiąc.
    Szacunkowe zużycie bezpośrednie na czas trwania umowy (24 miesiące):
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 DD1 ul. Dywizji Kościuszkowskiej 8, 44-196 Knurów - 360 GJ
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 ul. Kazimierza Wielkiego 6, 44-194 Knurów - 1600 GJ
    Przychodnia Rejonowa Nr 2 PO ul. Marynarzy 11, 44-196 Knurów - 440 GJ.
    Podane szacunkowe zużycie bezpośrednie zostało przyjęte jako wielkość maksymalna i może ulec zmniejszeniu
  18. Dostawa energii cieplnej do budynku MSP nr 4
    Zamawiający: Miejska Szkoła Podstawowa nr 4, Knurów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 i Miejskiego Gimnazjum Nr 4 w Knurowie przy ul. Kilińskiego 6
  19. Dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Knurowie
    Zamawiający: Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7, Knurów
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Knurowie - dostawa i dystrybucja zgodnie z zamówioną mocą.
  20. Dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie
    Zamawiający: Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 im. M. Konopnickiej, Knurów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Konopnickiej w Knurowie
  21. Dostawa i przesył energii cieplnej do budynków położonych w Wodzisławiu Śląskim przy : - ul. Wyszyńskiego 41, - ul. Żeromskiego 18A, - ul. Leszka 10, - os. XXX-lecia 60.
    Zamawiający: Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami, Wodzisław Śląski
  22. Dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiego Gimnazjum Nr 2 w Knurowie
    Zamawiający: Miejskie Gimnazjum Nr 2 w Knurowie im. Mikołaja Reja, Knurów
  23. Dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Królowej Jadwigi
    Zamawiający: Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie, Knurów
  24. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śl. przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41
    Zamawiający: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Wodzisław Śląski
  25. Dostawa energii cieplnej do budynku Miejskiego Przedszkola Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Knurowie, przy ul Piłsudczyków 4
    Zamawiający: Miejskie Przedszkole Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Knurowie, Knurów
  26. Dostawa energii cieplnej dla Miejskiego Przedszkola nr 12 im. Janusza Korczaka z siedzibą w Knurowie, ul. Armii Krajowej 12
    Zamawiający: Miejskie Przedszkole Nr 12, Knurów
  27. Dostawa energii cieplnej do Miejskiego Przedszkola Nr 7
    Zamawiający: Miejskie Przedszkole nr 7, Knurów
  28. Dostawa ciepła do budynku Miejskiego Przedszkola Nr 2 im. Jana Brzechwy z siedzibą w Knurowie
    Zamawiający: Miejskie Przedszkole nr 2, Knurów
  29. Dostawa ciepła do budynków zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu
    Zamawiający: Miejski Zarząd Budynków w Raciborzu, Racibórz
  30. Dostawa energii cieplnej do budynków administrowanych przez MZN w Jastrzębiu-Zdroju
    Zamawiający: Miejski Zarząd Nieruchomości, Jastrzębie-Zdrój
  31. Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Gałczyńskiego 1
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego, Wodzisław Śląski
  32. Zaprojektowanie oraz wykonanie aplikacji komputerowej prognozującej jakość koksu
    Zamawiający: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Zabrze
  33. Dostawa energii cieplnej do obiektu Delegatury Śląskiego OW NFZ w Rybniku przy ul. 3 Maja 29
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia, Śląski Oddział Wojewódzki, Katowice
  34. Dostawa ciepła do budynków w Wodzisławiu Śl. ul. Wyszyńskiego 41, Leszka 10, Żeromskiego 18a i oś. XXX lecia 60.
    Zamawiający: Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami, Wodzisław Śląski
  35. Dostawa serwerów na potrzeby Urzędu Miasta Rybnika.
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik