Kogo reprezentuje osoba

Gieroń Stanisław Kazimierz

w KRS

Stanisław Kazimierz Gieroń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Gieroń
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Małogoszcz (Świętokrzyskie), Radom (Mazowieckie), Rudniki (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa Maria, Jakaczyńska Święs Krystyna, Koziński Lech, Lniany Stanisław, Mazur Alina Lucyna, Niewola Mirosław Stanisław, Szymczyk Grażyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Krzysztof, Borowiecki Wojciech, Cybula Ewa Katarzyna, Daniel Jolanta Leokadia, Gawior Zdzisław, Głowienka Jadwiga Anna, Jach Marek Kazimierz, Klimek Ewa, Masiarz Halina Teresa, Mochoń Andrzej Waldemar, Nowak Aleksander Mariusz, Ostrowski Jacek Wojciech, Oszczepalski Tomasz Sławomir, Piasecki Andrzej Marek, Popik Henryk Wacław, Putowska Iwona Anna, Ryń Beata Iwona, Sawicz Józef, Sobolewski Artur Robert, Sołowow Michał Andrzej, Stankiewicz Ewa Monika, Szkudlarek Andrzej, Wielgus Włodzimierz, Wołodźko Franciszek, Wójcik Włodzimierz Ryszard, Zając Karwasińska Danuta Irena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jerzy Kazimierz, Bednarski Leszek, Brodecki Adam Jan, Czech Wojciech, Daniel Jolanta Leokadia, Kowalczyk Tadeusz, Neimitz Andrzej, Rzepka Edward, Stępień Jerzy Adam, Żak Stanisław Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa, Gawlik Aleksander, Łukawski Grzegorz Adam, Mieszczanek Zbigniew, Niewola Mirosław, Pawłowski Marek, Sztuczyńska Hanna, Urzędowicz Ireneusz, Zasadny Józef
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Mioduski Dariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa, Jach Marek Kazimierz, Rokita Marian Ludwik, Śladkowski Jacek Krzysztof, Zielonko Piotr Wiktor
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Wiesław Andrzej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Głowacki Rafał Dariusz, Kamiński Sylwester, Majkowski Wojciech, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof, Wierciński Aleksander Witold
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Kuleta Kamil Krzysztof, Sadowski Waldemar Stanisław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Lech Jan, Gieroń Ewa Grażyna, Sadowski Waldemar Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Lichwa Eryk Witold, Sadowski Waldemar Stanisław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hołownia Bogdan Tadeusz, Lechna Piotrowska Małgorzata, Makowska Wasowska Monika, Wasowski Grzegorz, Wasowski Jerzy Kamil

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa, Franosik Elżbieta, Gawlik Aleksander, Górny Jacek, Jężak Edward, Lniany Stanisław, Niewola Mirosław, Szymczyk Tomasz Lesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grewęda Józef Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa Maria, Jakaczyńska Święs Krystyna, Koziński Lech, Lniany Stanisław, Mazur Alina Lucyna, Niewola Mirosław Stanisław, Szymczyk Grażyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej, Bamber Bogusław Stefan, Bielawski Janusz Arkadiusz, Chiberski Wojciech Artur, Czałbowski Tomasz Adam, Jakimiuk Irena, Kalicki Mirosław Robert, Kamiński Janusz Andrzej, Kierski Aleksander Feliks, Krysiński Wojciech Henryk, Miśtal Józef Marek, Mroczkowski Piotr Jerzy, Muciek Ryszard Marek, Nair Sunil, Pawełczak Marek Krzysztof, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Lech Mikołej, Popławska Aneta Maria, Suchnicki Jerzy Stanisław, Szamburski Piotr Andrzej, Wójcik Piotr Zenon, Wróblewski Andrzej Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Housh Tony Leon, Lachowicz Jędrzej Andrzej, Mioduski Dariusz, Raczunas Marek Michał, Wejchert Łukasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwaśniewski Paweł Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mioduski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Okraska Adam Witold
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Bogdan, Chwaliński Michał Marcin, Ciągło Wojciech, Cieciora Krystyna, Cybula Ewa, Daniel Jolanta, Majchrzyk Anna, Pawelec Artur Andrzej, Piasecki Andrzej, Rogala Andrzej, Skorupa Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Astramowicz Jarek, Doran Anthony, Mioduski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pastuchow Agata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczewski Janusz, Gajkowska Anna, Gawroński Paweł, Jach Marek, Jaros Elżbieta, Koczyk Janusz, Kuchniak Henryk, Majchrzak Piotr, Młynarczyk Stanisław Andrzej, Nałęcz Leszek Piotr, Szymoniak Ryszard, Tyborowski Lech Wojciech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herman Cwykiel Mariola Barbara, Jakubczyk Cały Ewa, Muciek Ryszard Marek, Nazarek Wojciech, Podskarbi Wiesław Adam, Staromłyńska Alicja, Zymek Ryszard
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kędzierski Julian, Mioduski Dariusz, Mioduski Gerard Heinz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mioduska Anna Maria
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa, Jach Marek Kazimierz, Rokita Marian Ludwik, Śladkowski Jacek Krzysztof, Zielonko Piotr Wiktor
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Wiesław Andrzej
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Głowacki Rafał Dariusz, Kamiński Sylwester, Majkowski Wojciech, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof, Wierciński Aleksander Witold
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Florczak Janusz, Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tokarski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 10 Kwietnia, Warszawa − KRS 0000361265
  2. 3bcm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171662
  3. Agencja Inwestycyjna Polias Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa − KRS 0000151111
  4. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  5. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  6. Amc Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518402
  7. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  8. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  9. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  10. Aranda Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000321459
  11. Armadimp S.A., Kraków − KRS 0000427493
  12. Armagor S.A., Kraków − KRS 0000382781
  13. Armaton S.A., Kraków − KRS 0000484101
  14. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  15. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  16. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  17. Atp Hibro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000381883
  18. Bco Biuro Doradztwa Biznesowego A. Nowak, M. Boryta-borowiecka Sp. J., Kielce − KRS 0000287257
  19. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  20. Blue Gate Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000402157
  21. Budimex A Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418606
  22. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  23. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  24. Budimex B Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417768
  25. Budimex C Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425785
  26. Budimex D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419737
  27. Budimex F Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509710
  28. Budimex G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509829
  29. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  30. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  31. Cacti Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000152766
  32. Cek Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000313044
  33. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  34. Centrum Kart S.A., Warszawa − KRS 0000169260
  35. Centrum Usług Badawczych i Transferu Technologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250280
  36. Charaktery Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000053905
  37. Chemadin Budownictwo S.A., Kielce − KRS 0000037502
  38. Ck Inwestorzy Sp. Z O.O., Rozalin − KRS 0000176569
  39. Ck Inwestorzy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rozalin − KRS 0000367256
  40. Cludo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421318
  41. Codan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168694
  42. Columbus Prime Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000019382
  43. Dami Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000041578
  44. Drogi i Infrastruktura Wektor Wasiński i Wspólnicy Sp. J., Kielce − KRS 0000395230
  45. E-dn.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365800
  46. Eco - Prime Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321858
  47. Ekodoro Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000013993
  48. Ekotechnika Ntd Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000304319
  49. Ekotechnika Plus Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000194700
  50. Energocentrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410100

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 91-plus Huta Szkła Szczakowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jaworzno − KRS 0000230086
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego Arreks - S.A., Kleszczów − KRS 0000130887
  5. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  6. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  7. Apartamenty Solna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000278428
  8. Api Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024406
  9. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  10. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  11. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  12. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  13. Astus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000014700
  14. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  15. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  16. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  17. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  18. Bdo Numerica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058463
  19. Bdo Polska S.A., Warszawa − KRS 0000296524
  20. Bdo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293339
  21. Białostockie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przemysłówka S.A., Białystok − KRS 0000023169
  22. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  23. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  24. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  25. Budowa Centrum Plac Teatralny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134616
  26. Budowlano-montażowa Spółdzielnia Pracy Budomont W Staszowie Zakład Pracy Chronionej, Staszów − KRS 0000047497
  27. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  28. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  29. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  30. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  31. Centrum Eksportowe Fasty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023608
  32. Centrum Handlowe Phs S.A., Szczecin − KRS 0000135439
  33. Centrum Zarządzania Inwestycjami Polonia S.A., Warszawa − KRS 0000162896
  34. Centrum-hotele Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000309016
  35. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  36. Chemadin S.A., Kielce − KRS 0000126212
  37. Chemomontaż S.A. W Pionkach, Pionki − KRS 0000373420
  38. Ck - Bruk S.A., Kielce − KRS 0000020672
  39. Columbus Pro - Equity Fund Ii Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000088740
  40. Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009186
  41. Conex Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000282391
  42. Creditreform Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164993
  43. Data Pro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilnością, Kielce − KRS 0000106801
  44. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  45. Dom Development Morskie Oko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101791
  46. Dom Development S.A., Warszawa − KRS 0000031483
  47. Dom Wydawniczy Animus Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000086053
  48. Dutyfree Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000388515
  49. E - Katalyst S.A., Warszawa − KRS 0000030674
  50. E-farm.pl S.A., Warszawa − KRS 0000025418

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników Urzędu Miasta Kielce w 2010 roku.
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest opracowanie programów szkoleniowych i na ich podstawie przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników Urzędu Miasta Kielce
  2. Rozbudowa budynku gospodarczego w Gomunicach
    Zamawiający: Gmina Gomunice, Gomunice
    1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Rozbudowa budynku gospodarczego w Gomunicach 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: roboty ziemne w zakresie przygotowania terenu pod budowę - roboty fundamentowe, fundamenty betonowe - wykonanie podwalin fundamentowych pod ściany osłonowe z płyt warstwowych - wykonanie ścian fundamentowych z bloczków betonowych - wykonanie ścian parteru z bloczków z betonu komórkowego - wykonanie konstrukcji stalowej ścian i dachu budynku gospodarczo - garażowego i wiaty samochodowej - wykonanie stropodachu wentylowanego - wykonanie robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych - elewacja - wykonanie obróbek blacharskich. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) projekt budowlano - wykonawczy, b) przedmiary robót, c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza możliwości powierzenia przez Wykonawcę wykonania części zamówienia podwykonawcom.
  3. Dostawa materiałów na konstrukcję stalową wraz z obudową dla budynku gospodarczego.
    Zamawiający: Gmina Gomunice, Gomunice
    Przedmiot zamówienia określają:
    nazwa i kod CPV: 44110000-4 -Materiały konstrukcyjne, 44111000-1 -Materiały budowlane.
    Należy dostarczyć konstrukcję bez zabezpieczenia przed ogniem.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzuje dokumentacja: projekty techniczne, przedmiar, stanowiące załączniki nr 2 i 4 do niniejszej SIWZ ,dostępne wraz z SIWZ na stronie internetowej Zamawiającego.