Kogo reprezentuje osoba

Gieroń Stanisław Kazimierz

w KRS

Stanisław Kazimierz Gieroń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Gieroń
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Małogoszcz (Świętokrzyskie), Radom (Mazowieckie), Rudniki (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Krzysztof, Borowiecki Wojciech, Cybula Ewa Katarzyna, Daniel Jolanta Leokadia, Gawior Zdzisław, Głowienka Jadwiga Anna, Jach Marek Kazimierz, Klimek Ewa, Masiarz Halina Teresa, Mochoń Andrzej Waldemar, Nowak Aleksander Mariusz, Ostrowski Jacek Wojciech, Oszczepalski Tomasz Sławomir, Piasecki Andrzej Marek, Popik Henryk Wacław, Putowska Iwona Anna, Ryń Beata Iwona, Sawicz Józef, Sobolewski Artur Robert, Sołowow Michał Andrzej, Stankiewicz Ewa Monika, Szkudlarek Andrzej, Wielgus Włodzimierz, Wójcik Włodzimierz Ryszard, Wołodźko Franciszek, Zając Karwasińska Danuta Irena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jerzy Kazimierz, Bednarski Leszek, Brodecki Adam Jan, Czech Wojciech, Daniel Jolanta Leokadia, Kowalczyk Tadeusz, Neimitz Andrzej, Rzepka Edward, Stępień Jerzy Adam, Żak Stanisław Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa, Gawlik Aleksander, Mieszczanek Zbigniew, Niewola Mirosław, Pawłowski Marek, Sztuczyńska Hanna, Urzędowicz Ireneusz, Zasadny Józef, Łukawski Grzegorz Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa Grażyna, Mioduski Dariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa, Jach Marek Kazimierz, Rokita Marian Ludwik, Śladkowski Jacek Krzysztof, Zielonko Piotr Wiktor
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Wiesław Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa Grażyna, Głowacki Rafał Dariusz, Kamiński Sylwester, Majkowski Wojciech, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof, Wierciński Aleksander Witold
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Kuleta Kamil Krzysztof, Sadowski Waldemar Stanisław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Lech Jan, Gieroń Ewa Grażyna, Sadowski Waldemar Stanisław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa Grażyna, Lichwa Eryk Witold, Matusiak Lidia Barbara, Sadowski Waldemar Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Maciej, Gieroń Ewa Grażyna, Kuleta Kamil Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hołownia Bogdan Tadeusz, Lechna Piotrowska Małgorzata, Makowska Wasowska Monika, Wasowski Grzegorz, Wasowski Jerzy Kamil
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa Grażyna, Kuleta Kamil Krzysztof

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa, Franosik Elżbieta, Gawlik Aleksander, Górny Jacek, Jężak Edward, Lniany Stanisław, Niewola Mirosław, Szymczyk Tomasz Lesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Magdziarz Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowska Ewa Maria, Jakaczyńska Krystyna, Koziński Lech, Lniany Stanisław, Mazur Alina Lucyna, Niewola Mirosław Stanisław, Szymczyk Grażyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej, Bamber Bogusław Stefan, Bielawski Janusz Arkadiusz, Chiberski Wojciech Artur, Czałbowski Tomasz Adam, Jakimiuk Irena, Kalicki Mirosław Robert, Kamiński Janusz Andrzej, Kierski Aleksander Feliks, Krysiński Wojciech Henryk, Miśtal Józef Marek, Mroczkowski Piotr Jerzy, Muciek Ryszard Marek, Nair Sunil, Pawełczak Marek Krzysztof, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Lech Mikołej, Popławska Aneta Maria, Suchnicki Jerzy Stanisław, Szamburski Piotr Andrzej, Wójcik Piotr Zenon, Wróblewski Andrzej Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Housh Tony Leon, Lachowicz Jędrzej Andrzej, Mioduski Dariusz, Raczunas Marek Michał, Wejchert Łukasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwaśniewski Paweł Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mioduski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Okraska Adam Witold
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białek Bogdan, Chwaliński Michał Marcin, Ciągło Wojciech, Cieciora Krystyna, Cybula Ewa, Daniel Jolanta, Majchrzyk Anna, Pawelec Artur Andrzej, Piasecki Andrzej, Rogala Andrzej, Skorupa Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Astramowicz Jarek, Doran Anthony, Mioduski Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pastuchow Agata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczewski Janusz, Gajkowska Anna, Gawroński Paweł, Jach Marek, Jaros Elżbieta, Koczyk Janusz, Kuchniak Henryk, Majchrzak Piotr, Młynarczyk Stanisław Andrzej, Nałęcz Leszek Piotr, Szymoniak Ryszard, Tyborowski Lech Wojciech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herman Cwykiel Mariola Barbara, Jakubczyk Cały Ewa, Muciek Ryszard Marek, Nazarek Wojciech, Podskarbi Wiesław Adam, Staromłyńska Alicja, Zymek Ryszard
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kędzierski Julian, Mioduski Dariusz, Mioduski Gerard Heinz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mioduska Anna Maria
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa, Jach Marek Kazimierz, Rokita Marian Ludwik, Śladkowski Jacek Krzysztof, Zielonko Piotr Wiktor
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej Marek, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Wiesław Andrzej
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boroń Ewa Grażyna, Głowacki Rafał Dariusz, Kamiński Sylwester, Majkowski Wojciech, Pietrzyk Izabela Agnieszka, Pietrzyk Krzysztof Janusz, Pietrzyk Michał Krzysztof, Wierciński Aleksander Witold
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Florczak Janusz, Gieroń Ewa Grażyna, Piasecka Małgorzata Anna, Piasecki Andrzej, Piasecki Paweł Andrzej, Piasecki Piotr Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tokarski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3bcm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171662
  2. 3ddrukbit Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000532030
  3. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  4. Agencja Inwestycyjna Polias Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa − KRS 0000151111
  5. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  6. Amc Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518402
  7. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  8. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  9. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  10. Archvet Sp. Z O.O., Przeworsk − KRS 0000683814
  11. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  12. Atp Hibro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000381883
  13. Ball Tracking Technology Sp. Z O.O., Siedliska − KRS 0000687898
  14. Basel Olten Pharm S.A., Warszawa − KRS 0000607178
  15. Baumalog Spółka Z Ograniczoną Opdpowiedzialnością, Dębówka − KRS 0000383302
  16. Bco Biuro Doradztwa Biznesowego A. Nowak, M. Boryta-borowiecka Sp. J., Kielce − KRS 0000287257
  17. Biuro Rachunkowe Vatowiec Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000702876
  18. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  19. Blue Gate Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000402157
  20. Bm Soft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000574928
  21. Bm Soft Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000588184
  22. Budimex A Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418606
  23. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  24. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  25. Budimex C Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425785
  26. Budimex D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419737
  27. Budimex F Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509710
  28. Budimex H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561190
  29. Budimex J Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675513
  30. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  31. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  32. Budimex i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561506
  33. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  34. Cek Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000313044
  35. Centrum Budowy Dróg Asfalty Sp. Z O.O., Pyskowice − KRS 0000701382
  36. Centrum Kart S.A., Warszawa − KRS 0000169260
  37. Centrum Usług Badawczych i Transferu Technologii Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250280
  38. Charaktery Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000053905
  39. Chemadin Budownictwo S.A., Kielce − KRS 0000037502
  40. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  41. Ck Inwestorzy Sp. Z O.O., Rozalin − KRS 0000176569
  42. Cludo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421318
  43. Cmg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000513629
  44. Codan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168694
  45. Columbus Prime Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000019382
  46. Conex Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282391
  47. Consult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557006
  48. Cyberblock S.A., Warszawa − KRS 0000704571
  49. Drogi i Infrastruktura Wektor Wasiński i Wspólnicy Sp. J., Kielce − KRS 0000395230
  50. E-dn.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365800

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 91-plus Huta Szkła Szczakowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jaworzno − KRS 0000230086
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego Arreks - S.A., Kleszczów − KRS 0000130887
  5. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  6. Alchemia-ester Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000261492
  7. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  8. Apartamenty Solna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000278428
  9. Api Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000024406
  10. Aquaform S.A., Kijewo − KRS 0000323231
  11. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  12. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  13. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  14. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  15. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  16. Arp Fly S.A., Warszawa − KRS 0000329694
  17. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  18. Astrum Sp. Z O.O., Łąck − KRS 0000017178
  19. Astus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000014700
  20. Atlantis S.A., Płock − KRS 0000033281
  21. Avalon Pro Consulting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000565127
  22. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  23. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  24. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  25. Barlinek S.A., Kielce − KRS 0000018891
  26. Bdo Numerica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058463
  27. Bdo Polska S.A., Warszawa − KRS 0000296524
  28. Bdo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293339
  29. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  30. Białostockie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przemysłówka S.A., Białystok − KRS 0000023169
  31. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  32. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  33. Budimex B Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417768
  34. Budostal - 2 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000031375
  35. Budowa Centrum Plac Teatralny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134616
  36. Budowlano-montażowa Spółdzielnia Pracy Budomont W Staszowie Zakład Pracy Chronionej, Staszów − KRS 0000047497
  37. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  38. Cacti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152766
  39. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  40. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  41. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  42. Centrum Eksportowe Fasty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023608
  43. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  44. Centrum Handlowe Phs S.A., Szczecin − KRS 0000135439
  45. Centrum Zarządzania Inwestycjami Polonia S.A., Warszawa − KRS 0000162896
  46. Centrum-hotele Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000309016
  47. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  48. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  49. Chemadin S.A., Kielce − KRS 0000126212
  50. Chemomontaż S.A. W Pionkach, Pionki − KRS 0000373420

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Zakup zintegrowanego systemu do analizy wielkoskalowej wraz z bazą danych wrażliwych dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
    Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Kielce
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup zintegrowanego systemu do analizy wielkoskalowej wraz z bazą danych wrażliwych.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ.
  2. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników Urzędu Miasta Kielce w 2010 roku.
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest opracowanie programów szkoleniowych i na ich podstawie przeprowadzenie szkoleń zamkniętych dla pracowników Urzędu Miasta Kielce
  3. Rozbudowa budynku gospodarczego w Gomunicach
    Zamawiający: Gmina Gomunice, Gomunice
    1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Rozbudowa budynku gospodarczego w Gomunicach 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: roboty ziemne w zakresie przygotowania terenu pod budowę - roboty fundamentowe, fundamenty betonowe - wykonanie podwalin fundamentowych pod ściany osłonowe z płyt warstwowych - wykonanie ścian fundamentowych z bloczków betonowych - wykonanie ścian parteru z bloczków z betonu komórkowego - wykonanie konstrukcji stalowej ścian i dachu budynku gospodarczo - garażowego i wiaty samochodowej - wykonanie stropodachu wentylowanego - wykonanie robót wykończeniowych wewnętrznych i zewnętrznych - elewacja - wykonanie obróbek blacharskich. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) projekt budowlano - wykonawczy, b) przedmiary robót, c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza możliwości powierzenia przez Wykonawcę wykonania części zamówienia podwykonawcom.
  4. Dostawa materiałów na konstrukcję stalową wraz z obudową dla budynku gospodarczego.
    Zamawiający: Gmina Gomunice, Gomunice
    Przedmiot zamówienia określają:
    nazwa i kod CPV: 44110000-4 -Materiały konstrukcyjne, 44111000-1 -Materiały budowlane.
    Należy dostarczyć konstrukcję bez zabezpieczenia przed ogniem.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzuje dokumentacja: projekty techniczne, przedmiar, stanowiące załączniki nr 2 i 4 do niniejszej SIWZ ,dostępne wraz z SIWZ na stronie internetowej Zamawiającego.
  5. Usługa w zakresie promocji projektu pn. Wsparcie edukacyjne dla pracowników samorządowych sposobem wzmacniania zdolności administracyjnej samorządów - Ogłoszenia Prasowe.
    Zamawiający: Świętokrzyska Agencja Rozwoju Regionu S.A. w Kielcach, Kielce
    ogłoszenia zamieszczane w dwóch terminach w prasie lokalnej - w dzienniku o zasięgu wojewódzkim w następujących województwach: świętokrzyskim, mazowieckim, łódzkim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, lubelskim,.

Inne osoby dla Gieroń (29 osób):