Kogo reprezentuje osoba

Gliński Radosław Józef

w KRS

Radosław Józef Gliński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Radosław
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Gliński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1976 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Olesno (Opolskie), Opole (Opolskie), Stare Olesno (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Claudius Josef, Ditrich Małgorzata Helena, Drynda Gerard Piotr, Filipczyk Erwin Jan, Frey Andrzej Jan, Ibrom Piotr Zygfryd, Kaczmarczyk Ryszard, Kania Edmund Jan, Koryzma Maria Cecylia, Matyszok Piotr Gerard, Nieświec Józef, Pawlik Andrzej Florian, Reinert Alojzy, Smuda Georg Waldemar, Sochor Krystian Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Jan Ludwik
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Engemann Pierre, Nettelnstroth Bernadette, Nettelnstroth Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz, Engemann Pierre, Nettelnstroth Bernadette, Nettelnstroth Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Tomasz, Nettelnstroth Bernadette, Nettelnstroth Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Traweger Erwin

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baron Krzysztof, Goluch Ryszard, Hober Ernest, Janik Andrzej, Korzekwa Mirosław, Krzemiński Roman, Kubacki Tomasz, Miśkiewicz Krzysztof, Morawski Robert, Piątek Marcin, Popczyk Dariusz, Skrzydło Andrzej, Wachowski Grzegorz, Wiecha Andrzej, Włodarski Zbigniew, Źrebiec Artur Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szydło Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Body Project Lady Sp. Z O.O., Iwanowice Małe − KRS 0000521501
  2. Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości Oraz Pracodawców, Zabrze − KRS 0000096335
  3. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  4. Cech Rzemiosł Różnych, Dobrodzień − KRS 0000042406
  5. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców, Opole − KRS 0000070182
  6. Centrum Meblowe Agata Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000148043
  7. Elektromatik Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000328985
  8. Fundacja Glogovia, Głogówek − KRS 0000220562
  9. Fundacja Pomoc, Krapkowice − KRS 0000363483
  10. Fundacja Rozwoju Śląska, Opole − KRS 0000041765
  11. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  12. Fundacja Świętego Rocha, Dobrzeń Mały − KRS 0000616991
  13. Gaber Fg Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000590296
  14. Gaber Fg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dobrodzień − KRS 0000595488
  15. Gama-consulting Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000498499
  16. Izba Gospodarcza Śląsk, Opole − KRS 0000076267
  17. Kampa Mobile Solutions Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000529376
  18. Klub Jeździecki Lubliniec, Lubliniec − KRS 0000433589
  19. Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000234981
  20. Netecs Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000233127
  21. Nieświec Sp. J., Krasiejów − KRS 0000707584
  22. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Kraków − KRS 0000026162
  23. Oleski Klub Sportowy, Olesno − KRS 0000145450
  24. Oman Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000242911
  25. Opolskie Stowarzyszenie Kibiców Bvb 1909, Nakło − KRS 0000533767
  26. Opolskie Stowarzyszenie Oświatowe, Opole − KRS 0000352713
  27. Oppeln Hochbau Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000411898
  28. Pamas Sp. Z O.O., Łubniany − KRS 0000605282
  29. Pamas Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łubniany − KRS 0000692045
  30. Pawlik i Wspólnicy Sp. J., Kobylice − KRS 0000289841
  31. Poltax Sp. Z O.O., Olesno − KRS 0000051222
  32. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Baumann-dekam Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000180430
  33. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Domex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000033541
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Havrysh Sp. Z O.O. W Oleśnie, Olesno − KRS 0000621785
  35. Remost Z.mrozek, H.mrozek, K.mrozek - Sp. J., Olesno − KRS 0000307206
  36. Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo-leczniczy Im. Królowej Karoli, Dobrodzień − KRS 0000137107
  37. Smuda Consulting Mueller Steuerberatungsgesellschaft Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000623433
  38. Smuda Consulting Sp. Z O.O., Dobrzeń Mały − KRS 0000473284
  39. Stowarzyszenie Komitet Organizacyjny Spotkań Oleśnian, Olesno − KRS 0000227456
  40. Stowarzyszenie Nasze Czarnowąsy, Czarnowąsy − KRS 0000383286
  41. Stowarzyszenie Oleska Jedynka, Olesno − KRS 0000320115
  42. Stowarzyszenie Oświatowe Koźle Rogi - Bildungsgesellschaft Cosel Rogau, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000421057
  43. Stowarzyszenie Weterani Olesno, Olesno − KRS 0000228849
  44. Szkolny Związek Sportowy Opolskie, Opole − KRS 0000439835
  45. Śląski Klaster Drzewny Sp. Z O.O., Tułowice − KRS 0000316413
  46. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000157600
  47. Towarzystwo Miłośników Głogówka, Głogówek − KRS 0000181758
  48. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Na Śląsku Opolskim, Opole − KRS 0000017757
  49. Vitra Arnold Zdzuj, Paweł Zdzuj Sp. J., Prószków − KRS 0000277871
  50. Zakład Produkcji Stolarki Okno Drew - Jerzy Sochor Sp. J., Brynica − KRS 0000222793

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Achmar Marek Żmudziński, Joachim Jendrzej Sp. J., Olesno − KRS 0000085470
  2. Błysk Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460700
  3. Cech Rzemiosł Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Rybnik − KRS 0000096343
  4. Dermag Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000460577
  5. Doradztwo Gospodarcze i Finansowe Krystaka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211285
  6. Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań Im. Eichendorffa, Łubowice − KRS 0000049076
  7. Laurens Tullemans Trucking Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000436551
  8. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego, Opole − KRS 0000051761
  9. Oman Sp. J. Henryk Marcinek, Racibórz − KRS 0000111852
  10. Primera Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000154226
  11. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Mostowego Sp. Z O.O., Świercze − KRS 0000117887
  12. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dhd Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000181840
  13. Rybnickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000057262
  14. S.v.max.pl Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000614075
  15. Seba Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460760
  16. Sew Spółka Energetyki Wiatrowej - Kołodziejczyk, Kupka, Grzechac, Gajek - Sp. J., Ciasna − KRS 0000259712
  17. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Zawadzkie − KRS 0000009487
  18. Spółdzielcza Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła, Opole − KRS 0000227805
  19. Stolman Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000232270
  20. Stowarzyszenie Stolarzy Śląska Opolskiego Klub Stolarza, Opole − KRS 0000048899
  21. Uni-bud Zakład Remontowo-budowlany Sp. Z O.O., Olesno − KRS 0000079692
  22. Wag-inwestycje Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000510870


Inne osoby dla Gliński (116 osób):