Kogo reprezentuje osoba

Gniadek Bogdan Michał

w KRS

Bogdan Michał Gniadek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Gniadek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Pękowice (Małopolskie), Tarnów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wieliczka (Małopolskie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodanionek Andrzej, Prochowski Jan Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prochowski Jan Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Aneta Anna, Prochowski Jan, Rogóż Dominik Aleksander
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galon Bronisław, Kulczycki Jan Leopold, Mucha Tomasz Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Radosław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konieczek Dariusz Jerzy, Mucha Tomasz, Nowicki Jan Zdzisław, Salwa Henryk Janusz, Waszczyk Edmund Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Mariusz Szczepan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Aneta, Kubala Małgorzata Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Agnieszka, Gniadek Aneta, Gniadek Joanna, Kutek Maria, Ryczek Mariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Agnieszka, Gniadek Aneta Anna, Grochal Bartosz, Rogóż Dominik, Ryczek Mariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Aneta
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Engel Zbigniew Józef, Rynduch Jakub Michał

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajek Marek Jerzy, Dworaczyński Eligiusz Jan, Gniadek Aneta, Hassny Jacek, Szurgot Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pierzyńska Adrianna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prochowski Jan Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Aneta, Kubala Małgorzata Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góral Antoni, Tarnowski Henryk Antoni, Zygucki Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Agnieszka, Gniadek Aneta Anna, Grochal Bartosz, Rogóż Dominik, Ryczek Mariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Aneta, Grochal Bartosz, Ryczek Mariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Agnieszka Ewa, Gniadek Aneta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abg Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000236147
  2. Alfa Business Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000503020
  3. Allora Sp. Z O.O., Sitkówka-nowiny − KRS 0000315665
  4. Alwina-trans Dudek, Salwa Sp. Z O.O., Goleniawy − KRS 0000293762
  5. Auto-klass-postołów Sp. Z O.O., Postołów − KRS 0000190194
  6. Bis-broker Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000514713
  7. Brzesko 11 Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000417066
  8. Budosil Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000384423
  9. Business Consulting Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000304904
  10. Collumbus Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000325264
  11. Concept Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000279420
  12. Conex Sp. Z O.O., Brzesko − KRS 0000220513
  13. Dynamic Business Solutions Int. Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000291698
  14. Efi Development Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000540689
  15. Efi Krakowska Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000248164
  16. Egm S.A., Kraków − KRS 0000614007
  17. Elbau-tarnów Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000002555
  18. Expol Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000155163
  19. Facility Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000277174
  20. Fundacja Ekologiczna Wolni Od Azbestu, Szczucin − KRS 0000011303
  21. Fundacja Rozwoju Miasta i Gminy Wieliczka, Wieliczka − KRS 0000264855
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wojniczu Likwidacyjnej, Wojnicz − KRS 0000028409
  23. Ign Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000405142
  24. Intranet-service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106116
  25. Invest Bonarka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000401009
  26. Invest Brzesko Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000592980
  27. Invest Krynica Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000400307
  28. Kancelaria Prawa Gospodarczego Radcy Prawni Niepsuj Nowak i S-ka Spółka Komandytowa, Tarnów − KRS 0000237398
  29. Kmd Investment Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000331110
  30. Kmd Projekt Iii Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000515524
  31. Kmd Projekt Iv Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000515522
  32. Kmd Projekt V Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000511253
  33. Kmd Silesia Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000509001
  34. Kmd Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000407305
  35. Kme Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000382102
  36. Kmg Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000400933
  37. Konstalblech Sp. Z O.O., Łopoń − KRS 0000135032
  38. Lubos Sp. Z O.O., Kolonia Kaliszany − KRS 0000183982
  39. Mabex Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000190214
  40. Margot Sp. Z O.O., Odrzywół − KRS 0000185432
  41. Maskot Sp. Z O.O., Imbramowice − KRS 0000190452
  42. Mr Investment Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000399140
  43. Network Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000277826
  44. Omega Business Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000503469
  45. Polinvest Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034293
  46. Polskie Towarzystwo Doradztwa Ekonomiczno-finansowego i Inwestycyjnego Efi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000227864
  47. Polsko Słowackie Towarzystwo Przyjaźni i Dobrego Sąsiedztwa, Warszawa − KRS 0000148397
  48. Pracownia Archeologiczno - Konserwatorska Pkz Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000441942
  49. Pracownie Konserwacji Zabytków Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000153201
  50. Prefbud-ex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000184124

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ag Metall Factory Sp. Z O.O., Oborniki Śląskie − KRS 0000190182
  2. Alkadex Sp. Z O.O., Kolonia Kaliszany − KRS 0000183949
  3. Ampool Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000183507
  4. Annpol Sp. Z O.O., Kolonia Kaliszany − KRS 0000184567
  5. Anw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322646
  6. Artech Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000229121
  7. Asper Legis Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000185459
  8. At Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189141
  9. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Morawica − KRS 0000007040
  10. Autobass Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190664
  11. Automas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190737
  12. Bank Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000039978
  13. Bitmar Sp. Z O.O., Imbramowice − KRS 0000188263
  14. Bph-oil Sp. Z O.O., Opole Lubelskie − KRS 0000194366
  15. Bravet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183500
  16. Browary Wielickie Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000233233
  17. Budimpex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000185048
  18. Cascada Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000186030
  19. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  20. Centrum Informacji Medycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190213
  21. Centrum Kolejowa - Inwestycje Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000239962
  22. Champ Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000190211
  23. Chrisewa Sp. Z O.O., Nasutów − KRS 0000183526
  24. Cmt Artmex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188227
  25. Collectors Finance Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Wrocław − KRS 0000186256
  26. Consultingroup Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000183505
  27. Dom-el Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122154
  28. Ecology Consulting Informatics S.A. Skrót Firmy: Eci S.A., Kraków − KRS 0000045073
  29. Egert Sp. Z O.O., Kluczewsko − KRS 0000185921
  30. Ekorn Sp. Z O.O., Dukla − KRS 0000346591
  31. Elbas-postołów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190215
  32. Elbit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190745
  33. Elbot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190199
  34. Elgli Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190668
  35. Elmar Transport Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Jędrzejów − KRS 0000347139
  36. Elpol - Kluczewsko Sp. Z O.O., Kluczewsko − KRS 0000183806
  37. Europeum Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000186374
  38. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  39. Gastro Wars Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000191143
  40. Germanway Polska - The Lifestyle Evolution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184206
  41. Glibus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190681
  42. Glisun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190754
  43. Global Development Sp. Z O.O., Brzesko − KRS 0000270289
  44. Gold-tom Sp. Z O.O., Kluczewsko − KRS 0000185619
  45. Golden Apple Sp. Z O.O., Czerniewice − KRS 0000189649
  46. Hadley Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radomsko − KRS 0000125583
  47. Hawełka Service Catering Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000051502
  48. Hawełka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000032558
  49. Hewal Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000183971
  50. Hirambud Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000293714

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Dostawa szczepionek do SPZOZ w Łukowie
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie, Łuków
    Pakiet nr 1- Szczepionka przeciwko grypie;
    Pakiet nr 2 - Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu b dla młodzieży i dorosłych od 16 roku;
    Pakiet nr 3 - Skojarzona szczepionka przeciw błonnicy, tężcowi, krztuścowi, polio, H. Influenzae typu b;
    Pakiet nr 4 - Szczepionka żywa p/rotawirusowemu zapaleniu żołądka i jelit dla niemowląt od 6 tyg życia. Szczepienie podstawowe składa się z 2-3 dawek podawanych doustnie;
    Pakiet nr 5 - Szczepionka przeciw pneumokokom polisacharydowa, skoniugowana (13-walentna, adsorbowana), stosowana dla dzieci i niemowląt w wieku od 6 tygodni do 5 lat, możliwość szczepienia 1-ą dawką po 2-gim roku życia;
    Pakiet nr 6 - Szczepionka przeciw meningokokowa grupy C, polisacharydowa, adsorbowana toksoidem tężcowym, stosowana dla dzieci powyżej 2 miesiąca życia, młodzieży i dorosłych. Ampułkostrzykawka 0,5 ml;
    Pakiet nr 7 - Szczepionka przeciw błonnicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa, złożona) adsorbowana o zmniejszonej zawartości antygenów.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji.

    Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia dostawy, określonej w załączniku do oferty a także wstrzymania dostaw niektórych pozycji asortymentowych, z uwagi na zmienność ilości zakwalifikowanych do szczepień pacjentów i skuteczności przeprowadzonej akcji promocyjnej.

    Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia oraz zgodny z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.
  2. Dostawa produktów leczniczych dla Apteki - 24 grupy
    Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla Apteki - 24 grupy
    3.1.Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33.60.00.00-6 produkty farmaceutyczne
    3.2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularz cenowy - załącznik nr 3 do siwz.
    3.3.Wymagany okres niezmienności cen jednostkowych netto podanych w ofercie wynosi minimum 6 miesięcy.
    3.4.Wymagany minimalny termin płatności wynosi 60 dni.
    3.5.W przypadku, gdy lek będący przedmiotem zamówienia znajduje się w Katalogu Substancji Czynnych NFZ, cena tego leku nie może być wyższa niż podana w Katalogu.
    3.6.Wykonawca oferując produkt leczniczy , środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego , wyrób medyczny znajdujący się na liście leków refundowanych przy obliczaniu ceny musi wziąć pod uwagę zapisy art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych ( Dz.U. nr 122 poz. 696), oraz odpowiedniego obwieszczenia Ministra Zdrowia dotyczącego leków stosowanych w ramach chemioterapii z uwzględnieniem limitu finansowania danego leku oraz kodu EAN (lub innego odpowiadającego kodowi EAN).
    3.7.Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2008 r. Nr 45 poz. 271 z późniejszymi zmianami). Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 lub 4 lub 4a ustawy Prawo farmaceutyczne.
    3.8.Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych w oparciu o art. 29 ust. 3 ustawy. Pod pojęciem oferty równoważnej rozumie się ofertę złożoną na preparat w zakresie tej samej substancji czynnej, w postaci i dawce, a także w opakowaniu, o wielkości i rodzaju, wskazanym przez Zamawiającego.
    3.9.W przypadku, gdy lek będący przedmiotem zamówienia w momencie wyceny jest niedostępny na rynku, Wykonawca zobowiązany jest do wyceny tego leku po ostatniej obowiązującej cenie.
    3.10.Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie części zamówienia, której wykonanie powierzy podwykonawcom.
  3. Dostawa komercyjnych szczepionek uodporniających dla dzieci
    Zamawiający: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Bemowo, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy uodporniających szczepionek dla dzieci do przychodni zdrowia przy ul. Wrocławskiej 19, Czumy 1, Powstańców Śląskich 19 w Warszawie, podległych Zamawiającemu przez okres 12 miesięcy
  4. Dostawa produktów leczniczych wg 7 zadań ( części )
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w Lubinie, Lubin
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych.
  5. 10W/LEKI/2009
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego, Maków Mazowiecki
    Dostawa leków w.g. pakietów Nr 1 do Nr 24
  6. przebudowa zabytkowego budynku pałacu w Janowicach pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa przed pożarem zlokalizowanego na dz. nr 96 w miejscowości Janowice.
    Zamawiający: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych, Kraków
    Zakres robót:
    demontaż części stolarki drzwiowej
    montaż stolarki drzwiowej ognioodpornej EI 30 oraz EI 60 (drzwi typowe odpowiednio dobrane do zabytkowego wnętrza)
    montaż 6 hydrantów na istniejącej instalacji wodociągowej
    wydzielenie stref pożarowych poprzez przemurowanie ścian oraz wykonanie schodów zewnętrznych do głębokich piwnic z nadprożem stalowym nad projektowanym wejściem, Montaż blokad w drzwiach wejściowych oraz innych koniecznych zabezpieczeń ,
    montaż klapy oddymiającej w ostatnim stropie wieży
    montaż w SYSTEMU SAP
    wykonanie instalacji elektrycznej wraz z uruchomieniem systemu alarmowo-sterującego klap i pozostałych urządzeń systemu oddymiania
    zamontowanie oznakowania dróg i wyjść ewakuacyjnych oraz sprzętu gaśniczego
    robót wykończeniowych
    oczyszczenie stawu wraz z wykonaniem stanowiska czerpania wody p.poż.

    Zabytkowy pałac zlokalizowany jest na działce nr 596, położonej
    w zachodniej części wsi Janowice gm. Pleśna. Zespół ten wpisany jest do rejestru zabytków decyzją nr A-92 z dnia 16.01.1969 r.,
    objęty ochroną konserwatorską na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
    Szczegółowy opis prac znajduje się w przedmiarze robót, rysunkach i w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik nr 1 do SIWZ.
  7. przetarg nieogranoczony na dostawę leków oraz materiałów opatrunkowych i szewnych
    Zamawiający: "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o., Ełk
    Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawę leków oraz materiałów opatrunkowych i szewnych

Inne osoby dla Gniadek (118 osób):