Kogo reprezentuje osoba

Goc Tadeusz Franciszek

w KRS

Tadeusz Franciszek Goc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Goc
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Kamień Śląski (Opolskie), Kędzierzyn-koźle (Opolskie), Opole (Opolskie), Strzelce Opolskie (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białoń Adam, Bonarski Lesław, Dembińska Aniela Teresa, Godowska Teresa Barbara, Gola Jan, Kmiotek Zygmunt Władysław, Kobylański Krzysztof, Kolbe Tadeusz, Lisicka Stanisława, Majkowska Danuta, Mańka Henryk, Miszczuk Feliks, Pasierbska Janina Władysława, Zalewski Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarówny Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goc Henryka Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzembowski Andrzej, Rzońca Henryk Krzysztof, Tomanek Józef, Waloszyński Marian Antoni, Włodarczyk Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piontek Waldemar
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Będkowski Bogdan, Jakubowska Genowefa, Jurek Tadeusz, Skoumal Jacek, Wiszniewski Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agroturystyczne Stowarzyszenie Ziemi Nyskiej i Borów Niemodlińskich, Skorochów − KRS 0000034860
  2. Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, Opole − KRS 0000377482
  3. Fundacja Filharmonii Opolskiej - Dla Kultury, Opole − KRS 0000612685
  4. Fundacja Remontu Szpitala W Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie − KRS 0000169398
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Strzelce Opolskie − KRS 0000020278
  6. Gogolińskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gogolin − KRS 0000648577
  7. Italiana Pelli Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000076341
  8. Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin Sp. Z O.O., Gogolin − KRS 0000407315
  9. Miejsko-gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie − KRS 0000041300
  10. Międzyszkolny Klub Sportowy W Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie − KRS 0000080614
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Suchej, Sucha − KRS 0000195773
  12. Opolski Okręgowy Związek Badmintona, Głubczyce − KRS 0000161192
  13. Opolski Związek Koszykówki, Opole − KRS 0000327755
  14. Opolskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Opole − KRS 0000217958
  15. Porozumienie Branżowych Związków Zawodowych, Opole − KRS 0000329663
  16. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000053946
  17. Regionalne Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości W Opolu, Opole − KRS 0000133398
  18. Scm Sp. Z O.O., Kup − KRS 0000260716
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Lewin Brzeski − KRS 0000119793
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Strzelce Opolskie − KRS 0000027455
  21. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Kadłub, Kadłub − KRS 0000007699
  22. Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej Barka Oddział W Strzelcach Opolskich - Centrum Integracji Społecznej, Strzelce Opolskie − KRS 0000283258
  23. Stowarzyszenie Ziemia Strzelecka, Strzelce Opolskie − KRS 0000055571
  24. Strzelecki Klub Karate Kyokushin, Strzelce Opolskie − KRS 0000126135
  25. Strzeleckie Stowarzyszenie Inwestycyjne, Strzelce Opolskie − KRS 0000060565
  26. Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000131719
  27. Szkolny Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000092577
  28. Towarzystwo Dobroczynne Niemców Na Śląsku, Opole − KRS 0000131551
  29. Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamienieckiej, Kamieniec Ząbkowicki − KRS 0000294980
  30. Towarzystwo Przyjaciół Lewina, Lewin Brzeski − KRS 0000031192
  31. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Opolskiego, Opole − KRS 0000023452
  32. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Opolskiego Oddział Rejonowy W Kędzierzynie-koźlu, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000455479

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Głubczycach, Głubczyce − KRS 0000021470
  2. Cetrem Techniczno-handlowa Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000042596
  3. Complete Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409227
  4. Cukrownia i Rafineria Chybie S.A., Chybie − KRS 0000132656
  5. Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000014339
  6. Hrbc Group Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000584095
  7. Interimax International Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000408663
  8. Interimax Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000408545
  9. Klub Żużlowy Kolejarz Opole, Opole − KRS 0000149653
  10. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia W Opolu Radio Opole S.A., Opole − KRS 0000124187
  11. Ppo Przedsiębiorstwo Państwowe, Strzelce Opolskie − KRS 0000029545
  12. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Strzelcach Opolskich S.A., Strzelce Opolskie − KRS 0000054067
  13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Alruno Sp. Z O.O. W Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie − KRS 0000223893
  14. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Profil Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000078450
  15. Sportbud Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000037596
  16. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Głogówek − KRS 0000113973
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Otmuchów − KRS 0000008954
  18. Spółdzielnia Mieszkaniowa, Grodków − KRS 0000130630
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Głubczycach, Głubczyce − KRS 0000136511
  20. Zakład Projektowania i Usług Inwestycyjnych Inwestprojekt Spółdzielnia Osób Prawnych, Opole − KRS 0000222904
  21. Zakłady Wyrobów Kamionkowych Marywil S.A. Likwidacyjnej, Suchedniów − KRS 0000046731


Inne osoby dla Goc (95 osób):