Kogo reprezentuje osoba

Gołąbek Łukasz Mariusz

w KRS

Łukasz Mariusz Gołąbek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Drugie imię:Mariusz
Nazwisko:Gołąbek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1983 r., wiek 35 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Lublin (Lubelskie), Pruszków (Mazowieckie), Radom (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł, Kurzawa Andrzej Jarosław, Kurzawa Monika Barbara
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzeszczyk Konrad Zbigniew, Operacz Zbigniew, Sobczyk Halina, Styczeń Karolina Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł, Narodowiec Iwona Wiesława
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belniak Marek, Borkowska Danuta, Gołąbek Adam Paweł, Minasiewicz Mariusz Robert, Ziółkowski Dariusz Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł, Gołąbek Jadwiga

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Adam Michał, Gołąbek Adam Paweł, Gołąbek Jadwiga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczek Magdalena Izabela
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Adam Paweł, Kurzawa Andrzej Jarosław, Kurzawa Monika Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Jadwiga, Herberholz Dominik Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cmoch Artur Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąbek Jadwiga, Herberholz Dominik Edward

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4it S.A., Radom − KRS 0000090961
  2. Algo Poland Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000539525
  3. Allrental Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000671345
  4. Anno Domini 1474 Radomska Lokalna Organizacja Turystyczna, Radom − KRS 0000342595
  5. B-clever Sp. Z O.O., Tomaszowice − KRS 0000633176
  6. Biuro Projektowo-inwestycyjne Awea Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000241298
  7. Ecco Kpo Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000655783
  8. Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000588735
  9. Fineti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670685
  10. Flumina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658811
  11. Fundacja Lepsza Jakość Życia, Radom − KRS 0000561193
  12. Fuo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373687
  13. Gww Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000394236
  14. Infoplus Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000180009
  15. Ipcall Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327173
  16. Karo Sp. Z O.O., Mleczków − KRS 0000602372
  17. Km Group Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000621380
  18. Labtechnic Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000623996
  19. Meditrip Sp. Z O.O., Jastków − KRS 0000629392
  20. Mirtena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000572193
  21. Moja Recepcja Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000568838
  22. Nextiva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427158
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Kazanowie, Kazanów − KRS 0000072568
  24. Open Operator Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000590007
  25. Pantima Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658626
  26. Scandicsofa Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000591398
  27. Scandicsofa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593207
  28. Sofoteka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404112
  29. Sorter Sp. J. Konrad Grzeszczyk Michał Ziomek, Radom − KRS 0000435708
  30. Sorter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670882
  31. Sos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050042
  32. Stowarzyszenie Europa Bez Granic, Poznań − KRS 0000122678
  33. Stowarzyszenie Młodej Lewicy Demokratycznej-region Wielkopolska, Poznań − KRS 0000096925
  34. Stowarzyszenie Siła W Innowacji, Radom − KRS 0000575592
  35. Technet Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000134698
  36. Vendoexpert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579980
  37. Wave Fm Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000628702
  38. Wavenet Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000047579
  39. Xircom Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000467779

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Accelevation Wbd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516513
  2. Aeoris Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialonością, Warszawa − KRS 0000560051
  3. Alcestis Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000623080
  4. Alchita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536015
  5. Alfarex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491402
  6. Anastone Investments Sp. Z O.O., Zajączków − KRS 0000400152
  7. Anteros Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000616160
  8. Antwerp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399974
  9. Arabona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562962
  10. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  11. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  12. Columba Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000537483
  13. Continua Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488002
  14. Corvo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000535953
  15. Dlako Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000615936
  16. Easy Action Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588495
  17. Elko Sprl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000677750
  18. Enegaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622922
  19. Ergomaster Sp. Z O.O., Brzoza − KRS 0000488383
  20. Ertera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615968
  21. Euro Robotics Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000474782
  22. Europe Calling Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000281962
  23. Eurowiór Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562837
  24. Evistar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000616536
  25. Faial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517030
  26. Fonbud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000489596
  27. Food Ekspert Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000373100
  28. Forte Brand Sp. Z O.O., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000535948
  29. Fucha M. Belniak, M. Skiba, M. Pasek, Sp. J., Warszawa − KRS 0000199171
  30. Galene Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616580
  31. Galeria Bałtyk Ii Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000675075
  32. Gas And Energy Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401674
  33. Green Lighting S.A., Warszawa − KRS 0000505449
  34. Grupa Nowa Farmacja Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000560655
  35. Gww Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000372853
  36. Gww Woźny i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000135252
  37. Haben Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000515170
  38. Jl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541600
  39. Krajowe Centrum Audytów Energetycznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480056
  40. Lacertas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000537481
  41. Lakepath Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540614
  42. Lc Corp Invest Xviii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000400978
  43. Leasingteam Brand Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550844
  44. Limea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670472
  45. Magna Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603488
  46. Medical Databases Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000587271
  47. Merak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536010
  48. Rd 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588610
  49. Spp Wytwarzanie 16 Sp. Z O.O., Jatne − KRS 0000489485
  50. Strim Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000069633

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Budowa sieci szerokopasmowej, dostawa sprzętu komputerowego oraz usługi w ramach projektu pn. Internet dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego.
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Sulęcinie, Sulęcin
    1. Przedmiotem zamówienia podzielono na 5 zadań (etapów): a. Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz budowa infrastruktury teletechnicznej, bezpośrednio związanej z udostępnieniem Internetu (sieci szerokopasmowej) w tym sprawowanie nadzoru autorskiego. b. Dostawa 268 kpl. zestawów komputerowych z oprogramowaniem i ich instalacja wraz z urządzeniami sieciowymi, w tym 100 szt. w gospodarstwach domowych, 168 szt. w jednostkach podległych powiatowi oraz gminom biorącym udział w projekcie. c. Przeprowadzenie szkolenia z podstaw obsługi komputera oraz korzystania z zasobów Internetu. d. Przyłącze do Internetu, świadczenie usług serwisowych. e. Przeprowadzenie wymaganych testów i badań funkcjonowania infrastruktury oraz przygotowanie dokumentów związanych z oddaniem Zamawiającemu przedmiotu prac w użytkowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, który stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. Oferowany przedmiot zamówienia winien spełniać co najmniej funkcje i parametry przedstawione w załączniku nr 1 do SIWZ - określone jako parametry graniczne. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia określonym szczegółowo w Załączniku nr 1 do SIWZ znajdują się jakiekolwiek nazwy, znaki towarowe, patent czy pochodzenie - należy przyjmować, że zamawiający podał taki opis ze wskazaniem na preferowany typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach techniczno-eksploatacyjno-użytkowych nie gorszych niż te podane w opisie przedmiotu zamówienia (oferty równoważne nie mogą być gorsze pod względem posiadanych parametrów jakościowych, ilościowych oraz spełniać minimum te same funkcje). Podstawa prawna - art. 29 ust. 3 PZP.
  2. Budowa sieci bezprzewodowej, okablowania strukturalnego, dostawa sprzętu i oprogramowania, oraz zarządzanie Projektem i jego obsługa administracyjna.
    Zamawiający: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na
    a.) budowie sieci bezprzewodowej i okablowania strukturalnego
    b.) dostawie sprzętu komputerowego,
    c.) dostawie oprogramowania komputerowego,
    d.) zarządzanie projektem i jego obsługa administracyjna, zgodnie z następującymi dokumentami stanowiącymi załączniku do SIWZ:
    1. Programem funkcjonalno-użytkowym (Załącznik nr 9)
    2. Zakresem obowiązków części zadania w obszarze zarządzania Projektem i jego obsługi administracyjnej(Załącznik nr 10).

Inne osoby dla Gołąbek (158 osób):