Kogo reprezentuje osoba

Górka Andrzej Krzysztof

w KRS

Andrzej Krzysztof Górka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Górka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Wołomin (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiewska Bożenna, Kartaszyńska Wrzaszczyk Maria Emanuela, Malec Edmund, Szymkowska Bożena Jadwiga, Wrzaszczyk Tadeusz Włodzimierz, Ziemichód Górka Bogumiła Emilia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Joanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Czesław Zygmunt, Czerwiński Bogdan Bogusław, Kalinowski Dariusz, Kołbuk Andrzej, Siwek Henryk, Szklarczyk Grażyna, Walaszczyk Marek, Wiśniewski Dariusz Antoni, Żochowski Lucjan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmudzki Aleksander Szymon

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agm-8 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476036
  2. Auto-sim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650491
  3. Cech Wędliniarzy i Rzeźników W M. St. Warszawie, Warszawa − KRS 0000086966
  4. Efektivo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000743756
  5. Emus Beauty Zone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603054
  6. Exds Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000671693
  7. Extreme Drivers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557096
  8. Extreme Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000773255
  9. Fundacja Leśna Góra, Kamieńczyk − KRS 0000571336
  10. Fundacja Obserwatorium Zrównoważonego Rozwoju, Czarna − KRS 0000513500
  11. Goldenmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311290
  12. Grupa Zakupowa Unia - Meat Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000304083
  13. Iracko-polska Izba Handlowa, Warszawa − KRS 0000257709
  14. Izomer Sp. Z O.O., Nowe Lipiny − KRS 0000246325
  15. Klub Motorowy Tnt, Łomianki − KRS 0000107802
  16. Magnacar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000609804
  17. Max - Meat Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000710045
  18. Max-meat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048185
  19. Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000122864
  20. Mmj Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528651
  21. Msc Auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051614
  22. Para -cor Sp. Z O.O., Nowe Lipiny − KRS 0000207625
  23. Piekarnia Cukiernia J i K Tokarscy Sp. J., Wołomin − KRS 0000161049
  24. Powiatowy Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości, Wołomin − KRS 0000172431
  25. Pracownia Cukiernicza Sp. J. Dariusz Wiśniewski i Leszek Wiśniewski, Wołomin − KRS 0000158363
  26. Sim 05 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000501941
  27. Sim 08 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000563804
  28. Sim4rent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441706
  29. Spółdzielnia Rzemieślnicza Specjalistyczna, Ząbki − KRS 0000145352
  30. Zakład Masarski Mareta-teresa i Andrzej Kołbuk,elżbieta i Wiesław Kacprzak Sp. J., Kobyłka − KRS 0000003087

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abacus Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432068
  2. Artre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505385
  3. Auto - Sim A. Misiak, M. Stolarek Sp. J., Warszawa − KRS 0000279139
  4. Auto-sim S.A., Warszawa − KRS 0000352669
  5. Bik Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000160768
  6. Centrum Bankowości Hipotecznej Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000261966
  7. Centrum Mięsne Kk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043211
  8. Drób Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484351
  9. Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa − KRS 0000077462
  10. Gminny Klub Piłkarski Targówek, Warszawa − KRS 0000164370
  11. Granturismo Italia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338699
  12. Grupa Zakupowa Unia-meat Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000635287
  13. Gusto Italiano Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000603089
  14. Lucrum Silesia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000502984
  15. Mega Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543717
  16. Mega Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000554871
  17. Międzyszkolny Klub Sportowy Elita Przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym W Wołominie (skrót Statutowy: Mks Elita - Mos Wołomin), Wołomin − KRS 0000212414
  18. Nieruchomość Wolska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483222
  19. Nieruchomość Wolska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000485156
  20. Pcc Prodex Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000024928
  21. Pf Locals Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205480
  22. Sim 07 Sp. Z O.O., Magdalenka − KRS 0000566880
  23. Sim-01 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432063
  24. Sim-03 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441703
  25. Skłodowscy Sp. Z O.O., Tykocin − KRS 0000133429
  26. Słoneczna Developer - Tokarski i Wspólnicy Sp. J., Wołomin − KRS 0000287665
  27. Sobsmak Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000063435
  28. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000058805
  29. Stowarzyszenie Pomoc Bliźniego, Wołomin − KRS 0000262302
  30. Telomer Wood Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698780
  31. Trans.pl Sp. J. R.podleś, A.kaszuba, Natolin − KRS 0000173000
  32. Wielobranżowa Firma Specjalistyczna Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000134710