Kogo reprezentuje osoba

Górski Andrzej

w KRS

Andrzej Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Czerwonak (Wielkopolskie), Dobrów (Świętokrzyskie), Kielce (Świętokrzyskie), Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 163 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewska Krystyna Maria, Matusiak Tomasz Eugeniusz, Mazur Dariusz Zbigniew, Świdroń Stanisław Ryszard, Szidlewski Wojciech, Wieczerzyński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winogradzki Adam
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matusiak Tomasz Eugeniusz, Mazur Dariusz Zbigniew, Wieczerzyński Paweł Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niemczewski Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczerzyński Paweł Marcin
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matusiak Tomasz, Mazur Dariusz Zbigniew, Mazur Katarzyna, Wieczerzyński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rynkowski Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kot Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kot Robert
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aniołek Małgorzata Teresa, Balcerowski Paweł, Chmielewski Wojciech Grzegorz, Dachowski Tadeusz Antoni, Górniak Maksymilian, Koczorowski Piotr, Kowalewski Michał Krzysztof, Lisiewicz Paweł Jan, Mańkowska Agnieszka Ewa, Mordasewicz Jeremi Wacław, Nowicki Bartosz, Owczarek Maciej, Pluciński Mieczysław, Rozpędek Hubert Andrzej, Szymankiewicz Marek Jerzy, Troszczyńska Ewa, Wood Graham, Zborowski Krzysztof Sławomir, Łyczyński Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopuszko Andrzej Ryszard
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Przemysław Maciej, Ciarkowski Dariusz, Jagodziński Krzysztof Ryszard, Jankowski Szymon Lech, Jenerowicz Robert Piotr, Krasadomski Przemysław, Kreczmański Sławomir, Owczarek Maciej, Pacholski Roman Stanisław, Pałka Jacek, Primke Krystyna, Rozpędek Hubert Andrzej, Szuman Janusz Marek, Szymkiewicz Tomasz, Słowiński Zbigniew, Troszczyńska Ewa, Łyczyński Przemysław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Andrzej Bogdan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kondek Joanna, Sagan Marek Tadeusz, Sanecki Janusz, Zdziebko Józef, Żelazko Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziebko Marcin Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Durzyński Mariusz Jacek, Kot Robert, Matusiak Tomasz Eugeniusz, Mazur Dariusz Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  2. Amk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357901
  3. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  4. Apt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000570081
  5. Arpamet Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000338076
  6. Arpamet Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000338920
  7. Avi Auto Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000630421
  8. Best Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000546586
  9. Centrum Projektów Społecznych, Poznań − KRS 0000131977
  10. Centrum Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000146798
  11. Cm Audit Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000329184
  12. Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000142433
  13. Dr Irena Eris S.A., Piaseczno − KRS 0000051003
  14. Drink Food Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000501143
  15. Durzyński i Sroczyński - Doradcy Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000254783
  16. Edusoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000635322
  17. Emem Inwestycje Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000355673
  18. Enea Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000477231
  19. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  20. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  21. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086
  22. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  23. Epoka24 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000569937
  24. Estra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000402187
  25. Euro-casino Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000197878
  26. Fabryka Urządzeń Ciepłowniczych Thermo Przedsiębiorstwo Państwowe, Poznań − KRS 0000102050
  27. Fine Pur Pipe Sp. Z O.O., Czerwonak − KRS 0000370838
  28. Firma Jubilerska Piotr Sobisiak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000068978
  29. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  30. Fundacja Im. Stefana Kuryłowicza, Warszawa − KRS 0000420582
  31. Fundacja Na Rzecz Pomocy, Edukacji i Rozwoju Dzieci, Goleniów − KRS 0000440447
  32. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000019451
  33. Fundacja Pomocy W Oszczędzaniu Energii, Poznań − KRS 0000022371
  34. Fundacja Res Publica Im. Henryka Krzeczkowskiego, Warszawa − KRS 0000218432
  35. Fundacja Signum Temporis, Poznań − KRS 0000451675
  36. Galeria Naramowice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000435116
  37. Gjw Gramza Jenerowicz Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000372186
  38. Gminna Spółka Komunalna W Chrzypsku Wielkim Sp. Z O.O., Chrzypsko Wielkie − KRS 0000448384
  39. Good Job Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000575046
  40. Hossa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000042624
  41. Huta Szkła Tur Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000223114
  42. Hydrobudowa Polska S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000017342
  43. Inbudex - Eksport Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000098271
  44. Inbudex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000482020
  45. Iq Mart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334623
  46. Joanna Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000359224
  47. Kancelaria Adwokacka Nowicki Helak Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000469788
  48. Kancelaria Prawna Bartoszewska Binkowski Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000409775
  49. Kbr Cma Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000570226
  50. Klub Rotary W Lesznie, Leszno − KRS 0000199299

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Askom Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000031068
  3. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  4. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  5. Capricornus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222764
  6. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  7. Clean Staff Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000145240
  8. Complex Finance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000342967
  9. Debt Trading Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo Akcyjna, Warszawa − KRS 0000482450
  10. Dolfamex Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000013120
  11. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  12. Dragmor Sp. Z O.O., Karniowice − KRS 0000054811
  13. Dtp S.A., Warszawa − KRS 0000385173
  14. Dwd Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000032656
  15. Eden Bis Andrzej Osiecki, Zbigniew Mazur Sp. J., Dąbcze − KRS 0000186503
  16. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  17. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  18. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  19. Enea Logistyka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000525547
  20. Enea Oświetlenie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067552
  21. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  22. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  23. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  24. Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Energobud Gniezno Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000012036
  25. Energetyka Poznańska Zakład Elektrowni Wodnych Sp. Z O.O., Jastrowie − KRS 0000138643
  26. Energetyka Poznańska Zakład Inwestycji Energetycznych Inveco Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000053952
  27. Energetyka Poznańska Zakład Transportu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064012
  28. Energetyka Wysokich i Najwyższych Napięć Ewinn Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000060571
  29. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  30. Energop Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000162581
  31. Energopartner Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000077709
  32. Eurolinea Zarządzanie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000358183
  33. Fabryka Pomocy Naukowych Im.janusza Korczaka, Poznań − KRS 0000085377
  34. Fabryka Szlifierek Fas Głowno Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000019002
  35. Finance Care Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000095926
  36. Fortum Silesia S.A., Zabrze − KRS 0000008208
  37. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  38. Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej, Warszawa − KRS 0000070275
  39. Fundacja Instytut Bronisława Komorowskiego, Warszawa − KRS 0000571191
  40. Fundacja Projekt: Polska, Warszawa − KRS 0000293488
  41. Fundacja Work Service, Wrocław − KRS 0000458698
  42. Fundusz Rozwoju Spółek S.A., Warszawa − KRS 0000285139
  43. Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000138137
  44. Gramza, Jenerowicz, Koczorowska, Krasadomski, Ryba Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000340416
  45. Gramza, Jenerowicz, Kulisz, Pielin, Woziński i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000038164
  46. Gremi Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134482
  47. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  48. Grupa Collective Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000174200
  49. House - Pol Trading Swoboda Glista Sp. J., Poznań − KRS 0000184806
  50. Hp Invest Sp. Z O.O., Nowy Tomyśl − KRS 0000134754

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Dostawa materiałów preizolowanych
    Zamawiający: Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o., Miastko
    Dostawa materiałów preizolowanych do wykonania sieci ciepłowniczych i przyłączy, rur stalowych wg zestawień materiałowych stanowiących załącznik do SWIZ.
  2. Świadczenie usługi kompleksowego przesyłania i dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej do obiektu Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz 10 w Gorzowie Wlkp.
    Zamawiający: Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wlkp.
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego przesyłania i dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej w okresie od 01 marca 2012 r. do 30 maja 2013 r. do obiektu Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz 10 w Gorzowie Wlkp.
  3. Usługa dystrybucji wraz ze sprzedażą energii elektrycznej dla PPTP (budynek 406).
    Zamawiający: Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Poznań
    Usługa dystrybucji wraz ze sprzedażą energii elektrycznej dla PPTP (budynek 406).
  4. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Miasta Czarnków, Czarnków
    Zakup energii elektrycznej: Część 1 zamówienia - Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.03.2012 r. do 31.12.2013 r. wynosi 1 348 417,67 kWh. Część 2 zamówienia Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.03.2012 r. do 31.12.2013 r. wynosi: Taryfa Cxx: 1 131 238,50 kWh, Taryfa Gxx: 6 154,75 kWh.
  5. Usługa konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie gminy Luboń
    Zamawiający: Miasto Luboń, Luboń
    Zamówienie polega na realizacji stałych czynności nakazanych prawem i zabiegów obligatoryjnych oraz uzgodniony przez Strony pakiet prac i zabiegów eksploatacyjnych o szacowanym zakresie rocznym. Wchodzić w to mają oględziny linii oświetleniowej, pomiary napięć i obciążeń, pomiary rezystencji uziemień, pomiary skuteczności ochrony przeciw-poraż., ocena stanu technicznego, prowadzenie dokumentacji techniczno prawnej.
  6. Zakup energii elektrycznej dla Miasta Bełchatowa oraz podległych jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej.
    Zamawiający: Miasto Bełchatów reprezentowane przez Prezydenta Miasta Bełchatowa, Bełchatów
    Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla Miasta Bełchatowa oraz podległych jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej, obiektu małej architektury, budynku administracyjno-biurowego Urzędu Miasta, syren alarmowych.
    Przewidywana ilość zakupywanej energii elektrycznej w okresie trwania umowy szacuje się w wysokości (+/- 10%): 8 945 997 kWh, w tym:
    -od 01.02.2012 r. do 31.12.2012 r. wynosi 4 254 955 kWh
    -od 01.01.2013 r. do 31.12.2013 r. wynosi 4 691 042 kWh

    Moc umowna punktów poboru Zamawiającego określono na 2661,00 kW.
    Rzeczywista ilość pobranej energii elektrycznej zostanie określona na podstawie wskazań układów pomiarowych.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zgodnie z dokumentacją do przetargu.

    Szacunkowa wartość zamówienia 3 114 177,61 PLN
  7. Wykonanie konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Pakość
    Zamawiający: Gmina Pakość, Pakość
    Przedmiotem zamówienia jest zamówienie polegające na wykonaniu usługi w zakresie konserwacji oświetlenia drogowego zgodnie z obowiązującymi przepisami . Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie części:
    a) część pierwsza obejmuje zakres stałych czynności nakazanych prawem i zabiegów obligatoryjnych. Ta część ma charakter stały w czasie obowiązywania umowy i objęta będzie wynagrodzeniem ryczałtowym.
    b) część druga obejmuje wszelkie działania nie objęte częścią pierwszą i uruchamiana będzie każdorazowo na podstawie zleceń przekazywanych przez Zamawiającego.
  8. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka
    Zamawiający: Gmina Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Wielka
    Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka, a w szczególności: czyszczenie i konserwacja tablic sterowniczych, naprawa i wymiana elementów tablic sterowniczych, czyszczenie opraw, kloszy i odbłyśników, wymiana i naprawa elementów opraw, wymiana uszkodzonych źródeł światła, konserwacja szafek oświetleniowych oraz ich zamknięć, wycinka gałęzi zasłaniających oprawy oświetleniowe, lokalizacja miejsca uszkodzenia linii kablowych i napowietrznych oraz ich naprawa
  9. Zakup energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu dla budynku przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu oraz budynku przy ul. Wawrzyniaka 40 w Poznaniu i świadczenie usług dystrybucyjnych.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu dla budynku przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu oraz budynku przy ul. Wawrzyniaka 40 w Poznaniu i świadczenie usług dystrybucyjnych. Prognozowane roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną odpowiednio: 564662 kWh (grupa taryfowa B22) - 83913 kWh (grupa taryfowa C21)
  10. Utrzymanie oświetlenia dróg, ulic i miejsc publicznych będących w majątku ENEA S.A.
    Zamawiający: Wójt Gminy Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne
    Utrzymanie oświetlenia dróg, ulic i miejsc publicznych będących w majątku ENEA S.A. na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, polegające na wykonywaniu prac planowych konserwacyjnych oraz napraw awaryjnych obwodów oświetlenia (1640 opraw oświetleniowych)
  11. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów administrowanych przez Okręgowy Urząd Miar w Bydgoszczy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    Zamawiający: Okręgowy Urząd Miar, Bydgoszcz
    a) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektów administrowanych przez Okręgowy Urząd Miar w Bydgoszczy zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
    Roczne całkowite szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną dla wszystkich jednostek Okręgowego Urzędu Miar w Bydgoszczy wyniesie łącznie dla mocy czynnej około: 98 610 kWh, dla mocy biernej około: 5 433 kWh.
    b) Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług przesyłania i dystrybucji odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie - Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 89 z 2006 r., poz. 625 ze zm), przepisach wykonawczych do tej ustawy, a w szczególności rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. Nr 93, poz.623), Taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy, Taryfie dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (Taryfie OSD), Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) oraz ogólnie obowiązujących przepisach prawnych.
    c) Rozliczenia za dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych wg stawek opłat wynikających z Taryfy Operatora Systemu Dystrybucyjnego oraz Taryfy Sprzedawcy.
    d) Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części.
    Wykaz jednostek:
    CZĘŚĆ 1. Okręgowy Urząd Miar w Bydgoszczy, ul. Królowej Jadwigi 25,
    CZĘŚĆ 2. Obwodowy Urząd Miar w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 10,
    CZĘŚĆ 3. Obwodowy Urząd Miar w Toruniu, ul. Sułkowskiego 2,
    CZĘŚĆ 4. Obwodowy Urząd Miar we Włocławku, ul. Dziewińska 13a,
    CZĘŚĆ 5. Obwodowy Urząd Miar w Brodnicy, ul. Sądowa 10,
    CZĘŚĆ 6. Obwodowy Urząd Miar w Inowrocławiu, ul. Grabskiego 14,
    CZĘŚĆ 7. Obwodowy Urząd Miar w Grudziądzu, ul. Rapackiego 66.
  12. Usługi oświetleniowe w zakresie konserwacji i utrzymania urzadzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Sulechów
    Zamawiający: Gmina Sulechów, Sulechów
    Zamówienie obejmuje prace remontowe, konserwacyjne, prace naprawcze urządzeń energetycznych i urządzeń oświetlenia zewnętrznego, drogowego na terenie Gminy Sulechów w zakresie urządzeń będących własnością Enea S.A. wraz z zamontowanymi na nich oprawami będącymi własnością Zamawiającego oraz powiązanymi sieciowo urządzeniami Zamawiającego w ogólnej ilości 1559 punktów świetlnych.
    Usługa będąca przedmiotem zamówienia w roku 2011 obejmować będzie:
    1) natychmiastowe usuwanie zgłoszonych awarii obwodów oświetleniowych, a także zagrożeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zdrowia i życia ludzi, spowodowanych przez uszkodzone elementy instalacji oświetleniowej,
    2) przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych, za pośrednictwem telefaksu lub poczty e-mail od Zamawiającego o nieprawidłowym działaniu oświetlenia i niezwłoczne usuwanie nieprawidłowości, nie później niż w terminie do 7 dni od dnia zgłoszenia,
    3) bieżącą, niezbędną wymianę niesprawnych (zużytych, funkcjonujących wadliwie lub uszkodzonych) elementów oświetlenia, a w szczególności źródeł światła (żarówek), dławików, układów zapłonowych, oprawek, zacisków, gniazd i wkładek bezpiecznikowych (bezpieczników), styczników, przewodów wysięgników oraz opraw, słupów i fundamentów słupów - w terminie do 7 dni od dnia stwierdzenia lub zgłoszenia konieczności wymiany,
    4) sprawdzanie i naprawa uszkodzonych: styków, połączeń przewodów w oprawach i słupach, wnęk bezpiecznikowych, końcówek kabli, uszkodzonych odcinków kabli sterujących i oświetleniowych, itp. - nie później niż w terminie do 7 dni od dnia stwierdzenia lub zgłoszenia,
    5) bieżące sprawdzanie i niezwłoczna naprawa niesprawnych układów zapłonowych opraw,
    6) sprawdzanie stanu ochrony przeciwporażeniowej i przeciwpożarowej - pomiary i badania eksploatacyjne (sprawdzenie stanu technicznego i pomiar skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiar stanu rezystencji izolacji, sprawdzanie oporności uziemień roboczych) - w miarę potrzeb w okresie obowiązywania umowy,
    7) kontrole stanu oświetlenia drogowego i parkowego w porze świecenia (przy włączonym oświetleniu),
    8) oględziny urządzeń oświetlenia drogowego,
    9) konserwację i remonty szafek sterowniczych (szafek kablowych, oświetleniowych), tablic oświetleniowych (rozdzielczych) i elementów układu sterującego oświetleniem - według potrzeb,
    10) przeglądy techniczne słupów, wysięgników i opraw,
    11) sprawdzanie stanu technicznego, konserwację i naprawy osłon wnęk słupowych (bezpiecznikowych) oraz połączeń na tablicach zaciskowych,
    12) sprawdzenie posadowienia, przywracanie pionowości słupów oraz sprawdzanie mocowania oraz kontrolę stanu technicznego wysięgników i opraw - jeden raz w okresie obowiązywania umowy,
    13) sprawdzanie oraz regulacje położenia opraw i odbłyśników - według potrzeb,
    14) konserwację metalowych konstrukcji latarń oraz uzupełnianie numeracji słupów - według potrzeb,
    15) usuwanie gałęzi drzew zasłaniających oprawy oświetleniowe - niezwłocznie, według potrzeb,
    16) usuwanie skutków wandalizmu i skutków wypadków drogowych, tj. uzupełnianie brakujących lub zdewastowanych: kloszy, opraw, wysięgników, słupów, układów sterowniczych, kabli oświetleniowych zasilających i sterowniczych, szafek, zamków i zamknięć, tablic oświetleniowych itp. urządzeń oświetlenia ulicznego i parkowego, po uprzednim zgłoszeniu policji i Zamawiającemu,
    17) wykonywanie pozostałych, nieopisanych wyżej usług towarzyszących, niezbędnych do prawidłowego wykonania usługi konserwacji i utrzymania oświetlenia drogowego i parkowego, będącego własnością Gminy Sulechów, niezależnie od literalnych postanowień umowy, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
  13. Wykonanie usługi utrzymanie oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A
    Zamawiający: Gmina Murowana Goślina, Murowana Goślina
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi utrzymanie oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A. w terminie od dnia 1 stycznia do 31 grudnia 2012 roku. Zamówienie zostało udzielone w celu zrealizowania ustawowych zadań Zleceniodawcy w zakresie oświetlania miejsc publicznych, ulic, placów i dróg, zgodnie z art. 18 ust. 1 Ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006 r. nr 89 poz. 625 ze zm.). Zleceniobiorca prowadzić będzie eksploatację urządzeń objętych przedmiotem zamówienia w sposób zapewniający: - bezpieczeństwo obsługi i otoczenia, - optymalną żywotnosć urządzeń, - utrzymanie efektywności i jakości urządzeń oswietlenia drogowego, - zachowanie wymagań ochrony środowiska, - bezpieczną i ekonomiczną pracę urządzeń, - racjonalne i oszczędne użytkowanie energii elektrycznej..
  14. Zawarcie umowy kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu przy ul. Roosevelta 36-38, Mątewskiej 17 oraz w Latkowie 11
    Zamawiający: Powiat Inowrocławski, Inowrocław
    Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu przy ul. Roosevelta 36-38, Mątewskiej 17 oraz w Latkowie 11. Dostawa energii winna być realizowana kompleksowo (sprzedaż oraz dystrybucja). Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania standardów jakościowych obsługi Zamawiającego oraz parametrów technicznych energii elektrycznej, określonych w ustawie Prawo energetyczne wraz z rozporządzeniami wykonawczymi. Wykonawca zobowiązany jest do przyjmowania od Zamawiającego zgłoszeń i reklamacji dotyczących dostarczanej energii elektrycznej. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w dotrzymaniu standardów jakościowych dostarczanej energii elektrycznej Wykonawca na wniosek Zamawiającego dokonuje sprawdzenia dotrzymania tych standardów poprzez wykonanie odpowiednich pomiarów na koszt Wykonawcy. Układy pomiarowo - rozliczeniowe instalowane są na koszt Operatora Systemu Dystrybucyjnego, który jest ich właścicielem. Miejsce poboru energii elektrycznej, moc umowna, taryfa oraz roczne prognozowane zużycie energii w poszczególnych punktach poboru energii elektrycznej Zamawiającego przedstawia się następująco:
    Obiekt Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu ul. Mątewska 17, główne przyłącze do budynku.
    Miejsce przyłączenia do sieci - granica własności Złącze kablowe typ Z-4a, złącze pomiarowe ZKP w kierunku instalacji odbiorczej pomieszczenie przy korytarzu w budynku.
    Moc przyłączeniowa 80 kW
    Moc umowna 80 kW
    Roczne zużycie energii 250 000 kW
    Grupa taryfowa C 22a
    Napięcie zasilania 0,4 kV
    Grupa przyłączeniowa V
    Układ pomiarowy Przekładniki prądowe o przekładni 200/5A/A licznik rozliczeniowy półpośredni typu EQABP
    Zużycie energii w poszczególnych strefach doby - w szczycie 35%
    - poza szczytem 65%

    Obiekt Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu ul. Mątewska 17, główne przyłącze do wejścia F
    Miejsce przyłączenia do sieci - granica własności Złącze kablowe, złącze pomiarowe korytarz wejście do archiwum PUP- F
    Moc przyłączeniowa 27 kW
    Moc umowna 27 kW
    Roczne zużycie energii 30 000 kW
    Grupa taryfowa C 12B aktywna noc
    Napięcie zasilania 0,4 kV
    Grupa przyłączeniowa IV
    Układ pomiarowy Pomiar dwutaryfowy, bezpośredni
    Zużycie energii w poszczególnych strefach doby - w szczycie 60%
    - poza szczytem 40%

    Obiekt Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36-38.
    Miejsce przyłączenia do sieci - granica własności RG w korytarzu piwnicy budynku
    Moc przyłączeniowa 60 kW
    Moc umowna 60 kW
    Roczne zużycie energii 97 000 kW
    Grupa taryfowa C 22a
    Napięcie zasilania 0,4 kV
    Grupa przyłączeniowa IV
    Układ pomiarowy Półpośredni typu EQABP przekładnie prądowe 150/5A klasy 0,5, zabezp. 125A, sieć w układzie TT
    Zużycie energii w poszczególnych strefach doby - w szczycie 35%
    - poza szczytem 65%

    Obiekt Latkowo 11
    Miejsce przyłączenia do sieci - granica własności RG w korytarzu budynku
    Moc przyłączeniowa 15 kW
    Moc umowna 15 kW
    Roczne zużycie energii 14 500 kW
    Grupa taryfowa C 11
    Napięcie zasilania
    Grupa przyłączeniowa V
    Układ pomiarowy Bezpośredni, 3-fazowy

    Zamawiający wymaga aby Wykonawca skalkulował i podał w ofercie stałą cenę za energię elektryczną oraz opłatę handlową osobno w pierwszych 12 miesiącach i osobno w drugich 12 miesiącach obowiązywania umowy oraz z podziałem dla poszczególnych taryf.
    Rozliczenie następować będzie na podstawie cen jednostkowych podanych w ofercie
  15. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ I ŚWIADCZENIE USŁUGI PRZESYŁANIA ORAZ DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO ZASILENIA CZTERNASTU ODBIORNIKÓW (SIECI ELEKTROENERGETYCZNYCH ZASILAJĄCYCH OŚWIETLENIE DROGOWE, SYGNALIZACJĘ ŚWIETLNĄ, TOALETY WOLNOSTOJĄCE) NA TERENIE GORZOWA WLKP
    Zamawiający: Miasto Gorzów Wlkp., Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi przesyłania oraz dystrybucji energii elektrycznej do zasilenia czternastu odbiorników (sieci elektroenergetycznych zasilających oświetlenie drogowe, sygnalizację świetlną, toalety wolnostojące) na terenie Gorzowa Wlkp. Zakres zamówienia obejmuje niżej wymienione odbiorniki: 1.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 63 A, z mocą umowną 27 kW, numer licznika 89171687, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji przy ul. Szczecińskiej 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 2.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 35 A, z mocą umowną 15 kW, numer licznika 89171624, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji na przy ul. Kostrzyńskiej 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 3.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 10 A, z mocą umowną 5 kW, numer licznika 89171374, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji na przy ul. Półwiejskiej 66-400 Gorzów Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 4.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 32A, z mocą umowną 14 kW, numer licznika 89171372, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z podstacji Niwica 66-446 Deszczno,w grupie taryfowej C12b. 5.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym średniego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 100A, z mocą umowną 25 kW, numer licznika energii czynnej i biernej 9486839, na potrzeby oświetlenia drogowego Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. Obecnie oświetlenie jest zasilane z kierunku zaciski głowicy kablowej 15 kV na słupie rozgałęźnym w linii 15 kV L-105 do stacji transformatorowej Odbiorcy SO-1978 Małyszyn Obwodnica, w grupie taryfowej B11. 6.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 25 A, z mocą umowną 11 kW, numer licznika 5135764, na potrzeby oświetlenia ulicy Kukuczki w Gorzowie Wlkp.Obecnie oświetlenie zasilane jest z podstacji Kazimierza Wielkiego Hotel w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 7.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 40 A, z mocą umowną 17 kW, numer licznika 91798725, na potrzeby oświetlenia ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie Wlkp. Obecnie oświetlenie zasilane jest z podstacji nr 1525.III.1 na ulicy Owocowej w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 8.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 16 A, z mocą umowną 7 kW, numer licznika 90565723, na potrzeby oświetlenia ulicy Sczanieckiej dz. nr 323.19 oświetlenie ciągu pieszego w Gorzowie Wlkp. Obecnie oświetlenie zasilane jest z podstacji S-1463 Westerplatte w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 9.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 32 A, z mocą umowną 14 kW, numer licznika 91797031, na potrzeby oświetlenia ulicy Głowackiego w Gorzowie Wlkp. Obecnie oświetlenie zasilane jest z podstacji S-1355 Okrąglak w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 10.Usługa kompleksowa w układzie 1 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 16 A, z mocą umowną 2 kW, numer licznika 20745501, na potrzeby sygnalizacji świetlnej ulicy Głowackiego w Gorzowie Wlkp. Obecnie sygnalizacja świetlna zasilana jest z podstacji S-1355 Okrąglak w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C11. 11.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 10A, z mocą umowną 4 kW, numer licznika 70324679, na potrzeby oświetlenia ulicy Łysej w Gorzowie Wlkp. Obecnie oświetleni zasilane jest poprzez ZKP ze słupa istniejącego linii 0,4kV S-1942 p.1 w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 12.Usługa kompleksowa w układzie 3 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 16 A, z mocą umowną 7 kW, numer licznika 11684004, na potrzeby oświetlenia ulicy Szmaragdowej w Gorzowie Wlkp. Obecnie oświetlenie zasilane jest z podstacji S-1509 na ulicy Dekerta w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej C12b. 13.Usługa kompleksowa w układzie 1 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 25 A, z mocą umowną 4 kW, numer licznika...., na potrzeby toalety wolnostojącej w Parku Kopernika w Gorzowie Wlkp. Obecnie szalet zasilany jest z podstacji ..... na ulicy ....... w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej ........... 14.Usługa kompleksowa w układzie 1 fazowym kablowym niskiego napięcia, przy zabezpieczeniu przedlicznikowym 25 A, z mocą umowną 4 kW, numer licznika ...., na potrzeby toalety wolnostojącej w Parku 750 Lecia Miasta w Gorzowie Wlkp. Obecnie szalet zasilany jest z podstacji ..... na ulicy ....... w Gorzowie Wlkp., w grupie taryfowej ....... Ww odbiorniki są zakwalifikowane do V grupy przyłączeniowej oprócz sieci oświetlenia Obwodnicy Zachodniej Gorzowa Wlkp. wymienionej w pozycji nr 5 która należy do III grupy przyłączeniowej. 1.Wielkość mocy umownej Moc umowna wynosi: dla grupy taryfowej B11 25 kW. dla grupy taryfowej C11 2 kW dla grupy taryfowej C12a 8 kW dla grupy taryfowej C12b 121 kW 2.Prognozowane zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy Łączne prognozowane zużycie energii elektrycznej dla całego okresu obowiązywania umowy wyniesie 557.230 kWh , w tym dla poszczególnych grup taryfowych:B11-100 000 kW (100 MW); C11-650 kW; C12a-8.760 kW; C12b-447 820kW.
  16. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta Wągrowiec, stanowiących własność ENEA S.A
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Wągrowca, Wągrowiec
    Przedmiotem zamówienia są czynności eksploatacyjne na sieci urządzeń oświetlenia drogowego stanowiących własność ENEA S.A., na które składają się: - przeglądy punktów świetlnych, - przeglądy linii kablowych, - przeglądy linii napowietrznych, - przeglądy latarni, - naprawa awarii.
  17. Usługa kompleksowa polegająca na zakupie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Piła
    1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej do obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile przy ul. Podchorążych 10 i ul. Żeromskiego 14 (Dom Studenta). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym nazwy i lokalizacja obiektów, przewidziane zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie obowiązywania umowy, rodzaje taryf i moc umowną określono w poniższym zestawieniu: 1) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. St. Staszica w Pile przy ul. Podchorążych 10, 64-920 Piła, grupa taryfowa C21, moc umowna (kWh) 130, przewidywane zużycie energii w okresie obowiązywania umowy (kWh) 800.000. 2) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. St. Staszica Dom Studenta ul. Żeromskiego 14, 64-920 Piła, grupa taryfowa G11, moc umowna (kWh) 70, przewidywane zużycie energii w okresie obowiązywania umowy (kWh) 286.700. Razem 1.086.700 2. Wskazane w powyższym zestawieniu wartości są wartościami szacunkowymi, nieodzwierciedlającymi realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i nie mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony wykonawcy. Rzeczywiste rozliczanie za dostawę i dystrybucję energii elektrycznej odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych według stawek wynikających z taryfy operatora systemu dystrybucyjnego oraz taryfy wykonawcy. 3. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo energetyczne (Dz.U. z 2006 r., Nr 89, poz. 625 ze zm.) w przepisach wykonawczych do tej ustawy - w szczególności na rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 roku w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz.U. z 2007 r., Nr 93, poz. 623 ze zm.) w Taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy, w Taryfie dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego operatora systemu dystrybucyjnego (Taryfie OSD), w instrukcji ruchu eksploatacji sieci dystrybucyjnej (IRiESD)oraz w przepisach ogólnie obowiązujących. 4. Wykonawca jest zobowiązany do posiadanie Generalnej Umowy Dystrybucyjnej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego działającym na terenie, gdzie zlokalizowane są obiekty Zamawiającego
  18. konserwacja - w 2012 roku - oświetlenia ulicznego stanowiącego własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Miasto Stargard Szczeciński, Stargard Szczeciński
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w 2012 roku czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miasto Stargard Szczeciński, stanowiących własność firmy ENEA S.A. mającą siedzibę w Poznaniu
  19. Konserwacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność ENEA SA na terenie miasta i gminy Rawicz
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Rawicz działający w imieniu Gminy Rawicz, Rawicz
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Rawicz stanowiącego własność ENEA SA w Poznaniu. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usług w zakresie jakim Gmina jest zobowiązana do utrzymania i konserwacji oświetlenia ulicznego na podstawie przepisów Prawa Energetycznego w szczególności wykonywanie czynności niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania oświetlenia ulicznego, placów i dróg publicznych znajdujących się na terenie Gminy Rawicz oraz utrzymanie ich w należytym stanie technicznym
  20. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta, Ińsko
    1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej
    do obiektów Zamawiającego.
    2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ stanowiącym integralną część niniejszego SIWZ.
  21. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Poznaniu, Poznań
  22. Dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usług przesyłu lub dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Karny w Koronowie, Koronowo
  23. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Sulechów, na urządzeniach stanowiących własność Enea S.A oraz Gminy
    Zamawiający: Gmina Sulechów, Sulechów
  24. Sprzedaż energii elektrycznej do budynków Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II przy ul. Świetoborzyców 40, 71-665 Szczecin
    Zamawiający: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 35 w Szczecinie, Szczecin
  25. Konserwacja w 2012 r. oświetlenia drogowego realizowanego przy wykorzystaniu zalicznikowej sieci oświetleniowej na terenie gminy Słubice w oparciu o sprzęt oświetleniowy będący własnością ENEA S.A. jak i współwłasnością ENEA S.A i Gminy Słubice
    Zamawiający: Gmina Słubice, Słubice
  26. Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej w obiektach KPP CHOJNICE
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
  27. Wykonanie usług oświetleniowych w zakresie utrzymania i konserwacji urządzeń oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Świebodzin- na urządzeniach stanowiących własność ENEA
    Zamawiający: Gmina Świebodzin, Świebodzin
  28. Zakup energii elektrycznej na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu dla budynku przy ul. Młyńskiej 1a w Poznaniu a także pomieszczeń na os. Zwycięstwa 5c i os. Bolesława Chrobrego 41b w Poznaniu oraz świadczenie usług dystrybucyjnych.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, Poznań
  29. Dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 50.
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  30. Wykonywanie usługi utrzymania i konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie gminy Brusy na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A
    Zamawiający: Gmina Brusy, Brusy
  31. Dostawa energii elektrycznej wraz z dystrybucją do punktów oświetlenia drogowego, iluminacji i obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Skwierzyna
    Zamawiający: Urząd Miejski w Skwierzynie, Skwierzyna
  32. dostawa energii elektrycznej i śwadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Areszt Śledczy w Poznaniu, Poznań
  33. Dostawa energii elektrycznej obejmująca świadczenie usług przesyłu, dystrybucji i sprzedaży energii dla obiektów DPS-u
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Łężeczki
  34. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja, Szprotawa
  35. KOMPLEKSOWA USŁUGA OBEJMUJĄCĄ SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ I USŁUGĘ DYSTRYBUCYJNĄ DO BUDYNKÓW SP ZOZ W CHOSZCZNIE
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Choszczno
  36. Utrzymanie i konserwacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Piaski na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Piaski, Piaski
  37. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do jednostek administrowanych przez Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie, Gniezno
  38. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
    Zamawiający: Sąd Apelacyjny w Szczecinie, Szczecin
  39. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę i przesył energii elektrycznej
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  40. Konserwacja oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Pępowo na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Pępowo, Pępowo
  41. Wykonanie usług konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Duszniki w roku 2012
    Zamawiający: Gmina Duszniki, Duszniki
  42. Kompleksowa dostawa energii elektrycznek polegającej na sprzedaży energii z usługą dystrybucji energii elektrycznej do obiektów gminy Żagan
    Zamawiający: Urząd Gminy w Żaganiu, Żagań
  43. Dostawa energii elektrycznej do Domu Pomocy Społecznej Dom Kombatanta w Szczecinie.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społ."Dom Kombatanta" im.Gen.Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Szczecin
  44. Usługa konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie gminy Opalenica, na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Opalenica, Opalenica
  45. Wykonanie usługi oświetlenia ulic w granicach administracyjnych miasta Kostrzyn nad Odrą
    Zamawiający: Miasto KOstrzyn nad Odrą, Kostrzyn
  46. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji do budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
    Zamawiający: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Gniezno
  47. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulic i miejsc publicznych Gminy Goleniów - dla nowo wybudowanych punktów świetlnych
    Zamawiający: Gmina Goleniów, Goleniów
  48. dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Placówki Terenowej KRUS w Sępólnie Krajeńskim
    Zamawiający: Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  49. Usługa oświetlenia dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie gminy Międzyrzecz w 2012 roku
    Zamawiający: Gmina Międzyrzecz, Międzyrzecz
  50. dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej.
    Zamawiający: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
  51. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej, dostarczanej do obiektu Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach w okresie od 01.01.2012 r. do 31.03.2012 r.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach, Dopiewo
  52. Poprawa jakości i efektywności oświetlenia miejsc publicznych, dróg, placów i mostów znajdujących się na terenie gminy Lniano.
    Zamawiający: Gmina Lniano, Lniano
  53. Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii elektrycznej do obiektu Hala laboratoryjna (dz. Nr 124/10), mieszczącego się przy budynku PWSZ w Sulechowie ul. Armii Krajowej 51, oraz świadczeniu usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej.
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie, Sulechów
  54. Zakup energii elektrycznej dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych SP ZOZ w Ciborzu.
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Cibórz
  55. dostawa energii elektrycznej , obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej do siedziby Zamawiającego.
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr Emila Warmińskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Bydgoszcz
  56. zakup menergii elektrycznej do budynków Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 przy ul. E.Romera 2 71-246 Szczecin
    Zamawiający: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, Szczecin
  57. Wykonanie usługi oświetleniowej w zakresie poprawy jakości i efektywności oświetlenia ulicznego zlikalizowanego przy drogach na terenie administrowanym przez Gminę Śmigiel
    Zamawiający: Gmina Śmigiel, Śmigiel
  58. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
  59. Świadczenie kompleksowej usługi polegającej na dostawie energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulic na terenie miasta Wągrowca
    Zamawiający: Burmistrz Miasta Wągrowca, Wągrowiec
  60. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Opalenica na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Opalenica, Opalenica
  61. Konserwacja sieci i urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie gminy Śmigiel w 2012 r
    Zamawiający: Gmina Śmigiel, Śmigiel
  62. Dostawa i przesył energii elektrycznej do budynku Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie
    Zamawiający: Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie, Szczecin
  63. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii do obiektu LOW NFZ.
    Zamawiający: Lubuski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Zielona Góra
  64. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW ŚUW W KIELCACH
    Zamawiający: Skarb Państwa - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach, Kielce
  65. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Międzyrzecki Ośrodek Kultury, Międzyrzecz
  66. Sprzedaż energii elektrycznej dla obiektów Oczyszczalni Ścieków oraz pompowni w Tychach
    Zamawiający: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Tychy
  67. Usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta i gminy Kostrzyn, na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A
    Zamawiający: Burmistrz Gminy Kostrzyn Urząd Miejski w Kostrzynie, Kostrzyn
  68. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę oraz dystrybucję energii elektrycznej dla potrzeb Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spozywczych w Poznaniu. nr sprawy: GI-BAD-231-15/11.
    Zamawiający: Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Warszawa
  69. Dostawa energii elektrycznej dla budynku Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy znajdującego się przy placu Piastowskim 4a w Bydgoszczy
    Zamawiający: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  70. Dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej oraz świadczenie usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla Oddziałów Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji z siedzibą w Poznaniu przy ul. Chwiałkowskiego 34.
    Zamawiający: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Poznań
  71. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. - Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  72. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Instytutu Genetyki Roślin PAN w Poznaniu
    Zamawiający: Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk, Poznań
  73. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ OBEJMUJĄCA USŁUGĘ KOMPLEKSOWĄ, POLEGAJĄCĄ NA ŚWIADCZENIU USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ SPRZEDAŻY ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W POZNANIU UL. CZARNIECKIEGO 9.
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Poznań
  74. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do Oddziału Regionalnego KRUS w Bydgoszczy, przy ul. Wyczółkowskiego 22
    Zamawiający: Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  75. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Czerniejewo
    Zamawiający: Gmina Czerniejewo, Czerniejewo
  76. Dostawa energii elektrycznej dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku
    Zamawiający: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku, Międzyrzecz
  77. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów gminy Łęknica - dystrybucja i sprzedaż
    Zamawiający: Gmina Miejska w Łęknicy, Łęknica
  78. Dostawa energii elektrycznej w szacunkowej ilości 202 000 kWh (zamówienie podstawowe i uzupełniające) dla potrzeb Szpitala Wojewódzkiego SPZOZ w Zielonej Górze
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zielona Góra
  79. Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na sprzedaży energii wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Zespołu Hoteli i Obiektów Sportowych OLIMPIA w Poznaniu
    Zamawiający: Centrum Usług Logistycznych w Warszawie Zespół Hoteli i Obiektów Sportowych "Olimpia" w Poznaniu, Poznań
  80. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej wraz z poprawą efektywności i jakości oświetlenia drogowego na terenie Miasta i Gminy Września
    Zamawiający: Gmina Września, Września
  81. Swiadczeni usługi kompleksowej przesyłania i dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej do obiektu Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz 10 w Gorzowie Wlkp.
    Zamawiający: Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wlkp.
  82. Kompleksowa usługa oświetlenia miejsc publicznych, ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie miasta i gminy Trzcianka
    Zamawiający: Gmina Trzcianka, Trzcianka
  83. DOSTAWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej, Gniezno
  84. Wykonywanie usługi utrzymania i konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie gminy Brusy na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A
    Zamawiający: Gmina Brusy, Brusy
  85. Wykonywanie usługi utrzymania i konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie gminy Brusy na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Brusy, Brusy
  86. Dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usług przesyłu, dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej do zasilania obiektów Palmiarni Poznańskiej
    Zamawiający: Palmiarnia Poznańska, Poznań
  87. Usługa konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Opalenicy, na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Opalenica, Opalenica
  88. Ogłoszenie o postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę energii elektrycznej obejmującą usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usług przesyłu lub dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaż energii elektrycznej, dla Aresztu Śledczego w Chojnicach
    Zamawiający: Areszt Śledczy, Chojnice
  89. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do jednostek administrowanych przez Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie z podziałem na zadania
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie, Gniezno
  90. Dostawa energii elektrycznej.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, Poznań
  91. Zamówienie z wolnej ręki na konserwację w 2011 r. oświetlenia drogowego realizowanego przy wykorzystaniu zalicznikowej sieci oświetleniowej na terenie gminy Słubice w oparciu o sprzęt oświetleniowy będący własnością ENEA S.A. jak i współwłasnością ENEA S.A i Gminy Słubice.
    Zamawiający: Gmina Słubice, Słubice
  92. Kompleksowy zakup oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Miejskiej Kościan oraz Ośrodka Rehabilitacyjnego
    Zamawiający: Urząd Miejski Kościan, Kościan
  93. Przetarg nieograniczony na konserwację w 2011 r. oświetlenia drogowego będącego własnością Gminy Słubice i realizowanego przy wykorzystaniu zalicznikowej sieci oświetleniowej.
    Zamawiający: Gmina Słubice, Słubice
  94. Wykonanie usługi oświetlenia w zakresie poprawy jakości i efektywności oświetlenia ulicznego zlokalizowanego przy drogach na terenie administrowanym przez Gminę Pełczyce
    Zamawiający: Urząd Miejski w Pełczycach, Pełczyce
  95. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Sądu Okręgowego w Rzeszowie.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Rzeszowie, Rzeszów
  96. Kompleksowa realizacja dostaw energii elektrycznej wraz z jej dystrybucją dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy w Drezdenku, nr sprawy PCZ-NZOZ/PN/9/2011
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Drezdenku, Drezdenko
  97. konserwacja oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Pobiedziska na urzadzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Pobiedziska, Pobiedziska
  98. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miejskiej Wałcz na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A. w okresie od 1.04.2011 r. do 31.03.2012 r.
    Zamawiający: Gmina Miejska, Wałcz
  99. Dostawa energii elektrycznej polegająca na sprzedaży energii i świadczeniu usługi dystrybucji energii do obiektów eksploatowanych przez Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Czersku.
    Zamawiający: Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Czersku, Czersk
  100. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie
    Zamawiający: Powiat Gnieźnieński, Gniezno
  101. Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Opalenica na urządzeniach stanowiących własność ENEA S.A.
    Zamawiający: Gmina Opalenica, Opalenica

Inne osoby dla Górski Andrzej (81 osób):