Kogo reprezentuje osoba

Górski Antoni Piotr

w KRS

Antoni Piotr Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Kętrzyn (Warmińsko-mazurskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:6 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcikowski Marek, Brzozowska Zofia, Janda Lech Edward, Krokwiński Zbigniew Stanisław, Kwiatkowski Piotr, Liberacki Jan, Lotarski Mirosław, Podlipski Adam Jan, Proc Jan, Romanowski Franciszek, Świtaj Roman, Łuńska Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Umiński Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamik Bolesław, Antoszewski Piotr, Bartnik Jerzy, Biniek Włodzimierz, Buczek Lidia, Butrym Marek, Błaszkiewicz Jan, Cygert Tadeusz, Foltyn Krystyna, Gański Jan Andrzej, Gogolewski Jan, Góralczyk Kazimierz, Górnisiewicz Emil, Hnat Krzysztof Jan, Janowski Leszek, Jaworski Jan, Kaczmarek Aleksander, Kaniewski Michał, Karkowski Piotr, Klimek Jan, Kliś Tadeusz, Kluska Henryk, Koleśnik Stanisław, Kowalski Janusz, Kunysz Emil, Kuta Andrzej, Lachowicz Zbigniew, Lenart Zbigniew, Lipowski Mieczysław, Malczyk Wojciech, Marchwiak Zbigniew, Michalec Roman, Motyka Krzysztof, Napierała Wacław, Odzimek Antoni, Panecki Tomasz, Pellowski Grzegorz, Piątek Janusz Marek, Połaski Edward Tomasz, Pucułek Janusz, Rachowiecki Kazimierz, Saar Paweł, Skalski Czesław, Staruch Tadeusz, Stencel Zbigniew Józef, Sulżycki Zbigniew, Syguła Stanisław, Szajda Wiesław, Szatkowski Sławomir, Szewczyk Tadeusz Marian, Witkowski Jan, Zawadzki Sylwester, Żukowski Jan, Ładziński Zbigniew Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimon Franciszek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akcept Finance S.A., Mysłowice − KRS 0000348205
  2. Autos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256929
  3. Bank Spółdzielczy W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000171454
  4. Beskidzka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Bielsku-białej, Bielsko-biała − KRS 0000200158
  5. Bydgoskie Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000194667
  6. Cech Cukierników, Łódź − KRS 0000083927
  7. Cech Piekarzy i Cukierników, Bydgoszcz − KRS 0000047500
  8. Cech Rzemieślników Oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców, Zawiercie − KRS 0000105784
  9. Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców W Łomży, Łomża − KRS 0000056020
  10. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Radzyń Podlaski − KRS 0000102489
  11. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000009317
  12. Cech Rzemiosł Metalowych W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000022164
  13. Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Warszawa − KRS 0000109775
  14. Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Łódź − KRS 0000100078
  15. Cech Rzemiosł Różnych, Świnoujście − KRS 0000241344
  16. Cech Rzemiosł Różnych, Syców − KRS 0000094229
  17. Cech Rzemiosł Różnych Handlu i Przedsiębiorczości, Żary − KRS 0000071523
  18. Cech Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców W Lipnie, Lipno − KRS 0000054566
  19. Cech Rzemiosł Różnych Międzychodzko - Drezdenecki W Międzychodzie, Międzychód − KRS 0000064213
  20. Cech Rzemiosł Różnych Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Oleśnica − KRS 0000043767
  21. Cech Rzemiosł Różnych Oraz Małej i Średniej Przesiębiorczości, Mysłowice − KRS 0000077138
  22. Cech Rzemiosł Różnych Piaseczno, Piaseczno − KRS 0000137096
  23. Cech Rzemiosł Różnych W Elblągu, M. Elbląg − KRS 0000014257
  24. Cech Rzemiosł Różnych W Iławie, Iława − KRS 0000015088
  25. Cech Rzemiosł Różnych W Łodzi, Łódź − KRS 0000087036
  26. Cech Rzemiosł Różnych W Tarnowie, Tarnów − KRS 0000044253
  27. Cech Rzemiosł Różnych W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000050453
  28. Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości W Bielawie, Bielawa − KRS 0000081973
  29. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, Gryfino − KRS 0000100184
  30. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000055789
  31. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości W Białymstoku, Białystok − KRS 0000007807
  32. Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości, Wadowice − KRS 0000200129
  33. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorców, Strzelce Krajeńskie − KRS 0000040348
  34. Centrum Operacyjne Samorządowa Polska S.A., Warszawa − KRS 0000409916
  35. Centrum Przedsiębiorczości i Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451506
  36. Chatex Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000092600
  37. Consiglio International Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000219626
  38. Częstochowska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Częstochowa − KRS 0000046477
  39. Dolnośląska Izba Rzemieślnicza We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000149020
  40. E-rzemiosło Certus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000603877
  41. Eko-instal - T.kliś, M.kliś Sp. J., Nowy Sącz − KRS 0000077687
  42. Federacja Stowarzyszeń Radiestezyjnych W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000036024
  43. Firma Remontowo-budowlana Lipowski Sp. J. Mieczysław i Grzegorz Lipowscy, Płock − KRS 0000280237
  44. Fundacja Kapitałowa Dla Programu Samorządowa Polska, Warszawa − KRS 0000506727
  45. Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa − KRS 0000077462
  46. Fundacja Na Rzecz Gorzowskiej Szkoły Wyższej W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wlkp. − KRS 0000143041
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000146264
  48. Fundacja Nauka Dla Przyszłości, Warszawa − KRS 0000345082
  49. Fundacja Ochrony Zabytków Wsi Krasne, Krasne − KRS 0000325456
  50. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Prudniku, Prudnik − KRS 0000107358
  2. Cech Rzemiosł Różnych, Kraków − KRS 0000109742
  3. Cech Rzemiosł Różnych W Mrągowie-związek Pracodawców, Mrągowo − KRS 0000009399
  4. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000075274
  5. Cech Rzemiosł Spożywczych, Kraków − KRS 0000171609
  6. Celkab-imperium Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000017181
  7. Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości Innowacji i Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305870
  8. Dom Handlowy Arka S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000128830
  9. Drewbud S.A., Częstochowa − KRS 0000116375
  10. Drzewno-budowlana Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000148523
  11. Fundacja Dla Śląska, Katowice − KRS 0000029793
  12. Fundacja Przedsiębiorczość, Żary − KRS 0000035662
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Piwniczna Zdrój − KRS 0000196814
  14. Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Szczecin − KRS 0000008022
  15. Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia W Warszawie, Warszawa − KRS 0000108264
  16. Izba Rzemieślnicza W Łodzi, Łódź − KRS 0000022135
  17. Izba Rzemieślnicza, Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości W Tarnowie, Tarnów − KRS 0000052883
  18. Izba Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości W Radomiu, Radom − KRS 0000077783
  19. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Lublinie, Lublin − KRS 0000131427
  20. Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Jelenia Góra − KRS 0000100516
  21. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  22. Kmk - J. Karpiel, S. Majoch, T. Kliś Sp. J., Nowy Sącz − KRS 0000078567
  23. Korporacja Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe, Opole − KRS 0000076862
  24. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  25. Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000210493
  26. Kujawsko - Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000034337
  27. Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Kraków − KRS 0000035593
  28. Miejski Klub Sportowy Sandecja W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000198923
  29. Ośrodek Międzycechowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035153
  30. Ośrodek Szkolenia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000222998
  31. Perfekt-metal Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000318020
  32. Pgz System Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000503072
  33. Płocka Spółdzielnia Kontrakt W Płocku, Płock − KRS 0000164991
  34. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., Warszawa − KRS 0000109815
  35. Polskie Piekarnie i Cukiernie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000321070
  36. Powiatowy Związek Pracodawców, Grodków − KRS 0000238987
  37. Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000110866
  38. Probud-eko Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000056293
  39. Prodrew-eko Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000056688
  40. Przedsiębiorstwo Budowlano-montażowe Eltor S.A., Kielce − KRS 0000092320
  41. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Komunalnik Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000067241
  42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Chwastek Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ptaszków-borówno − KRS 0000148309
  43. Przedsiębiorstwo Projektowo-inwestycyjne Moduł Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000113614
  44. Rem-press Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019646
  45. Romirex - Świtaj i Rek Sp. J., Kętrzyn − KRS 0000311133
  46. Rzemieślniczy Dom Towarowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214501
  47. Samorządowy Instytut Doradztwa Gospodarczego S.A., Gliwice − KRS 0000332506
  48. Sądeckie Centrum Pielgrzymowania Im. Jana Pawła Ii, Stary Sącz − KRS 0000128926
  49. Signal Iduna Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041619
  50. Spółdzielcza Hurtownia Rzemiosła, Olsztyn − KRS 0000035948

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Wykonanie dla Związku Rzemiosła Polskiego Platformy internetowej czeladniczych i mistrzowskich egzaminów zawodowych.
    Zamawiający: Związek Rzemiosła Polskiego, Warszawa
    Zamówienie usługi polegającej na stworzeniu dla Związku Rzemiosła Polskiego Platformy internetowej czeladniczych i mistrzowskich egzaminów zawodowych.
  2. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie wyboru Wykonawcy na organizację turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco-rekreacyjnych w ramach realizacji w 2015r. projektu pn. Program aktywizacji społecznej w powiecie mieleckim na lata 2013-2015 w ramach Poddziałania 7.1.2 Działanie 7.1 Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu, Mielec
    Zakres zamówienia obejmuje zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego usprawniająco-rekreacyjnego dla ok. 32 osób niepełnosprawnych oraz ok. 4 opiekunów, który powinien się odbyć nie wcześniej niż od dnia 25.08.2015 roku, a zakończyć nie później niż 14.09.2015 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych
  3. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie wyboru Wykonawcy na organizację turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco-rekreacyjnych w ramach realizacji w 2015r. projektu pn. Program aktywizacji społecznej w powiecie mieleckim na lata 2013-2015 w ramach Poddziałania 7.1.2 Działanie 7.1 Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu, Mielec
    Przedmiotem zamówienia jest wybór organizatora na przeprowadzenie dwóch turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco - rekreacyjnych, dla poszczególnych grup uczestników: 1) Pierwszy turnus obejmuje ok. 26 osób niepełnosprawnych oraz ok. 4 opiekunów i powinien się odbyć nie wcześniej niż od dnia 01.06.2015 roku, a zakończyć nie później niż 22.06.2015 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych. 2) Drugi turnus obejmuje ok. 21 osób niepełnosprawnych oraz ok. 5 opiekunów i powinien się odbyć nie wcześniej niż od 01.06.2015 roku, a zakończyć nie później niż 22.06.2015 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych
  4. Wybór Wykonawcy na organizację turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco-rekreacyjnych w ramach realizacji projektu pn. Program aktywizacji społecznej w powiecie mieleckim w latach 2013-2015 w ramach Poddziałania 7.1.2 Działanie 7.1 Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu, Mielec
    Przedmiotem zamówienia jest wybór organizatora na przeprowadzenie trzech turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco - rekreacyjnych, dla poszczególnych grup uczestników: 1) Pierwszy turnus obejmuje 49 osób niepełnosprawnych oraz 6 opiekunów i powinien się odbyć nie wcześniej niż od dnia 05.08.2013 roku, a zakończyć nie później niż 20.09.2013 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych (14 dni pobytu tj. 13 noclegów), 2) Drugi turnus obejmuje 49 osób niepełnosprawnych oraz 7 opiekunów i powinien się odbyć nie wcześniej niż od 05.08.2013 roku, a zakończyć nie później niż 20.09.2013 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych (14 dni pobytu tj. 13 noclegów), 3) Trzeci turnus obejmuje 52 osoby niepełnosprawne oraz 5 opiekunów i powinien się odbyć nie wcześniej niż od dnia 05.08.2013 roku, a zakończyć nie później niż 20.09.2013 roku. Turnus obejmuje 14 dni pobytowych (14 dni pobytu tj. 13 noclegów)
  5. szkolenie Fryzjer dla 2 osób bezrobotnych NR DPI.5520-7/SF/12
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy, Nidzica
    Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pod nazwą Fryzjer CPV 80530000-8 dla 2 osób bezrobotnych.
  6. Postępowaniu prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie wyboru wykonawcy na organizację i przeprowadzenie trzech turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco-rekreacyjnych w ramach realizacji projektu pn. Program aktywizacji społecznej w powiecie mieleckim w latach 2007-2013 w ramach Poddziałania 7.1.2 Działanie 7.1 Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu, Mielec
    Zakres zamówienia obejmuje zorganizowanie 3 turnusów rehabilitacyjnych usprawniająco - rekreacyjnych: 1) pierwszy turnus obejmuje ok. 48 osób niepełnosprawnych (w szczególności z dysfunkcjami narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, chorobą psychiczną, z cukrzycą, schorzeniami neurologicznymi w tym z epilepsją, układu krążenia, układu oddechowego, układu pokarmowego, z upośledzeniem umysłowym, kobiety po mastektomii, chorobami narządów wydzielania wewnętrznego) i ok. 14 opiekunów i powinien rozpocząć się nie wcześniej niż od dnia 23 lipca 2012 roku a zakończyć nie później niż 31 sierpnia 2012 roku, turnus obejmuje 14 dni pobytowych, 2) drugi turnus obejmuje ok. 50 osób niepełnosprawnych (w szczególności z dysfunkcjami narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, narządu wzroku (w tym osoby niewidome), schorzeniami neurologicznymi w tym z epilepsją, z chorobą psychiczną, kobiety po mastektomii, układu krążenia, z cukrzycą, z chorobami układu moczowo-płciowego, chorobami dermatologicznymi) oraz ok. 13 opiekunów i powinien rozpocząć się nie wcześniej niż od dnia 23 lipca 2012 roku a zakończyć nie później niż 14 września 2012 roku, turnus obejmuje 14 dni pobytowych. 3) trzeci turnus obejmuje ok. 40 osób niepełnosprawnych (w szczególności z dysfunkcjami narządu ruchu w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich (ok. 10 osób), układu krążenia, schorzeniami neurologicznymi w tym z epilepsją, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, upośledzeniem umysłowym, chorobami układu krwiotwórczego, dysfunkcją narządu słuchu w tym ok. 11 osób głuchoniemych) oraz ok. 21 opiekunów i powinien rozpocząć się nie wcześniej niż od dnia 23 lipca 2012 roku a zakończyć nie później niż 14 września 2012 roku, turnus obejmuje 14 dni pobytowych

Inne osoby dla Górski Antoni Piotr (83 osoby):