Kogo reprezentuje osoba

Górski Grzegorz

w KRS

Grzegorz Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Zawada (Świętokrzyskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Almirante Paulo, Bania Sylwester, Bensasson Bruno, Biegalski Jerzy Grzegrz, Bloeyaert Olivier, Bobrowski Arkadiusz, Boon Gerrit, Brimont Stephane, Broekaert Leo, Broos Wim, Chouteau Catherine, Chryc Przemysław Rafał, De Muynck Erik, De Witte Marc Alois, Dethy Jean Marc, Dorcimont Jean-claude, Gheeraert Florent, Grela Igor, Hofman Alfred, Hofman Krzysztof, Jabłoński Mirosław, Jacolin Etienne, Janssens Annick, Kak Jerzy Jan, Kaleta Jean Michel, Khul Tibor, Klimczak Dawid, Kobylarz Mieczysław, Kruzel Remigiusz, Maes Patrick Werner, Mszyca Jacek Stanisław, Ogonowski Ryszard Krzysztof, Papis Tomasz, Pietrus Włodzimierz, Pilch Bogdan Józef, Półgrabski Marian, Przybył Leszek, Rogóż Piotr, Simon Guy, Stab Eric, Stanek Krystian Hubert, Sumara Kazimierz, Świtek Alfreda Maria, Teerlynck Tom Werner, Toczek Józef Mieczysław, Van Halderen Ludo, Van Troeye Philippe, Vannecke Thierry, Woźniak Jan, Wołoch Marek Andrzej, Zadora Robert Jean, Zajączkowski Witold, Łaszyca Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Lech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chryc Przemysław Rafał, Dorcimont Jean Claude, Hofman Alfred, Massant Pierre Louis, Oleksak Janusz, Pilarczyk Jerzy, Salamon Krzysztof Janusz, Stanek Krystian, Steenbrugge Henrich, Temmerman Lucien Maria, Verbiest Patrick, Woźniak Jan Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopański Maciej Seweryn
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beblo Wojciech, Cichoń Andrzej, Franchimont Marc, Frederick Guy, Kesseler Guy, Lis Leszek, Resteigne Luc, Slaby Martin, Ślęzak Mariusz, Thonon Didier, Vercammen Georges, Wieczorek Hanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Hajdukiewicz Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Ryszard, Goszcz Antoni Tadeusz, Kłys Eugenia Maria, Moch Franciszek Józef, Zurek Damian Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczygólski Włodzimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Piotr Krzysztof, Bański Robert Paweł, Biczel Grzegorz, Bil Janusz, Bonk Krzysztof, Borkowski Daniel, Borowiec Krzysztof Benedykt, Gochnio Waldemar, Górniak Maksymilian, Grzywacz Bogusław, Hawliczek Piotr Wacław, Jankowski Bolesław, Jodłowski Stanisław, Kinelski Grzegorz Damian, Klimczak Dawid, Komolka Jacek Piotr, Krawczyszyn Błażej, Król Marek Zbigniew, Krzysteczko Marek Łukasz, Krzyżewski Tomasz, Kus Damian, Kułaga Kazimierz Franciszek, Kułagowski Wojciech, Lender Tomasz Mirosław, Lot Grzegorz Adam, Ludwicki Marcin Hieronim, Moroz Janusz Stanisław, Nowak Leszek Szczepan, Olejniczak Maciej, Olszewski Zbigniew, Pawłowski Witold Edward, Perkowski Ireneusz, Piesiewicz Przemysław Marian, Politańska Magdalena, Poręba Stanisław, Pyszków Bogdan, Rogóż Piotr Michał, Rozenfeld Katarzyna, Rutowicz Robert Grzegorz, Salamon Krzysztof Janusz, Schutze Justus, Śliwka Leszek, Sznycer Michał Krzysztof, Szymankiewicz Marek, Trawiński Marek Bronisław, Ustach Iwona Teresa, Wachniewicz Małgorzata, Wąsik Piotr, Wierska Kuberka Katarzyna, Wilbik Krzysztof Piotr, Woszczyk Marek Krzysztof, Wołosz Andrzej, Zamasz Krzysztof Michał, Zawistowski Piotr Paweł, Zieleźny Arkadiusz, Żukowski Krzysztof Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grela Igor Ewaryst, Hofman Alfred, Jastrząb Andrzej, Kak Jerzy Jan, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz, Stanek Krystian, Świtek Alfreda, Von Oostrom Jozef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert Jean

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aks Wyzwolenie Cez Chorzów, Chorzów − KRS 0000146097
  2. Alfa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058421
  3. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  4. Barbades Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000651961
  5. Bazooka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644438
  6. Bh Steel-energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000131310
  7. Bowlingowy Klub Połaniec, Połaniec − KRS 0000035591
  8. Bracco Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000198541
  9. Bractwo Myśli Bratniej Związku Górnośląskiego, Katowice − KRS 0000134664
  10. Bt Signaal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000314199
  11. Carbo-proces Recykling Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000310933
  12. Centrum Medyczne Medan Śliwa-rak Sp. J., Knurów − KRS 0000516916
  13. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  14. Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287855
  15. Cez Trade Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281965
  16. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  17. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  18. Dworzec Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000493782
  19. Ederno Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000396476
  20. Eep Projekt 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697826
  21. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  22. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  23. Electrabel Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058780
  24. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  25. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  26. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  27. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  28. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086
  29. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  30. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  31. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  32. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  33. Engie Ec Serwis Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000346744
  34. Engie Ec Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000094197
  35. Engie Elektromontaż Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000135258
  36. Engie Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000184233
  37. Engie Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018908
  38. Engie Term Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000070528
  39. Engie Zielona Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058191
  40. Engie Złotów Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000064214
  41. Eniq Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000134655
  42. Epa Doradcy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000371061
  43. Epa Doradcy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000372198
  44. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821
  45. Epa Omnia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350026
  46. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  47. Epa Srt Sp. Z O.O. W Upałości Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000285699
  48. Epa Systemy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000241302
  49. Epa Wind Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000370753
  50. Foton Technik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000582429

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  2. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Agos-gemes Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000076936
  5. Alians Energetyczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365117
  6. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  7. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  8. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  9. Arta Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000259676
  10. Atalian Energy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000053650
  11. Atel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074441
  12. Atrium Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368015
  13. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  14. Axpo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020839
  15. Badania Systemowe Energsys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019834
  16. Belat Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000317394
  17. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  18. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  19. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  20. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  21. Breva Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350031
  22. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  23. Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144412
  24. Cez A.s. S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000250836
  25. Cez Skawina S.A., Skawina − KRS 0000038504
  26. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000323264
  27. Cognor S.A., Poraj − KRS 0000211496
  28. Contract Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183885
  29. Cowi Kampsax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057735
  30. Credit Value Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286997
  31. E.on Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055173
  32. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  33. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  34. Edf Energia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000093702
  35. Edf Wybrzeże S.A., Gdańsk − KRS 0000017505
  36. Ego-odra S.A., Warszawa − KRS 0000231583
  37. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  38. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  39. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  40. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  41. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  42. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  43. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  44. Elektrownie Górnej Odry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008020
  45. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  46. Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144295
  47. Elpoeko Sp. Z O.O. - Grupa Franspol, Zawada − KRS 0000067914
  48. Elpoinformatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000154318
  49. Elpologistyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144293
  50. Elporem i Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144290

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach oraz pompowni
    Zamawiający: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Tychy
    1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
    1.1. Przedmiot zamówienia - dostawy.
    1.2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 09310000-5 - nazwa: elektryczność
    1.3. Opis przedmiotu zamówienia:
    1.3.1.Dostawa energii elektrycznej polegająca na sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb: Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach przy ul. Lokalnej, pompowni przy ul. Głównej oraz 25 nowobudowanych pompowni zlokalizowanych w Tychach, od dnia 01.03.2010r. do dn. 28 lutego 2011r.
    1.3.2. Ilość przyłączy = 3 (obecnie istniejące) i 25 (nowobudowanych).
    1.3.3. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej:
    a) B23 - Oczyszczalnia Tychy - Urbanowice
    b) C11 - Pompownia przy ul. Głównej oraz 25 nowobudowanych pompowni w Tychach. 1.3.4.Wykonawca zobowiązuje się do złożenia w imieniu Zamawiającego, Operatowi Systemu Dystrybucyjnego właściwego dla Zamawiającego tj. Vattenfall Distribution Poland S.A. w Gliwicach zgłoszenia o zawarciu umowy na sprzedaż Energii elektrycznej dla potrzeb Oczyszczalni Ścieków oraz pompowni, wymienionych w w/w ppkt.1.3.1.
    1.3.5.Sprzedaż energii elektrycznej musi odbywać się na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2009r Nr 3, poz. 11, Nr 69, poz.586, Nr 165, poz.1316 i Nr 215, poz.1664) i Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie.
    1.3.6.Szczegółowy opis zamówienia:
    1.3.6.1.Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych na podstawie ustawy Prawo Energetyczne. 1.3.6.2.Miejscem dostarczenia energii są:
    a) Zaciski przekładników znajdujące się w stacji M0579, znajdującej się na terenie Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach, ul. Lokalna -zaciski przekładników prądowych w polu 4 (przyłącze I - licznik podstawowy nr 76835898) -zaciski przekładników prądowych w polu 12(przyłącze II - licznik podstawowy nr 76835896)
    b) Zaciski za licznikiem energii elektrycznej Przepompowni - Tychy-Urbanowice, ul. Główna (przyłącze 3 - licznik nr 00787-11728372-00-0)
    c) Przyłącza 25 obiektów typu Przepompownia Ścieków, których uruchomienie i odbiór planowany jest sukcesywnie w II, III, IV kwartale 2010r. 1.3.6.3.Układ pomiarowo-rozliczeniowy na przyłączu 1 i 2 składa się z licznika energii czynnej, biernej indukcyjnej, biernej pojemnościowej - licznik elektroniczny czterokwadratowy ZMD405CT 44.0257 (Sekcja 1 nr 76835898, sekcja 2 nr 76835896) oraz licznika kontrolnego ZMD405CT 44.0257 (sekcja 1 nr 76835899, sekcja 2 nr 76835897 ), zainstalowanych w stacji M0579. Liczniki współpracują z przekładnikami prądowymi na każdej sekcji typu CTS 20 25/5A, 15VA, kl.0,2, FS5 szt. 3 i przekładnikami napięciowymi typu VTS 25; 25/50/125kV, kl. 0,5.
    1.3.6.4 Układ pomiarowo-rozliczeniowy na przyłączu 3 składa się z licznika energii czynnej typu 4C52D.
    1.3.6.5 Układ pomiarowo-rozliczeniowy na 25 nowobudowanych pompowniach ścieków składać się będzie z liczników energii czynnej.
    1.3.6.6 Planowany pobór energii:
    a) przyłącza 1 i 2 - Oczyszczalnia Ścieków Tychy Urbanowice:
    Przyłącze1
    1)Energia pobrana czynna szczyt przedpołudniowy: 124 MWh,
    2)Energia pobrana czynna szczyt popołudniowy: 118 MWh,
    3)Energia pobrana czynna reszta doby: 725 MWh.
    Przyłącze 2
    1)Energia pobrana czynna szczyt przedpołudniowy: 123 MWh
    2)Energia pobrana czynna szczyt popołudniowy: 123 MWh
    3)Energia pobrana czynna reszta doby: 905 MWh.
    b) Przyłącze 3 - pompownia Urbanowice:
    1)Energia czynna: 1 MWh,
    c)25 przyłączy - pompowni od P1 do P25:
    1)Energia czynna:25 MWh.

Inne osoby dla Górski Grzegorz (29 osób):