Kogo reprezentuje osoba

Górski Grzegorz

w KRS

Grzegorz Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Zawada (Świętokrzyskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Almirante Paulo, Bania Sylwester, Bensasson Bruno, Biegalski Jerzy Grzegrz, Bloeyaert Olivier, Bobrowski Arkadiusz, Boon Gerrit, Brimont Stephane, Broekaert Leo, Broos Wim, Chouteau Catherine, Chryc Przemysław Rafał, De Muynck Erik, De Witte Marc Alois, Dethy Jean Marc, Dorcimont Jean-claude, Gheeraert Florent, Grela Igor, Hofman Alfred, Hofman Krzysztof, Jabłoński Mirosław, Jacolin Etienne, Janssens Annick, Kak Jerzy Jan, Kaleta Jean Michel, Khul Tibor, Klimczak Dawid, Kobylarz Mieczysław, Kruzel Remigiusz, Maes Patrick Werner, Mszyca Jacek Stanisław, Ogonowski Ryszard Krzysztof, Papis Tomasz, Pietrus Włodzimierz, Pilch Bogdan Józef, Półgrabski Marian, Przybył Leszek, Rogóż Piotr, Simon Guy, Stab Eric, Stanek Krystian Hubert, Sumara Kazimierz, Świtek Alfreda Maria, Teerlynck Tom Werner, Toczek Józef Mieczysław, Van Halderen Ludo, Van Troeye Philippe, Vannecke Thierry, Woźniak Jan, Wołoch Marek Andrzej, Zadora Robert Jean, Zajączkowski Witold, Łaszyca Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chryc Przemysław Rafał, Dorcimont Jean Claude, Hofman Alfred, Massant Pierre Louis, Oleksak Janusz, Pilarczyk Jerzy, Salamon Krzysztof Janusz, Stanek Krystian, Steenbrugge Henrich, Temmerman Lucien Maria, Verbiest Patrick, Woźniak Jan Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopański Maciej Seweryn
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beblo Wojciech, Cichoń Andrzej, Franchimont Marc, Frederick Guy, Kesseler Guy, Lis Leszek, Resteigne Luc, Slaby Martin, Ślęzak Mariusz, Thonon Didier, Vercammen Georges, Wieczorek Hanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Hajdukiewicz Jolanta
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Ryszard, Goszcz Antoni Tadeusz, Kłys Eugenia Maria, Moch Franciszek Józef, Zurek Damian Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczygólski Włodzimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Piotr Krzysztof, Bański Robert Paweł, Biczel Grzegorz, Bil Janusz, Bonk Krzysztof, Borkowski Daniel, Borowiec Krzysztof Benedykt, Gochnio Waldemar, Górniak Maksymilian, Grzywacz Bogusław, Hawliczek Piotr Wacław, Jankowski Bolesław, Jodłowski Stanisław, Kinelski Grzegorz Damian, Klimczak Dawid, Komolka Jacek Piotr, Krawczyszyn Błażej, Król Marek Zbigniew, Krzysteczko Marek Łukasz, Krzyżewski Tomasz, Kus Damian, Kułaga Kazimierz Franciszek, Kułagowski Wojciech, Lender Tomasz Mirosław, Lot Grzegorz Adam, Ludwicki Marcin Hieronim, Moroz Janusz Stanisław, Nowak Leszek Szczepan, Olejniczak Maciej, Olszewski Zbigniew, Pawłowski Witold Edward, Perkowski Ireneusz, Piesiewicz Przemysław Marian, Politańska Magdalena, Poręba Stanisław, Pyszków Bogdan, Rogóż Piotr Michał, Rozenfeld Katarzyna, Rutowicz Robert Grzegorz, Salamon Krzysztof Janusz, Schutze Justus, Śliwka Leszek, Sznycer Michał Krzysztof, Szymankiewicz Marek, Trawiński Marek Bronisław, Ustach Iwona Teresa, Wachniewicz Małgorzata, Wąsik Piotr, Wierska Kuberka Katarzyna, Wilbik Krzysztof Piotr, Woszczyk Marek Krzysztof, Wołosz Andrzej, Zamasz Krzysztof Michał, Zawistowski Piotr Paweł, Zieleźny Arkadiusz, Żukowski Krzysztof Zygmunt
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grela Igor Ewaryst, Hofman Alfred, Jastrząb Andrzej, Kak Jerzy Jan, Mroczek Jarosław Grzegorz, Roman Jacek Janusz, Stanek Krystian, Świtek Alfreda, Von Oostrom Jozef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zadora Robert Jean

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aks Wyzwolenie Cez Chorzów, Chorzów − KRS 0000146097
  2. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  3. Amarela Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000685880
  4. Audytel S.A., Warszawa − KRS 0000309391
  5. Barbades Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000651961
  6. Bh Steel-energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000131310
  7. Bowlingowy Klub Połaniec, Połaniec − KRS 0000035591
  8. Bractwo Myśli Bratniej Związku Górnośląskiego, Katowice − KRS 0000134664
  9. Carbo-proces Recykling Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000310933
  10. Centrum Medyczne Medan Śliwa-rak Sp. J., Knurów − KRS 0000516916
  11. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  12. Cez Towarowy Dom Maklerski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287855
  13. Cez Trade Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281965
  14. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  15. Cvi Dom Maklerski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424707
  16. Digital Investment Support Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000571026
  17. Dworzec Nieruchomości Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000493782
  18. Eep Projekt 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697826
  19. Eep Projekt 2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697831
  20. Eep Projekt 3 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721394
  21. Eep Projekt 4 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721404
  22. Eep Projekt 5 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721430
  23. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  24. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  25. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  26. Electrabel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058780
  27. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  28. Enea Innowacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586742
  29. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  30. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  31. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  32. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086
  33. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  34. Energia Dla Firm S.A., Warszawa − KRS 0000536541
  35. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  36. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  37. Energoprojekt-warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000082969
  38. Engie Ec Serwis Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000346744
  39. Engie Ec Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000094197
  40. Engie Elektromontaż Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000135258
  41. Engie Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000184233
  42. Engie Grids Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644438
  43. Engie Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018908
  44. Engie Term Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000070528
  45. Engie Zielona Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058191
  46. Engie Złotów Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000064214
  47. Eniq Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000134655
  48. Epa Doradcy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000371061
  49. Epa Doradcy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000372198
  50. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  2. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Agos-gemes Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000076936
  5. Alfa Spółka Z Ograniczoną Odpwoiedzialnością, Katowice − KRS 0000058421
  6. Alians Energetyczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365117
  7. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  8. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  9. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  10. Arta Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000259676
  11. Atalian Energy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000053650
  12. Atel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074441
  13. Atrium Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368015
  14. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  15. Axpo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020839
  16. Badania Systemowe Energsys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019834
  17. Belat Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000317394
  18. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  19. Bio-energia Esp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048653
  20. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  21. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  22. Bracco Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000198541
  23. Breva Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350031
  24. Bt Signaal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000314199
  25. Cee Energy Merchants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293713
  26. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  27. Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144412
  28. Cez A.s. S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000250836
  29. Cez Skawina S.A., Skawina − KRS 0000038504
  30. Chemikals Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000323264
  31. Cognor S.A., Poraj − KRS 0000211496
  32. Contract Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183885
  33. Cowi Kampsax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057735
  34. Credit Value Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286997
  35. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  36. E.on Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055173
  37. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  38. Ecoren Dke Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000075327
  39. Ederno Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000396476
  40. Edf Energia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000093702
  41. Edf Wybrzeże S.A., Gdańsk − KRS 0000017505
  42. Ego-odra S.A., Warszawa − KRS 0000231583
  43. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  44. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  45. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  46. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  47. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  48. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  49. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  50. Elektrownie Górnej Odry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008020

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach oraz pompowni
    Zamawiający: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Tychy
    1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
    1.1. Przedmiot zamówienia - dostawy.
    1.2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 09310000-5 - nazwa: elektryczność
    1.3. Opis przedmiotu zamówienia:
    1.3.1.Dostawa energii elektrycznej polegająca na sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb: Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach przy ul. Lokalnej, pompowni przy ul. Głównej oraz 25 nowobudowanych pompowni zlokalizowanych w Tychach, od dnia 01.03.2010r. do dn. 28 lutego 2011r.
    1.3.2. Ilość przyłączy = 3 (obecnie istniejące) i 25 (nowobudowanych).
    1.3.3. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej:
    a) B23 - Oczyszczalnia Tychy - Urbanowice
    b) C11 - Pompownia przy ul. Głównej oraz 25 nowobudowanych pompowni w Tychach. 1.3.4.Wykonawca zobowiązuje się do złożenia w imieniu Zamawiającego, Operatowi Systemu Dystrybucyjnego właściwego dla Zamawiającego tj. Vattenfall Distribution Poland S.A. w Gliwicach zgłoszenia o zawarciu umowy na sprzedaż Energii elektrycznej dla potrzeb Oczyszczalni Ścieków oraz pompowni, wymienionych w w/w ppkt.1.3.1.
    1.3.5.Sprzedaż energii elektrycznej musi odbywać się na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2009r Nr 3, poz. 11, Nr 69, poz.586, Nr 165, poz.1316 i Nr 215, poz.1664) i Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie.
    1.3.6.Szczegółowy opis zamówienia:
    1.3.6.1.Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych na podstawie ustawy Prawo Energetyczne. 1.3.6.2.Miejscem dostarczenia energii są:
    a) Zaciski przekładników znajdujące się w stacji M0579, znajdującej się na terenie Oczyszczalni Ścieków w Tychach-Urbanowicach, ul. Lokalna -zaciski przekładników prądowych w polu 4 (przyłącze I - licznik podstawowy nr 76835898) -zaciski przekładników prądowych w polu 12(przyłącze II - licznik podstawowy nr 76835896)
    b) Zaciski za licznikiem energii elektrycznej Przepompowni - Tychy-Urbanowice, ul. Główna (przyłącze 3 - licznik nr 00787-11728372-00-0)
    c) Przyłącza 25 obiektów typu Przepompownia Ścieków, których uruchomienie i odbiór planowany jest sukcesywnie w II, III, IV kwartale 2010r. 1.3.6.3.Układ pomiarowo-rozliczeniowy na przyłączu 1 i 2 składa się z licznika energii czynnej, biernej indukcyjnej, biernej pojemnościowej - licznik elektroniczny czterokwadratowy ZMD405CT 44.0257 (Sekcja 1 nr 76835898, sekcja 2 nr 76835896) oraz licznika kontrolnego ZMD405CT 44.0257 (sekcja 1 nr 76835899, sekcja 2 nr 76835897 ), zainstalowanych w stacji M0579. Liczniki współpracują z przekładnikami prądowymi na każdej sekcji typu CTS 20 25/5A, 15VA, kl.0,2, FS5 szt. 3 i przekładnikami napięciowymi typu VTS 25; 25/50/125kV, kl. 0,5.
    1.3.6.4 Układ pomiarowo-rozliczeniowy na przyłączu 3 składa się z licznika energii czynnej typu 4C52D.
    1.3.6.5 Układ pomiarowo-rozliczeniowy na 25 nowobudowanych pompowniach ścieków składać się będzie z liczników energii czynnej.
    1.3.6.6 Planowany pobór energii:
    a) przyłącza 1 i 2 - Oczyszczalnia Ścieków Tychy Urbanowice:
    Przyłącze1
    1)Energia pobrana czynna szczyt przedpołudniowy: 124 MWh,
    2)Energia pobrana czynna szczyt popołudniowy: 118 MWh,
    3)Energia pobrana czynna reszta doby: 725 MWh.
    Przyłącze 2
    1)Energia pobrana czynna szczyt przedpołudniowy: 123 MWh
    2)Energia pobrana czynna szczyt popołudniowy: 123 MWh
    3)Energia pobrana czynna reszta doby: 905 MWh.
    b) Przyłącze 3 - pompownia Urbanowice:
    1)Energia czynna: 1 MWh,
    c)25 przyłączy - pompowni od P1 do P25:
    1)Energia czynna:25 MWh.

Inne osoby dla Górski Grzegorz (31 osób):