Kogo reprezentuje osoba

Górski Jan Władysław

w KRS

Jan Władysław Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Płock (Mazowieckie)
Przetargi:6 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Janusz, Chodyniecki Cezary Piotr, Dudziak Michał Tadeusz, Figielski Janusz Adam, Harackiewicz Marta Katarzyna, Ingielewicz Regina, Karpicz Jolanta Natalia, Litwin Piotr, Seroczyńska Ewa, Szmigiel Jerzy Edward, Sznitowski Zbigniew Edward, Żabik Zdzisław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielinska Szczęsna Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegalska Daniela, Biniaś Marcin, Bonisławska Elżbieta Ewa, Gapiński Michał Jan, Gawinowska Anna, Kaczyński Piotr, Klaus Marcin, Komorek Jarosław Robert, Koncewicz Zdzisław, Kowalczyk Agnieszka, Kubacki Stanisław, Lubicki Tomasz, Małek Jerzy, Niklas Maciej Piotr, Radomska Sylwia, Seroczyńska Ewa, Szatkowski Janusz, Szczepankowski Tomasz, Szymerowska Joanna Jadwiga, Szyszka Arkadiusz Daniel, Ulewicz Arnold Piotr, Wrzesińska Dorota Teresa, Zieliński Marcin Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyro Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  2. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  3. Dgp Provider Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000470035
  4. Doradca Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416391
  5. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000470045
  6. Energa - Operator Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  7. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  8. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  9. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  10. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  11. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  12. European Sun Energy Projects Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000628180
  13. Freeway Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296575
  14. Fundacja Energa, Gdańsk − KRS 0000326853
  15. Fundacja Kultury Regionalnej, Warszawa − KRS 0000117808
  16. Fundacja Naukowo-techniczna Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000104616
  17. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436
  18. Gpec Energia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074953
  19. Gpec Pro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000631447
  20. Greenway Infrastructure Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000602098
  21. J.a. Energy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000640947
  22. Klub Sportowy Pomorzanin, Toruń − KRS 0000203693
  23. Kow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000545151
  24. Kurier Kolejowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666462
  25. Kurier Kolejowy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000674483
  26. Marland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000441826
  27. Miejskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu, Słupsk − KRS 0000053705
  28. Opec-ineko Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000394692
  29. P4p Presto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439800
  30. Pkp Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000610805
  31. Pkp Energetyka Obsługa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000610778
  32. Pkp Intercity S.A., Warszawa − KRS 0000296032
  33. Płocki Park Przemysłowo-technologiczny S.A., Płock − KRS 0000212700
  34. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Gdańsku Radio Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000195933
  35. Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000189706
  36. Saski Business Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670218
  37. Stilo Horizon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000565813
  38. Stowarzyszenie Centrum Cen Transferowych, Warszawa − KRS 0000445909
  39. Stowarzyszenie Ekologiczne Eko-plus, Warszawa − KRS 0000522931
  40. Stowarzyszenie Pomorski Instytut Demokratyczny, Gdańsk − KRS 0000094360
  41. Stowarzyszenie Regionalne Forum Edukacyjne, M. Gdańsk − KRS 0000274991
  42. Stowarzyszenie Rozwoju Słupskiej Neurochirurgii Cerebrum W Słupsku, Słupsk − KRS 0000213412
  43. Synerga Lawyers M.klaus i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000314854
  44. Teatralne Centrum Wartości i Pojednania Theatrum Mundi Im. Mieczysława Kotlarczyka, Krakow − KRS 0000034147
  45. Towarzystwo Szkolne Leśna Góra, Gdańsk − KRS 0000008406
  46. Wars S.A., Warszawa − KRS 0000029621
  47. Waryński S.A. Grupa Holdingowa, Warszawa − KRS 0000099611
  48. Welcome Airport Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052842
  49. Wojewódzki Zakład Opieki Psychiatrycznej Sp. Z O.O., Sokołówka − KRS 0000504795
  50. Związek Pracodawców Energetyki Energa, Gdańsk − KRS 0000545459

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  3. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  4. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  5. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  6. Breva Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000350031
  7. Centrum Badawczo-wdrożeniowe Optotrakt Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000042651
  8. Centrum Finansowe Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022499
  9. Dkr Dzidowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000268261
  10. Dsw Afm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000317223
  11. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  12. Elbląskie Zakłady Energetyczne S.A., Elbląg − KRS 0000041521
  13. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  14. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  15. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  16. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  17. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  18. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  19. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  20. Energa Elektrownie W Koszalinie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000129864
  21. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  22. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  23. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  24. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  25. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  26. Energa Serwis Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000381284
  27. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  28. Energa-operator Eksploatacja Elbląg Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000405412
  29. Energa-operator Techniczna Obsługa Odbiorców Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000007426
  30. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000405385
  31. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372150
  32. Epw Karcino Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000124685
  33. Eteron Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000105897
  34. Forever Entertainment S.A., Gdynia − KRS 0000365951
  35. Impera Capital S.A., Warszawa − KRS 0000020690
  36. Interferie S.A., Legnica − KRS 0000225570
  37. Kghm Ecoren S.A., Lubin − KRS 0000026115
  38. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  39. Konsalnet Konwój Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014052
  40. Kow Mediamarketing Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000126410
  41. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133
  42. Marcin Klaus Agnieszka Klaus Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000326929
  43. Mdi Energia S.A., Warszawa − KRS 0000029456
  44. Mercus Logistyka Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000035799
  45. Michael/ström Dom Maklerski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347507
  46. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615
  47. Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne Palium, Olsztyn − KRS 0000014251
  48. Opec-bio Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000246223
  49. Operator Rozliczeń Energii Odnawialnej S.A., Bytom − KRS 0000584263
  50. Orange Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015002

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Rewitalizacja zabytkowego parku w miejscowości Brudzeń duży - etap I
    Zamawiający: Urząd Gminy Brudzeń Duży, Brudzeń Duży
    Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:budowę dojazdów, chodników i ścieżek,elementy małej architektury,rewitalizację parku (usuwanie drzew, przygotowanie terenu, zakładanie trawników, sadzenie drzew i krzewów bez pielęgnacji gwarancyjnej),oświetlenie parku i iluminację elewacji frontowej dworu wraz z systemem monitorowania, budowę drogi pożarowej wraz z miejscami postojowymi i krzewami (element zagospodarowania terenu oznaczony na planie literami A B C D E F G), przebudowę istniejącego chodnika (równoległy do budynku szkoły i planowanego w II etapie boiska). Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa, STWiOR i zapisy niniejszej SIWZ, z wyłączeniem boiska wielofunkcyjnego i krzewów wokół boiska (II etap realizacji).Uwaga: Jeżeli w dokumentach przetargowych dokonano opisu przedmiotu zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to w związku z treścią art. 29 ust. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający nie ogranicza możliwości zastosowania przez Wykonawcę urządzeń i materiałów równoważnych, o parametrach nie gorszych od opisanych w dokumentacji projektowej.
  2. Dostawa mebli
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    dostawa mebli
  3. Wyposażenie biura projektu Płocka Platforma teleinformatyczna e - Urząd
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Wyposażenie biura projektu
    Płocka Platforma teleinformatyczna e - Urząd
  4. Termy Uniejów - regionalny markowy produkt turystyki uzdrowiskowej, działanie II.7 Elektroenergetyka
    Zamawiający: Gmina Uniejów, Uniejów
    Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa sieci elektroenergetycznej średniego i niskiego napięcia niezbędnej do realizacji zintegrowanego projektu Termy Uniejów.
    Na przedmiot zamówienia składa się:
    - demontaż linii napowietrznej sN 1930 m
    - demontaż słupowych stacji transformatorowych STS20/250 2 szt.
    - demontaż linii napowietrznej nN 465 m
    - budowa linii napowietrznej sN 223 m
    - budowa linii kablowej sN 1874 m
    - budowa linii kablowej nN 4218 m
    - dwukomorowa stacja transformatorowa MBST małogabarytowa betonowa stacja transformatorowa - 1 szt.
    - trzykomorowa stacja transformatorowa 1000 - 1 szt.
    - czterokomorowa stacja transformatorowa 2x1000 - 1 szt.
    - stacja transformatorowa słupowa STSKu - 1 - 20/250 - 1 szt
    - agregat prądotwórczy przewoźny ze stabilizacją napięcia 250kVA/0,4 kV
    Planowana inwestycja zlokalizowana jest w Uniejowie, na obszarze Natura 2000.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót i kosztorysach nakładczych robót oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, a także w wyciągu z dokumentacji technicznej w wersji papierowej i w pełnej dokumentacji technicznej w wersji elektronicznej, załączonych do SIWZ.
    Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia lub w dokumentacji projektowej wskazana została nazwa producenta, znak towarowy, patent lub pochodzenie w stosunku do określonych materiałów, urządzeń itp. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazanie jako przykładowe i dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów, urządzeń itp. równoważnych o parametrach nie gorszych niż wskazane.
  5. Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych dla Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku
    Zamawiający: Miejski Urząd Pracy, Płock
    1. Wałek barwiący do maszyny liczącej Citizen CX 123 II szt. 20
    2. Toner do faxu Panasonic FX-FL613* szt. 18
    3. Bęben do faxu Panasonic FX-FL613* szt. 6
    4. Toner do drukarki laserowej HP Laser Jet P3005d wydajność 13000stron zgodnie z ISO/IEC 19752 * szt. 50
    5. Toner czarny do drukarki laserowej HP Color LaserJet 2600n* szt. 8
    6. Toner magenta do drukarki laserowej HP Color LaserJet 2600n* szt. 3
    7. Toner yellow do drukarki laserowej HP Color LaserJet 2600n* szt. 3
    8. Toner cyan do drukarki laserowej HP Color LaserJet 2600n* szt. 3
    9. Toner czarny do drukarki laserowej HP Color LaserJet CP2025dn* szt. 26
    10. Toner magenta do drukarki laserowej HP Color LaserJet CP2025dn* szt. 12
    11. Toner yellow do drukarki laserowej HP Color LaserJet CP2025dn* szt. 12
    12. Toner cyan do drukarki laserowej HP Color LaserJet CP2025dn* szt. 12
    13. Toner czarny do drukarki laserowej OKI C3200 (3K)* szt. 4
    14. Toner magenta do drukarki laserowej OKI C3200 (3K)* szt. 2
    15. Toner cyan do drukarki laserowej OKI C3200 (3K)* szt. 2
    16. Toner yellow do drukarki laserowej OKI C3200 (3K)* szt. 2
    17. Bęben czarny do drukarki laserowej OKI C3200* szt. 2
    18. Bęben magenta do drukarki laserowej OKI C3200* szt. 2
    19. Bęben yellow do drukarki laserowej OKI C3200* szt. 2
    20. Bęben cyan do drukarki laserowej OKI C3200* szt. 2
    21. Toner czarny do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 4
    22. Toner magenta do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 2
    23. Toner cyan do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 2
    24. Toner yellow do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 2
    25. Bęben czarny do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 2
    26. Bęben magenta do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 1
    27. Bęben yellow do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 1
    28. Bęben cyan do drukarki laserowej OKI C9600hdn* szt. 1
    29. Monitor LCD 17 o minimalnych parametrach:
    - rozdzielczość 1024x768 przy 75 MHz
    - plamka 0,297 mm
    - czas reakcji matrycy 5 ms
    - kontrast 400:1
    - jasność 250cd/m2
    - Spełnione normy jakościowe: EPA Energy Star, ISO-13406-2, TCO-03, CE szt. 5
    30. Switch o minimalnych parametrach:
    - Architektura sieci LAN: Ethernet/FastEthernet;
    - Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45): 5 szt.;
    - Obsługiwane protokoły: half/full duplex, 802.3x flow control;
    - Rozmiar tablicy adresów MAC: 800;
    - Algorytm przełączania: store-and-forward;
    - Bufor pamięci: 128 KB; szt. 6
    31. Pendrive 1GB 2.0USB szt. 50
    32. Telefon bezprzewodowy posiadający następujące funkcjonalności :
    - współpracujący z linią telefoniczna analogową
    - z identyfikacją numeru przychodzącego (CLIP)
    - trybem głośnomówiącym
    - zróżnicowanie dzwonków dla połączeń zewnętrznych i wewnętrznych szt. 1
    33. Nagrywarka DVD SATA z oprogramowaniem do wypalania płyt o minimalnych parametrach:
    - szybkości zapisu DVD-R /DVD+R - 18 x
    - szybkości zapisu CD-R - 48 x szt. 6
    34. Nagrywarka DVD ATA(IDE) z oprogramowaniem do wypalania płyt o minimalnych parametrach:
    - szybkości zapisu DVD-R /DVD+R - 18 x
    - szybkości zapisu CD-R - 48 x szt. 2
    35. Pudełka CD SLIM na jedną płytę CD szt. 100
    36. Dyskietki 3,5 szt. 100
    37. Taśma do streamera LTO Ultrium 2 200/400 GigaByte szt. 5
    38. Płyty DVD+R x16 4,7GB szt. 200
    39. Płyty DVD+RW szt. 10
    40. Płyty CD-RW szt. 10
    41. Wtyki RJ-11 szt. 100
    42. Wtyki RJ-45 szt. 300
    43. Myszka optyczna z rolką port PS2 szt. 5
    44. Myszka optyczna z rolką port USB szt. 20
    45. Klawiatura port PS2 szt. 5
    46. Klawiatura port USB szt. 10
    47. Podkładka pod mysz optyczną szt. 90
    48. Pianka do czyszczenia komputerów 400ml szt. 20
    49. Pianka do czyszczenia matryc LCD i TFT 100ml szt. 20
    50. Chusteczki czyszczące do plastiku opakowanie 100 szt. op. 4
    51. Chusteczki do matryc LCD, TFT opakowanie 100 szt. op. 4
    52. Preparat do usuwania etykiet 300ml szt. 2
    53. Sprężone powietrze 600ml szt. 20
    54. Kabel sygnałowy do drukarek (LPT) 1.8 m szt. 10
    55. Kabel sygnałowy do drukarek długości min 5m (LPT) szt. 5
    56. Kabel USB do drukarek 1.8 m szt. 5
    57. Kabel USB do drukarek długości min 5m szt. 5
    58. Przedłużacz kabla zasilającego 1.8 m
    szt. 10
    59. Przedłużacz kabla zasilającego 3 m
    szt. 5
    60. Listwa zasilająca 1,8m, 5 gniazdek szt. 5
    61. Listwa zasilająca 3m, 5 gniazdek szt. 5
    62. Listwa zasilająca 5m, 5 gniazdek szt. 5
    63. Akumulator AAA, R03 1000mAh NiMH szt. 8
    64. Akumulator AA R6 NiMH 2800mAh szt. 16
    65. Bateria alkaliczna Duracell typu 6LR61 (9V) szt. 12
  6. Dostawa kabla elektroenergetycznego dla potrzeb remontu budynku nr 101 na terenie JW 1551 w Sieradzu, nr postępowania PN/011/09
    Zamawiający: Wojskowy Zakład Remontowo-Budowlany Gniezno, Gniezno
    Dostawa kabla elektroenergetycznego YAKY 4×240mm2 na napięcie znamionowe 0,6/1kV, przystosowanego do ułożenia w gruncie, o długości 364m.
    Oferowany kabel musi spełniać wymagana określone w normach: PN-93/E-90401 oraz PN-93/E-90400, IEC 60502-1, PN-HD 603 S1:2002[U]. Konstrukcja kabla - żyły: aluminiowe wg PN-HD 383 S2:2003, izolacja i powłoka: poliwinitowa.
    Oferowany kabel musi być dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty i deklaracje zgodności.
    Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie czynności związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, w tym przede wszystkim: pozyskanie kabla (produkcja), dostarczenie na plac budowy, udostępnienie na okres do 2 miesięcy (licząc od dnia dostawy) bębna, na którym kabel zostanie dostarczony oraz odebranie bębna
    z placu budowy.

Inne osoby dla Górski Jan Władysław (67 osób):