Kogo reprezentuje osoba

Górski Kazimierz Tomasz

w KRS

Kazimierz Tomasz Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gniadek Paweł Piotr, Janicki Mirosław Izydor, Kasperczyk Iwona, Koćma Robert Andrzej, Malinowski Andrzej Bogumił, Mroncz Krzysztof Marek, Pikuła Marek, Przytulski Marek, Zaguła Henryk Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wetekamp Werner
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Andrzej Ignacy, Błaszkiewicz Justyna Teresa, Cebo Marek Czesław, Chwist Szafarska Iwona Barbara, Dubiński Waldemar, Dubiński Waldemar, Iwan Czesław Marek, Jabłczyńska Marta Elżbieta, Klarecki Stanisław Włodzimierz, Król Kazimierz Piotr, Krupa Zbigniew Andrzej, Maciejewski Zdzisław Roman, Nowak Jerzy Władysław, Puto Jarosław Bogumił, Soczówka Andrzej Robert, Sporyszkiewicz Anna Jadwiga, Sporyszkiewicz Anna Jadwiga, Żak Artur Marek, Łokcik Irena Stefania

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziętara Jerzy Bogusław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowski Janusz Kazimierz, Bonk Henryk, Chmielarska Maryla Emilia, Ciesiółka Adam, Freisler Tadeusz Wawrzyniec, Góralski Andrzej Jerzy, Janecka Rozkosz Barbara Anna, Janecki Grzegorz, Kabsa Fryderyk, Kondek Michał Jan, Kopel Marek Stanisław, Raczyński Wiesław, Uszok Piotr Czesław, Wrodarczyk Ewa Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodniok Szczepan Bronisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dorożyńska Dorota Maria, Durakiewicz Włodzimierz Tomasz, Grygorowicz Krzysztof Robert, Kierzkowska Urszula Anna, Korzonek Krzysztof, Kucińska Marta Sylwia, Leśniewska Wężyk Marzena, Ludwiczak Andrzej Zbigniew, Maćkowiak Jarosław, Ners Andrzej Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Filip

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Beskidzki Instytut Nauk O Człowieku, Łodygowice − KRS 0000315106
  2. Beta, Katowice − KRS 0000243093
  3. Bros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135591
  4. Business Technology Support Agency Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287346
  5. Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Chorzów − KRS 0000080510
  6. Chorzowskie Towarzystwo Tenisowe, Chorzów − KRS 0000076763
  7. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  8. Eko-bryza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000093489
  9. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  10. Fundacja Imienia Hugo Kołłątaja, Katowice − KRS 0000231165
  11. Fundacja Tauron, Katowice − KRS 0000418534
  12. Fundacja Unia Metropolii Polskich, Warszawa − KRS 0000129432
  13. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  14. Ibasa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000654922
  15. Inkubator Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000268470
  16. Integer.pl S.A., Kraków − KRS 0000276519
  17. Karmar S.A., Warszawa − KRS 0000135197
  18. Klub Krakowian W Warszawie, Warszawa − KRS 0000354576
  19. Klub Sportów Wodnych Fregata, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000016769
  20. Komitet Budowy Nowego Gmachu Muzeum Śląskiego W Katwicach, Katowice − KRS 0000021401
  21. Linkcity Poland S.A., Warszawa − KRS 0000045993
  22. Miejski Klub Siatkarski S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000432760
  23. Miejski Klub Siatkarski Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000372658
  24. Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000173077
  25. Mkr Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000676130
  26. Nemo - Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000113771
  27. Pgnig Technologie S.A., Krosno − KRS 0000422566
  28. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000058568
  29. Przychodnia Lekarska Szombierki Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000308763
  30. Rob-kon Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000563346
  31. Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny W Warszawie, Warszawa − KRS 0000113950
  32. Silesia Nova Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000518194
  33. Sosnowiecki Związek Klubów i Ognisk Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, Sosnowiec − KRS 0000355820
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000087235
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Środula, Sosnowiec − KRS 0000113726
  36. Stowarzyszenie Dąbrowa 2000, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000055549
  37. Stowarzyszenie Metropolia Warszawa, Warszawa − KRS 0000203026
  38. Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym Vita Activa, Sosnowiec − KRS 0000229493
  39. Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości Oraz Inicjatyw Społeczno-gospodarczych E-nterprise, Tarnowskie Góry − KRS 0000301038
  40. Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego, Katowice − KRS 0000376632
  41. Stowarzyszenie Wspólnie Dla Chorzowa, Chorzów − KRS 0000206649
  42. Techfilm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120619
  43. Telemix - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094239
  44. Tramwaje Śląskie S.A., Chorzów − KRS 0000145278
  45. Try Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000693700
  46. Yuno Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000110056
  47. Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000327525
  48. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000043723
  49. Zagłębiowska Izba Gospodarcza, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000228676
  50. Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego, Gliwice − KRS 0000485018

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175800
  2. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  3. Alstom Konstal S.A., Chorzów − KRS 0000034262
  4. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  5. Autorenowacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241647
  6. Biuro Inwestycyjne Kjk Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048581
  7. Bl - Trans Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000004447
  8. Brassica Trade Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000395216
  9. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  10. Chorzowsko-świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197406
  11. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  12. Fabios S.A., Białka − KRS 0000277728
  13. Hk Utrzymanie Ruchu Zakładu Stali i Półwyrobów Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000063494
  14. Holding Wars - Nadzory Budowlane Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115609
  15. Innoresearch Lab Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000276989
  16. Jpm Holding S.A., Wrocław − KRS 0000004251
  17. Katowickie Wodociągi S.A., Katowice − KRS 0000270143
  18. Koksownia Przyjaźń Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177072
  19. Konsalnet Konwój Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014052
  20. Krakowski Holding Komunalny S.A. W Krakowie, Kraków − KRS 0000006301
  21. Kupieckie Domy Towarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021688
  22. Medycyna i Farmacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023257
  23. Metropolitalne Przedsiębiorstwo Eko-energetyczne Ekoen Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000351497
  24. Mf Pomorze Hodowla Indyków i Rolnictwo Sp. Z O.O., Paszęcin − KRS 0000224019
  25. Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000274168
  26. Miejski Zakład Naprawy Tramwajów Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000048379
  27. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O. W Zabrzu, Zabrze − KRS 0000092849
  28. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania W M. St. Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146122
  29. Park Wodny W Rudzie Śląskiej Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000264786
  30. Pcc Energetyka Blachownia Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000056798
  31. Polska Fundacja Ochrony Zasobów Wodnych, Bydgoszcz − KRS 0000091983
  32. Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374001
  33. Prof.marek Wierzbowski i Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni, Warszawa − KRS 0000274978
  34. Przedsiębiorstwo Budownictwa Uprzemysłowionego Warszawa-północ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000407655
  35. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000070959
  36. Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki Carboautomatyka S.A., Tychy − KRS 0000116581
  37. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000057850
  38. Przedsiębiorstwo Kounikacji Samochodowej W Chrzanowie Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000052466
  39. Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.pl Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000011385
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Energobet Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000054807
  41. Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej Alba Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000084737
  42. Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych Hkw Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza - Łosień − KRS 0000003384
  43. Schicht Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228166
  44. Scottish House Polska Sp. Z O.O., Modlniczka − KRS 0000244601
  45. Servipol S.A., Warszawa − KRS 0000025389
  46. Sigra Recykling Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000049705
  47. Sosnowiecka Korporacja Wydawnicza Scw Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000121872
  48. Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000476320
  49. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Beskidy, Bielsko-biała − KRS 0000130868
  50. Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik, Sosnowiec − KRS 0000123680

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Zaopatrzenie w wodę Przedszkole nr 12 i odprowadzenie ścieków z Przedszkola nr 12 w Dąbrowie Górniczej, ul. Krasickiego 1
    Zamawiający: Przedszkole Nr 12, Dąbrowa Górnicza
    Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej reki na podstawie art.67 ust 1 pkt 1a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r- Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2016 poz. 1020)o wartości poniżej 209.000 Euro.
    Zakres zamówienia:
    -dostarczenie w sposób ciągły wody zimnej do budynku przedszkola nr 12 w Dąbrowie Górniczej, ul. Krasickiego 1, zgodnie z warunkami technicznymi przyłączenia umożliwiającym użytkowanie wody
    - odprowadzenie ścieków z w/w nieruchomości w ilości równej ilości wody dostarczonej przez Usługodawcę
    -usuwanie awarii urządzeń będących jego własnością lub pozostających w jego utrzymaniu i eksploatacji
  2. Odśnieżanie terenu wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 70
    Zamawiający: Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy, Warszawa
    Odśnieżanie terenu wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 70
  3. Pielęgnacja i ścinanie drzew rosnących w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga-Południe do wykonania w 2012 roku
    Zamawiający: Urząd m. st. Warszawy dla Dzielnicy Praga Południe, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest pielęgnacja i ścinanie drzew rosnących w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga-Południe do wykonania w 2012 roku zgodnie z bieżącymi potrzebami . Przez cały okres realizacji zamówienia wymagany jest stały kontakt telefoniczny z Zamawiającym, także w soboty i święta. Wymagany czas reakcji na zlecenie telefoniczne wynosi maks. 30 minut
  4. Zagospodarowanie terenu podwórek pomiędzy budynkami przy ul. Szanajcy 16 i 16 a w Warszawie. Oznaczenie sprawy: DNZP/3411/48/11.
    Zamawiający: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy, Warszawa
    Przedmiot zamówienia obejmuje prace związane z zagospodarowaniem terenu podwórek pomiędzy budynkami przy ul. Szanajcy 16 i 16a, szczegółowo określone w załącznikach do umowy tj. w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 do umowy, Inwentaryzacja i Gospodarka istniejącej roślinności - Załącznik Nr 2 do umowy, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - Załącznik Nr 3 do umowy oraz Szkicem nasadzeń z wykazem roślin - Załącznik Nr 4 do umowy, które wraz z projektem umowy stanowią integralną część Opisu Warunków Uczestnictwa w Licytacji.
  5. Kurs motorniczego tramwaju - szkolenie dla osoby bezrobotnej
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
    Przeprowadzenie szkolenia pod nazwą: Kurs motorniczego tramwaju dla 1 osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej

Inne osoby dla Górski Kazimierz Tomasz (59 osób):