Kogo reprezentuje osoba

Górski Leon

w KRS

Leon Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leon
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Będzin (Śląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Kołodziej Agata, Lipiński Jarosław Jerzy, Pachulska Jolanta, Wiktor Kubasik Halina, Wojciechowska Joanna Izabela, Zagrodzki Maciej Antoni, Zielonka Piotr

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Szczygieł Wanda

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek W Czeladzi, Czeladź − KRS 0000074146
 2. Klub Sportowy Unia Ząbkowice W Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000113935
 3. Sportowe Zagłębie, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000473937
 4. Stowarzyszenie Charytatywne Centrum - Arka Im. Św. Franciszka Z Asyżu, Będzin − KRS 0000255240
 5. Stowarzyszenie Inicjtyw Kulturalnych, Czeladź − KRS 0000226038
 6. Stowarzyszenie Radość i Nadzieja, Sosnowiec − KRS 0000465577
 7. Towarzystwo Powszechne Czeladź, Czeladź − KRS 0000487526

Powiązane przetargi (1 szt.):
 1. Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych oraz osób bezdomnych z dziećmi z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle w 2017 roku.
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Kędzierzyn-Koźle
  Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych oraz osób bezdomnych z dziećmi z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle w 2017 roku.CZĘŚC A: „Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle”:
  Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług schronienia tj. udzielenie tymczasowego całodobowego schronienia w lokalu będącym w wyłącznej i swobodnej dyspozycji Wykonawcy, wraz z wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych, dla bezdomnych mężczyzn i kobiet oraz prowadzenie pracy socjalnej mającej na celu pomoc w załatwianiu podstawowych spraw życiowych, rozwinięcie lub wzmocnienie aktywności i samodzielności osób bezdomnych, przywracanie do życia w społeczeństwie oraz usamodzielnianie tych osób. Zamawiający przewiduje, że prognozowana średnia liczba skierowanych w ciągu roku osób bezdomnych wynosić będzie 50 osób.

  CZĘŚĆ B: „Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z dziećmi z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle”:Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług schronienia tj. udzielenie tymczasowego całodobowego schronienia w lokalu będącym w wyłącznej i swobodnej dyspozycji Wykonawcy, wraz z wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych, dla bezdomnych rodziców z dziećmi (w tym niepełnosprawnymi) z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle oraz prowadzenie pracy socjalnej mającej na celu pomoc w załatwianiu podstawowych spraw życiowych, rozwinięcie lub wzmocnienie aktywności i samodzielności osób bezdomnych, przywracanie do życia w rodzinie i społeczeństwie oraz usamodzielnianie tych osób. Zamawiający przewiduje, że prognozowana średnia liczba skierowanych w ciągu roku osób bezdomnych wynosić będzie 5 osób dorosłych (rodziców) oraz 15 dzieci

Inne osoby dla Górski (1000 osób):