Kogo reprezentuje osoba

Górski Maciej Zbigniew

w KRS

Maciej Zbigniew Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Iwonicz-zdrój (Podkarpackie), Katowice (Śląskie), Nałęczów (Lubelskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hallgren Carl Erik, Kulikowski Piotr, Kupczyk Iwona, Makosz Dariusz Robert, Makosz Izabela Małgorzata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chajec Andrzej, Prażyński Michał Grzegorz, Płocharski Piotr Albert, Sadek Norbert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazarewicz Joanna Malina
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domaszewski Rafał Dominik, Durzyński Marcin, Hachulski Konrad Adam, Kuhn Maurycy Jan, Okoń Szymon Piotr, Osmala Marcin Piotr, Paradziński Andrzej, Strzałkowski Piotr Mieczysław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Barszcz Grzegorz Tadeusz, Bocheński Andrzej Zbigniew, Dachowski Tadeusz Antoni, Górecki Zdzisław, Gostkowski Grzegorz, Gral Rajmund, Grembowicz Ryta, Gruszka Jerzy, Hermach Marek, Hypszer Włodzimierz, Jasiński Jan, Jeziorny Grzegorz Józef, Kowalczyk Rafał, Lic Jan, Mager Jerzy, Malinowski Marek Krzysztof, Marciniak Andrzej, Mazurek Agnieszka, Misiołek Krzysztof, Nowakowski Jacek Marian, Osińska Anna Monika, Pawlicki Kazimierz, Pernach Waldemar, Piasecki Grzegorz, Piniarski Wojciech, Piosik Wiesław Józef, Pluciński Mieczysław, Popowski Jarosław, Różycki Artur Jan, Rusakiewicz Marek, Rynarzewski Tomasz, Smoliński Tadeusz Kazimierz, Statucki Krzysztof Jakub, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Sturmer Irena Helena, Szałek Henryk, Szopa Mariola Joanna, Szymankiewicz Marek Jerzy, Tasiemska Wanda Maria, Tatarzycki Bolesław, Wieczorek Dariusz Krzysztof, Żak Lech, Zięba Krzysztof, Łopuszko Andrzej Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Izdebska Anna Marta, Jędrzejewska Anna Teresa, Jędrzejewski Artur Piotr, Olechowski Wojciech Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vincent David Nicholas
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Brudnicki Piotr Tomasz, Fedurek Bartosz Michał, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kielasińska Magdalena, Kodym Grzegorz, Marzec Dariusz Robert, Muller Krzysztof Jacek, Prażyński Michał Grzegorz, Pułkowski Mirosław Hubert, Sadek Norbert, Tersa Andrzej Marian, Woszczyk Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Bartosz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Buczkowski Marcin, Ceremuga Małgorzata, Chełchowski Adam, Gral Rajmund Jacek, Korobowicz Konrad Bolesław, Leśniak Marek Andrzej, Przewodnik Andrzej, Sobkiewicz Paweł Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczurek Stan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasielski Maurycy, Malinowski Marek Krzysztof, Różycki Artur Jan, Szymankiewicz Marek, Tasiemska Wanda Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek, Baran Witold, Bieliński Włodzimierz, Budzik Sławomir, Hałaczkiewicz Bartosz, Komornicki Piotr, Marczyk Piotr Hubert, Maślanka Mieczysław, Mikosz Elżbieta Józefa, Pyra Emilian, Tokarski Krzysztof Antoni, Wilkołek Mirosław, Wójcik Grzegorz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Chełchowski Adam, Cymer Zabielska Beata Anna, Hayder Zbigniew, Jaszczołt Jacek Andrzej, Korobowicz Konrad Bolesław, Kuliński Zbigniew, Leśniak Marek, Sadowski Jurij Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suflida Michał
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek, Baran Witold Paweł, Bieliński Włodzimierz, Borkowski Stanisław Zbigniew, Buchin Olivier, Budzik Sławomir Waldemar, Hałaczkiewicz Bartosz, Kwiatkowski Tomasz Stefan, Marczyk Piotr Hubert, Markowski Maciej Aleksander, Murawski Andrzej Justyn, Pawluk Paweł Sylwester, Piotruk Romuald, Pomorski Jan Andrzej, Przesmycki Mirosław Jerzy, Rasztawicki Tomasz, Śmielak Janusz Wiktor, Szmit Mariusz Jacek, Tan Khai, Tokarski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycki Grzegorz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baj Tadeusz Karol, Bala Paweł, Dral Antoni Krzysztof, Kacprowicz Marek Tomasz, Kasprzyk Krzysztof Wiesław, Krzyszczak Andrzej, Leśniak Marek Andrzej, Mrówczyński Janusz, Musioł Andrzej Henryk, Operhalski Piotr Wincenty, Sobol Tomasz Aleksander, Więcławski Robert Ryszard, Woliński Waldemar Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więznowski Artur Norbert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonk Grzegorz Waldemar, Czerniejewski Janusz, Gramza Maciej Marek, Gruszka Jerzy, Gudecka Romualda Małgorzata, Jeziorny Grzegorz Józef, Krotoschak Krzysztof, Kuczkowski Roman Jacek, Makowski Mirosław, Marciniak Andrzej, Moczadło Zielińska Renata Katarzyna, Nowak Sławomir Stanisław, Olejniczak Andrzej Marcin, Rewoliński Marek, Różycki Artur Jan, Stróżyk Piotr Renato, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Szymankiewicz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaraś Bronisława
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniewski Tomasz Zygmunt, Bala Paweł, Chodzeń Piotr Andrzej, Jankowski Władysław Ireneusz, Puszczyński Paweł Jakub, Schweitzer Janusz, Wach Andrzej Stanisław, Łukasiewicz Marcin Chrystian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lie Ma
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hazubski Maciej Krzysztof, Jasiński Bertrand Jakub, Makuć Wojciech, Retkowski Zbigniew, Szewczyk Piotr Ignacy
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Buczkowski Marcin Grzegorz, Buszka Piotr, Chełchowski Adam, Gierej Maciej Kazimierz, Kaczmarczyk Krzysztof Robert, Klimczak Mariusz, Kotlicki Maciej, Marzec Dariusz Robert, Patyk Jarosław, Simonowicz Adam, Soczek Andrzej Wojciech, Swół Michał Jacek, Wysocki Michał Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zierhoffer Marek Ryszard
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aronowski Jacek, Brudnicki Piotr Tomasz, Christiansen Bent, Chritiansen Ivan, Engsig Chritiansen Jesper, Kodym Grzegorz, Prażyński Michał Grzegorz, Sadek Norbert, Skowronek Mariusz, Trajman Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Przemysław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Gruszczyński Aleksander Tadeusz, Iniarski Łukasz Tomasz, Jędrzejewski Artur Piotr, Kołodziej Krzysztof Artur, Lipertowicz Lidia Barbara, Lipiński Jacek, Markiewicz Marek Robert, Sobkiewicz Paweł Zdzisław, Stawiński Juliusz Klaudiusz, Tomczyk Robert Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wadowski Maciej
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek, Bujalski Szymon Jacek, Ejsmont Jan, Grom Michał, Hazubski Maciej Krzysztof, Knaź Robert Artur, Puczyński Andrzej, Rabiański Krzysztof Lech, Samborski Grzegorz, Sukacz Dawid Marek, Świątek Piotr Mariusz, Szmidt-belcarz Ewa Marcia, Szymanowski Olaf, Szymański Maciej Jerzy, Tysper Marek
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Chełchowski Adam, Korobowicz Konrad Bolesław
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciepły Mariusz Rafał, Jarzębowski Maciej, Juchno Rafał Janusz, Lewandowski Maciej Łukasz, Sobkiewicz Paweł, Sokołowski Jan Dominik, Żurakowski Wojciech Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szalwa Krzysztof Maciej
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Chełchowski Adam, Korobowicz Konrad Bolesław
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoń Wojciech, Bednarz Marek Jerzy, Celiński Radosław Jacek, Fronczak Anna, Garncarek Alicja, Gałczyński Łukasz Tadeusz, Grajewski Lesław Romuald, Hopfer Przemysław, Hrehorowicz Andrzej, Jadżyn Paweł Krzysztof, Jaremko Zbigniew, Kacprowicz Marek Tomasz, Kądziela Mariola, Karasek Danuta, Kilijański Michał, Kobel Marek, Kozieł Edyta, Krysa Jerzy, Marianiuk Ewa Maria, Matejuk Andrzej Bazyli, Matyasik Rafał Jarosław, Miszuk Arkadiusz Robert, Nowak Jan Kazimierz, Okręglicka Ewa, Okręglicka Ewa, Prymka Maciej Andrzej, Przyszlakiewicz Marta Zofia, Psiurski Jan Władysław, Rakoczy Grzegorz, Sajkowski Łukasz, Tarkowski Paweł Witold, Trybka Zygmunt Bogusław, Waszczak Agata Barbara, Wojdyła Marcin Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szykowny Krzysztof Jan
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Łukasz Tomasz, Chmielewski Marcin, Chojnacki Łukasz, Czepil Rafał Janusz, Dębicki Tomasz Krzysztof, Drobny Jacek, Holaczuk Michał, Kaczmarczyk Krzysztof Robert, Kosiński Jacek, Krawczyk Namyślak Wioletta, Majsnerowicz Justyna Bożena, Matławska Grażyna Małgorzata, Nadolny Krzysztof, Noga Marian, Raszczuk Patrycja, Rozmus Robert Krzysztof, Srokosz Witold Michał, Stanisławski Mirosław Józef, Tokarczuk Piotr Jan, Tybura Maciej, Witwicki Roman, Włodarczyk Andrzej, Zarzycki Wojciech, Łoziński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwa Leszek Jerzy
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniewski Tomasz Zygmunt, Bala Paweł, Chodzeń Piotr Andrzej, Jankowski Władysław Ireneusz, Janus Rafał, Nadolska Anna, Puszczyński Paweł, Wach Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Shtangyeyeva Victoriya
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bala Paweł, Chełchowski Adam, Chmiel Jakub Florian, Cichowlaz Bogusława, Cymer Zabielska Beata Anna, Górowski Piotr Paweł, Kacprowicz Marek Tomasz, Kaczmarczyk Krzysztof Stanisław, Korobowicz Konrad Bolesław, Kołczyk Jacek Ryszard, Stryjewski Janusz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ujazdowski Maciej Jakub
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aronowski Jacek, Brudnicki Piotr Tomasz, Muller Krzysztof Jacek, Prażyński Michał Grzegorz, Sadek Norbert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Maciej Edward
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prażyński Michał Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekściński Arkadiusz
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prażyński Michał Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekściński Arkadiusz
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prażyński Michał Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sekściński Arkadiusz
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek Andrzej, Baran Witold, Bieliński Włodzimierz Jerzy, Hałaczkiewicz Bartosz, Murawski Andrzej Justyn, Rafalska Joanna Katarzyna, Tokarski Krzysztof Antoni, Widuch Tadeusz Alojzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmijewska Elżbieta Maria
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jacek, Baran Witold, Bieliński Włodzimierz, Borkowski Stanisław Zbigniew, Hałaczkiewicz Bartosz, Marczyk Piotr Hubert, Markowski Maciej Aleksander, Olejniczak Wojciech Michał, Pomorski Jan, Śmielak Janusz Wiktor, Syska Krzysztof, Szmit Mariusz, Tokarski Krzysztof, Żyndul Krzysztof Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więcek Jacek
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hallgren Carl Erik, Kulikowski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 123market.pl S.A., Warszawa − KRS 0000287607
  2. 2 Surf Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000290116
  3. 21 Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379342
  4. 3dmd Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000411591
  5. 3lp S.A., Siechnice − KRS 0000616228
  6. 4organic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557397
  7. 7orders S.A., Wrocław − KRS 0000409192
  8. Abd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410460
  9. Abelit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000677848
  10. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  11. Achmielewska i Wspólnicy Sp. J., Wrocław − KRS 0000721653
  12. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  13. Ad Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000128646
  14. Aero Manufacturing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460417
  15. Aero Manufacturing Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000472035
  16. Aglo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200586
  17. Agmadoro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055848
  18. Agro-far S.A., Stróża − KRS 0000194067
  19. Ai - Petri Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182177
  20. Aj Sp. Z O.O., Sulejjówek − KRS 0000358547
  21. Aj Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Sulejówek − KRS 0000369727
  22. Albaluna Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665000
  23. Alfawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294415
  24. Algortrade S.A., Wrocław − KRS 0000438917
  25. All Money S.A., Warszawa − KRS 0000432609
  26. Alledo Express Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000694117
  27. Alledo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541114
  28. Altalog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493305
  29. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  30. Amb Energia Sprzedaż Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374158
  31. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  32. Andrzej Kaszycki - Doradztwo Biznesowe i Strategiczne Spółka Komandytowo - Akcyjna, Warszawa − KRS 0000288672
  33. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  34. Ap Doradcy Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000347463
  35. Area Perfecta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000359300
  36. Arem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474392
  37. Aria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267500
  38. Aria Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000277575
  39. Arna Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000167445
  40. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  41. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  42. Asr Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435133
  43. At-p Aviation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368969
  44. Atuz Jasiński i Spółka, Sp. J., Poznań − KRS 0000337774
  45. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  46. Avila Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551002
  47. Az Development Sp. Z O.O., Owczarnia − KRS 0000339858
  48. Azymut Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278158
  49. B2bpartner S.A., Warszawa − KRS 0000276128
  50. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 Business Consulting Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060620
  2. 2pb3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426712
  3. 2pb4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426643
  4. 2pb5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427931
  5. 2pm2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442534
  6. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  7. 7orders Sp. Z O.O., Wólka Kozodawska − KRS 0000363087
  8. A. Pl Internet S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000362525
  9. Abadon Real Estate S.A., Bielsko-biała − KRS 0000030723
  10. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  11. Abc Media Publishing Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000373325
  12. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  13. Active Regio Sp. Z O.O., Pielgrzymka − KRS 0000424573
  14. Acure Business Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000033351
  15. Addwood Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000417577
  16. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  17. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  18. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  19. Advantika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339713
  20. Advpix.com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353956
  21. Aero 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324728
  22. Aero 16 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000333663
  23. Aero 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305767
  24. Aero 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308651
  25. Aero 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308435
  26. Aero 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308485
  27. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  28. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  29. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  30. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000075573
  31. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  32. Agito Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475630
  33. Agrea-lubin S.A., Osiek − KRS 0000134546
  34. Agro-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427330
  35. Agroserwis.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339861
  36. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  37. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  38. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  39. Alfa Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325658
  40. All Ride Moto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288316
  41. Allegra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000167703
  42. Allianz Biznes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275605
  43. Als Przedsiębiorstwo Handlowe Produkcyjne i Usługowe Wojciech Jankowski i S-ka Sp. J., Warszawa − KRS 0000043815
  44. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  45. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  46. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  47. Am Investment Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000434246
  48. Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000250759
  49. Amhil Europa Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000036122
  50. Amj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000066838

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych i osadzonych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    Świadczenie usług w zakresie całodziennego wyżywienia osób zatrzymanych i osadzonych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
  2. OZ/03/2014 - Dostawy wyrobów ze stali
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych O/Legnica, Legnica
    Przedmiotem zamówienia są bieżące dostawy wyrobów ze stali do magazynu Instytutu Metali Nieżelaznych O/Legnica (teren HM Legnica), ul . Złotoryjska 194, 59-220 Legnica.
    Zamówienie podzielone jest na 3 części:
    Cz. I - dostawy wyrobów ze stali czarnej
    Cz. II - dostawy wyrobów ze stali gatunkowej
    Cz. III - dostawy rur stalowych
  3. Dostawa płyt polistyrenowych do termoformowania - HIPS dla Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Budowy Urządzeń Chemicznych Zakład Produkcji Doświadczalnej w Bochni
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Budowy Urządzeń Chemicznych CEBEA, Bochnia
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt polistyrenowych do termoformowania - HIPS służących jako elementy wyposażenia urządzeń chłodniczych.

Inne osoby dla Górski Maciej Zbigniew (59 osób):