Kogo reprezentuje osoba

Górski Michał Jakub

w KRS

Michał Jakub Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Michał
Drugie imię:Jakub
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gliwice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Świdnica (Dolnośląskie)
Przetargi:69 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaziak Marek Leszek, Gałuszka Jerzy Mieczysław, Glińska Gałuszka Joanna Maria, Musioł Andrzej Henryk, Popek Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Browarski Stefan Piotr, Kominowski Piotr Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieleń Robert, Fabryczny Mirosław, Ilski Dariusz Grzegorz, Ilski Dariusz Grzegorz, Juzoń Marcin, Kazalski Dariusz, Kowalska Zofia Kazimiera, Kurto Marek, Maślanka Grzegorz, Matujewicz Michał, Pędras Grzegorz, Rajpert Andrzej Gustaw, Rzeźniczek Jacek, Smagorocz Dariusz, Stalmach Anna, Słysz Piotr, Woźnicki Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnuk Artur Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Tomasz Artur, Górski Witold Jakub
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brud Krzysztof Jacek, Górski Witold Jakub, Szadkowski Tomasz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Marcin Sebastian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brud Krzysztof Jacek, Paleczny Artur Mariusz, Szadkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pusz Sylwia
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Tomasz Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rupnik Zuzanna
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojara Arkadiusz Robert, Dzierżawski Lech Mikołaj, Karnat Jacek Piotr, Warzec Łukasz Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starzyński Rafał Marcin
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewski Bogdan, Rabenda Robert Szczepan
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajowski Paweł Marian, Nowak Jerzy, Pająk Jerzy, Penar Krystyna Maria, Penar Władysław Zdzisław, Penar Łukasz, Penar Biały Natalia, Tymkiewicz Ryszard, Wójcik Grzegorz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góral Dominik, Górski Tomasz Artur, Marzec Weronika Anna, Marzec Wojciech Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borcz Łukasz Dawid
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malenta Władysław Marek, Prandzioch Andrzej Kornel, Pucyński Tomasz Marcin, Wardawy Krzysztof Edmund
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góral Dominik Krzysztof, Granicki Artur Jerzy, Kurasiński Artur, Nojszewski Piotr Bogusław, Rybicka Sylwia Agata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skórkiewicz Maciej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klat Agata Róża, Niedałtowski Leszek Józef, Sissons Barbara Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sybilski Michał Jan
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczak Jerzy
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Śpiewak Martyna Anna
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarnawski Wiktor

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dreithaler Gizbert Gisbert, Gałuszka Jerzy Mieczysław, Górka Dariusz Robert, Homiński Paweł Andrzej, Jałowiecki Bartosz, Kulińska Anna Maria, Kuliński Zbigniew Antoni, Musioł Andrzej Henryk, Rebajn Grzegorz Jacek, Stelmach Beata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zydorowicz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeziński Lech, Cieślak Karol Krzysztof, Drąg Małgorzata Monika, Frankowicz Włodzimierz, Klimowicz Piotr Andrzej, Lewandowski Tomasz, Misiura Leszek Zdzisław, Piórkowska Anna Cecylia, Radliński Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieleniec Grzegorz Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Krzysztof, Błaszczyk Wojciech Grzegorz, Cichoń Włodzimierz, Cieszyński Przemysław Jacek, Delowski Tomasz, Dziadek Piotr, Iwański Cezary Mirosław, Jagiełło Magdalena, Kaszczyński Andrzej, Knapiński Piotr Rafał, Kozłowski Robert, Lenczyk Adrian, Marczuk Bartosz Aleksander, Michałowski Marek, Mzyk Daniel Piotr, Mzyk Edmund Zygmunt, Mzyk Karolina, Mzyk Maria, Nieszporek Henryka, Paleczny Artur, Paliga Janusz Zygmunt, Pilarczyk Jan Walenty, Przybylski Paweł Piotr, Ryczko Justyna Małgorzata, Szlempo Adam, Tracz Monika, Wiatr Dariusz Krzysztof, Łakomy Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Schmidt Przemysław Aleksander
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałuszka Jerzy Mieczysław, Musioł Andrzej Henryk, Pradelok Sylwia Karolina, Świerc Marcin Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Zbigniew Eugeniusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałuszka Jerzy, Musioł Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczyk Marek Jacek, Klinkosz Bogdan, Kobyłko Jacek, Mazan Stanisław, Musioł Andrzej, Rebajn Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Struk Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Remigiusz, Gałuszka Jerzy Mieczysław, Gnitecki Przemysław, Janiec Marek, Lewandowski Tomasz, Paleczny Artur, Prandzioch Andrzej Kornel, Tuszyński Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyrzykowska Cieślak Dominika
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fabryczny Mirosław Witold, Ilski Dariusz Grzegorz, Juzoń Marcin Piotr, Krupa Monika Sylwia, Matujewicz Michał, Pędras Grzegorz Marek, Rajpert Andrzej Gustaw, Smagorowicz Dariusz Władysław, Sokoła Tomasz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wnuk Artur Krzysztof
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciborski Dariusz, Gregorczuk Cezary, Kućmierowski Sławomir, Pawłowski Andrzej, Popławski Andrzej Ryszard, Stefański Marek, Trawiński Marek Stefan, Wójcik Grzegorz, Wyszyński Andrzej Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Łukasz Norbert
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galla Norbert Edmund, Lubina Piotr Paweł, Rzendkowski Marek Michał, Sztandera Małgorzata Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczawińska Danuta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Tomasz Artur, Górski Witold Jakub
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brud Krzysztof Jacek, Górski Witold Jakub, Szadkowski Tomasz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Marcin Sebastian
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurkowski Ryszard Piotr, Musil Marcin Jerzy, Paleczny Artur Mariusz, Pudełko Roman Antoni, Raudner Jan Czesław, Sadowski Tomasz Stanisław, Wollnik Marek Józef, Zieliński Tomasz Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zapytowski Krzysztof Jarosław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dusik Czerniejewska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycki Aleksander Maciej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krajewski Bogdan, Rabenda Robert Szczepan
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Piotr Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Browarska Maria Jolanta
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leporowska Alina Zofia, Starczewski Rafał Cezary, Szewczyk Andrzej Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starczewska Jolanta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 21 Concordia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379342
  2. 2beflex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441022
  3. 2conn Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000300319
  4. 3w Dystrybucja Budowlana S.A., Ruda Śląska − KRS 0000405318
  5. 3w Inkaso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562635
  6. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  7. A.p.n. Promise S.A., Warszawa − KRS 0000375933
  8. Activepoint Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000373964
  9. Ad S.A., Warszawa − KRS 0000453108
  10. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  11. Aim S.A., Warszawa − KRS 0000677485
  12. Air Jurkowscy - Architekci Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000151449
  13. Alpha Myjnie Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000358915
  14. Alter Rent 1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000705206
  15. Altur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048874
  16. Anwis Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000513351
  17. Apartamenty Wawrzyńca 21 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000648179
  18. Apostołowie Opinii Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000538058
  19. Apteka Piekarska 5 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000345819
  20. Art Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274512
  21. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  22. Auto - Spa S.A., Wrocław − KRS 0000379074
  23. Auto-spa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000185731
  24. Avanu Venture Capital Management Sp. Z O.O. Fundusz 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000452990
  25. Avigon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000491486
  26. Azis Trade Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000293659
  27. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  28. Bank Spółdzielczy W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000151465
  29. Bank Spółdzielczy W Poraju, Poraj − KRS 0000158613
  30. Banking Gain Management Consulting Group S.A., Warszawa − KRS 0000057303
  31. Bdf S.A., Warszawa − KRS 0000359102
  32. Best Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000360530
  33. Bi Spółka Z Ograniczoną Odpwiedzialnością, Kraków − KRS 0000534669
  34. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  35. Biobalance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000668485
  36. Biomasa Partner Group Sp. Z O.O., Modła-kolonia − KRS 0000424858
  37. Biside Global Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463167
  38. Biside Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295346
  39. Biurowce Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000222756
  40. Black Diamond Fund S.A., Warszawa − KRS 0000434306
  41. Błaszczyk i Partnerzy. Kancelaria Adwokacko - Radcowska, Warszawa − KRS 0000162226
  42. Bmt Sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000270471
  43. Bo-ma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000587746
  44. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  45. Bscg Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000452725
  46. Bscp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581335
  47. Bssi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000622165
  48. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  49. Business Solutions Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312918
  50. Call One S.A., Chorzów − KRS 0000351955

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 Business Consulting Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060620
  2. 2conn Tech Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000311937
  3. 4 Op Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000330266
  4. A.d.a Corporation Radio Fon Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000114161
  5. A.p.n. Promise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174778
  6. A.s.m. Budownictwo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000170105
  7. A.s.m. Hotele Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000229329
  8. Abf Ltd Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000142111
  9. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  10. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  11. Aco Elementy Budowlane Sp. Z O.O., Łajski − KRS 0000054931
  12. Agencja Life Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000200653
  13. Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., Sosnowiec − KRS 0000071567
  14. Ageo Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000107523
  15. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  16. Agro Qf2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000558550
  17. Akces - Obsługa Nieruchomości Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000265926
  18. Akiyama S.A., Kraków − KRS 0000194165
  19. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  20. Alatus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052034
  21. Alfa Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088262
  22. Alpex-paged Sp. Z O.O., Karlino − KRS 0000075015
  23. Alstema Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000248075
  24. Altalog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493305
  25. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  26. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  27. Amskomp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000173228
  28. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  29. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  30. Apteka Lawendowa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000642945
  31. Apteka W Przychodni Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000457607
  32. Arcadia Aviation Holdings S.A., Wrocław − KRS 0000388020
  33. Archidoc S.A., Chorzów − KRS 0000345514
  34. Archidoc Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000210820
  35. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  36. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  37. As Finance Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000360626
  38. Ascendis Capital Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368614
  39. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  40. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  41. Atos Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013369
  42. Auto-spa Sp. Z O.O. T 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Wrocław − KRS 0000349256
  43. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  44. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  45. Azis Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000082593
  46. Bag In Box System Sp. Z O.O., Jasienica − KRS 0000369444
  47. Bank Metali Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000311183
  48. Bbi Capital S.A., Poznań − KRS 0000222109
  49. Belinea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598817
  50. Best-chem Ltd Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000208016

Powiązane przetargi (71 szt.):
  1. Rozbudowa programu Pb_ewid – implementacja usługi integrującej z kartoteką mieszkańców w pakiecie Ratusz
    Zamawiający: Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
    Określenie wielkości lub zakresu zamówienia: Rozbudowa programu Pb_ewid – implementacja usługi integrującej z kartoteką mieszkańców w pakiecie Ratusz
  2. Świadczenie usług wsparcia technicznego oprogramowania komputerowego PB_USC i EKSPORT_USC lub oprogramowania je zastępującego, umożliwiającego tworzenie plików XML z całą wymaganą zawartością aktów stanu cywilnego, przeznaczoną do przeniesienia – za pośrednictwem aplikacji ŹRÓDŁO – do centralnego rejestru stanu cywilnego prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz wspierające zarządzanie archiwum USC i wykonywanie czynności kancelaryjnych.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  3. Świadczenie usług nadzoru autorskiego systemu Pb_ewid w roku 2017
    Zamawiający: Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
    Nadzór autorski oprogramowania służącego do obsługi spraw obywatelskich w roku 2017 w zakresie: a.przywrócenia działania oprogramowania do stanu zgodnego z dokumentacją po zgłoszeniu zauważonych odstępstw przez Użytkownika, b.udostępniania Użytkownikowi nowych oraz poprawionych wersji oprogramowania, c.zapewnienia zgodności oprogramowania z aktualnym stanem prawnym. d.na zlecenie Użytkownika – wykonania prac konserwacyjnych oprogramowania, w szczególności wykonania przeglądu i konserwacji bazy danych oprogramowania (porządkowanie indeksów), wykonywania kopii bezpieczeństwa bazy danych, zainstalowania poprawek. e.nielimitowanego dostępu do konsultacji oraz usług wsparcia technicznego świadczonych zdalnie (telefon, faks, poczta elektroniczna, webinarium, zdany dostęp do oprogramowania). f.wizyty serwisowej do systemu dziedzinowego dla USC w siedzibie Użytkownika nie częściej niż raz na pół roku, która może być wykorzystana zgodnie z zakresem asysty technicznej.
  4. Świadczenie usług wsparcia technicznego oprogramowania komputerowego wspierającego prowadzenie gminnego rejestru mieszkańców i rejestru zamieszkania cudzoziemców oraz tworzenie spisów i zestawień bazujących na nich, w szczególności programy PB_EWID oraz PB_EWID_SRP lub oprogramowanie je zastępujące.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
    Świadczenie usług wsparcia technicznego oprogramowania komputerowego wspierającego prowadzenie gminnego rejestru mieszkańców i rejestru zamieszkania cudzoziemców oraz tworzenie spisów i zestawień bazujących na nich, w szczególności programy PB_EWID oraz PB_EWID_SRP lub oprogramowanie je zastępujące.
  5. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji programu komputerowego PB_USC w wersji 2 -stanowiskowej.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
    Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji programu komputerowego PB_USC w wersji 2 -stanowiskowej.
  6. Świadczenie usług nadzoru autorskiego systemu Pb_ewid w roku 2016
    Zamawiający: Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
    Opis przedmiotu zamówienia: Nadzór autorski oprogramowania służącego do obsługi spraw obywatelskich w roku 2016 w zakresie: a.przywrócenia działania oprogramowania do stanu zgodnego z dokumentacją po zgłoszeniu zauważonych odstępstw przez Użytkownika, b.udostępniania Użytkownikowi nowych oraz poprawionych wersji oprogramowania, c.zapewnienia zgodności oprogramowania z aktualnym stanem prawnym. d.na zlecenie Użytkownika - wykonania prac konserwacyjnych oprogramowania, w szczególności wykonania przeglądu i konserwacji bazy danych oprogramowania (porządkowanie indeksów), wykonywania kopii bezpieczeństwa bazy danych, zainstalowania poprawek. e.nielimitowanego dostępu do konsultacji oraz usług wsparcia technicznego świadczonych zdalnie (telefon, faks, poczta elektroniczna, webinarium, zdany dostęp do oprogramowania). f.wizyty serwisowej do systemu dziedzinowego dla USC w siedzibie Użytkownika nie częściej niż raz na pół roku, która może być wykorzystana zgodnie z zakresem asysty technicznej..
  7. Dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu monitoringu opadu atmosferycznego oraz poziomu wody na terenie miasta Gdańsk na potrzeby projektu pn.: Sterowanie retencją wód opadowych i roztopowych oraz prognozowanie zagrożenia powodziowego w przymorskiej zlewni zurbanizowanej realizowanego przez Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej
    Zamawiający: Politechnika Gdańska Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Gdańsk-Wrzeszcz
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu monitoringu opadu atmosferycznego oraz poziomu wody na terenie miasta Gdańsk oraz weryfikacja poprawności prowadzonych pomiarów na potrzeby projektu pn.: Sterowanie retencją wód opadowych i roztopowych oraz prognozowanie zagrożenia powodziowego w przymorskiej zlewni zurbanizowanej realizowanego przez Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej. System monitoringu realizowany jest przy współpracy z Gdańskimi Melioracjami Sp. z o.o. z siedzibą w 80-601 Gdańsk, ul. prof. Witolda Andruszkiewicza 5. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia kompatybilności oferowanego przedmiotu zamówienia z systemem monitoringu opadu atmosferycznego oraz poziomu wody, którego właścicielem są Gdańskie Melioracje. Przedmiot zamówienia obejmuje także przeszkolenie pracowników Zamawiającego i Gdańskich Melioracji w zakresie obsługi elementów systemu. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń i szafek telemetrycznych z układem zasilania, wykonanie przyłączeń energetycznych, montaż i uruchomienie wraz ze wszystkimi wymaganymi do tego celu elementami, zdalnego systemu monitoringu we wskazanych miejscach (stanowiskach pomiarowych) na terenie zlewni potoku Strzyża w Gdańsku z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Gdańskich Melioracji. Wszystkie elementy dostarczanego systemu (sondy hydrostatyczne - 7 szt., sondy ultradźwiękowe - 3 szt., deszczomierz wagowy - 1 szt., rejestratory dla sond hydrostatycznych - 7 szt., rejestratory dla sond ultradźwiękowych - 3 szt., rejestrator dla deszczomierza - 1 szt., szafki telemetryczne z wyposażeniem dla sond hydrostatycznych, ultradźwiękowych i deszczomierza - 11 szt., komplet akumulatorów zapasowych - 1 zestaw oraz ładowarki mikroprocesorowe dopasowane do oferowanych akumulatorów - 2 szt.) muszą być fabrycznie nowe, wolne od wszelkich wad oraz nie mogą być przedmiotem praw osób trzecich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale II SIWZ
  8. Dostawa sprzętu komputerowego i drukarek.
    Zamawiający: Gmina Miejska Kłodzko, Kłodzko
    Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu komputerowego, drukarki laserowej i atramentowej oraz skanera fotograficznego zgodnie z wymaganiami określonymi w załącznikach (specyfikacje techniczne) do siwz. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, liczba części IV.Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: cz. I dla komputerów stacjonarnych i laptopa 15 dni od podpisania umowy; cz. II dla drukarki laserowej 15 dni od podpisania umowy; cz. III dla drukarki atramentowej 15 dni od podpisania umowy; cz. IV dla skanera 15 dni od podpisania umowy.
  9. cz. II Dostawa, instalacja i serwis serwera klastrowego komputerów stacjonarnych oraz drukarek atramentowych
    Zamawiający: Gmina Miejska Kłodzko, Kłodzko
    Przedmiotem umowy jest dostawa drukarek atramentowych realizowana w zakresie zadania nr ZP - II.271.6.2015, cześć II zamówienia
  10. Opracowanie i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Ciągłością Działania Platformy METEO-RISK
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    Opracowanie i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Ciągłością Działania Platformy METEO-RISK

    Przedmiot zamówienia obejmuje:
    opracowanie projektu Systemu
    opracowanie projektu implementacji Systemu
    dostarczenie oprogramowania Systemu
    dostarczenie, instalację i implementację Systemu,
    przeprowadzenie warsztatów dla pracowników Zamawiającego.
  11. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 19 polowych stacji meteorologicznych wraz z montażem i transmisją danych według specyfikacji
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Minikowo
    Przedmiot zamówienia stanowi dostawa 19 polowych stacji meteorologicznych wraz z montażem i transmisją danych według specyfikacji. Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SIWZ
  12. Dostawa, instalacja i serwis serwera klastrowego komputerów stacjonarnych oraz drukarek laserowych i atramentowych
    Zamawiający: Gmina Miejska Kłodzko, Kłodzko
    Przedmiotem umowy jest dostawa drukarek atramentowych z funkcją skanowania dokumentów realizowana w zakresie zadania ZP-II.271.2.2015. Przedmiot umowy jest szczegółowo określony w ofercie Wykonawcy z dnia 13.03.2015 roku, która wraz z siwz stanowi załacznik do umowy.
  13. Świadczenie usług nadzoru autorskiego systemów Pb_ewid i Pb_usc w roku 2015
    Zamawiający: Miasto Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
    Przedmiotem zamówienia jest nadzór autorski oprogramowania służącego do obsługi spraw obywatelskich oraz aktów stany cywilnego w roku 2015 w zakresie: a.przywrócenia działania oprogramowania do stanu zgodnego z dokumentacją po zgłoszeniu zauważonych odstępstw przez Użytkownika, b.udostępniania Użytkownikowi nowych oraz poprawionych wersji oprogramowania, c.zapewnienia zgodności oprogramowania z aktualnym stanem prawnym. d.na zlecenie Użytkownika - wykonania prac konserwacyjnych oprogramowania, w szczególności wykonania przeglądu i konserwacji bazy danych oprogramowania (porządkowanie indeksów), wykonywania kopii bezpieczeństwa bazy danych, zainstalowania poprawek. e.nielimitowanego dostępu do konsultacji oraz usług wsparcia technicznego świadczonych zdalnie (telefon, faks, poczta elektroniczna, webinarium, zdany dostęp do oprogramowania). f.wizyty serwisowej do systemu dziedzinowego dla USC w siedzibie Użytkownika nie częściej niż raz na pół roku, która może być wykorzystana zgodnie z zakresem asysty technicznej
  14. Usługi obejmujące: - roczny serwis i nadzór autorski programów wchodzących w skład systemu RATUSZ, - roczną asystę techniczną Syst.Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego, - roczną konserwację i subskrypcję oprogr. GEOSECMA, - roczny nadzór konserwacyjny syst. SEDziG oraz KONCESJA, - roczny nadzór serwisowy nad systemem Clanet - Ewidencja Ludności, - roczny serwis autorski progr. System Rozliczania Tytułów Wykonawczych TAXI+ - roczną asystę techniczną systemu OPTIest - roczny nadzór autorski systemu eLokal - roczna obsługa serwisowa sys. kolejkowego PROMEDIO
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
    Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
  15. Usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji systemów i oprogramowań wykorzystywanych przez Urząd Miejski w Białymstoku
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
    1. Przedmiotem zamówienia jest:

    Cześć I - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji Portalu Miejskiego www.bialystok.pl, oraz strony BIP Urzędu Miejskiego w Białymstoku firmy eXant - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 1 do SIWZ - projekt umowy;

    Cześć II - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji systemu informatycznego do prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjno-kartograficznego EWID2007 firmy Geomatyka - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 2 do SIWZ - projekt umowy;

    Część III - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji systemów informatycznych FLOWER (elektroniczny obieg dokumentów) oraz CU (Cyfrowy Urząd) firmy BIT S.A. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 3 do SIWZ - projekt umowy;

    Część IV - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem autorstwa COIG - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 4 do SIWZ - projekt umowy;

    Cześć V - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji oprogramowania przeznaczonego do obsługi Urzędu Stanu Cywilnego (AA_USC oraz PB_USC) firmy Technika IT - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 5 do SIWZ - projekt umowy;

    Część VI - usługa asysty technicznej i bieżącej konserwacji Zintegrowanego Systemu Wspomagania Miastem - System OTAGO - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 6 do SIWZ - projekt umowy;

    Część VII - usługa serwisu i bieżącej konserwacji oprogramowania FISKUS firmy ZETO S.A. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 7 do SIWZ - projekt umowy;

    Cześć VIII - świadczenie usług konserwacji oprogramowania i nadzór nad eksploatacją systemów: Wyposażenie, Etob-St-Środki Trwałe, Inwentaryzacja, Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa, Kasa - do księgowości podatkowej, Finansowo-Księgowy firmy ETOB - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 8 do SIWZ - projekt umowy;

    Część IX - Świadczenie usług serwisowych i nadzoru autorskiego nad systemem TAXI + - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres w załączniku nr 9 do SIWZ - projekt umowy

    Zamawiający nie jest uprawniony do dysponowania autorskimi prawami majątkowymi do w/w systemów i oprogramowań oraz nie posiada kodów źródłowych do powyższych systemów/oprogramowań.
  16. Zakup usługi wsparcia procesu wdrażania SZBT w Ministerstwie Finansów i resorcie finansów, usługi testów penetracyjnych wybranych systemów oraz przygotowanie e-learningowych modułów szkoleniowych
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Biuro Administracyjne, Warszawa
    1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usługi przeprowadzenia testów bezpieczeństwa, przygotowania i dostawy elektronicznych materiałów dydaktycznych oraz konsultacji specjalistycznych. Realizacja przedmiotu Umowy podzielona jest na trzy Etapy:
    1) w ramach realizacji etapu 1, Wykonawca przeprowadzi prace, obejmujące testy bezpieczeństwa wybranych, 12 systemów biznesowych i infrastrukturalnych Zamawiającego;
    2) w ramach realizacji etapu 2, Wykonawca przygotuje i dostarczy elektroniczne materiały dydaktyczne, w szczególności: zaprojektuje, przygotuje, dostarczy oraz zainstaluje na platformie Zamawiającego Atena 2 dwa dedykowane zestawy, e-learningowe materiałów szkoleniowych, zapoznających użytkowników z potencjalnymi zagrożeniami i zasadami bezpieczeństwa w ochronie informacji służbowych przetwarzanych w systemach teleinformatycznych użytkowanych w MF i resorcie finansów;
    3) w ramach realizacji etapu 3, Wykonawca wykona usługi konsultacji specjalistycznych polegające na:
    a. wsparciu procesu wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Teleinformatycznym (SZBT) w Ministerstwie Finansów (MF) oraz we wskazanych jednostkach organizacyjnych resortu finansów (RF) w zakresie wybranych podprocesów, tj.: inwentaryzacja zasobów te-leinformatycznych, zarządzanie ryzykiem, obsługa incydentów naruszających bezpieczeństwo.
    b. przeprowadzeniu 3 warsztatów dotyczących wybranych podprocesów wdrażanego w organizacji Zamawiającego oraz w resorcie finansów SZBT.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik E do SIWZ Wzór Umowy.
  17. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności w wersji 3 -stanowiskowej.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
    Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności w wersji 3 -stanowiskowej.
  18. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji programu komputerowego PB_USC w wersji 2 -stanowiskowej.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
    Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji programu komputerowego PB_USC w wersji 2 -stanowiskowej.
  19. Świadczenie usługi audytu w ramach Projektu Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (P1). Nr referencyjny postępowania WZP.6151.64.2014
    Zamawiający: Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Warszawa
    Jest to zamówienie uzupełniające do postępowania CSIOZ-WZP.6151.35.2012 pn. Świadczenie usługi audytu w ramach Projektu Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (P1). Szczegółowy zakres określony jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
  20. na dostawę, montaż, uruchomienie oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej laboratoryjnego systemu meteorologicznego monitorującego podstawowe parametry pogodowe oraz pozwalającego na ich transmisję na serwer bazowy znajdujący się w Laboratorium Słoneczno-Wiatrowym umiejscowionym w budynku A1 AGH
    Zamawiający: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
    na dostawę, montaż, uruchomienie oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej laboratoryjnego systemu meteorologicznego monitorującego podstawowe parametry pogodowe oraz pozwalającego na ich transmisję na serwer bazowy znajdujący się w Laboratorium Słoneczno-Wiatrowym umiejscowionym w budynku A1 AGH
  21. Usługa rozbudowy Repozytorium Cyfrowego - w ramach projektu współfinansowanego z grantu z Komisji Europejskiej pn.: Auschwitz - Zachowanie Autentyzmu, dziewięć zadań na lata 2012-2015
    Zamawiający: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Oświęcim
  22. Usługi obejmujące: -roczny serwis i nadzór autorski programów wchodzących w skład systemu RATUSZ, -roczną asystę techniczną Systemu Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego, -roczną konserwację i subskrypcję oprogramowania GEOSECMA, -roczny nadzór konserwacyjny systemów SEDziG oraz KONCESJA, -roczny nadzór serwisowy nad systemem Clanet - Ewidencja Ludności, -roczny serwis autorski programu System Rozliczania Tytułów Wykonawczych TAXI -roczną asystę techniczną systemu OPTIest -roczną konserwację systemu MICOMP.
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
  23. Dostawa fabrycznie nowej aparatury badawczej oraz laboratoryjnej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  24. świadczenie usług nadzoru autorskiego systemów Pb_ewid i Pb_usc w roku 2014
    Zamawiający: Urząd Miasta Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
  25. Dostawa druków akcydensowych dla Urzędu Miasta Rydułtowy
    Zamawiający: Miasto Rydułtowy, Rydułtowy
  26. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji: - Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego (PB_USC) w wersji 2-stanowiskowej; numer licencji: U-1203162-060836-AZ-A0-2011 - Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności (PB_EWID) w wersji 3-stanowiskowej; numer licencji: E-1206162-060107-AZ-A0-2011
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  27. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laserowego deszczomierza wagowego, postępowanie nr WF-37-64/13
    Zamawiający: Uniwersytet Warszawski, Warszawa
  28. Dostawa druków dla Urzędu Stanu Cywilnego w Słupsku
    Zamawiający: Miasto Słupsk, Słupsk
  29. Opracowanie dokumentacji projektowej: Monitoring przeciwpowodziowy na obiektach hydrotechnicznych będących w administracji RZGW we Wrocławiu wraz z automatyzacją niezbędnej infrastruktury - IV etap. Monitoring parametrów hydrologicznych, monitoring wizyjny
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Wrocław
  30. Zakup i dostawa druków akcydensowych na potrzeby Urzędu Stanu Cywilnego m. st. Warszawy.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
  31. Dostawa i wdrożenie nowej wersji programu Pb_usc
    Zamawiający: Urząd Miasta Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
  32. Usługi obejmujące: - roczny serwis i nadzór autorski programów wchodzących w skład systemu RATUSZ, - roczną asystę techniczną Systemu Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego, - roczną konserwację i subskrypcję oprogramowania GEOSECMA, - roczny nadzór konserwacyjny systemów SEDziG oraz KONCESJA, - roczny nadzór serwisowy nad systemem Clanet - Ewidencja Ludności, - roczną asystę techniczną systemu OPTIest. - roczny nadzór autorski systemu MAGISTRAT - roczna obsługa serwisowa systemu TAXI
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
  33. nadzór autorski systemów Pb_ewid i Pb_usc w roku 2013
    Zamawiający: Urząd Miasta Chorzów, Biuro Zamówień Publicznych, Chorzów
  34. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji: - Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego (PB_USC) w wersji 2-stanowiskowej; numer licencji: U-1203162-060836-AZ-A0-2011 - Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności (PB_EWID) w wersji 3-stanowiskowej; numer licencji: E-1206162-060107-AZ-A0-2011
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  35. Asysta techniczna związana z eksploatowanym przez USC oprogramowaniem.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  36. Dostawa 300 sztuk czujników hydrostatycznych stanu wody, na potrzeby Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  37. Dostawa czujników bąbelkowych stanu wody, czujników pływakowych stanu wody, czujników radarowych stanu wody, limnigrafu cyfrowego z rejestratorem, czujników limnimetrycznych, czujników hydrostatycznych stanu wody, na potrzeby Państwowej Służby Hydrologiczno-Meteorologicznej
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  38. wykonanie systemu monitoringu w ramach zadania pn.: Smardzew - zbiornik wodny, gm. Sieradz, Wróblew, pow. sieradzki
    Zamawiający: Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Łodzi, Łódź
  39. Zakup stacji hydrometeorologicznej wraz z montażem
    Zamawiający: Powiat Częstochowski, Częstochowa
  40. Dostawa i instalacja urządzeń laboratoryjnych dla Uniwersytetu Łódzkiego
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
  41. Konserwacja oraz stały nadzór nad prawidłowością funkcjonowania oprogramowania firmy Technika IT SA do końca roku 2012
    Zamawiający: Urząd Miejski, Dąbrowa Górnicza
  42. Zakup dwóch urządzeń pomiarowych do wyznaczania prędkości przepływu.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  43. Usługi obejmujące: - roczny serwis i nadzór autorski programów wchodzących w skład systemu RATUSZ, - roczną konserwację systemu OfficeObjects®DocMan, - roczną asystę techniczną Systemu Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego, - roczną konserwację i subskrypcję oprogramowania GEOSECMA, - roczny nadzór konserwacyjny systemów SEDziG oraz KONCESJA, - roczny nadzór serwisowy nad systemem Clanet - Ewidencja Ludności, - roczną asystę techniczną systemu OPTIest.
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
  44. A120-211-36/11/WW - dostawa aparatury naukowej dla Jednostek Organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
  45. dostawa urządzeń laboratoryjnych dla WGGiIŚ.
    Zamawiający: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
  46. Świadczenie usług serwisowych w amach pomocy technicznej przy eksploatacji: - Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego (PB_USC) w wersji 2 - stanowiskowej: numer licencji: U-1203162-060836-AZ-A0-2011 - Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności (PB_EWID) w wersji 3 - stanowiskowej, nr licencji: E-1206162-060107-AZA0-2011.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  47. dostawa czujników stanów wody i temperatury wody
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  48. ZP - 15/2011 MONITORING WÓD NA SIEDLISKACH NATURA 2000 PLH 120001 BABIA GÓRA - sprzęt
    Zamawiający: Babiogórski Park Narodowy, Zawoja
  49. Dostawa i montaż stacji hydrometeorologicznej
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Częstochowa
  50. Asysta techniczna oprogramowania komputerowego PB_USC - Komputerowego Systemu Rejestracji Aktów Stanu Cywilnego w okresie: od dnia 01. 01. 2011 r. do dnia 31. 12. 2011 r
    Zamawiający: Zakład Obsługi i Informatyki Urzędu Miasta Kielce, Kielce
  51. Przygotowanie i przeprowadzenie automatycznych testów wydajnościowych dla oprogramowania Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych
    Zamawiający: Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa
  52. Usługi serwisowe w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego dla urzedów stanu cywilnego na komputerach IBM PC w wersji 2 -stanowiskowej oraz Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności w wersji 3-stanowiskowej.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  53. wykonanie zadania pn. Modernizacja i rozbudowa Systemu Wczesnego Ostrzegania i Monitorowania Pogodowego-etap II
    Zamawiający: Powiat Świdnicki, Świdnica
  54. dostawa 13 kompletów młynków hydrometrycznych, 4 kompletów liczników obrotu młynka oraz 2 limnimetrów cyfrowych z wyposażeniem
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Warszawa
  55. Wykonanie terenowej stacji meteorologicznej w ramach projektu: Budowa niezbędnej infrastruktury dla utworzenia zastępczego siedliska priorytetowego (6120-1) ciepłolubnych muraw napiaskowych na terenie Księżej Góry w Radzionkowie
    Zamawiający: Urząd Miejski w Radzionkowie, Radzionków
  56. Rozszerzenie funkcjonalności systemu teleinformatycznego obsługującego akta stanu cywilnego w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy oraz świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
  57. Nadzór eksploatacyjny oraz konserwacja Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego dla urzędu stanu cywilnego pracującego w sieci na 1 stanowisku w UMiG Połaniec, ul. Ruszczańska 27 na okres 1 roku.
    Zamawiający: Miasto i Gmina Połaniec, Połaniec
  58. DOSTAWA SOND WIELOPARAMETROWYCH WRAZ Z WYPOSAŻENIEM - 4 szt.
    Zamawiający: Uniwersytet Śląski w Katowicach Dział Zamówień Publicznych, Katowice
  59. Usługi w ramach pomocy technicznej systemu informatycznego do obsługi urzędu stanu cywilnego.
    Zamawiający: Biuro Informatyki Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
  60. Asysta techniczna Systemu Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego
    Zamawiający: Zakład Obsługi i Informatyki Urzędu Miasta Kielce, Kielce
  61. Usługi obejmujące: - roczną asystę techniczną Systemu Komputerowej Rejestracji Stanu Cywilnego, - roczny nadzór serwisowy nad systemem PIK - Ewidencja Ludności, - roczną konserwację i subskrypcję oprogramowania GEOSECMA, - roczny nadzór konserwacyjny systemów SEDziG oraz KONCESJA, - roczny serwis i nadzór autorski programów wchodzących w skład systemu RATUSZ, - roczną asystę techniczną systemu OPTIest, - roczną konserwację systemu OfficeObjects®DocMan.
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
  62. Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu do obsługi spraw obywatelskich wraz ze szkoleniem.
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
  63. Świadczenie usług serwisowych w ramach pomocy technicznej przy eksploatacji Komputerowego Systemu Rejestracji Stanu Cywilnego dla urzędów stanu cywilnego, na komputerach IBM PC w wersji 2 - stanowiskowej oraz Komputerowego Systemu Ewidencji Ludności w wersji 3 - stanowiskowej. Usługi będą świadczone w roku 2010.
    Zamawiający: Urząd Gminy Zabierzów, Zabierzów
  64. Rozbudowa Systemu firmy Technika o moduł Ewidencji Ludności
    Zamawiający: Urząd Miejski, Dąbrowa Górnicza
  65. Zakup i zaimplementowanie w komórkach ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych produktów oferowanych przez firmę TECHNIKA IT S.A.
    Zamawiający: Biuro Informatyki Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
  66. Dostosowanie i wdrożenie interfejsu programowego dla wymiany danych pomiędzy USC, a systemem ewidencji ludności
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa, Warszawa
  67. Dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Sączu
    Zamawiający: Miasto Nowy Sącz, Nowy Sącz
  68. Wyposażenie i modernizacja bazy dla monitorowania jakości i ilości wód powierzchniowych w Narwiańskim Parku Narodowym
    Zamawiający: Narwiański Park Narodowy, Kurowo
  69. dostawa 12 sztuk czujników radarowych
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Warszawa
  70. dostawa urządzeń do pomiaru jakości i ilości wody wraz z oprogramowaniem
    Zamawiający: Skarb Państwa Tatrzański Park Narodowy, Zakopane
  71. usługa korzystania z systemu inforamatycznego ASP w ciągu 36 miesięcy
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. W. Orłowskiego CMKP, Warszawa

Inne osoby dla Górski Michał Jakub (45 osób):