Kogo reprezentuje osoba

Górski Tomasz

w KRS

Tomasz Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Czerwionka-leszczyny (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Rybnik (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arnold Thierry Pierre-jacques, Biegesz Bogusław Marcin, Bocheński Adam Tomasz, Bottin Jerome Alfred, Deschaux Thierry, Frystacki Mariusz, Guillermin Laurent, Hazalerat Jean-michel, Koterwa Łukasz, Kowalik Tomasz Marcin, Uniwersał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowski Grzegorz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alleman Brice, Amoravain Paul, Biegesz Bogusław Marcin, Bryzek Tomasz, Castanet Philippe, Chachuła Jerzy, Chardonnal Patrick, Chauvet Pascal, Cremieux Michel, De Forceville Guillaume, Delot Pascal, Dunajewski Waldemar, Dzieńkowski Antoni, Dłucik Mariusz Benedykt, Elze Nikolaus, Ersing Manfred, Garlak Adam, Guillermin Laurent, Guillermin Laurent, Helmenstein Roland, Ibrom Józef Maksymilian, Kopeć Jerzy Andrzej, Lanfray Regis, Makowski Jan Tadeusz, Maroszek Zbigniew Alojzy, Minkner Harald Philipp, Perrier Richard, Piontek Ryszard, Quack Markus, Romer Nicolaus, Roth Gerard, Rudzki Piotr Nikodem, Rzepski Henryk Jan, Sasim Walenty, Soufflet Gerard, Stankiewicz Marek Grzegorz, Vavasseur Philippe, Wojaczek Joachim, Wojcieszek Kazimierz Józef, Żyła Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Verry Alain
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bienek Dorota, Bober Adam Janusz, Graca Bogusław, Hajduk Janusz, Ibrom Józef, Maroszek Zbigniew, Mietła Edward Jan, Motyka Mateusz, Piontek Ryszard, Plaskura Franciszek, Śmigielski Michał Tadeusz, Sopicki Tadeusz, Wilk Ryszard, Wojcieszek Kazimierz, Wronka Adam, Wyra Szczepan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stokowski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alleman Brice, Amoravain Paul, Bogacz Jarosław Stefan, Canetti Jocelyne, Castanet Philippe, Chachuła Jerzy, Debionne Florian, Delot Pascal, Dolny Maciej, Dubois Olvier Gerard, Failliet Catherine, Filarski Ireneusz Zbigniew, Filipek Jarosław Krzysztof, Gautier Stephane, Grygiel Grzegorz Robert, Guillermin Laurent, Jankowski Antoine, Kugler Marc, Lanfray Regis, Le Mouel Yann, Ludorf Jorg, Luschen Hermann, Rojczyk Leszek Antoni, Rosenstock Dirk, Spalthoff Fabian, Wilbik Krzysztof Piotr, Wojaczek Joachim Eduard, Yves Peker
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chachuła Jerzy, Cuber Jan, Krzemień Zbigniew, Śliwa Jan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chachuła Jerzy, Danecki Artur, Ferens Szymon, Frystacki Mariusz, Garlak Adam, Kowalik Tomasz, Kozłowski Wit, Mrowiec Marek, Piontek Ryszard, Robakowski Włodzimierz, Uniwersał Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stokowski Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A., Kraków − KRS 0000121747
  2. Buchtex Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000680835
  3. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  4. Centrum Medyczne Damiana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000132852
  5. Dk Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  6. Edf Ekoserwis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000024592
  7. Edf Kraków S.A., Kraków − KRS 0000059146
  8. Edf Paliwa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000050911
  9. Edf Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013479
  10. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  11. Elektrownia Wiatrowa Resko Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000253570
  12. Energia Optimum Sp. Z O.O., Jaworze − KRS 0000380843
  13. Fota S.A. Układowej, Gdynia − KRS 0000047702
  14. Fundacja Edf Polska, Rybnik − KRS 0000204954
  15. Fundacja Ekologiczna Ekoterm Silesia, Rybnik − KRS 0000034528
  16. Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Kwk Anna, Pszów − KRS 0000021484
  17. Fundacja Prometeusz Pro Publico Bono Wiesława Ibka, Kraków − KRS 0000059559
  18. Górniczy Klub Żeglarski Koga-kotwica, Rybnik − KRS 0000001233
  19. Hossa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000021473
  20. Klub Tenisowy Energetyk - Rybnik, Rybnik − KRS 0000249328
  21. Kol-maz Kornelia Maroszek Sp. J., Rybnik − KRS 0000287308
  22. Laboratorium Inteligentnego Miasta i Innowacyjnej Gospodarki S.A., Kraków − KRS 0000590980
  23. Mada-t Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000040225
  24. Mada-t Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Tychy − KRS 0000266015
  25. Miarka, Mikołów − KRS 0000201423
  26. Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie, Warszawa − KRS 0000080872
  27. Nexteer Automotive Poland Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000051200
  28. Orena Sp. Z O.O., Żernica − KRS 0000624753
  29. Pollytag S.A., Gdańsk − KRS 0000138061
  30. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Torec Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000074504
  31. Rj - Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607990
  32. Salpo Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000216152
  33. Sej-serwis Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000251932
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Elektrowni Rybnik, Rybnik − KRS 0000134264
  35. Spółka Obrotu Energią Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000383596
  36. Spółka Wodociągowo-kanalizacyjna Zwonowice Sp. Z O.O., Zwonowice − KRS 0000132058
  37. Stoen Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114123
  38. Stowarzyszenie Absolwentów Grandes Ecoles Sage, Wrocław − KRS 0000052418
  39. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000266849
  40. Stowarzyszenie Na Rzecz Elektrowni Jądrowej W Województwie Pomorskim, Gdańsk − KRS 0000388860
  41. Stowarzyszenie Promocji Regionalnej Rybnicka Kuźnia, Rybnicka Kuźnia − KRS 0000046433
  42. Suena Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000392778
  43. Techmex S.A. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000041568
  44. Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Warszawa − KRS 0000048819
  45. Towarzystwo Sportowe Kuźnia, Rybnik − KRS 0000003618
  46. Utex - Serwis Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000415424
  47. Wodociągi i Kanalizacja Karczew Sp. Z O.O., Karczew − KRS 0000405974
  48. Wody Borucin Sp. Z O.O., Jankowice − KRS 0000126282
  49. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A., Wrocław − KRS 0000001010
  50. Zower Sp. Z O.O., Czerwionka-leszczyny − KRS 0000137539

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agromet Zehs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000021616
  2. Basket Row Rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000452998
  3. Becker Elektrotechnika Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000015269
  4. Becker-warkop Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000122201
  5. Bezalin - Marketing i Handel Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000001591
  6. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  7. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  8. Cube.itg S.A., Warszawa − KRS 0000314721
  9. Doosan Babcock Energy Polska Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000084840
  10. Edf Energia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000093702
  11. Edf Wybrzeże S.A., Gdańsk − KRS 0000017505
  12. Eko-żory Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000088001
  13. Ekofluid Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000132119
  14. Elektrociepłownia Ec Nowa Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000020183
  15. Energoprojekt-warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000082969
  16. Ertel Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000129892
  17. Fabryka Podzespołów Elektrotechnicznych Ema-elektrocarbon, Tarnowskie Góry − KRS 0000082525
  18. Fehil Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371755
  19. Fortum Bytom S.A., Bytom − KRS 0000071913
  20. Fundacja Dialogu Kultur i Religii, Warszawa − KRS 0000442537
  21. Fundacja Opiekun, Żory − KRS 0000028007
  22. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  23. Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca, Zabrze − KRS 0000219230
  24. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  25. Geos Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000064322
  26. Haldex S.A., Katowice − KRS 0000082738
  27. Herbatha Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268008
  28. Intelligent Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000187832
  29. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  30. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  31. Klub Sportowy Row 1964 Rybnik, Rybnik − KRS 0000169196
  32. Klub Żeglarski Im. Kpt. Bogumiła Pierożka, Bielsko-biała − KRS 0000187520
  33. Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik W Rybniku, Rybnik − KRS 0000001109
  34. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000202703
  35. New Energy Transfer S.A., Sokołów − KRS 0000327196
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Rybniku-golejowie, Golejów − KRS 0000083849
  37. Olkuska Fabryka Naczyń Emaliowanych Emalia S.A., Olkusz − KRS 0000043425
  38. Operator Rozliczeń Energii Odnawialnej S.A., Bytom − KRS 0000584263
  39. Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000012707
  40. Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000076747
  41. Piękna Góra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070550
  42. Przedsiębiorstwo Eko-bud Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000129062
  43. Przedsiębiorstwo Eko-jas Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000135911
  44. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000338294
  45. Przedsiębiorstwo Jas-pol Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Jastrzębie Zdrój − KRS 0000005971
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Utex Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000075145
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Ekorem Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000129090
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Nower Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000095603
  49. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079241
  50. Przedsiębiorstwo Usług Kulturalnych, Rekreacyjnych i Sportowych Energo-relax Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000058532

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dostawa energii elektrycznej dla obiektów mienia komunalnego Gminy Zebrzydowice w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo energetyczne / tj. Dz. U. z 2006 r nr 89 poz. 625 z późniejszymi zmianami / w ramach wspólnego zamówienia prowadzonego w trybie art. 16 ust. 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r - Prawo zamówień publicznych
    Zamawiający: Gmina Zebrzydowice, Zebrzydowice
    Dostawa energii elektrycznej dla obiektów mienia komunalnego Gminy Zebrzydowice w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku - Prawo energetyczne / tj. Dz. U. z 2006 r nr 89 poz. 625 z późniejszymi zmianami / w ramach wspólnego zamówienia prowadzonego w trybie art. 16 ust. 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r - Prawo zamówień publicznych.
    Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do dwóch grup wg poniższej klasyfikacji:
    Grupa 1 - Oświetlenie drogowe
    Grupa 2 - Lokale i obiekty inne niż oświetlenie drogowe
  2. Dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2006r. Nr 89 poz. 625 z późn. zm.) w ramach wspólnego zamówienia prowadzonego w trybie art. 16 ust 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku- Prawo zamówień publicznych
    Zamawiający: Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie, Chybie
    1. Przedmiotem zamówienia jest:
    Dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy Prawo energetyczne na potrzeby Zamawiającego i jego jednostek organizacyjnych, o łącznym wolumenie 416,5 MWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 1.02.2013 roku do dnia 31.12.2013 roku, z zastrzeżeniem, że dla poszczególnych obiektów obowiązują terminy rozpoczęcia dostaw wyspecyfikowane w zestawieniu punktów odbioru. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych do 2 grup według poniższej klasyfikacji:
    Grupa 1 - Oświetlenie drogowe,
    Grupa 2 - Lokale i obiekty inne niż oświetlenie drogowe.

    2. Wskazane w pkt. 1 tolerancje dotyczące wolumenu będącego przedmiotem zamówienia należy rozumieć jako prawo opcji ustalone przez Zamawiającego w rozumieniu zapisów art. 34 ust 5 Pzp.
    3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do niniejszego pisma.
    4. Sprzedaż energii będzie się odbywała na podstawie umów zawieranych odrębnie przez poszczególne jednostki organizacyjne Zamawiającego szczegółowo opisane w zestawieniu punktów odbioru:
    a. Urząd Gminy w Chybiu,
    b. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chybiu,
    c. Przedszkole Publiczne w Mnichu,
    d. Przedszkole Publiczne w Chybiu,
    e. Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu.

    5. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych z lokalnymi Operatorami Systemu Dystrybucyjnego.
    6. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała zgodnie
    z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi.
  3. Wybór operatora Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Rybnika - instalacja kolektorów słonecznych
    Zamawiający: Miasto Rybnik, Rybnik
    Przedmiotem zamówienia jest wybór Operatora Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Rybnika (Programu) - instalacja kolektorów słonecznych Działania operatora mają obejmować:
    1. uruchomienie internetowej strony www na potrzeby PONE dla Miasta Rybnika w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, na której zamieszczane będą aktualności oraz dokumenty związane z realizacją Programu,
    2. uruchomienie punktu informacyjnego na potrzeby Programu dla Miasta Rybnika w Rybniku, czynnego po 4 godz., dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, tj. 13.00-17.00,
    3. przeprowadzenie weryfikacji osób zapisanych na listy oczekujących dostarczone przez Zamawiającego,
    4. przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji osób zapisanych na listy oczekujących w razie konieczności uzupełnienia liczby uczestników Programu do wymaganej wnioskiem o dofinansowanie,
    5. realizację programu zgodnie z wytycznymi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dotyczącymi Programu oraz Regulaminem realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Rybnika wprowadzonym Zarządzeniem Prezydenta Miasta Rybnika Nr 61/2011 z dnia 17/02/2011,
    6. terminową realizację zadania zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym stanowiącym załącznik do umowy podpisanej pomiędzy Zamawiającym a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach,
    7. przedstawienie Zamawiającemu do akceptacji wszelkiej dokumentacji i umów zawieranych z mieszkańcami i wykonawcami, wynikających z realizacji programu,
    8. reprezentowanie Zamawiającego w spotkaniach, negocjacjach i umowach zawieranych w imieniu Zamawiającego z mieszkańcami Miasta Rybnika - uczestnikami Programu,
    9. reprezentowanie Zamawiającego w spotkaniach, negocjacjach i umowach zawieranych w imieniu Zamawiającego z autoryzowanymi instalatorami urządzeń grzewczych oraz wykonawcami robót i innymi podmiotami, którzy za zgodą Zamawiającego będą uczestniczyć w realizacji Programu,
    10. sporządzenie listy firm spełniających wymagania Programu, na zasadach określonych w Regulaminie,
    11. udostępnienie oraz udzielanie wszelkich informacji i niezbędnej pomocy mieszkańcom Rybnika biorącym udział w Programie,
    12. zapewnienie inspektora nadzoru niezbędnego do obsługi Programu,
    13. weryfikację dokumentów pod kątem wymogów technicznych i formalno-prawnych dla kosztorysów wykonanych na potrzeby Programu,
    14. przegląd obiektów objętych Programem w celu oceny ich zgodności z regulaminem - zakwalifikowanie wniosku do udziału w Programie, ocenę rozwiązań projektowych złożonych przez mieszkańców pod kątem zgodności z przepisami prawa budowlanego oraz umów z instytucjami finansującymi
    15. udzielanie porad merytorycznych i technicznych mieszkańcom w zakresie wyboru rodzaju urządzeń oraz instalatora mającego wykonać modernizację,
    16. weryfikację wyceny wartości instalacji kolektora słonecznego i określenie wkładu finansowego mieszkańca na zasadach określonych w Regulaminie,
    17. przygotowanie i zawieranie umów trójstronnych: Operator - Inwestor - Wykonawca,
    18. przygotowanie projektu umów dotacyjnych pomiędzy Miastem a Inwestorem,
    19. nadzór i kontrolę nad realizacją, oraz uczestnictwo w odbiorze realizowanych działań objętych umową trójstronną,
    20. organizowanie i uczestnictwo w odbiorach wykonanych u uczestników Programu prac wraz z opracowaniem protokołu odbioru końcowego robót,
    21. sporządzenie zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym sprawozdań z realizacji programu- zestawień zawartych umów, zleceń, faktur spełniających wymagania WFOŚiGW,
    22. przekazanie Zamawiającemu wszystkich dokumentów związanych z realizacją Programu po zakończeniu kolejnych jego etapów,
    23. przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów warunkujących rozliczenie finansowe poszczególnych transz I etapu Programu z WFOŚiGW w Katowicach,
    24. kompleksowe rozliczenie wniosku,
    25. opracowanie wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na II etap realizacji Programu.nadzór i kontrolę nad realizacją, oraz uczestnictwo w odbiorze realizowanych działań objętych umową trójstronną,
    Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w SIWZ

Inne osoby dla Górski Tomasz (45 osób):