Kogo reprezentuje osoba

Górski Tomasz

w KRS

Tomasz Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Joanna Krystyna, Adamski Anatol, Bołdak Stanisław, Czałbowski Tomasz Adam, Czerski Marek Grzegorz, Gizińska Joanna, Homenda Krzysztof Kazimierz, Jaros Arkadiusz Marek, Jatelnicki Olgierd Sławomir, Koniuk Adam, Kwiatkowski Mirosław Józef, Margas Grzegorz, Piechula Bogusław Alojzy, Pityński Andrzej Ryszard, Polak Tomasz, Semeniuk Krystyna, Sitarski Ireneusz Robert, Stępień Artur Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Yeo Sung Koog
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Krzysztof Eugeniusz, Błaszczak Anna Monika, Galus Katarzyna Anna, Jaskuła Grażyna Zenona, Kamiński Jarosław Adam, Kapko Hanna Krystyna, Krzyspiak Andrzej Janusz, Kuczyńska Danuta Wiesława, Lisowski Janusz Stanisław, Piecyk Stanisław, Zołoteńki Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aco Innovations Sp. Z O.O., Pagórki − KRS 0000682160
  2. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  3. Ampar-silesia Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000112124
  4. Balcia Insurance Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000493693
  5. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  6. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  7. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  8. Blue Fire Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280067
  9. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  10. Carda Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000658530
  11. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  12. Cleanbacter Instytut Technologii Mikrobiologicznych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000350133
  13. Cocochee Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000298694
  14. Creative Studio Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mysłowice − KRS 0000347945
  15. Cs Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089270
  16. Custom Solutions S.A., Lublin − KRS 0000483594
  17. Ddm Investments S.A., Warszawa − KRS 0000097436
  18. Edventure Research Lab Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000658325
  19. Eins Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000701305
  20. Einsre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000701324
  21. Empiria Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328248
  22. Eze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658212
  23. Fundacja Na Rzecz Pomocy Dla Ochotniczych Straży Pożarnych, Warszawa − KRS 0000058663
  24. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Puławy − KRS 0000011737
  25. Habe Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000300286
  26. Ia Productions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265756
  27. Ic Unia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000230718
  28. Kancelaria Syndyków, Zarządców i Likwidatorów I.p. Insol - Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331733
  29. Lotos Paliwa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000006312
  30. Lotos Straż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196158
  31. Nadzieja Życia, Warszawska − KRS 0000408971
  32. Nafis S.A., Poznań − KRS 0000261283
  33. Odlewnia Zgoda Nowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000251081
  34. Odmet S.A., Siedlce − KRS 0000387788
  35. Oficyna Wydawnicza Rynek Polski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080385
  36. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Puławach skrót: Opec Sp. Z O.O. W Puławach, Puławy − KRS 0000012660
  37. Pdh Polska S.A., Police − KRS 0000577195
  38. Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz − KRS 0000036552
  39. Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421975
  40. Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000024717
  41. Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Warszawa − KRS 0000215546
  42. Reso Europa Service Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000243724
  43. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ustronie, Warszawa − KRS 0000011338
  44. Stowarzyszenie Białopole, Mysiadło − KRS 0000259657
  45. Stowarzyszenie Inklamed, Warszawa − KRS 0000507885
  46. Stowarzyszenie Mieszkańców Zalesinka i Kamionki Kotyrki, Piaseczno − KRS 0000218562
  47. Szmig-trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095000
  48. Tokarska, Kretowicz Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000689767
  49. Związek Pracodawców Firm Produkcyjnych, Warszawa − KRS 0000636450
  50. Żyd Niemalowany Muzeum Wieczny Tułacz, Warszawa − KRS 0000363542

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  2. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  3. Airport Village Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215940
  4. Altair-warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000084579
  5. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  6. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  7. Asekur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000119869
  8. Auto - Hit S.A., Warszawa − KRS 0000446254
  9. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  10. Bankowe Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Heros S.A., Warszawa − KRS 0000016285
  11. Basta Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000088721
  12. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  13. Biprozat Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000199462
  14. Biuro Doradztwa i Zarządzania Firmami M.j.kwiatkowski i Wspólnicy Sp. J., Toruń − KRS 0000161822
  15. Biuro Oceny Ryzyk Katastroficznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278060
  16. Biuro Projektowo-badawcze Budownictwa Ogólnego Miastoprojekt Sosnowiec, Sosnowiec − KRS 0000191782
  17. Black Pearls Vc S.A., Gdańsk − KRS 0000611378
  18. Boś Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  19. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  20. Boś Invest Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487204
  21. Budirem Sp. Z O.O., Nieporęt − KRS 0000214894
  22. Budowa i Zarząd Stadionu Piłkarskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181011
  23. Budownictwo Drogowe - Kamińscy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121463
  24. Business Centre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053984
  25. Bytomskie Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych i Wykończeniowych, Bytom − KRS 0000219016
  26. Capitol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120133
  27. Car For Company Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000135356
  28. Centrum Techniki Okrętowej S.A., Gdańsk − KRS 0000201647
  29. Chp Energia Sp. Z O.O., Wojny Wawrzyńce − KRS 0000390180
  30. Ciech Cargo Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000065799
  31. Ciech Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000022064
  32. Ciech Pianki Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000386719
  33. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  34. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  35. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  36. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  37. Czeczot Investments Sp. Z O.O. i, Piaseczno − KRS 0000456179
  38. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  39. Elektrociepłownie Kujawskie Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000092016
  40. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  41. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  42. Energometalowa Spółdzielnia Pracy Elektromet, Sosnowiec − KRS 0000181940
  43. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  44. Euro - Energetyka Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000080140
  45. Eurocash S.A., Komorniki − KRS 0000213765
  46. Eurolinks S.A., Gdynia − KRS 0000012460
  47. Euromedicus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000039532
  48. European Convergence Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010888
  49. Europejskie Forum Właścicielek Firm, Warszawa − KRS 0000156108
  50. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności
    Zamawiający: Gmina Potęgowo, Potęgowo
    Zamówienie składa się z dwóch części:

    Część I zamówienia (dotyczy wszystkich jednostek organizacyjnych) obejmuje:

    Ubezpieczenia wspólne:
    1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
    2 Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku,
    3 Ubezpieczenie szyb od stłuczenia.

    Ubezpieczenia indywidualne:
    Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych,
    Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk,
    Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od szkód materialnych,
    Ubezpieczenie maszyn elektrycznych od szkód elektrycznych,
    Ubezpieczenie NNW,
    Ubezpieczenie NNW członków OSP (forma bezimienna),
    Ubezpieczenia komunikacyjne

    Część II zamówienia (dotyczy Urzędu Gminy) obejmuje:

    Ubezpieczenie NNW członków OSP (forma imienna)
  2. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Zelów wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury
    Zamawiający: Gmina Zelów, Zelów
    Część I zamówienia Przedmiot zamówienia obejmuje ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego wraz z jednostkami organizacyjnymi w zakresie ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia szyb od stłuczenia, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczeń komunikacyjnych w następujących jednostkach organizacyjnych: 1. Urząd Miejski w Zelowie, ul. Żeromskiego 28, 97 - 425 Zelów 2. Środowiskowy Dom Samopomocy , Walewice 42, 97 - 425 Zelów 3. Dom Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74, 97 - 425 Zelów 4. Zakład Usług Komunalnych, ul. Żeromskiego 23, 97 - 425 Zelów 5. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zelowie, ul. Piotrkowska 12, 97 - 425 Zelów 6. Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Plac Dąbrowskiego 7, 97 - 425 Zelów 7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza, ul. Żeromskiego 51, 97 - 425 Zelów 8. Przedszkole Samorządowe nr 1, ul. Kościuszki 57, 97 - 425 Zelów 9. Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki, ul. Kościuszki 40/42 97 - 425 Zelów 10. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Kilińskiego 40, 97 - 425 Zelów 11. Przedszkole Samorządowe nr 4, ul. Żeromskiego 4/10, 97 - 425 Zelów 12. Szkoła Podstawowa w Kociszewie im. T. Kościuszki, Kociszew, 97 - 425 Zelów 13. Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich, Bujny Szlacheckie 51, 97 - 425 Zelów 14. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wygiełzowie, Wygiełzów nr 17 15. Gimnazjum im. Kusocińskiego w Łobudzicach, Łobudzice 54, 97 - 425 Zelów 16. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. A. Mickiewicza w Zelowie, Pl. Dąbrowskiego 9 97 - 425 Zelów z filiami w Wygiełzowie i w Kociszewie. oraz w SP ZOZ w Zelowie w zakresie ubezpieczenia wspólnego Część II zamówienia Przedmiot zamówienia obejmuje ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności w zakresie ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń komunikacyjnych w następującej jednostce: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki zdrowotnej w Zelowie Ul. Żeromskiego 21 97 - 425 Zelów Część III zamówienia (dotyczy Urzędu Miejskiego w Zelowie) obejmuje: Ubezpieczenie NNW członków Ochotniczych Straży Pożarnych. UWAGA: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Dodatku nr 3 - Program Ubezpieczenia UWAGA: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
  3. Usługa kompleksowego ubezpieczenia Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Dzielnicy Targówek w Warszawie wraz z obsługiwanymi placówkami oświatowymi.
    Zamawiający: Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m. st. Warszawy, Warszawa
    Usługa kompleksowego ubezpieczenia Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Dzielnicy Targówek w Warszawie wraz z obsługiwanymi placówkami oświatowymi.
  4. Ubezpieczenie majątku Politechniki Rzeszowskiej
    Zamawiający: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
    Ubezpieczenie majątku Politechniki Rzeszowskiej - budynki od ognia i innych zdarzeń losowych-maszyny i urządzenia oraz sprzęt elektroniczny od wszystkich ryzyk, od odpowiedzialności cywilnej na lata 2009-2011

Inne osoby dla Górski Tomasz (48 osób):