Kogo reprezentuje osoba

Górski Tomasz Artur

w KRS

Tomasz Artur Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Artur
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1976 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Bytom (Śląskie), Częstochowa (Śląskie), Katowice (Śląskie), Pszczyna (Śląskie), Ruda Śląska (Śląskie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jamrozik Jan, Juzala Krzysztof Marian, Kocot Arkadiusz, Kosiński Artur Mariusz, Kulikowska Barbara, Nowak Paweł, Pszon Janusz, Siemlat Longin, Światłoń Robert, Walica Dariusz, Woroszyłło Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Dawid Mariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Piotr Ignacy, Bartoszek Piotr Rudolf, Błaszczyk Aleksander, Duda Piotr Paweł, Foik Jan Wiktor, Foltys Joachim, Forystek Zabojszcz Ewa, Gałuszka Sonia Teresa, Jadwiszczok Adam, Juraszek Kazimierz Roman, Kiecka Irena Maria, Kowalski Sławomir, Lorek Adam Marcin, Marduła Wojciech, Satała Bartosz, Senik Dziadek Maria, Sieja Wojciech Michał, Szwarcer Bernard, Wilk Marek Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woch Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałuch Tadeusz Grzegorz, Jacek Mirosław Dariusz, Kowalski Sławomir Stanisław, Kuś Irena Maria, Latko Krzysztof Janusz, Sadza Paweł Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spyra Ireneusz Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażyca Paweł Jerzy, Copp Tomasz Piotr, Foltys Joachim Piotr, Sladek Jerzy Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słupina Świąć Anna Helena
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Piotr Ignacy, Błażyca Paweł Jerzy, Drażyk Jacek Piotr, Kalka Marek Ireneusz, Kosiński Artur Mariusz, Lipczyńska Gabriela Brygida, Marduła Wojciech Andrzej, Warmuziński Jerzy Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zjawiony Tomasz Wiesław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Katarzyna Janina, Buszman Paweł Eugeniusz, Czyż Piotr Wojciech, Czyż Zbigniew, Fedorowski Jarosław Jacek, Fedorowski Ryszard Adam, Kiciński Krzysztof, Olszówka Wojciech Henr, Stępniak Marek Zbigniew, Tarnawski Michał Władysław, Woyciechowski Jerzy Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Marcin Roman
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanek Anna Elżbieta, Bojanek Jerzy Tadeusz, Bryc Władysław, Gruszka Bogdan Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagził Tomasz Augustyn
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kiciński Krzysztof, Tarnawski Michał Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mikłaszewska Ewa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Marcin Roman
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kiciński Krzysztof, Olszówka Wojciech, Woyciechowski Jerzy Mikołaj

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Marcin Roman
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stania Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turczyn Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4enjoy Sp. Z O.O., Nysa − KRS 0000562810
  2. Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000171395
  3. Ahp Aktywa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000463532
  4. Ahp Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000403578
  5. Alfamedica Bojanek Gruszka Sp. J., Częstochowa − KRS 0000417617
  6. Alfamedica Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000394189
  7. Alpex Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000107543
  8. Alue Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000568775
  9. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  10. Aquadrom Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000252866
  11. Atm Kalka i Wspólnicy Sp. J., Katowice − KRS 0000306227
  12. Bock Polska Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000101107
  13. Bojanek Firma Produkcyjno-handlowa Andrzej Bojanek,jerzy Bojanek Sp. J., Częstochowa − KRS 0000035260
  14. Bphs Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000293532
  15. Bsth Dom Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000472617
  16. Bytomski Klub Samorządowy, Bytom − KRS 0000180210
  17. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000016744
  18. C-med Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000210139
  19. Centrum Kardiologii Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000213155
  20. China Port Sp. Z O.O., Stąporków − KRS 0000379954
  21. Chorzowsko-świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197406
  22. E-rzemiosło Certus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000603877
  23. Efica Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000370128
  24. Egs Eco Global Systems S.A., Katowice − KRS 0000463038
  25. Energotech-eko Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000013619
  26. Entech Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000509058
  27. Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Medycznych, Poznań − KRS 0000301682
  28. Fundacja Im. Dr N.med. Magdaleny Bratek Widzieć Świat, Katowice − KRS 0000160933
  29. Fundacja Pałac Skórnicki, Skórnice − KRS 0000208548
  30. Fundacja Pomocy Urologom Im. Dr. Wojciecha Husiatyńskiego, Warszawa − KRS 0000258240
  31. Górniczy Klub Sportowy Czarni Bytom, Bytom − KRS 0000213940
  32. Górnośląska Spółdzielnia Handlowa Społem, Katowice − KRS 0000178447
  33. Gt Grupa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000609161
  34. Habitatges De Badalona Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Katowice − KRS 0000365823
  35. Hth Grzegorz Bryzik Sp. J., Częstochowa − KRS 0000269865
  36. I-kar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000331058
  37. Impulso Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000291292
  38. Impulso Sp. Z O.O. i Spółka Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000294562
  39. Innovations For Heart And Vessels Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000399063
  40. Instytut Giełdy Towarowej Sp. Z O.O., M. Katowice − KRS 0000267028
  41. Inter Balt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000182526
  42. Intercard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000233396
  43. Kancelaria Prawnicza Tarnawski Kancelaria Radcy Prawnego Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000228407
  44. Katowickie Wodociągi S.A., Katowice − KRS 0000270143
  45. Klub Sportowy Zgoda Ruda Śląska-bielszowice, Ruda Śląska − KRS 0000227877
  46. Krakowskie Terapie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000508400
  47. Lazante Sp. Z O.O., Ćwiklice − KRS 0000594576
  48. Megrez Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000302837
  49. Metropolitalne Przedsiębiorstwo Eko-energetyczne Ekoen Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000351497
  50. Międzynarodowa Giełda Towarowa S.A., Katowice − KRS 0000250187

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Chorzów Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000554435
  2. Ahp Inwestycje Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000414522
  3. Ahp Management Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000398174
  4. American Heart Of Poland Sp. Z O.O., Ustroń − KRS 0000028635
  5. Anudal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257125
  6. Broker-i.b.l. Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000156882
  7. Bytomski Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000089574
  8. Bytomskie Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000394895
  9. Carint Scanmed Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000362919
  10. Centrum Doradztwa Komunalnego Dorkom Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000124641
  11. Centrum Informacji Gospodarczej Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000110792
  12. Centrum Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000110619
  13. Centrum Zdrowego Serca Telcor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000077322
  14. Cez Nowa Skawina S.A., Skawina − KRS 0000336846
  15. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Zbk Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  16. Dystrybucja Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000287529
  17. Ekoenergia Silesia S.A., Katowice − KRS 0000408185
  18. Fado S.A. Centrum Usług Medycznych, Gdynia − KRS 0000008903
  19. Fortum Bytom S.A., Bytom − KRS 0000071913
  20. Fundacja Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji Im. Jana Karskiego, Ruda Śląska − KRS 0000313412
  21. Gdańskie Centrum Sercowo - Naczyniowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000457836
  22. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza, Zabrze − KRS 0000043688
  23. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowice − KRS 0000247533
  24. Grupa Futura Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000516214
  25. Izba Lecznictwa Polskiego, Łódź − KRS 0000158045
  26. Izmar Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000144233
  27. Katowickie Towarzystwo Inwestycyjno-leasingowe Katil S.A., Katowice − KRS 0000121642
  28. Klub Sportowy Polonia Bytom S.A., Bytom − KRS 0000321098
  29. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  30. Konsorcjum Rudzkie Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000123525
  31. Kosiński, Bogowicz Radcy Prawni i Adwokaci Spółka Partnerska, Bytom − KRS 0000376722
  32. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  33. Med-pro Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000352415
  34. Miastoprojekt-katowice Przedsiębiorstwo Projektowo-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000110408
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej W Świętochłowicach Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000057815
  36. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000017326
  37. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000078165
  38. Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000013307
  39. Mmw Szpital Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000515651
  40. Mostostal Zabrze - Zakład Elementów Aluminiowych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000051810
  41. Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Gliwice − KRS 0000020085
  42. Mostostal Zabrze Hurtownia Materiałów Budowlano-sprzętowych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000078470
  43. Mostostal Zabrze Zakład Konstrukcji Stalowych i Usług Sprzętowych Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000099948
  44. Mostostal Zabrze Zakład Produkcji Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Przemysłowych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000008744
  45. Mostostal Zabrze Zakład Transportu Samochodowego, Spedycji i Usług Serwisowych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000101088
  46. Nafis S.A., Poznań − KRS 0000261283
  47. Nemesis Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000316403
  48. Neptun Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000152666
  49. Niepubliczna Wyższa Szkoła Handlowa Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000206918
  50. Ocynkownia Mostostal-met Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000057730

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. całodobowe świadczenie usług medycznych dla osób zatrzymanych
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    całodobowe świadczenie usług medycznych dla osób zatrzymanych w Połczynie Zdroju
  2. Całodobowe świadczenie usług medycznych dla osób zatrzymanych.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    Całodobowe świadczenie usług medycznych dla osób zatrzymanych przez funkcjonariuszy garnizonu zachodniopomorskiego.
  3. Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego w ramach programu pn. Program wyrównania różnic między regionami II dofinansowanego ze środków PEFRON w ramach umowy nr 132/UM/ROPS/WRR-II/11 z dnia 29.12.2011
    Zamawiający: Szpitale Polskie Spółka Akcyjna Szpital Polski Sztum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Sztum
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż oraz instalacja sprzętu medycznego do rehabilitacji wg listy poniżej, jak również szkolenie personelu medycznego w zakresie prawidłowej obsługi i eksploatacji tegoż sprzętu. Aparat do laseroterapii - szt. 1, aparat do terapii ultradźwiękowej - szt. 1, aparat do terapii prądami diadynamicznymi - szt. 1, aparat do terapii prądami interferencyjnymi - szt. 1, aparat do krioterapii ciekłym azotem wraz z butlą - szt. 1, aparat do magnetoterapii - szt. 1, aparat do masażu wibracyjnego Aquavibron wraz z Ekopompą - szt. 2, lampa sollux - szt. 4, lampa do terapii światłem spolaryzowanym - szt. 1, aparat do diatermii krótkofalowej - szt. 1, aparat dwukanałowy do elektroterapii podciśnieniowej - szt. 1, aparat DUO 500 - szt. 1, urządzenie do masażu wirowego stóp i podudzi - szt. 1, wanna do masażu podwodnego z wyposażeniem - szt. 1, aparat do masażu limfatycznego BOA + mankiet uciskowy na kończyny górne + spodnie z pasem biodrowym - szt. 1, zestaw do terapii Master - szt. 2, rotor do pasywnej i aktywnej terapii ruchowej - szt. 4, szyna do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego - szt. 2, wibrator logopedyczny - szt. 1, butla do krioterapii 60l - szt. 1, wirówka do masażu wirowego kręgosłupa - szt. 1, dyski korekcyjne 33 cm - szt. 3, dyski korekcyjne 55 cm - szt. 3, trener równowagi - szt. 3, trener dłoni - szt. 3, piłka rehabilitacyjna 95 cm - szt. 1, piłka rehabilitacyjna 65 cm - szt. 3, platforma sensoryczna Libra - szt. 1, taśmy Thera Bond czerwone - 45,7 m, taśmy Thera Bond niebieskie - 45,5 m, taśmy Thera Bond czarna - 45,7 m, maty terapeutyczne - szt. 10, parapodium dynamiczne - szt. 1, wałki rehabilitacyjne - 1 komplet czyli 5 sztuk, kliny rehabilitacyjne - 1 komplet czyli 5 sztuk, siatka terapeutyczna do ćwiczeń mięśni dłoni i przedramienia - 1 zestaw czyli 4 sztuki, leżanka drewniana - szt. 8, stół rehabilitacyjny z regulowaną wysokością 3-sekcyjny - szt. 3, stół rehabilitacyjny z regulowaną wysokością 7-sekcyjny - szt. 3, łóżko rehabilitacyjne z regulowaną wysokością - szt. 10, podnośnik jezdny z podwieszkami - szt. 2, osprzęt do kabiny UGUL - szt. 2, stół do ćwiczeń metodą Bobath - szt. 1, cykloergometr - szt. 4, szyna na kończyny górne - szt. 2, szyna na kończyny dolne - szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, który to opis stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Beneficjenta Programu tj. na Oddział Rehabilitacji Szpitala Polskiego Sztum w Sztumie, ul. Reja 12. Wykonawca dostarczy i rozładuje towar na koszt własny. Oferowany towar musi być dopuszczony do obrotu i używania na terenie RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 r. (Dz. U. Nr 107, poz. 679 z późniejszymi zmianami) oraz musi odpowiadać wymaganiom opisanym w Formularzach cenowych. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 4 tygodni od daty podpisania umowy. Wykonawca zapewni termin płatności 30 dni licząc od daty doręczenia faktury zamawiającemu.
  4. Dostawa wody i odprowadzanie scieków do/z budynków Sądu Rejonowego w Pszczynie
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Pszczynie, Pszczyna
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków do/z budynków Sądu Rejonowego w Pszczynie przy ul. Bogedaina 8, 14, 14A
  5. Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków na potrzeby obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ruda Śląska
    Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.
  6. Zakup i dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla budynków Inkubatora Innowacji Technologicznych i Usługowych przy ulicy Szyb Walenty 26, 26 A, 26 B w Rudzie Śląskiej
    Zamawiający: Śląski Park Przemysłowo-Technologiczny sp. z o.o., Ruda Śląska
    Zakup i dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla budynków Inkubatora Innowacji Technologicznych i Usługowych przy ulicy Szyb Walenty 26, 26 A,
    26 B w Rudzie Śląskiej
  7. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów przy ul. Strzelców Bytomskich 16, Stolarzowickiej 35, Karpackiej 25, Kosynierów 26 i Orzegowskiej 20a w Bytomiu
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Bytom
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla obiektów przy ul. Strzelców Bytomskich 16, Stolarzowickiej 35, Karpackiej 25, Kosynierów 26 i Orzegowskiej 20a w Bytomiu

Inne osoby dla Górski Tomasz Artur (56 osób):