Kogo reprezentuje osoba

Górski Zygmunt

w KRS

Zygmunt Górski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zygmunt
Nazwisko:Górski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Rejów (Lubuskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Dwornicki Stanisław, Jaworski Janusz, Józefczyk Czesław, Mieszkowski Zdzisław, Pawliszyn Piotr, Pędziwiatr Zenon

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość, Rejów − KRS 0000127676

Powiązane przetargi (2 szt.):
 1. Dostawa artykułów spożywczych w rozbiciu na 12 zadań tj.; artykułów ogólnospożywczych, mięsa i jego przetworów, produktów mleczarskich , jaj konsumpcyjnych, pieczywa, ryb, drobiu mrożonego, mrożonek (warzyw i owoców), świeżych warzyw i owoców ,jabłek deserowych , ziemniaków, przypraw.
  Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Kożuchów
  Wartość zamówienia nie jest równa i nie przekracza kwoty określonej na podstawie przepisu art.11 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w rozbiciu na 12 zadań tj.;artykułów ogólnospożywczych, mięsa i jego przetworów, produktów mleczarskich , jaj konsumpcyjnych, pieczywa, ryb, drobiu mrożonego, mrożonek (warzyw i owoców), świeżych warzyw i owoców ,jabłek deserowych , ziemniaków, przypraw.
 2. Dostawa artykułów spożywczych w rozbiciu na 12 zadań tj.; artykułów ogólnospożywczych, mięsa i jego przetworów, produktów mleczarskich , jaj konsumpcyjnych, pieczywa, ryb, drobiu mrożonego, mrożonek (warzyw i owoców), świeżych warzyw i owoców ,jabłek deserowych , ziemniaków, przypraw.
  Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Kożuchów
  Wartość zamówienia nie jest równa i nie przekracza kwoty określonej na podstawie przepisu art.11 ust.8 Prawo zamówień publicznych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w rozbiciu na 12 zadań tj.; artykułów ogólnospożywczych, mięsa i jego przetworów, produktów mleczarskich , jaj konsumpcyjnych, pieczywa, ryb, drobiu mrożonego, mrożonek (warzyw i owoców), świeżych warzyw i owoców ,jabłek deserowych , ziemniaków, przypraw..