Kogo reprezentuje osoba

Gospodarczyk Leokadia

w KRS

Leokadia Gospodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leokadia
Nazwisko:Gospodarczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1948 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Brejecki Tomasz, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, Defrancq Christian, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gaszewska Teresa Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żabińska Joanna Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Ab-heraks Polska Sp. Z O.O., Zbrosławice − KRS 0000794763
  3. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  4. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  5. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  6. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  7. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  8. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  9. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  10. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  11. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  12. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  13. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  14. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  15. Bełchatowskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe W Bełchatowie, Bełchatów − KRS 0000194870
  16. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  17. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  18. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  19. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  20. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Restrukturyzacji, Gdańsk − KRS 0000148000
  21. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  22. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  23. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  24. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  25. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  26. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  27. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  28. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  29. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  30. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  31. City Restaurants Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000619941
  32. City Restaurants Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000620479
  33. Clear Bridge Finance Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000785639
  34. Colectus Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000389162
  35. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  36. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  37. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  38. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818
  39. Dar Sp. Z O.O., Korczyna − KRS 0000824633
  40. Dar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Korczyna − KRS 0000835326
  41. Dolnośląska Spółdzielnia Producentów Żywności Ekologicznej, Mikoszów − KRS 0000828912
  42. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  43. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042
  44. Dolnośląskie Inwestycje Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000530048
  45. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  46. Domy Nad Stawami Sp. Z O.O., Żernica − KRS 0000513078
  47. Dudek Adam i S-ka, Sp. Z O.O., Przemyśl − KRS 0000223749
  48. E001rk Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000479758
  49. E003b7 Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000486911
  50. Eco Serwis S.A., Opole − KRS 0000016151

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  6. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  7. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  8. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  9. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  10. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  11. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  12. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  13. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  14. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  15. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  16. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  17. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000262317
  18. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  19. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  20. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  21. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  22. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  23. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  24. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  25. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  26. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  27. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  28. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  29. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  30. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  31. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  32. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  33. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  34. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  35. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  36. Beskidzkie Zakłady Garbarskie Bestan, Żywiec − KRS 0000162114
  37. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  38. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  39. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  40. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  41. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  42. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  43. Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000169940
  44. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  45. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  46. Biuro Finansowo-handlowe Ariston Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124623
  47. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  48. Blc Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000257262
  49. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  50. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659


Inne osoby dla Gospodarczyk (45 osób):