Kogo reprezentuje osoba

Grabowska Danuta

w KRS

Danuta Grabowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Nazwisko:Grabowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1943 r., wiek 76 lat
Miejscowości:Piastów (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Marek Józef, Chrząstowski Julian, Ciechomski Czesław, Gaca Richter Zbigniew Lucjan, Glegolski Zbigniew, Gołaś Robert, Janiszewski Jan, Kacprowicz Janusz Piotr, Kapera Krzysztof Włodzimierz, Kilińska Ewa, Konarska Krystyna Janina, Kozłowski Ryszard Zbigniew, Kryńska Teresa Grażyna, Kryński Witold Kazimierz, Krzywkowski Andrzej, Kurczyński Jan, Kwiatkowski Jerzy, Latek Janusz, Lis Tadeusz, Lisiecki Stanisław, Mańkowski Konrad Mariusz, Mickiewicz Lucjan Adam, Myśliwiec Henryk, Nowicki Marek Dariusz, Pacocha Jan Maciej, Piaskowski Jerzy Stanisław, Pielat Ryszard Jan, Pietruczuk Bazyli, Piotrowska Bogumiła Julia, Pisarska Halina Elżbieta, Przesmycka Jadwiga, Radczuk Jan Szczepan, Sobkiewicz Anna Maria, Stachyra Bogusława Zuzanna, Stępkowski Sławomir Wiktor, Szczygieł Jacek Mieczysław, Trendak Maria Beata, Typiak Ryszard, Wirant Karol, Wyszynska Barbara Franciszka, Żychalak Krywiczanin Elżbieta Karolina, Łuniewska Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Dariusz Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Afinance Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000389672
  2. Automobilklub Polski, Warszawa − KRS 0000026215
  3. Centrum Rekreacji i Rehabilitacji Jubilat Sp. Z O.O., Wisła − KRS 0000120272
  4. Fundacja Na Rzecz Wspierania Obronności Rzeczypospolitej i Rozwoju Lokalnego - Grupa Pilica, Grzmiąca − KRS 0000807365
  5. Komitet Obrony Polski, Warszawa − KRS 0000304506
  6. Łomiankowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Łomianki − KRS 0000306854
  7. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Pivot, Piastów − KRS 0000224845
  8. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka, Warszawa − KRS 0000108125
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Grzmiącej, Grzmiąca − KRS 0000531470
  10. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Warszawa − KRS 0000084723
  11. Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość, Opole − KRS 0000096473
  12. Polnord Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520657
  13. Polska Korporacja Termorenowacji, Warszawa − KRS 0000049352
  14. Polska Korporacja Termorenowacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036289
  15. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus, Warszawa − KRS 0000065997
  16. Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda Sp. Z O.O., Krynica Zdrój − KRS 0000185625
  17. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Pruszkowie, Pruszków − KRS 0000132857
  18. Spółdzielcze Stowarzyszenie Kulturalne Im. Stanisława Staszica, Warszawa − KRS 0000642374
  19. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wolska Żelazna Brama, Warszawa − KRS 0000159859
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Emilka W Piastowie, Piastów − KRS 0000217041
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Gocław-lotnisko, Warszawa − KRS 0000021152
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa, Warszawa − KRS 0000006022
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Miła, Warszawa − KRS 0000041402
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomocy W Budownictwie Jednorodzinnym Przy Elektrowni Kozienice Elektrociepłownia Radom W Budowie, Radom − KRS 0000201657
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Piastowie, Piastów − KRS 0000024169
  26. Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania, Łódź − KRS 0000166399
  27. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Warszawie, Warszawa − KRS 0000056653
  28. Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Pojazdów Auto Park, Piastów − KRS 0000124493
  29. Stowarzyszenie Ochrony Pojezierza Łęczyńsko- Włodawskiego, Rogóźno − KRS 0000202115
  30. Stowarzyszenie Radio Taxi Plus, Ostrów Wlkp. − KRS 0000008896
  31. Stowarzyszenie Użytkowników Działek Leśnych W Skierniewicach - Rawce, Warszawa − KRS 0000086369
  32. Warmińsko-mazurski Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000352343
  33. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000074605
  34. Zelmot Gal-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102568
  35. Związek Zawodowy Pracowników Telekomunikacji i It Solidarność 80, Wyszków − KRS 0000606414

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Axa Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000038616
  2. Axa Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000041216
  3. Bohun Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000251557
  4. Bractwo Miłosierdzia Im. Św. Brata Alberta, Lublin − KRS 0000135612
  5. Bud-team Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000271603
  6. Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000035804
  7. Centrum Szkoleniowe Centaur Sp. Z O.O., Cząstków Mazowiecki − KRS 0000059321
  8. Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000139123
  9. Global Group Of Companies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070677
  10. Global Poland Rent A Car Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043518
  11. Glucotronic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502557
  12. Huzar Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000264592
  13. Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101427
  14. Międzyzakładowa Pracownicza Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Sam-81, Warszawa − KRS 0000134688
  15. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82, Warszawa − KRS 0000063049
  16. Nadwiślańska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Warszawa − KRS 0000149486
  17. Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Przedwiośnie, Warszawa − KRS 0000137751
  18. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Łodzi, Łódź − KRS 0000138363
  19. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000083499
  20. Przedsiębiorstwo Projektowo-wdrożeniowe Inhut Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000057554
  21. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079241
  22. Saldo In Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439641
  23. Sanatorium Uzdrowiskowe Łączność Sp. Z O.O., Ciechocinek − KRS 0000398818
  24. Sanatorium Wodnik Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000132082
  25. Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa Czyn, Słupsk − KRS 0000124843
  26. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ateńska, Warszawa − KRS 0000069923
  27. Spółdzielnia Inwalidów Pomoc - Zakład Pracy Chronionej W Ostrzeszowie, Ostrzeszów − KRS 0000075088
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno, Warszawa − KRS 0000078357
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Byt W Otwocku, Otwock − KRS 0000192152
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczewska, Warszawa − KRS 0000012927
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność, Piaseczno − KRS 0000026216
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelonki, Warszawa − KRS 0000069548
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka, Warszawa − KRS 0000097338
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ksawerów, Warszawa − KRS 0000025563
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa W Działdowie, Działdowo − KRS 0000133311
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Stoku, Kielce − KRS 0000032591
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Metrze, Warszawa − KRS 0000033334
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Stawki, Warszawa − KRS 0000055749
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Szwoleżerów, Warszawa − KRS 0000073064
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000169989
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Społem, Warszawa − KRS 0000024541
  42. Środowiskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Niewidomych, Warszawa − KRS 0000201691
  43. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096
  44. Xl Insurance S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000207773
  45. Yanpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704388
  46. Zakład Sprzętu i Transportu Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172710
  47. Zakłady Elektroniczne Warel S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000100750
  48. Zelmot Electric Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000099521