Kogo reprezentuje osoba

Gradowski Marcin

w KRS

Marcin Gradowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marcin
Nazwisko:Gradowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1978 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Biskupiec (Warmińsko-mazurskie), Giżycko (Warmińsko-mazurskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Olsztynek (Warmińsko-mazurskie), Piecki (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aftyka Dariusz, Gołąb Jarosław Marek, Ludwiszewski Łukasz Paweł, Sulej Mirosław, Waszak Anna, Zakrzewski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prusik Agnieszka, Prusik Alfred, Prusik Alina, Prusik Olbryś Sylwia, Prusik Stanisławska Iwona, Stanisławski Rafał
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszkiełowicz Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rossa Marzena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słowik Ireneusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Patyna Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Włodzimierz Wojciech
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łosiak Mariusz, Łosiak Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łopaciński Rafał Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedrzycki Krzysztof, Cichy Łukasz Józef, Goździkowski Roman Stanisław, Gołaszewski Włodzimierz Krzysztof, Liszewska Marta, Sikora Janusz Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wydra Karol Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Jacek Gerard, Pawlus Joanna Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hawryluk Halina

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Centkowska Marzena Małgorzata, Centkowski Romuald
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksiewicz Andrzej Marek, Aleksiewicz Henryk, Krysiński Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Potorski Jan, Potorski Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kędzierska Monika, Kędzierski Grzegorz Kazimierz, Romanowski Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krzywina Janusz Aleksander, Krzywina Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paprota Zdzisław Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalita Eugeniusz, Żołędowski Jarosław Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uzarczyk Gerus Jolanta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabowski Tadeusz, Kobyliński Andrzej, Kosecki Andrzej, Ostrówka Michał, Ostrowska Małkowska Katarzyna Beata, Szabelski Henryk, Szempliński Ireneusz, Załęski Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaręba Jerzy
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jachnis Beata Brygida, Jachnis Paweł Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Saba Janusz, Sierociński Stefan Józef
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachowski Grzegorz Wiesław, Złotkowski Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łastowski Kazimierz Henryk
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brewka Andrzej, Brewka Elżbieta, Brzezińska Błaszczak Joanna Beata, Błaszczak Janusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Firlewicz Marta, Starczewski Tomasz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piwnicki Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalita Eugeniusz, Kosmowski Józef Eugeniusz, Prokop Waldemar, Przybyliński Ryszard, Wierzbicka Ala

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jeromiej Władysław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prusik Agnieszka, Prusik Alfred, Prusik Alina, Prusik Olbryś Sylwia, Prusik Stanisławska Iwona, Stanisławski Rafał
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaralis Joannis

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stefanienko Katarzyna Ewa
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarczyński Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarczyńska Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A. Aleksiewicz H. Aleksiewicz St. Krysiński Alex-has Sp. J., Mrągowo − KRS 0000049542
  2. Aks Budownictwo Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000278847
  3. Bafago Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000466018
  4. Belles Polska Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085712
  5. Bio-warmia Giełda Rybna Sp. Z O.O., Michałki − KRS 0000363889
  6. Cc Construction Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000458722
  7. Centbet Sp. J. Romuald Centkowski, Olsztyn − KRS 0000010177
  8. Centrum Diagnostyki Obrazowej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320275
  9. Centrum Pomocy Rodzinie Kastalia, Olsztyn − KRS 0000041570
  10. Cerma 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147613
  11. Cf Plus S.A., Warszawa − KRS 0000243822
  12. Condohotels Group Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000261050
  13. Cover Technologies Sp. Z O.O., Stara Iwiczna − KRS 0000493552
  14. Dalbrinik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Woryty − KRS 0000052576
  15. Delikates - Agnieszka Dawidziak-mitrenga Sp. J. Likwidacyjnej, Ostróda − KRS 0000191867
  16. Eko-fermy Błaszczak Sp. J., Mokiny − KRS 0000607786
  17. Ekovita Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Miłakowo − KRS 0000007993
  18. Electric Eel Sp. Z O.O., Michałki − KRS 0000764312
  19. Exit 1 Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000451209
  20. Fermy Błaszczak Błaszczak Sp. J., Mokiny − KRS 0000603382
  21. Fikasz Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000936771
  22. Fundacja Mennicy Skarbowej S.A., Poznań − KRS 0000928674
  23. Fundacja Rękojmia. Ochrona Prawa Własności, Olsztyn − KRS 0000563113
  24. Fundacja Środowisk Twórczych, Olsztyn − KRS 0000221697
  25. Fundacja Ziemi Krakowskiej Imienia Jana Sroczyńskiego, Jerzmanowice − KRS 0000130450
  26. Garden Sp. Z O.O., Spręcowo − KRS 0000356725
  27. Great Polish Investments Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000252979
  28. Humdrex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mszanowo − KRS 0000231116
  29. Indyk Warmiński Sp. Z O.O., Mokiny − KRS 0000374330
  30. Infis Company Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000531586
  31. Infis Company Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olsztyn − KRS 0000557077
  32. Ins-bud Zarębski i Waśkiewicz Sp. J. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000019607
  33. Intermedia Press S.A., Lublin − KRS 0000416406
  34. Invest Indyk Warmiński Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Mokiny − KRS 0000653873
  35. Itadam Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000610909
  36. Kb Inwestycje Hurt Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000144451
  37. Kopernik Park Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000265115
  38. Meblarska Spółdzielnia Zgoda, Giżycko − KRS 0000119748
  39. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa − KRS 0000391546
  40. Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota, Warszawa − KRS 0000131429
  41. Mm Monti Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000497828
  42. Mocna Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000958554
  43. Ms Metale Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415700
  44. Nadnotecki Związek Brydża Sportowego, Piła − KRS 0000350484
  45. Olsztyńskie Fabryki Mebli Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Działdowo − KRS 0000050230
  46. Pabemia Grupa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000485361
  47. Pgpj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706188
  48. Przedsiębiorstwo Budowlane Exbau Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000411592
  49. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Stanpol Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000234409
  50. Renbud Invest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000251582

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  2. Agro Mazury-Sp. Z O.O.., Pasym − KRS 0000100476
  3. Agrol Nieruchomości Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000523538
  4. Andrew Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stawiguda − KRS 0000177370
  5. Arbor Bis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000454205
  6. Aurea Arbor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000447261
  7. Az - Materiały Budowlane Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000161613
  8. Bank Spółdzielczy W Kętrzynie, Kętrzyn − KRS 0000322507
  9. Baumann Palety Sp. Z O.O., Barczewo − KRS 0000003925
  10. Bio Agro Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031039
  11. Bio-warmia Agro Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000390825
  12. Biuro Handlowo - Usługowe Atl Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220129
  13. Bud-mont Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000174509
  14. Budimex Dromex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004307
  15. Budimex S.A. Sygnity S.A. Sp. J., Warszawa − KRS 0000239265
  16. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  17. Centrum Ekspertów Finansowych i Nieruchomości Grupa Cdf Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000402533
  18. Chłodnia Olsztyn Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000022076
  19. Dovix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157676
  20. Dr.power Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085186
  21. Efh Budownictwo S.A., Warszawa − KRS 0000297520
  22. Eko-piekarnia Sp. Z O.O., Wydminy − KRS 0000314200
  23. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  24. Energopol-trade-olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000017258
  25. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  26. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  27. Fournet Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000713297
  28. Fp Spomax S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000045857
  29. Gastro Family Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000683890
  30. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wydminach, Wydminy − KRS 0000133927
  31. Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000188857
  32. Grupa Azoty S.A., Tarnów − KRS 0000075450
  33. Grupacdf Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000534287
  34. Gwarant Agencja Ochrony S.A., Opole − KRS 0000311805
  35. Gwarant Agencja Ochrony i Detektywistyki Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000079119
  36. Hodowca S.A., Olsztyn − KRS 0000010211
  37. Hurtownia Spożywczo-przemysłowa Poisson-wojciech, Barbara, Cezary, Przemysław Dargiewicz Sp. J., Olsztyn − KRS 0000078533
  38. Hydralex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Elbląg − KRS 0000280681
  39. Idm S.A., Kraków − KRS 0000004483
  40. Instal - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000012606
  41. Instal Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000018660
  42. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  43. K6 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000213634
  44. Kci S.A., Kraków − KRS 0000112631
  45. Kombinat Budowlany W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000275637
  46. Kompan Pasze Sp. Z O.O., Lubomino − KRS 0000177305
  47. Konstant Olsztyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304098
  48. Korporacja Budowlana Dom S.A., Kartoszyno − KRS 0000024482
  49. Lb Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jonkowo − KRS 0000051848
  50. Legiz S.A. W Upałości Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000035815


Inne osoby dla Gradowski (57 osób):