Kogo reprezentuje osoba

Grębowiec Bogusław Mieczysław

w KRS

Bogusław Mieczysław Grębowiec

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogusław
Drugie imię:Mieczysław
Nazwisko:Grębowiec
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Nowa Ruda (Dolnośląskie), Orneta (Warmińsko-mazurskie), Pionki (Mazowieckie), Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Piotr, Bielewicz Elżbieta Maria, Dudzik Jerzy Andrzej, Kucharski Lucjan Jerzy, Litewka Krystyna, Piwowarczyk Andrzej, Pytlarz Grzegorz, Sójka Wiesław, Tułacz Adam Józef, Wicher Leokadia Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Agnieszka Barbara
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cejko Wojciech, Grudziński Andrzej, Kłusek Włodzimierz, Sikora Dariusz, Świegocki Marcin, Tymuła Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagubiniak Karol
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janowska Katarzyna Joanna, Pianowska Zofia Anna, Pohl Bogdan, Raniszewski Sławomir, Zielińska Agnieszka, Łodziato Radosław Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobocki Henryk
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalski Stanisław Janusz, Kołtunowicz Jan Waldemar, Pszenicka Elżbieta Marianna, Pudzianowski Janusz Kazimierz, Sałbut Jacek, Śmiechowski Jarosław Czesław, Źródłowska Maria Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pudzianowska Wiesława
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczuk Jarosław Jerzy, Fiodorowicz Mateusz Paweł, Fiodorowicz Tadeusz Walenty, Kalita Eugeniusz Bogdan, Kondrusik Aleksander Grzegorz, Kopka Robert, Sierosławski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Zofia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adlor Skarszewska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000185226
  2. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  3. Air Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274213
  4. Am Poland Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000931828
  5. Aps Energia S.A., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000346520
  6. Aqua 7 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597439
  7. Aspco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098195
  8. B2b Soft Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000151637
  9. Bałtyk Usługi Rehabilitacyjno-wypoczynkowe M.niemiec i P.diak Sp. J., Pruszcz Gdański − KRS 0000254574
  10. Basen Wodny Świat Sp. Z O.O., Kudowa Zdrój − KRS 0000142674
  11. Blago-invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000652564
  12. Bud-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327340
  13. Cannaby Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000830610
  14. Cavico Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000648755
  15. Cmc S.A., Warszawa − KRS 0000394978
  16. Delikates - Agnieszka Dawidziak-mitrenga Sp. J. Likwidacyjnej, Ostróda − KRS 0000191867
  17. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  18. Dolnośląska Organizacja Turystyczna Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000673721
  19. Ekovita Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Miłakowo − KRS 0000007993
  20. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  21. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  22. Great Polish Investments Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000252979
  23. Grupa Pronicel S.A., Warszawa − KRS 0000438935
  24. Humdrex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mszanowo − KRS 0000231116
  25. Hydro-nauta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000179561
  26. Ins-bud Zarębski i Waśkiewicz Sp. J. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000019607
  27. Instytut Kształcenia Ustawicznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140683
  28. Intenson S.A., Całowanie − KRS 0000941228
  29. Klaster Wałbrzyskie Surowce, Nowa Ruda − KRS 0000578283
  30. Koper Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000486002
  31. Lotair S.A., Warszawa − KRS 0000843139
  32. Ls Technics Sp. Z O.O., Pyrzowice − KRS 0000152229
  33. Olsztyńskie Fabryki Mebli Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Działdowo − KRS 0000050230
  34. Polskie Konopie S.A., Katowice − KRS 0000906776
  35. Przedsiębiorstwo Budowlane Exbau Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000411592
  36. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O. W Miłomłynie, Miłomłyn − KRS 0000492176
  37. Spart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291273
  38. Stowarzyszenie Inicjatywa Noworudzka, Nowa Ruda − KRS 0000053460
  39. Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Ornety, Orneta − KRS 0000468124
  40. Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Dolnego Śląska, Wrocław − KRS 0000072956
  41. Stowarzyszenie Zielona Ostróda, Ostróda − KRS 0000234433
  42. Tak-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049081
  43. Transrem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000112411
  44. Uczniowski Klub Sportowy Gedanensis Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000430795
  45. Viffen Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000247308
  46. Viffen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266480
  47. Warmińsko-mazurskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lubajny − KRS 0000359623
  48. Wuprinż S.A., Poznań − KRS 0000295071
  49. Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A., Przygórze − KRS 0000083974
  50. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Rudno Sp. Z O.O., Rudno − KRS 0000311869

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Budynków Komunalnych Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000108539
  2. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  4. Ajm Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000392964
  5. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Morliny − KRS 0000511868
  6. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Morliny − KRS 0000416507
  7. B2b Properties Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000358119
  8. Baumann Palety Sp. Z O.O., Barczewo − KRS 0000003925
  9. Bio Agro Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031039
  10. Budexco Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000073104
  11. Centrum Turystyczno-sportowe Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000178079
  12. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  13. Ciepłownictwo Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000041777
  14. Cmx Outlet Sp. Z O.O., M. Łódź − KRS 0000384417
  15. Cmx Properties Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384392
  16. Cmx3 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000381939
  17. Complex Automotive Bearings Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000311994
  18. Complex Finance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000342967
  19. Complex Iq Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000319837
  20. Dovix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157676
  21. Dr.power Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085186
  22. Ecora Pro Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000466337
  23. Fabryka - Porta Mare Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000841625
  24. Fabryka Amunicji Myśliwskiej Fam-pionki Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000041302
  25. Fabryka Maszyn Jotes Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000375299
  26. Fabryka Mebli Okrętowych Famos Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000212466
  27. Factory Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000384892
  28. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  29. Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.piłsudskiego S.A., Gdańsk − KRS 0000009191
  30. Gestor Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000036288
  31. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000177835
  32. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000016032
  33. Grupa Animex Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000250975
  34. Gun Center Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzielnością, Warszawa − KRS 0000017833
  35. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069009
  36. H. Cegielski - Fabryka Silników Agregatowych i Trakcyjnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000084984
  37. H.cegielski - Remocentrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015405
  38. Hodowca S.A., Olsztyn − KRS 0000010211
  39. Hydralex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Elbląg − KRS 0000280681
  40. International Business Services Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000166615
  41. Jotes Business Park Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000358114
  42. Klimor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000038417
  43. Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Polsko - Czeskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Sportu Collegium Glacense W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000250538
  44. Kombinat Budowlany W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000275637
  45. Len-szczytno S.A., Szczytno − KRS 0000005967
  46. M3 Pachucki, Zawadka Sp. J., Olsztyn − KRS 0000101282
  47. Mazurskie Towarzystwo Akcyjne Mazur S.A. W Mrągowie, Mrągowo − KRS 0000008912
  48. Mesko S.A., Skarżysko-kamienna − KRS 0000041811
  49. Metalock Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000045291
  50. Metalzbyt Premium Technik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000335028

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Naprawa awaryjna autobusu szynowegoS A108-008.
    Zamawiający: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. Oddział Wielkopolski z siedzibą w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonanie naprawy awaryjnej autobusu szynowego typu 215M serii SA108-008, wz akresie naprawy określonej w § 3 ust. 1 SIWZ.
  2. Pompy przeznaczone do eksploatacj na jednostkach pływających
    Zamawiający: Centralna Składnica Marynarki Wojennej, Gdynia
    Dostawa pomp wirowych - zgodnie z podziałem na części, z oznaczeniami i asortymentem podanym w SIWZ
  3. Pompy hydrauliczne
    Zamawiający: Centralna Składnica Marynarki Wojennej, Gdynia
    Dostawa pomp hydraulicznych - zgodnie z wykazem w SIWZ