Kogo reprezentuje osoba

Grodzka Agnieszka Małgorzata

w KRS

Agnieszka Małgorzata Grodzka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Małgorzata
Nazwisko:Grodzka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Wschowa (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojek Edyta Łucja, Borkowska Maria Julia, Brzechwa Władysław Grzegorz, Bzyl Karolina Maria, Błaszkowska Marzena, Cielon Krzysztof, Ciesielska Kamila Bogumiła, Cugier Wioleta Elżbieta, Dokurno Witold, Dutkanicz Katarzyna, Dworczak January Wacław, Frąk Bogumiła Ewa, Franek Izabela, Furtok Monika Sylwia, Gadzicki Czesław Józef, Grech Alina, Grundkowska Edyta, Grzegrzółka Mirosława Anna, Grzelczak Małgorzata, Głowacka Anna, Haspert Karolina Karina, Herzyk Monika, Hornicka Agnieszka Elżbieta, Hołowiak Edyta Aneta, Hulalka Wiesława, Janczak Dariusz Stanisław, Jasztal Rafał, Jaworska Renata Agnieszka, Jedynasty Magdalena Maria, Jung Justyna Margita, Jurgielewicz Anna Elżbieta, Kapłan Dawid, Kasper Jolanta Małgorzata, Kiryluk Anna Małgorzata, Klamka Dorota Lidia, Komarnicki Roman, Korczyńska Jadwiga Zofia, Korzan Arleta, Kosinski Marek Franciszek, Kosowicz Martyna, Kowalska Karolina Joanna, Koziorowska Agnieszka Ewa, Kołodziej Andrzejewska Zofia Renata, Kramarz Barbara, Krawiec Marian Kazimierz, Kurpisz Wanda Barbara, Kuta Zuzanna Helena, Kłos Eliza Magdalena, Kłyż Marta, Langner Magdalena Katarzyna, Lektarska Kinga, Lis Renata, Maćkowiak Hanna, Madej Magdalena Maria, Majewska Aneta Agnieszka, Mania Justyna Anna, Masłowska Justyna, Matuszewska Renata, Mazur Marcin Dezyderiusz, Miedziński Michał, Mielcarek Barbara, Miller Beata Elżbieta, Nietyksza Sebastian Daniel, Nowacka Magdalena, Nowak Elżbieta Beata, Nowosielska Przybysz Maria, Olszewska Elżbieta Maria, Ostrowska Iwona Elżbieta, Pacewicz Alicja, Pawiłojć Bogusława, Piekarska Barbara Elżbieta, Pieprzyk Aniela Teresa, Pieprzyk Joanna, Polański Tymoteusz, Poniży Piotr Andrzej, Przyjemski Michał Bartosz, Ptasznik Dorota Waleria, Rabiega Beata, Ratajczak Edward, Rau Krystyna, Rodzeń Monika Ewa, Rutkowska Katarzyna Teresa, Rypińska Joanna Marianna, Rzyski Krzysztof Piotr, Sajkowska Anna Maria, Sienkiewicz Joanna Barbara, Sieracka Kozak Izabela Barbara, Śliwińska Małgorzata, Sobol Renata Ewa, Stawowczyk Renata Dorota, Świerszko Wiesława, Szablewska Sylwia, Szczepaniak Marta, Sztyblewska Małgorzata Ewa, Słota Anna Maria, Tomaszewicz Michał, Wielgopolanin Ewelina Anna, Wierzbicka Danuta, Wierzbiński Tomasz Przemysław, Wójcik Dawid, Wójcik Lucyna Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęcka Izabela

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4 Production Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000671543
  2. 4 Production Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Leszno − KRS 0000673672
  3. Bank Spółdzielczy W Siedlcu, Siedlec − KRS 0000131603
  4. Bank Spółdzielczy We Wschowie, Wschowa − KRS 0000091132
  5. Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne Medicus Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000116707
  6. Głogowska Fundacja Akademicka, Głogów − KRS 0000250000
  7. Głogowskie Towarzystwo Naukowe, Głogów − KRS 0000233938
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Łękanowie, Łękanów − KRS 0000184991
  9. Gpk-suez Głogów Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Głogów − KRS 0000026618
  10. Grupa Producentów Rolnych Ja-rol Sp. Z O.O., Krzepielów − KRS 0000399276
  11. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Dzl Sp. Z O.O., Kowalew − KRS 0000469289
  12. Grupa Producentów Trzody Chlewnej Osłonin Sp. Z O.O., Kowalew − KRS 0000489324
  13. Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. Z O.O., Przyczyna Górna − KRS 0000051416
  14. Kółko Rolnicze W Wijewie, Wijewo − KRS 0000592496
  15. Lubuskie Centrum Rozwoju Rolnictwa i Turystyki Country Sp. Z O.O., Wilkanowo − KRS 0000128642
  16. Miejskie Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Chrobry, Głogów − KRS 0000623509
  17. Obywatelskie Porozumienie Samorządowe - Głogów, Głogów − KRS 0000308905
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Błotnicy, Błotnica − KRS 0000054257
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Kaszczorze, Koszczor − KRS 0000060566
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Konradowie, Konradowo − KRS 0000081338
  21. Ochotnicza Straż Pożarna We Wronowie, Wronów − KRS 0000610016
  22. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego, Wschowa − KRS 0000423813
  23. Polan Grupa Producentów Sp. Z O.O., Szreniawa − KRS 0000312549
  24. Polska Technika Podłogowa Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000048613
  25. Promarol - Plus Sp. Z O.O., Ciepielówek − KRS 0000152170
  26. Przedsiębiorstwo Rolno-spożywcze Promarol Sp. Z O.O., Ciepielówek − KRS 0000154865
  27. Rawickie Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osob Niepełnosprawnych Bursztyn, Szymanowo − KRS 0000789117
  28. Sgb Leasing Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030473
  29. Sgb-bank S.A., Poznań − KRS 0000058205
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa We Wschowie, Wschowa − KRS 0000131458
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli Promyk, Grębocice − KRS 0000163393
  32. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Pig-rol, Wschowa − KRS 0000423139
  33. Stowarzyszenie Absolwentów Gimnazjum i Liceum We Wschowie, Wschowa − KRS 0000063515
  34. Stowarzyszenie Absolwentów i Liceum Ogólnokształcącego Im. M. Kopernika W Lubinie Absolwent, Lubin − KRS 0000119769
  35. Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet (sak) W Gminie Sława, Sława − KRS 0000405603
  36. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wrzosowa Kraina, Chocianów − KRS 0000314560
  37. Stowarzyszenie Nasz Niechlów, Niechlów − KRS 0000386533
  38. Stowarzyszenie Odnowy Wsi Oraz Zachowanie i Ochrona Dziedzictwa Kulturowego, Krzepielów − KRS 0000237346
  39. Stowarzyszenie Samorządowe Piast, Legnica − KRS 0000053739
  40. Wielkopolska Spółka Drobiarska Drob S.A., Tulce − KRS 0000182780

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agrochamp Sp. Z O.O. Grupa Producentów Likwidacyjnej, Suwałki − KRS 0000291738
  2. Agromas Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000126890
  3. Agronomik Polska Sp. Z O.O., Borów Wielki − KRS 0000176161
  4. Bank Spółdzielczy W Lubinie, Lubin − KRS 0000124080
  5. Danpol Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000376909
  6. Dominet Bank S.A., Lubin − KRS 0000033013
  7. Eko-glob Sp. Z O.O., Głogów − KRS 0000182536
  8. Ekoenergetyka - Polska Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000452958
  9. Elektrobud S.A., Wschowa − KRS 0000006709
  10. Federacja Konsumentów, Warszawa − KRS 0000075284
  11. Krzeczrol Sp. Z O.O., Krzeczyn Wielki − KRS 0000155632
  12. Lirpol Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000161775
  13. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Wschowa − KRS 0000119163
  14. Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z O.O., Środa Śląska − KRS 0000296386
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Jata Sp. Z O.O., Przyczyna Górna − KRS 0000059529
  16. Remix S.A., Świebodzin − KRS 0000202328
  17. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Miedziowy Grosz, Polkowice − KRS 0000117461
  18. Spółdzielnia Dobrosława Likwidacyjnej, Sława − KRS 0000105825
  19. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa, Wschowa − KRS 0000177197
  20. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Inwestor S.A., Góra − KRS 0000020527
  21. Warszawska Fabryka Platerów Hefra S.A., Legnica − KRS 0000040919
  22. Zakład Budowlano-montażowy Budomex Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000062881
  23. Zakład Masarniczy Rolmas Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000026706