Kogo reprezentuje osoba

Grosz Gerard Edmund

w KRS

Gerard Edmund Grosz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Gerard
Drugie imię:Edmund
Nazwisko:Grosz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1941 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Pruszcz Gdański (Pomorskie), Skarszewy (Pomorskie), Wolny Dwór (Pomorskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badocha Józef, Bartkowiak Rajmund Jerzy, Bielawa Władysław Jakub, Husak Wiesław Marian, Kołodziejczyk Andrzej, Ludka Halina Maria, Milbrodt Ludwika Maria, Plombon Ewa, Plombon Jolanta Jadwiga, Ryng Bogusław, Stolc Wincenty, Stolz Krzysztof Kazimierz, Sugier Grażyna Barbara, Sulewski Bogusław Antoni, Syldatk Roman, Szultka Adam, Turzyńska Magdalena Maria, Wysiecki Henryk, Zacharski Zdzisław, Zawadzki Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Redzimski Zygmunt Alfons
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anhalt Jan, Czaja Andrzej Marek, Dereszkiewicz Roman, Fierek Mieczysław, Formela Józef, Gwizdała Irena, Jażdżewski Kazimierz, Kołodziejczyk Zbigniew, Mirosławski Andrzej Zbigniew, Niedźwiecki Stefan, Nikart Franciszek, Oleszczuk Ignacy, Patoka Tadeusz, Piechowski Maciej Feliks, Rajski Henryk Jan, Rzeczycka Irena, Śliwka Anna, Woźniak Mieczysław Józef, Zrodowski Adam
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grosz Maciej Rafał, Kaczmarek Jan, Turos Robert Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turos Robert Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drawz Jacek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawa Władysław Jakub, Kołodziejczyk Andrzej, Patoka Tadeusz, Ryng Bogusław, Stolc Krzysztof Kazimierz, Sugier Grażyna Barbara, Sulewski Bogusław Antoni, Szultka Adam, Wysiecki Henryk, Wysiecki Marek Ireneusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Artur, Zięba Robert

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badocha Józef, Bartkowiak Rajmund Jerzy, Bielawa Władysław Jakub, Husak Wiesław Marian, Kołodziejczyk Andrzej, Ludka Halina Maria, Milbrodt Ludwika Maria, Plombon Ewa, Plombon Jolanta Jadwiga, Ryng Bogusław, Stolc Wincenty, Stolz Krzysztof Kazimierz, Sugier Grażyna Barbara, Sulewski Bogusław Antoni, Syldatk Roman, Szultka Adam, Turzyńska Magdalena Maria, Wysiecki Henryk, Zacharski Zdzisław, Zawadzki Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Redzimski Zygmunt Alfons
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Andrzej Marek, Dereszkiewicz Roman, Dettlaff Gerard Władysław, Formela Józef, Golawski Rudolf Teodor, Kołodziejczyk Zbigniew Stanisław, Oleszczuk Ignacy, Patoka Tadeusz, Piechowski Maciej Feliks, Rajski Henryk Jan, Styn Aleksandra, Woźniak Mieczysław Józef, Wysocka Jadwiga Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świeczkowski Henryk Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawa Władysław Jakub, Kołodziejczyk Andrzej, Patoka Tadeusz, Ryng Bogusław, Stolc Krzysztof Kazimierz, Sugier Grażyna Barbara, Sulewski Bogusław Antoni, Szultka Adam, Wysiecki Henryk, Wysiecki Marek Ireneusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ag30 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000481353
  2. Arco Sweets Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000708108
  3. Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba, Rzezawa − KRS 0000094094
  4. Bank Spółdzielczy W Sierakowicach, Sierakowice − KRS 0000037694
  5. Bmcar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000318463
  6. Cegmarpol Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000301884
  7. Centrum Napraw Blacharsko Lakierniczych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000167707
  8. Dnbs Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000564569
  9. Dom Rzemieślniczy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000078884
  10. Draszba S.A., Gdańsk − KRS 0000374396
  11. Eurobudowa S.A., Gdańsk − KRS 0000045401
  12. Extra Sieć Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000261144
  13. Gdańsk Terminal Lpg S.A., Gdańsk − KRS 0000377426
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Gniew − KRS 0000062247
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wejherowo − KRS 0000053478
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Sierakowice − KRS 0000066756
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Żukowo − KRS 0000041638
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Puck − KRS 0000024461
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Krokowa, Minkowice − KRS 0000026020
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Karsinie, Karsin − KRS 0000026754
  21. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skarszewach, Skarszewy − KRS 0000063724
  22. Gs Skarszewy Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000510480
  23. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  24. Infinitas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416699
  25. Inwood Sp. Z O.O., Sąpolno − KRS 0000177139
  26. Jeyjey Food Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000421754
  27. Kanał 6 - Telewizja Kablowa Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000440655
  28. Kanał 6-internet Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000440663
  29. Kaszubski Związek Pracodawców, Żukowo − KRS 0000385371
  30. Katolickie Stowarzyszenie Błogosławionej Siostry Marty Wieckiej, Nowy Wiec − KRS 0000545607
  31. Meblokontakt Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000082958
  32. Mesta Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000024528
  33. Mlekpol Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000073939
  34. Nixpol Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000130324
  35. Nowe Energie Polska Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000082273
  36. Ochotnicza Straż Pożarna W Czarnocinie, Czarnocin − KRS 0000058119
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Junkrowach, Junkrowy − KRS 0000019939
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Karsinie, Karsin − KRS 0000081010
  39. Ochotnicza Straż Pożarna W Nowym Wiecu, Nowy Wiec − KRS 0000043344
  40. Pm - Consult Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000378028
  41. Polska Krówka Bis Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000421095
  42. Polska Krówka Import-export Sp. Z O.O. W Likwiadacji, Wolny Dwór − KRS 0000258289
  43. Polska Krówka Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000644965
  44. Polskie Towarzystwo Ekologiczne Eko-kontakt W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000090360
  45. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  46. Projektowanie Realizacja i Wdrożenia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305856
  47. Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowo Handlowe Groth Sp. Z O.O., Somonino − KRS 0000435343
  48. Przedsiębiorstwo Finansowo - Usługowe Mega Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000276736
  49. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Techjar Sp. Z O.O., Borowo − KRS 0000191197
  50. San-went Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000617470

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A M Karsi Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000057109
  2. Agencja Reklamowa Cross-media Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196337
  3. Agora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000241269
  4. Amada Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000143487
  5. Amber Gold Obsługa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000409393
  6. Amber Gold Usługi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000415860
  7. Auto-świat-polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211114
  8. B S.A., Warszawa − KRS 0000128127
  9. Bałtycka Grupa Brokerska - Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000254489
  10. Bayerpol Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000208844
  11. Bestima Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000055490
  12. Bk-salmon Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000116922
  13. Bkw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000428853
  14. Budmors - Budownictwo Morskie Walczyna i Hauptmann Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305860
  15. Daryna Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000229766
  16. Dierre Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000014971
  17. Dobra Pożyczka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000112231
  18. Domglass Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000136437
  19. Dpj Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043125
  20. Druk Serwis Spółka Z Ograniczoną Odp0wiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000034817
  21. Dtjs Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000381114
  22. Ever Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000476250
  23. Excelsior S.A., Słupsk − KRS 0000312046
  24. Farma Urody Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000620998
  25. Fundusz Poręczeniowy Ag Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000360901
  26. Future International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000437045
  27. Global Transport Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000304037
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Smętowo Graniczne − KRS 0000041706
  29. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pszczółki − KRS 0000132517
  30. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Tczew, Tczew − KRS 0000130400
  31. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rzeczenicy, Rzeczenica − KRS 0000405573
  32. Grupa Kapitałowa Rabat Service Centrala Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000403366
  33. Grupa Poligraficzno-reklamowa Lupus-color Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000198749
  34. Grupa-euro Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000351352
  35. Helco Agencja Celna Sp. Z O.O., Kazimierz − KRS 0000127215
  36. Home Invest Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000375353
  37. Hurtownia Perła Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000264788
  38. Hydro Technologia Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000458940
  39. Hydromex Ii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000188959
  40. Imex Top 32 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038836
  41. Inter Tyres Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000238036
  42. J-e Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000302450
  43. Kaszubski Uniwersytet Ludowy, Wieżyca − KRS 0000215377
  44. Kaz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075728
  45. Kodal Shipyard S.A., Władysławowo − KRS 0000333567
  46. Kompap Inwestycje Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000033349
  47. Koralowa Park Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000291478
  48. Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Żarnowiec − KRS 0000116392
  49. Lewiatan Północ Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000322297
  50. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Gdańsk-wrzeszcz − KRS 0000070340

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. 2/AS/2015
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, Bolesławowo
    SUKCESYWNĄ DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W BOLESŁAWOWIE.
  2. 7/AS/2013 sukcesywna dostawa artykułów spozywczych
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, Bolesławowo
    Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych
  3. 1/AS/2013 sukcesywna dostawa artykułów spożywczych.
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie, Bolesławowo
    1/AS/2013 sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby internatu ZSR CKP Bolesławowo.