Kogo reprezentuje osoba

Gruszka Gabriela Magdalena

w KRS

Gabriela Magdalena Gruszka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Gabriela
Drugie imię:Magdalena
Nazwisko:Gruszka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1978 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Marzanna Barbara, Bakalarz Bronisława, Balcerak Karol, Banach Agnieszka Dorota, Baran Marianna Anna, Baran Paweł Jarosław, Baran Wanda, Bartosiński Marek Józef, Bętkowska Elżbieta Małgorzata, Białas Kinga, Bidas Danuta Barbara, Bieniek Krzysztof Antoni, Borowiecki Zygmunt Edmund, Borowska Teresa, Borowska Knap Joanna Agnieszka, Bugdał Grażyna, Kopeć Beata, Cedro Anna Maria, Cha-bior Marian Zbigniew, Chałupczak Henryk, Chrabąszcz Marta, Chrzanowski Tomasz Krzysztof, Cichosz Henryk Bogusław, Cieśniarska Jadwiga Michalina, Cieszkowska Danuta, Czajor Karolina Bogusława, Czerwińska Agnieszka, Czyżewski Grzegorz, Dewerenda Jolanta Agnieszka, Dolski Wojciech Piotr, Domagalski Alfred, Domoń Joanna Barbara, Drogosz Barbara Maria, Dulęba Ludwik, Durdzińska Renata Marta, Dydak Barbara, Dyksińska Biegała Agnieszka Aniela, Dziubel Robert Marek, Eberhardt Łukasz Tadeusz, Erdenberger Tomasz, Falana Rafał Lucjan, Fiereńczuk Michał Cezary, Forc Wanda Leokadia, Gabrek Halina, Gajek Halina, Grenda Małgorzata, Grudzień Beata Maria, Grzegorczyk Janina Józefa, Głąb Władysław, Głuszek Ewa, Hatys Krzysztof Wojciech, Iskra Halina, Iwan Karol Sebastian, Iwanowska Teresa Małgorzata, Jandała Piotr Tomasz, Janisławski Józef, Jędrzejczyk Danuta Alicja, Jędrzejczyk Ewa, Justyniarska Helena, Kabała Marianna, Kamiński Krzysztof Waldemar, Karcz Katarzyna, Karoń Krzysztof Stanisław, Karpińska Urszula Maria, Kaszuba Wiesława Zofia, Klimczak Anna Lucyna, Kmieciak Anna Zdzisława, Kogut Arkadiusz, Kopyciński Sławomir Piotr, Korbińska Krystyna, Koruba Elżbieta Joanna, Koruba Paweł Andrzej, Kościelecka Irmina Ewa, Kościołek Adam Krzysztof, Kosowska Małgorzata Teresa, Kot Grażyna, Kowalczyk Anna, Kowalewicz Edyta, Kowalski Paweł Mariusz, Krakowska Alfreda, Królicka Cecylia, Krupski Henryk Stanisław, Krzeszowska Elżbieta Zofia, Kucharczyk Barbara, Kucharczyk Jadwiga Anna, Kuliński Michał Franciszek, Kuśmierczyk Teresa Bożena, Kwiatkowska Aneta, Kwiecień Jadwiga Józefa, Lelonek Kamil, Lichnowski Jacek Andrzej, Lipiec Helena, Madejska Jolanta, Maj Stefan Wiesław, Makuch Katarzyna Anna, Marchut Mieczysław, Matejkiewicz Stanisław, Mazur Katarzyna Grażyna, Mazur Marian, Mędrala Bożena, Metrycka Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławicka Bożena Elżbieta

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Marzanna Barbara, Bakalarz Bronisława, Balcerak Karol, Banach Agnieszka Dorota, Baran Marianna Anna, Baran Paweł Jarosław, Baran Wanda, Bartosiński Marek Józef, Bętkowska Elżbieta Małgorzata, Białas Kinga, Bidas Danuta Barbara, Bieniek Krzysztof Antoni, Borowiecki Zygmunt Edmund, Borowska Teresa, Borowska Knap Joanna Agnieszka, Bugdał Grażyna, Kopeć Beata, Cedro Anna Maria, Cha-bior Marian Zbigniew, Chałupczak Henryk, Chrabąszcz Marta, Chrzanowski Tomasz Krzysztof, Cichosz Henryk Bogusław, Cieśniarska Jadwiga Michalina, Cieszkowska Danuta, Czajor Karolina Bogusława, Czerwińska Agnieszka, Czyżewski Grzegorz, Dewerenda Jolanta Agnieszka, Dolski Wojciech Piotr, Domagalski Alfred, Domoń Joanna Barbara, Drogosz Barbara Maria, Dulęba Ludwik, Durdzińska Renata Marta, Dydak Barbara, Dyksińska Biegała Agnieszka Aniela, Dziubel Robert Marek, Eberhardt Łukasz Tadeusz, Erdenberger Tomasz, Falana Rafał Lucjan, Fiereńczuk Michał Cezary, Forc Wanda Leokadia, Gabrek Halina, Gajek Halina, Grenda Małgorzata, Grudzień Beata Maria, Grzegorczyk Janina Józefa, Głąb Władysław, Głuszek Ewa, Hatys Krzysztof Wojciech, Iskra Halina, Iwan Karol Sebastian, Iwanowska Teresa Małgorzata, Jandała Piotr Tomasz, Janisławski Józef, Jędrzejczyk Danuta Alicja, Jędrzejczyk Ewa, Justyniarska Helena, Kabała Marianna, Kamiński Krzysztof Waldemar, Karcz Katarzyna, Karoń Krzysztof Stanisław, Karpińska Urszula Maria, Kaszuba Wiesława Zofia, Klimczak Anna Lucyna, Kmieciak Anna Zdzisława, Kogut Arkadiusz, Kopyciński Sławomir Piotr, Korbińska Krystyna, Koruba Elżbieta Joanna, Koruba Paweł Andrzej, Kościelecka Irmina Ewa, Kościołek Adam Krzysztof, Kosowska Małgorzata Teresa, Kot Grażyna, Kowalczyk Anna, Kowalewicz Edyta, Kowalski Paweł Mariusz, Krakowska Alfreda, Królicka Cecylia, Krupski Henryk Stanisław, Krzeszowska Elżbieta Zofia, Kucharczyk Barbara, Kucharczyk Jadwiga Anna, Kuliński Michał Franciszek, Kuśmierczyk Teresa Bożena, Kwiatkowska Aneta, Kwiecień Jadwiga Józefa, Lelonek Kamil, Lichnowski Jacek Andrzej, Lipiec Helena, Madejska Jolanta, Maj Stefan Wiesław, Makuch Katarzyna Anna, Marchut Mieczysław, Matejkiewicz Stanisław, Mazur Katarzyna Grażyna, Mazur Marian, Mędrala Bożena, Metrycka Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławicka Bożena Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Kielcach, Kielce − KRS 0000049492
  2. Bank Spółdzielczy W Sandomierzu, Sandomierz − KRS 0000022684
  3. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Busku-zdroju, Busko-zdrój − KRS 0000033712
  4. Dorbud S.A., Kielce − KRS 0000157306
  5. Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Warszawa − KRS 0000246182
  6. Fundacja Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców, Kielce − KRS 0000768710
  7. Fundacja Pomnik - Mauzoleum W Michniowie, Michniów − KRS 0000100612
  8. Fundacja Promyk, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000578863
  9. Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców, Kielce − KRS 0000090118
  10. Kazimierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Altenstadt, Odonów − KRS 0000391306
  11. Kelly Sp. Z O.O., Nowy Korczyn − KRS 0000404709
  12. Kieleckie Stowarzyszenie Charytatywne Im. Alberta Schweitzera, Daleszyce − KRS 0000104872
  13. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Warszawa − KRS 0000127435
  14. Magnetic Art Technologies Sp. Z O.O., Górno − KRS 0000643028
  15. Międzygminne Stowarzyszenie Producentów Drobiu Saldrób, Salata − KRS 0000006020
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Brudzowie, Brudzów − KRS 0000026556
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Rębiechowie, Rębiechów − KRS 0000025301
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Rożkach, Rożki − KRS 0000206272
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzu, Zagórze − KRS 0000111169
  20. Partnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000243636
  21. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Kielcach, Kielce − KRS 0000069883
  22. Polsko-ukraińska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości, Kielce − KRS 0000024691
  23. Skarżyski Klub Hokejowy, Skarżysko-kamienna − KRS 0000561570
  24. Skyfly Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000668893
  25. Softnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000181332
  26. Społeczny Komitet Ds. Rozwoju Infrastruktury i Środowiska Rejonu Ulicy Wikaryjskiej W Kielcach, Kielce − KRS 0000035521
  27. Stowarzyszenie - Mieszkańców Ulic Podhalańska i Zakopiańska W Kielcach, Kielce − KRS 0000005792
  28. Stowarzyszenie - Nasza Dąbrowa, Dąbrowa − KRS 0000638155
  29. Stowarzyszenie Bezpieczna Kielecczyzna, Kielce − KRS 0000033299
  30. Stowarzyszenie Gmina Bodzentyn - Nasza Mała Ojczyzna, Bodzentyn − KRS 0000558033
  31. Stowarzyszenie Mieszkańców Piasecznej Górki Z Górki, Piaseczna Górka − KRS 0000557517
  32. Stowarzyszenie Ochrony Zabytków Architektury i Sztuki Bodzentyna i Regionu Świętokrzyskiego, Bodzentyn − KRS 0000386089
  33. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Gminy Morawica, Morawica − KRS 0000011619
  34. Stowarzyszenie Ziemia Opatowska, Opatów − KRS 0000558673
  35. Stowarzyszenie Ziemia Sobkowska Nad Nidą, Sobków − KRS 0000309970
  36. Supramed Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000169198
  37. Szkoła Zarządzania i Marketingu Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000134182
  38. Świętokrzyski Związek Hodowców Bydła, Brzeście − KRS 0000237270
  39. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Chorych Na Łuszczycę, Kielce − KRS 0000563754
  40. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Doradców Rozwoju Regionalnego, Kielce − KRS 0000193391
  41. Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Kielce − KRS 0000077042
  42. Towarzystwo Przyjaciół Bodzentyna, Bodzentyn − KRS 0000014746
  43. Ubojnia Drobiu Euroqr Sp. Z O.O., Salata − KRS 0000350116
  44. Unimed.eg Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000299341
  45. Wioska Aniołów, Karsznice − KRS 0000570537

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  2. Browar Kielce Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049787
  3. Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A., Kielce − KRS 0000059885
  4. Ekoland Piotrków Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000029810
  5. Finvest Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000170116
  6. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kazimierzy Wielkiej, Kazimierza Wielka − KRS 0000109925
  8. Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska, Wodzisław − KRS 0000128631
  9. Kazimierski Ośrodek Sportowy Sp. Z O.O., Kazimierza Wielka − KRS 0000194772
  10. Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000039312
  11. Krak - Wit Sp. Z O.O., Biadoliny Radłowskie − KRS 0000399869
  12. Lokalna Organizacja Turystyczna Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej, Sandomierz − KRS 0000212487
  13. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Włoszczowa − KRS 0000125546
  14. Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, Sandomierz − KRS 0000043429
  15. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proenco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000010523
  16. Ruch S.A., Warszawa − KRS 0000020446
  17. Skyfly Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000675906
  18. Stowarzyszenie Forum Pracodawców, Kielce − KRS 0000025964
  19. Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000257864
  20. Ubojnia Drobiu Euroqr M. Misztal i Wspólnicy Sp. J., Salata − KRS 0000312805


Inne osoby dla Gruszka (494 osoby):