Kogo reprezentuje osoba

Gudzowaty Aleksander

w KRS

Aleksander Gudzowaty

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Aleksander
Nazwisko:Gudzowaty
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1938 r., wiek 80 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Katowice (Śląskie), Kętrzyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bejma Zbigniew Michał, Biała Agnieszka, Bisztyga Marek Krzysztof, Chrościcka Sawic Janina Elżbieta, Czepik Janusz Jacek, Korycka Danuta, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaczmarek Wiesław Władysław, Kotłowski Aleksander, Majchrzak Janusz, Małyska Jerzy Kazimierz, Możeński Cezary Jan, Pilitowski Janusz Andrzej, Rapacka Anna Urszula, Śmietanko Andrzej, Sowa Agnieszka, Strzelecki Jacek Władysław, Winiarski Józef, Wojtal Henryk, Żyndul Krzysztof Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Bogutyn Tomasz, Czerwiński Roman, Czyżewski Piotr Wacław, Domańska Danuta Elżbieta, Levin Yosef, Nota Avraham, Opalko Wojciech, Saidof Michael, Stępień Dariusz, Strzelecki Jacek, Yoram Keren

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Bogutyn Jan, Bojko Aleksander, Bolikowski Lech Andrzej, Bolikowski Lech Andrzej, Czech Andrzej Antoni, Czech Dariusz, Epsztein Piotr Leon, Felczak Izabela Julita, Fogtman Michał, Franiewska Gujska Alicja Władysława, Grabarczuk Jacek, Gudzowata Agnieszka, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaluzhskiy Yury, Kasner Ireneusz Piotr, Kochaniak Jarosław, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kowalczyk Elżbieta, Kołatkowski Andrzej Waldemar, Kołodziejczuk Stanisław, Kulikowska Bogusława, Kuś Dariusz Andrzej, Michalew Wladimir, Michalski Krzysztof Sławomir, Milewska Anna, Miłkowski Karol, Mleczko Urszula Maria, Pawlik Józef, Piotrowska Jadwiga Ewa, Popów Stanisław Marek, Puczyński Piotr Robert, Pyrka Henryk, Rapacka Anna Urszula, Romanovsky Anatoly, Romaszewska Rosiak Katarzyna Ewa, Sekściński Sławomir, Siarka Paweł Krzysztof, Strzelecki Jacek Władysław, Szkuta Aleksander, Winiarski Józef, Łubnicka Bogumiła, Łuniewska Jolanta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Sławomir Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Astreika Kladzimir, Astreika Uladzimir, Bolikowski Lech, Czepik Janusz, Czyżewski Piotr Wacław, Divaeva Raisa, Dobrut Mirosław Andrzej, Gordeev Alexandre, Gorodentsev Gennadiy, Gortchakov Andrei, Karolczak Marian Jerzy, Kotłowski Aleksander, Kuzmin Alexandre, Stępień Dariusz, Stolyar Nikolay, Tabaka Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siwek Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Arp Peter, Bergmann Burckhard, Czerwiński Roman, Czyżewski Piotr Wacław, Floren Hans Peter, Gautier Fritz, Gudzowaty Tomasz Borys, Milewicz Monika, Otterberg Nicole, Połoński Piotr Witold, Pustisek Andrej, Rapp Nanna, Scholer Ulrich, Ślak Grzegorz Andrzej, Spath Friedrich, Strzelecki Jacek Władysław, Wierzchowiecka Małgorzata Anna, Wolters Paul Andreas

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gorgul Artur Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Anysz Jan, Arendarski Andrzej, Chelpanov Sergey, Czełpanow Siergiej Jurewicz, Dobrut Mirosław Andrzej, Genge Burkhard, Gudzowaty Tomasz Borys, Głogowski Krzysztof Eugeniusz, Jakiel Mieczysław, Jesień Leszek Antoni, Kamiński Paweł Piotr, Konig Gerhard, Kossowski Marek Michał, Kozioł Piotr Andrzej, Kuchciak Zenon, Kurella Jerzy Krzysztof, Kwiatkowski Michał, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Lipko Andrzej, Makselon Piotr Bernard, Medvedev Aleksandr, Michalow Władimir Nikołajewicz, Mikhalev Vladimir, Nosow Walerij Stanisławowicz, Pawlak Bartłomiej, Podsiadło Jerzy Tadeusz, Rychlicki Stanisław, Seele Rainer, Sienko Oleg, Siudyła Wojciech Piotr, Ślak Grzegorz Andrzej, Sobel Michał Janusz, Staniewski Jerzy Krzysztof, Szkałuba Mirosław Adam, Szwarc Piotr Zbigniew, Tsygankov Stanislav, Wiachiriew Rem Iwanowicz, Woźniak Piotr, Zawisza Mariusz Jarosław, Łuczkiw Emil

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Aleksander Leszek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosecki Andrzej, Kozioł Piotr, Makselon Piotr, Mrozek Michał, Olejniczak Maciej, Polok Jerzy, Rzepka Bronisław, Sobel Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapaj Dorota Beata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Bogutyn Jan, Bolikowski Lech Andrzej, Chojnacki Ireneusz Włodzimierz, Dudzin Izabella Irena, Ertl Rudolf, Fink Karl, Fuchs Franz, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaczanowski Piotr Jan, Kasperczak Bożena Kazimiera, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Małolepsza Karolina Janina, Mikulski Zbigniew, Ochota Pelagia Maria, Strzelecki Jacek Władysław, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Zbigniew Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Benvenisti Yoseph, Czyżewski Piotr Wacław, Levin Yosef, Opalko Wojciech, Saidof Michael, Wiatrowska Szymczak Lidia Ewa
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz, Ananienkow Aleksander, Anysz Jan, Arendarski Andrzej, Bauc Jarosław, Budzulak Bogdan, Cygankow Stanisław, Czełpanow Siergiej, Czujczenko Konstantin, Dobrut Mirosław Andrzej, Dubik Nikołaj, Dudziński Radosław, Dzudzewicz Bogdan Leszek, Foltynowicz Marek Antoni, Goubanok Ivan, Gubanok Ivan, Głogowski Krzysztof, Hinc Sławomir, Jakiel Mieczysław, Jamka Zdzisław, Jemielianow Siergiej, Kaluzhskiy Yury, Komarow Juri, Kossowski Marek Michał, Krok Franciszek, Kuchciak Zenon, Kurella Jerzy Krzysztof, Kwiatkowski Michał Stanisław, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Lipko Andrzej, Marzec Bogusław Adam, Medvedev Alexander, Miedwiediew Aleksander, Miedwiediew Aleksandr, Miller Aleksiej, Odierow Paweł, Parafianowicz Andrzej Tadeusz, Pawlak Bahtłomiej, Piotrowska Oliwa Grażyna, Saritchev Victor, Sijenko Oleg, Soroka Tadeusz, Staniewski Jerzy, Szkałuba Mirosław, Szubski Michał, Tabaka Jerzy, Vasyukov Evgeny, Wiachiriew Rem, Woźniak Piotr Grzegorz, Zawisza Mariusz Jarosław, Łukasz Siergiej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woś Agnieszka
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Adaszyński Władysław, Antosik Jan, Bejma Zbigniew Michał, Brzoza Adam Łukasz, Bugaj Krzysztof, Dominiak Wojciech, Drużyłowski Krzysztof, Fedorowicz Czesław, Filipowski Piotr, Grys Marek Bronisław, Grys Stefan, Gudzowaty Tomasz Borys, Guź Barbara, Gwiżdż Jacek Piotr, Głogowska Bożena, Kaczmarek Marek, Kaczmarek Wiesław, Kądziela Dariusz Zbigniew, Kotłowski Aleksander, Kowalik Danuta, Koziński Jędrzej Jerzy, Kozłowski Robert, Kucel Dariusz, Linke Michał, Maćkowiak Andrzej, Majchrzak Janusz Adam, Matecki Andrzej, Małyska Jerzy, Michałowska Janina, Ożóg Irena, Rokosz Ryszard, Rzepecki Grzegorz, Ślak Grzegorz, Śmietanko Andrzej, Sowiak Maria, Stępień Dariusz, Strzelecki Jacek, Szopa Adam Ryszard, Żyndul Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnikowski Eugeniusz Józef
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Adaszyński Władysław, Baczyńska Elżbieta Zofia, Baszak Beata Wioletta, Bejma Zbigniewmichał Michał, Bugaj Krzysztof Piotr, Dukiel Katarzyna Barbara, Głogowska Bożena, Herbeć Beata Maria, Kaczmarek Wiesław Władysław, Kilanowska Krystyna, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kozłowski Robert, Kusznir Roman, Lisiński Piotr, Majchrzak Janusz Adam, Masternak Lidia Maria, Możeński Cezary Jan, Pachołek Stanisław Jerzy, Śmietanko Akdrzej, Sowiak Maria Marta, Stępień Dariusz, Strzelecki Jacek Władysław, Szopa Adam Ryszard, Żyndul Krzysztof Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podskarbi Wiesław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrościcka Sawic Janina Elżbieta, Czepik Janusz, Czerwiński Roman Jerzy, Domańska Danuta Elżbieta, Filip Mirosław Henryk, Gudzowaty Danuta, Gudzowaty Tomasz Borys, Kozłowski Robert, Kucel Dariusz, Linke Michał, Lotek Eugeniusz, Majchrzak Janusz Adam, Rutkowski Piotr Józef, Sowa Agnieszka, Wasilewski Tomasz Jan, Wierzchowiecka Małgorzata Anna, Zagłoba Miłosława Aleksandra, Zawadzki Eugeniusz Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bogutyn Jan, Dudzin Izabela Irena, Gudzowata Agnieszka Monika, Gudzowaty Tomasz Borys, Karolczak Marian Jerzy, Kotłowski Aleksander Stanisław, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Ślak Grzegorz Andrzej, Świstak Małgorzata, Wąsak Tadeusz Józef, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrobich Arkadiusz Rafał
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biechowiak Przemysław Józef, Gudzowaty Danuta, Guź Barbara, Linke Michał, Majchrzak Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wypychowski Piotr
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bisztyga Marek, Fedorowicz Czesław, Filipowski Piotr, Korycka Danuta, Gudzowaty Tomasz Borys, Gwiżdż Jacek Piotr, Kuś Dariusz Andrzej, Linke Michał, Małyska Jerzy, Oleszek Wiktoria, Ożóg Irena, Ślak Grzegorz Andrzej, Stępień Dariusz, Wasilewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szynalski Piotr Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Actio Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000227920
  2. Agencja Reklamowa El Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000245793
  3. Agro-grupa Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433281
  4. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  5. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  6. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  7. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  8. Ars Legis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227939
  9. Atopal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526136
  10. Automobilclub Amicar, Wrocław − KRS 0000549611
  11. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  12. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  13. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  14. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  15. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  16. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  17. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  18. Blue Gas N R G Stanowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396451
  19. Blue Gas N R G Wrzosowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424562
  20. Blue Gas N R G Zakrzewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401217
  21. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  22. Bonus Club Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000334256
  23. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  24. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  25. Bsg Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564827
  26. Busy Bee Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732484
  27. Cc Wind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409470
  28. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  29. Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000224895
  30. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  31. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  32. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  33. Cng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272316
  34. Commercia Secure Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000411846
  35. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  36. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  37. Delices De Paris Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283714
  38. Dimico Drogi i Mosty Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000053324
  39. Dnt Shiraz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288735
  40. Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław − KRS 0000132019
  41. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  42. E-pictures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000085055
  43. Eco-brasco Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000074060
  44. Efimea S.A., Wrocław − KRS 0000741343
  45. Eko - Recykl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076311
  46. Eko-en Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000664068
  47. Eko-tech Invest. Grupa Polsko-niemiecka Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000016160
  48. Elvio Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268523
  49. Energomontaż-południe S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000080906
  50. Entrade Grupa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262429

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  2. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  3. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  4. Aerfinance Ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265774
  5. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  6. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  7. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  8. Agencja Wdrażania Systemów Bezpieczeństwa Hektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006246
  9. Agro- K Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000433280
  10. Agro- Z Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430889
  11. Agro-io Sp. Z O.O., Pożarowo − KRS 0000430536
  12. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  13. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  14. Aitika Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309566
  15. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  16. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  17. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  18. Ams Metal Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000081402
  19. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  20. Anwit Sp. Z O.O., Milanówek − KRS 0000148050
  21. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  22. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  23. Aranda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321459
  24. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  25. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  26. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  27. Artyści Polscy Architektura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275457
  28. Asc S.A., Warszawa − KRS 0000183930
  29. Attis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268130
  30. Auto Alarm Center Clifford Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022513
  31. Auto Internet S.A., Wrocław − KRS 0000119414
  32. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  33. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  34. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  35. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  36. Bafri Hotele S.A., Warszawa − KRS 0000055168
  37. Baltic Shelf Gas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339329
  38. Bank Cukrownictwa Cukrobank S.A., Wrocław − KRS 0000032300
  39. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  40. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  41. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  42. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  43. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  44. Bastion Education Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159124
  45. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  46. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  47. Bd Hotels S.A., Warszawa − KRS 0000089784
  48. Benefia Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202229
  49. Benefia Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134027
  50. Besa S.A., Warszawa − KRS 0000321764


Inne osoby dla Gudzowaty (4 osoby):