Kogo reprezentuje osoba

Gumowski Jan Rajmund

w KRS

Jan Rajmund Gumowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Rajmund
Nazwisko:Gumowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Biskupice (Kujawsko-pomorskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Łubianka (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiniewicz Antoni Mieczysław, Chlebowski Edmund, Gogolin Irena, Górecka Aleksandra Elżbieta, Grzyb Danuta, Kalita Grzegorz, Karczewski Franciszek, Korgol Edmund, Kozak Bolesław, Kruk Edward Franciszek, Krupa Roman Tomasz, Lewandowski Bolesław, Madej Barbara, Matuszewska Henryka, Matuszewski Mieczysław, Mejger Henryk, Musiał Edward, Musiał Józef, Pawłowski Bogdan, Pedynkowski Edward, Pieniążek Marcin, Przybylski Tadeusz, Róg Leszek, Romanowska Jadwiga, Śmiechowski Stanisław, Tomaszewski Zdzisław, Walczak Leszek, Weiss Edwin, Więckowski Kazimierz, Więckowski Zygmunt, Wiśniewska Józefa, Łączyńska Słomińska Dorota, Łobaczewska Ewa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Amtmański Benedykt Józef, Barnat Mirosław, Gendek Tadeusz, Iwicki Adam Józef, Janiszewski Ryszard Ksawery, Jaworski Wiesław Walerian, Kluska Władysław Teodor, Maćkowska Mieczysława, Muszytowski Jerzy Alfons, Paluszewski Zygmunt Józef, Szczechowski Bolesław, Wakuluk Jan, Ziemba Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chiniewicz Antoni Mieczysław, Chlebowski Edmund, Gogolin Irena, Górecka Aleksandra Elżbieta, Grzyb Danuta, Kalita Grzegorz, Karczewski Franciszek, Korgol Edmund, Kozak Bolesław, Kruk Edward Franciszek, Krupa Roman Tomasz, Lewandowski Bolesław, Madej Barbara, Matuszewska Henryka, Matuszewski Mieczysław, Mejger Henryk, Musiał Edward, Musiał Józef, Pawłowski Bogdan, Pedynkowski Edward, Pieniążek Marcin, Przybylski Tadeusz, Róg Leszek, Romanowska Jadwiga, Śmiechowski Stanisław, Tomaszewski Zdzisław, Walczak Leszek, Weiss Edwin, Więckowski Kazimierz, Więckowski Zygmunt, Wiśniewska Józefa, Łączyńska Słomińska Dorota, Łobaczewska Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Jan Józef, Basa Jan, Cichoracki Ryszard Henryk, Cywińska Ewa, Drapiewska Krystyna Józef, Drapiewski Ildefons Wiktor, Drapiewski Ildefons Wiktor, Finc Tadeusz Adam, Grabowski Tadeusz Feliks, Gulczyński Inocenty Jan, Iwanicka Irena Teresa, Kardas Mieczysław, Kędziora Janina Teresa, Matłosz Edward Michał, Mroczek Wiesława Maria, Młodzianowska Elżbieta, Noworacki Piotr Stanisław, Owczarczyk Ewa, Pniewska Maria Magdalena, Przekwas Jadwiga, Rusin Grażyna Ewa, Socha Wojciech Tomasz, Stanisławski Józef, Szczechowski Bolesław, Szymański Tadeusz Leon, Ziółkowska Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witkowski Paweł Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Awiązek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Województwa Kujawsko-pomorskiego, Toruń − KRS 0000005869
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Łubiance, Łubianka − KRS 0000080729
  3. Gminny Ośrodek Zdrowia, Unisław − KRS 0000005553
  4. Gminny Związek Kółek i Organizacji Rolniczych W Płużnicy, Płużnica − KRS 0000127143
  5. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Radominie, Radomin − KRS 0000069599
  6. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Złejwsi Wielkiej, Cichoradz − KRS 0000460161
  7. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Ciechocin − KRS 0000124015
  8. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Wąbrzeźnie, Wąbrzeźno − KRS 0000076739
  9. Kółko Rolnicze W Dębinach, Dębiny − KRS 0000361542
  10. Kółko Rolnicze W Mikołajkach, Mikołajki − KRS 0000021779
  11. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  12. Lokalna Grupa Działania Podgrodzie Toruńskie, Zławieś Wielka − KRS 0000258736
  13. Ochotnicza Straż Pożarna, Przeczno − KRS 0000041379
  14. Ochotnicza Straż Pożarna, Biskupice − KRS 0000040397
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Dębinach, Dębiny − KRS 0000028836
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Łubiance, Łubianka − KRS 0000039645
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Nowej Wsi Królewskiej, Nowa Wieś Królewska − KRS 0000049373
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Rokitnicy, Rokitnica − KRS 0000036691
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Wybczu, Wybcz − KRS 0000030592
  20. Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Toruniu, Toruń − KRS 0000062299
  21. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Radzyniu Chełmińskim, Radzyń Chełmiński − KRS 0000010254
  22. Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Razem, Nowa Wieś − KRS 0000512277
  23. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Jabłonowo Pomorskie − KRS 0000134954
  24. Spółdzielnia Kółek Rolniczych Agromech W Łubiance, Łubianka − KRS 0000050897
  25. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Dobrzejewicach, Dobrzejewice − KRS 0000138283
  26. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Płużnicy Z Siedzibą W Nowej Wsi Królewskiej, Nowa Wieś Królewska − KRS 0000165287
  27. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjna Kółek Rolniczych Agrotech Rzęczkowo, Rzęczkowo − KRS 0000204025
  28. Stowarzszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Bobrowo Aktywna Gmina, Bobrowo − KRS 0000072233
  29. Stowarzyszenie Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich, Radzyń Chełmiński − KRS 0000287400
  30. Stowarzyszenie Im. Św. Jana Pawła Ii, Łubianka − KRS 0000556153
  31. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Razem Dla Przyszłości, Górsk − KRS 0000228103
  32. Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Wąbrzeźno, Wąbrzeźno − KRS 0000316590
  33. Stowarzyszenie Marketingowe Rolników Indywidualnych W Dębowej Łące, Dębowa Łąka − KRS 0000072794
  34. Stowarzyszenie Producentów Mleka Mlekpol, Kończewice − KRS 0000006156
  35. Stowarzyszenie Promyk Nadziei, Zławieś Mała − KRS 0000171543
  36. Stowarzyszenie Przeczeńskie Źródełko, Przeczno − KRS 0000410249
  37. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica, Płużnica − KRS 0000047688
  38. Stowarzyszenie Wspólne Sprawy Gminy Łubianka, Łubianka − KRS 0000082871
  39. Stowarzyszenie Zgodnie Z Naturą i Tradycją, Zbiczno − KRS 0000256184
  40. Towarzystwo Przyjaciół Gminy Zbiczno, Zbiczno − KRS 0000226414
  41. Windstream Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332670

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Golubiu-dobrzyniu, Golub-dobrzyń − KRS 0000139666
  2. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  3. Gminny Ośrodek Zdrowia Sp. Z O.O., Łubianka − KRS 0000159539
  4. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Zbiczno − KRS 0000058389
  5. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kowalewie Pomorskim Z/s W Lipienicy, Lipienica − KRS 0000063925
  6. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Toruń − KRS 0000036832
  7. Usługowo - Handlowa Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Jastrzębie − KRS 0000231511


Inne osoby dla Gumowski (35 osób):