Kogo reprezentuje osoba

Gut Mostowy Andrzej Józef

w KRS

Andrzej Józef Gut Mostowy

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Gut Mostowy
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolska), Nowy Sącz (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Witów (Małopolskie), Zakopane (Małopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowicz Czesław, Deja Stanisław, Dominik Jan, Forczek Jerzy, Grzeszek Wojciech, Handzel Ludomir, Idzik Bogumiła, Jeleń Zbigniew Czesław, Młyński Stanisław, Sonik Bogusław, Stopka Czesława, Waszczak Władysław, Waszczak Władysław, Wawro Andrzej, Wieczorkowski Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Choroba Andrzej, Dyka Bartłomiej, Gąsiorowska Anna Marta, Grzybowski Ryszard, Kawecki Andrzej, Kulawik Dominik Marcin, Laszczyk Andrzej, Pawlikowski Wojciech, Pieróg Jacek, Ślimak Czesław, Świerk January, Świerk Marcin, Tarnowski Janusz Marian, Węglarczyk Tomasz, Wojtowicz Elżbieta Agata, Worwa Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furcoń Emilia Zofia, Gut Krystyna, Gut Paweł, Gut Stanisław, Gut Mostowy Barbara Katarzyna, Gut Mostowy Bożena Grażyna, Gut Mostowy Jerzy Jan, Klimecka Danuta, Krupa Barbara Anna, Krupa Edward Robert, Krupa Izabela Magdalena, Krupa Maria, Krupa Zofia Helena, Skorusa Stanisław Edward, Skorusa Wojciech Józef, Szwab Bolesław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furman Marek Krzysztof, Gut Mostowy Bożena Krystyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Przemysław, Orzechowski Krzysztof Edward, Stefaniuk Andrzej, Ziętek Marek Zenon, Zuba Krzysztof Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmysłowski Witold

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furman Marek Krzysztof, Gut Bożena Krystyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acommo Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000552936
  2. Aeroklub Nowy Targ, Nowy Targ − KRS 0000041770
  3. Biuro Handlowe Janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000073234
  4. Domy Z Widokiem Sp. Z O.O., Dąbrowa − KRS 0000771080
  5. Fajna i Spółka Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000691190
  6. Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów Rp, Kraków − KRS 0000227293
  7. Fhu Elanga Choroba Sp. J., Zakopane − KRS 0000060742
  8. Fundacja Concordia, Nowy Sącz − KRS 0000038589
  9. Fundacja Im. Adama Worwy, Nowy Targ − KRS 0000345171
  10. Fundacja Na Rzecz Budowy Telewizji Społecznej Rp, Kraków − KRS 0000303625
  11. Fundacja Polska Rada Stanowa Rycerzy Kolumba/knights Of Columbus, Warszawa − KRS 0000384663
  12. Fundacja Polsko - Niemieckie Pojednanie, Warszawa − KRS 0000009917
  13. Fundacja Rozwoju Lotnictwa, Warszawa − KRS 0000364570
  14. Fundacja Rozwoju Witowa, Witów − KRS 0000315647
  15. Fundacja Solidarni W Chorobie, Kraków − KRS 0000578324
  16. Góral Skipass Sp. Z O.O., Witów − KRS 0000645728
  17. Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Nowy Sącz − KRS 0000173629
  18. Hurt-janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000157798
  19. Id Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000382078
  20. Komitet Obrony Poronina, Poronin − KRS 0000339544
  21. Lepsza Przyszłość Nowego Targu, Nowy Targ − KRS 0000557694
  22. Lions Club Wysoka, Wysoka − KRS 0000588038
  23. M.furman Sp. J., Zakopane − KRS 0000644262
  24. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Kraków − KRS 0000033198
  25. Małopolska Organizacja Turystyczna, Kraków − KRS 0000053654
  26. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ, Nowy Targ − KRS 0000247422
  27. Moto Service Worwa Sp. J., Nowy Targ − KRS 0000405335
  28. Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Nowy Targ − KRS 0000172849
  29. Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne, Nowy Sącz − KRS 0000322993
  30. Ps Paliwa Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Czechowice-dziedzice − KRS 0000531714
  31. Ps Paliwa Sp.z O.o, Czechowice-dziedzice − KRS 0000512973
  32. Radomskie Towarzystwo Naukowe, Radom − KRS 0000025105
  33. Remo Sp. Z O.O. Sp. J., Kraków − KRS 0000477381
  34. Remo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000329816
  35. Sabała B.gut-mostowy, M.furman Sp. J., Zakopane − KRS 0000291531
  36. Son Partner Sp. Z O.O., Szczyrk − KRS 0000614488
  37. Stowarzyszenie Katolicka Telewizja Serbinów, Tarnobrzeg − KRS 0000559315
  38. Stowarzyszenie Klaster Visit Tatry, Nowy Targ − KRS 0000395891
  39. Stowarzyszenie Maj 77, Kraków − KRS 0000128288
  40. Stowarzyszenie Nauczycieli, Absolwentów i Sympatyków i Liceum Ogólnokształcącego Im. Eugeniusza Romera, Rabka-zdrój − KRS 0000134598
  41. Stowarzyszenie Rodzice i Szkoła W Tarnobrzegu, Tarnobrzeg − KRS 0000331813
  42. Stowarzyszenie Żeglarskie, Kraków − KRS 0000331714
  43. Tarnowskie Stowarzyszenie Kombatantów i Osób Represjonowanych W Latach 1956-1989, Tarnów − KRS 0000657609
  44. Tatrzańska Fundacja Ochrony Zdrowia Im. Dr Med. Andrzeja Chramca, Zakopane − KRS 0000172260
  45. Tatrzańska Izba Gospodarcza, Zakopane − KRS 0000051743
  46. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zakopane − KRS 0000032187
  47. Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół i Gimnazjum i Liceum Im. Jana Długosza W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000133649
  48. Willa Gwiazda 1870 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000644061
  49. Witów-ski Sp. Z O.O., Witów − KRS 0000253245
  50. Wodociągi Jordanowskie Sp. Z O.O., Jordanów − KRS 0000705169

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab-invest Podhale Sp. Z O.O., Nowy Targ − KRS 0000580579
  2. Ab-locum Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000515584
  3. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  4. Agencja Promocji Regionalnej Ziemia Słupska Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000394419
  5. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  6. Bestpol Sp. Z O.O., Stary Sącz − KRS 0000116446
  7. Bj Leather Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Stary Sącz − KRS 0000324136
  8. Bjm Technology Sp. Z O.O., Stary Sącz − KRS 0000423032
  9. Centrum Finansowo-ubezpieczeniowe Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000002499
  10. Crest Leathers Poland Sp. Z O.O., Stary Sącz − KRS 0000123361
  11. Csk Projekty Usługi Konsulting Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000143908
  12. Elfarm Sp. Z O.O., M. Nowy Sącz − KRS 0000367261
  13. Europejska Vii Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000314213
  14. Fabryka Maszyn W Leżajsku Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Leżajsk − KRS 0000106213
  15. Fabryka Wagonów Gniewczyna S.A. Likwidacyjnej, Gniewczyna − KRS 0000039197
  16. Firma Handlowo-usługowa Mipol P. Mikulec, M.j.b. Plata Sp. J., Moszczenica Wyżna − KRS 0000081377
  17. Fundacja Błażusiak Na Rzecz Edukacji i Sportu, Kraków − KRS 0000080078
  18. Fundacja Pomocy Osobom Z Autyzmem Mada, Nowy Sącz − KRS 0000006079
  19. Goran Sp. Z O.O., Biała Niżna − KRS 0000194477
  20. H Partner Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000435760
  21. Harenda-wyciągi Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000214080
  22. Hipoterapia Sp. Z O.O., Stróże − KRS 0000144931
  23. Hurtownia Janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000089762
  24. Intercard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000233396
  25. Intourism Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404486
  26. Jkm Jacek Pieróg Sp. J., Zakopane − KRS 0000293201
  27. Kancelaria Powiernicza Artur Głowacki Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000209558
  28. Kasina-ski Sp. Z O.O., Kasina Wielka − KRS 0000137632
  29. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział W Libiążu, Libiąż − KRS 0000083293
  30. Klub Sportowy Ks Chochołów, Chochołów − KRS 0000404863
  31. Lifestyle Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000088252
  32. Mgh Inwestycje Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000420551
  33. Miasteczko Multimedialne Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000285344
  34. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej W Świętochłowicach Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000057815
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej W Świętochłowicach Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000470158
  36. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000017326
  37. Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000074847
  38. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, Warszawa − KRS 0000119295
  39. Nowe Tatry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310938
  40. Nowe Tatry Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000352119
  41. Nox-pol Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000068555
  42. Ns Multimedia Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000458287
  43. Orikon Maciej Dyka Sp. J., Poronin − KRS 0000330037
  44. Ośrodek Narciarsko-rekreacyjny Rytro Sp. Z O.O., Rytro − KRS 0000171120
  45. Papi Service Sp. Z O.O., Poronin − KRS 0000417889
  46. Pkp Cargo S.A., Warszawa − KRS 0000027702
  47. Pm Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229917
  48. Polrest S.A., Kraków − KRS 0000138155
  49. Polskie Koleje Linowe S.A., Zakopane − KRS 0000312594
  50. Polskie Koleje Linowe Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000079964

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. WR/5/2009 - Usługa gastronomiczna - kolacja regionalna dla uczestników międzynarodowej konferencji NEET 2009 w dniu 23 czerwca 2009 r.
    Zamawiający: Politechnika Lubelska, Lublin
    Usługa gastronomiczna - kolacja regionalna dla uczestników międzynarodowej konferencji NEET 2009 w dniu 23 czerwca 2009 r. dla 140 osób.
    Miejsce realizacji: Karczma Regionalna SABAŁA
    Każdy z uczestników kolacji powinien mieć zapewnione w formie Bufetu szwedzkiego następujące dania:
    - Żurek z jajkiem i kiełbasą
    - Kwaśnica
    - Golonka
    - Żeberko grillowane
    - Szaszłyczki
    - Schab, karczek grillowany
    - Kotleciki drobiowe
    - Ryby
    - Szynka podawana płonąco przez kucharz
    - Moskaliki
    - Dwa rodzaje ziemniaków
    - Kapusta zasmażana
    - Sałatka bacowska
    - Napoje zimne i gorące w ilości ok. 2 l/os.
    - Chleb, smalec swojski, ogórki kiszone
    - Owoce
    - Ciasto bankietowe
    Ponadto restauracja powinna zapewnić oprawę muzyczną kolacji - występ kapeli góralskiej