Kogo reprezentuje osoba

Gwóźdź Edward Rajmund

w KRS

Edward Rajmund Gwóźdź

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edward
Drugie imię:Rajmund
Nazwisko:Gwóźdź
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Dźwirzyno (Zachodniopomorskie), Gdańsk (Pomorskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwoźdź Jadwiga, Gwoźdź Romualda
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasik Jarosław, Burkiewicz Augustyn Wojciech, Droszcz Cezary, Feński Edward, Gwoźdź Romualda, Wittbrodt Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajko Grażyna, Grad Wiesław, Klinkosz Małgorzata, Kot Józef, Kozłowski Andrzej, Oleksy Maria, Przeorski Marek, Rojewski Stefan, Szymanski Mirosław Wojciech, Włodarczyk Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowski Piotr Stefan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albecki Tadeusz Zygmunt, Cora Stanisław Wincenty, Gontarek Piotr Paweł, Kas Dorota Aneta, Kochanowski Stanisław, Kownacki Czesław, Mitroczuk Igor Julian, Myszka Zyta, Rezmerowski Roman Kazimierz, Trojanowska Katarzyna Jadwiga, Wierzbowska Dorota Ewa, Ziółkowski Włodzimierz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Marcin
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarząbkowska Krystyna, Klat Marek Kazimierz, Pacholska Elżbieta, Snopek Rybak Mieczysława, Sobczak Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zacharski Hubert Dominik
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Ewa, Ciechomski Zbigniew, Karólewski Marek, Lorenz Janusz, Lutnicki Michał Witold, Miluski Bogusław, Rosińska Grażyna Dorota, Siwkiewicz Jerzy Teofil, Wierzbowska Dorota Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Robert
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Machnikowska Rodziewicz Anna, Mrazek Leszek Zenon, Okuniewski Adam Maria, Sęk Ireneusz, Sirocka Alicja Józefa, Zieliński Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmudzińska Mariola Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domańska Anna, Górny Piotr, Orlik Lisek Dorota Joanna, Rybowski Jerzy Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziński Daniel Mirosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Produkcyjno-usługowa Elect Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197987
  2. Auto-el Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000070641
  3. Bartko Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000137708
  4. Bd Hotels S.A., Warszawa − KRS 0000089784
  5. Biobalance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000668485
  6. Biuro Podrózy i Turystyki Almatur-polska S.A., Warszawa − KRS 0000163898
  7. Cenatorium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392156
  8. Centrum Edukacji i Promocji Regionu Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000612182
  9. Covertex Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000696255
  10. Danmar Domy Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000614189
  11. Danmar Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000128360
  12. Dolina Radości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000193487
  13. Easit Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000322869
  14. Everet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000758719
  15. Forum Aktywnych Mieszkańców Samorządność, Bartoszyce − KRS 0000052170
  16. Fundacja Im. Jerzego Szmajdzińskiego, Warszawa − KRS 0000396997
  17. Fundacja Im. Józefa Oleksego, Warszawa − KRS 0000694062
  18. Fundacja Na Rzecz Zdrowia, Bartoszyce − KRS 0000028653
  19. Fundacja Polskiego Związku Motorowego, Warszawa − KRS 0000302278
  20. Fundacja Środowisk Twórczych, Olsztyn − KRS 0000221697
  21. Fundacja Warszawskie Towarzystwo Rowerowe, Warszawa − KRS 0000689904
  22. Grupa P211 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000629112
  23. Gst-steel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000027821
  24. Impact Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000682003
  25. Inall Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dziewięć Włók − KRS 0000216076
  26. Inplus Energetyka Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000321035
  27. Inplus Gaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608397
  28. Inplus Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000270756
  29. Kaszubskie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Szymbark − KRS 0000345359
  30. Konrem-nauta Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000179548
  31. Kruszywa Polskie S.A., Rybaki − KRS 0000384232
  32. Lokalna Grupa Działania Warmiński Zakątek, Dobre Miasto − KRS 0000260433
  33. Miejska Energetyka Cieplna Wodociągi i Kanalizacja Ewix Sp. Z O.O., Górowo Iławeckie − KRS 0000192534
  34. Mm Quest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000566988
  35. Motorstar Leasing Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000068837
  36. Mte - Design Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000448331
  37. Oak Park Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000745049
  38. Pika Business Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000689515
  39. Polmozbyt Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000084010
  40. Polski Związek Motorowy Autotour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063410
  41. Polski Związek Motorowy Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050867
  42. Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000073432
  43. Polskie Stowarzyszenie Projektów Młodzieżowych, Gdańsk − KRS 0000090327
  44. Polskie Zrzeszenie Hoteli, Warszawa − KRS 0000034408
  45. Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych, Gdańsk − KRS 0000061405
  46. Pro-bud S.A., Kołobrzeg − KRS 0000285143
  47. Przedsiębiorstwo Wodociągowe Łeba-wicko Sp. Z O.O., Nowęcin − KRS 0000169994
  48. Resolutions Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000377817
  49. Risk Guard Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000623859
  50. Rudy Rydz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365626

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Usług Ekologicznych Eco-salix Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000232560
  2. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  3. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  4. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  5. Apm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000354959
  6. Auto Serwis Północ Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000303604
  7. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  8. Autobial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090423
  9. B.b.s. Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000156378
  10. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  11. Bielawska Wykończalnia Bieltex Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000062451
  12. Bieltex S.A. Likwidacyjnej, Bielawa − KRS 0000008751
  13. Biuro Podróży Fregata - Pttk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000023432
  14. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890
  15. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  16. Centralny Wodociąg Żuławski Sp. Z O.O. W Nowym Dworze Gdańskim, Nowy Dwór Gdański − KRS 0000185843
  17. Centrum Rozwoju Turystyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153938
  18. Centrum Targowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104020
  19. Centrum Targowo-kongresowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104142
  20. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  21. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  22. Covertex -kozłowski, Włodarczyk Spółka Komandytowa, Zduńska Wola − KRS 0000260527
  23. Cp Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000262058
  24. Cukrownia Pruszcz S.A., Pruszcz Gdański − KRS 0000154004
  25. Datacom S.A., Warszawa − KRS 0000029419
  26. Dominium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Olsztyn − KRS 0000257459
  27. Eco Tire Recycling S.A., Warszawa − KRS 0000043093
  28. Elektrociepłownia Andrychów Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000089321
  29. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  30. Energa Elektrownie Łyna S.A., Wadąg − KRS 0000033303
  31. Energa Informatyka i Technologie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000391862
  32. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  33. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  34. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  35. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  36. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  37. Fabryka Automatyki Fach S.A., Cieszyn − KRS 0000122036
  38. Fin-co-ma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175751
  39. Fleuriada Polska Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000336015
  40. Fund.1 Pierwszy Narodowy Fundusz Inwestycyjny S.A., Warszawy − KRS 0000029370
  41. Fundacja Centrum Technologii Morskich, Gdynia − KRS 0000167114
  42. Fundacja Im. M. Oczapowskiego, Olsztyn − KRS 0000028340
  43. Fundacja Mare Nostrum, Sopot − KRS 0000248240
  44. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  45. Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000139108
  46. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Telkom-telmor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054399
  47. Generite Sp. Z O.O., Bartąg − KRS 0000332697
  48. Global Hotel Wrocław Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022281
  49. Grupa Audytorska Re-vista Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076683
  50. Grupa Powen-wafapomp S.A., Warszawa − KRS 0000024389

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie usług hotelowych wraz ze śniadaniem dla ekspertów i naukowców zagranicznych na potrzeby realizacji projektu pt. Rozszerzenie i udoskonalenie oferty edukacyjnej skierowanej do osób spoza uczelni oraz podwyższanie jakości nauczania i kompetencji kadry akademickiej
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Świadczenie usług hotelowych wraz ze śniadaniem dla ekspertów i naukowców zagranicznych na potrzeby realizacji projektu pt. Rozszerzenie i udoskonalenie oferty edukacyjnej skierowanej do osób spoza uczelni oraz podwyższanie jakości nauczania i kompetencji kadry akademickiej
  2. Świadczenie usług hotelowych wraz ze śniadaniem i kolacją na potrzeby realizacji projektu pt. Rozszerzenie i udoskonalenie oferty edukacyjnej skierowanej do osób spoza uczelni oraz podwyższanie jakości nauczania i kompetencji kadry akademickiej
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Świadczenie usług hotelowych wraz ze śniadaniem i kolacją na potrzeby realizacji projektu pt. Rozszerzenie i udoskonalenie oferty edukacyjnej skierowanej do osób spoza uczelni oraz podwyższanie jakości nauczania i kompetencji kadry akademickiej
  3. Świadczenie na usług hotelowych wraz ze śniadaniem i kolacją dla uczestników studiów podyplomowych
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Świadczenie na usług hotelowych wraz ze śniadaniem i kolacją dla uczestników studiów podyplomowych

Inne osoby dla Gwóźdź (249 osób):