Kogo reprezentuje osoba

Habura Jarosław Stefan

w KRS

Jarosław Stefan Habura

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Stefan
Nazwisko:Habura
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Konstantynów Łódzki (Łódzkie), Pabianice (Łódzkie), Łódź (Łódzkie), Łęczyca (Łódzkie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślak Marek, Głodowska Bożena, Jaros Tomasz, Karolak Karol Adam, Kołota Cezary Marian, Krępski Krzysztof, Lis Stanisław, Moder Błażej Lech, Osiński Bogdan Andrzej, Pawlak Maria Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Sławomir Henryk
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Piotr Grzegorz, Bratuszewski Sławomir, Jacyszyn Beata Teresa, Lenarczyk Tomasz, Malinowska Ewa, Pawlak Szpotan Monika Katarzyna, Przybylski Wacław Mariusz, Skowroński Zbigniew Jakub, Szydło Cezary, Wolski Marcin Sylwester, Zagdański Stanisław, Zdzienicki Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślak Marek Kazimierz, Dąbrowska Katarzyna, Gajos Wiesław, Grzywaczewski Krzysztof Stefan, Karczewska Dorota, Kocimowski Zygmunt, Osiński Bogdan, Paczkowska Tomaszewska Aleksandra Magdalena, Pyka Marek Michał, Ryczkowska Przywoźny Agnieszka, Sadzyński Tomasz, Szymańska Maria Halina, Witaszczyk Stanisław, Włodarczyk Marcin Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbańska Irena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Andrzej, Feliksiński Tadeusz Jerzy, Golis Mirosław Jan, Kowalewski Piotr, Krawczyk Andrzej, Rzetelski Czesław, Sadzyński Tomasz, Skowroński Zbigniew Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Barbara Grażyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegański Więcesław Kazimierz, Cieślak Jarosław, Feliksinski Tadeusz Jerzy, Jastrzębski Mieczysław, Kobyszewski Henryk, Leżańska Joanna Janina, Litwin Aleksander Jan, Majewski Wojciech, Okła Aldona Maria, Ostrowski Wojciech Zenon, Sołdon Tadeusz Piotr, Zakrzewski Józef Janusz, Żurawik Szychowska Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczyński Wojciech
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jegier Grzegorz, Malinowski Andrzej Jan, Marczak Jan Henryk, Muszyński Janusz Zbigniew, Wasiak Anna, Żeligowski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławniczak Janusz Witold
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczorowski Zdzisław, Karpiński Eugeniusz, Kowalski Włodzimierz, Maciaszczyk Janusz, Nita Jarosław, Wódka Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Małecka Józefa Urszula

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Wydawniczo-reklamowa Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000204031
  2. Agro Belmot Eksport Import Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000025725
  3. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  4. Ap Property S.A., Rzgów − KRS 0000400846
  5. Bal-met A.jaraszkiewicz, J.rogala Sp. J., Konstantynów Łódzki − KRS 0000210541
  6. Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo - Pożyczkowe Pa-co-bank W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000034927
  7. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  8. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  9. Centrum Kupiectwa S.A., Łódź − KRS 0000023483
  10. Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000333386
  11. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  12. Fabryka Szlifierek Jotes S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000044941
  13. Forum Inicjatyw Europejskich, Łódź − KRS 0000184923
  14. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  15. Fundacja Pgnig S.A. Im. Ignacego Łukasiewicza, Warszawa − KRS 0000210832
  16. Fundacja Świadectwa Przeszłości, Łódź − KRS 0000061013
  17. Fundacja Twój Poranek, Zgierz − KRS 0000317174
  18. Giełda Ogrodnicza Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000161749
  19. Golis-sp. J., Konstantynów Łódzki − KRS 0000276851
  20. Grupowa Oczyszczalnia Ścieków W Łodzi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000069597
  21. Gts 100 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000782678
  22. Gts100 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000781665
  23. Hatrexim Sp. Z O.O., Biała Rawska − KRS 0000011100
  24. Konstantynowskie Porozumienie Samorządowe, Konstantynów Łódzki − KRS 0000043961
  25. Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000243066
  26. Łódzki Obszar Metropolitalny, Łódź − KRS 0000511578
  27. Łódzki Rynek Hurtowy Zjazdowa S.A., Łódź − KRS 0000042894
  28. Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Rekreacji, Łódź − KRS 0000163719
  29. Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000239613
  30. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000210882
  31. Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Pabianice − KRS 0000053903
  32. Pekao Fundusz Kapitałowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041540
  33. Podlaskie Centrum Rolno - Towarowe S.A., Białystok − KRS 0000045833
  34. Polimex Mostostal S.A., Warszawa − KRS 0000022460
  35. Polska Agencja Przemysłowo-obronna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219866
  36. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej W Łęczycy Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000078200
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Jowisz Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000114915
  38. Przymierze Społeczne Pabianic, Pabianice − KRS 0000338398
  39. Sieradzkie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000007831
  40. Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000280354
  41. Stowarzyszenie Edukacji Ekologicznej i Europejskiej, Łódź − KRS 0000133134
  42. Stowarzyszenie Kupcy W Obronie Prawa, Ozorków − KRS 0000140057
  43. Stowarzyszenie Naukowe Absolwentów i Seminarzystów Instytutu Organizacji i Zarządzania W Przemyśle Orgmasz, Warszawa − KRS 0000288537
  44. Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Konstantynowa Łódzkiego, Konstantynów Łódzki − KRS 0000378166
  45. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Trybunalskie Centrum Przedsiębiorczości, Piotrków Trybunalski − KRS 0000211643
  46. Thp Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000361867
  47. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Ostrowi Mazowieckiej Sp. Z O.O., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000203280
  48. Towarzystwo Rozwoju Ksawerowa, Ksawerów − KRS 0000320941
  49. Węgliki Spiekane Baildonit Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000173172
  50. Zakład Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000252860

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej Im.generała Stanisława Karpińskiego, Piotrków Trybunalski − KRS 0000179789
  2. Agrotex S.A., Łódź − KRS 0000053468
  3. Altimus-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414902
  4. Anpi Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000180510
  5. Aptekarz Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000185282
  6. Białogardzkie Zakłady Garbarskie Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000157432
  7. Bridge Alfa Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000696608
  8. Cargosped Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000076938
  9. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  10. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  11. Dresso - Invest S.A., Łódź − KRS 0000045394
  12. Edu Force Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000211886
  13. Eko-region Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000005790
  14. Enco Energo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093247
  15. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086
  16. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  17. Euroasia Rail Terminals Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000496930
  18. Fundacja Dla Uniwersytetu Medycznego W Łodzi, Łódź − KRS 0000399065
  19. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000223272
  20. Fundacja Projekt Łódź, Łódź − KRS 0000236258
  21. Fundacja Promocji Gmin Polskich, Warszawa − KRS 0000144002
  22. Fundacja Wspierania Seniorów Środowisk Inteligenckich, Łódź − KRS 0000232649
  23. Fundacjainkubator, Łódź − KRS 0000227039
  24. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069009
  25. Hussar Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000637989
  26. Huta Stalowa Wola s.a., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  27. Inter - Vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039533
  28. Is Stipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130148
  29. Itm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000038312
  30. Konstantynowski Klub Sportowy Włókniarz, Konstantynów Łódzki − KRS 0000596587
  31. Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., Warszawa − KRS 0000094881
  32. Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000066104
  33. Lokalna Akademia Informatyczna Lai Sp. Z O.O., Regnów − KRS 0000237464
  34. Lokalna Organizacja Turystyczna Centralny Łuk Turystyczny, Łęczyca − KRS 0000367876
  35. Lot Aircraft Maintenance Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352848
  36. Lotnisko Łask Sp. Z O.O., Łask − KRS 0000143969
  37. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Zduńska Wola − KRS 0000033985
  38. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  39. Międzygminna Komunikacja Tramwajowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000051676
  40. Międzynarodowe Centrum Materiałów Biopochodnych Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000688851
  41. Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź Sp. Z O.O., Łask − KRS 0000163281
  42. Mr Hamburger S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000044100
  43. Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski − KRS 0000215298
  44. Ok-bis Golis Sp. J., Konstantynów Łódzki − KRS 0000320225
  45. Pabianicka Spółdzielnia Ogrodnicza, Pabianice − KRS 0000165343
  46. Pabianickie Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000330633
  47. Pami Golis - Sp. J., Konstantynów Łódzki − KRS 0000316152
  48. Papkon Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000002534
  49. Part Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048486
  50. Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Bełchatów − KRS 0000032334

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Wykonywanie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasto Łęczyca
    Zamawiający: Gmina Miasto Łęczyca, Łęczyca
    1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasto Łęczyca oraz zarządzanie lokalami gminnymi we Wspólnotach Mieszkaniowych w roku 2017. Zarządca zobowiązany jest do realizowania zarządzania w taki sposób, aby nieruchomości były eksploatowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem i wymaganiami ochrony środowiska oraz utrzymywane w stanie niepogorszonym. Wykaz powierzchni użytkowej budynków, lokali mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasto Łęczyca określa załącznik nr 6 do SIWZ. Podane wielkości zarządzanych powierzchni określone są na dzień 30.11.2016 r. i stanowią podstawę do obliczenia łącznej ceny ofertowej brutto. Powyższe wielkości mogą w trakcie realizacji umowy ulec zmianie w następstwie np. sprzedaży nieruchomości, rozbiórki budynku, przekazania budynku. W zakres zarządzania wchodzą w szczególności: 1. prowadzenie i bieżąca aktualizacja bazy danych o zarządzanych obiektach, przekazywanie informacji w niej zawartych w zakresie i terminach pożądanych przez gminę, w tym sprawozdawczość GUS. 2. prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych, dokumentacji technicznej, przeprowadzania kontroli technicznych i okresowych przeglądów obiektów, lokali i wyposażenia z zachowaniem przepisów ustawy Prawo budowlane. 3. wykonywanie na bieżąco konserwacji w zarządzanym zasobie. 4. natychmiastowe usuwanie awarii wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz instalacji elektrycznej w zarządzanym zasobie. 5. Zawieranie i wypowiadanie umów najmu na lokale mieszkalne i użytkowe, z uwzględnieniem zasad określonych przez Burmistrza Miasta oraz w uchwałach Rady Miasta Łęczyca. 6. występowanie przed sądami w sprawach wynikających z przedmiotu umowy najmu lokali mieszkalnych i użytkowych oraz w sprawach dotyczących bezumownego korzystania z lokalu 7. pobieranie od najemców lokali mieszkalnych czynszów zgodnie z obowiązującymi stawkami określonymi przez akty prawa miejscowego. 8. pobieranie od najemców lokali użytkowych i lokali o innym przeznaczeniu czynszów. 9. pobieranie od najemców lokali opłat niezależnych od właściciela zgodnie z art. 9 ust.5 ustawy z dnia 21czerwca 2001 roku o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2005 r Nr 31, poz. 266 ze zm). 10. windykacja należności określonych w pkt. 7, 8 i 9. 11. prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej należności czynszowych i innych opłat wyszczególnionych w przedmiocie zamówienia oraz naliczanie i pobieranie odsetek za zwłokę w opłatach czynszu i innych opłatach . 12. prowadzenie rejestrów sprzedaży VAT w imieniu i na rzecz Gminy w zakresie działalności określonej niniejszą umową zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o podatku VAT, prowadzenie pełnej ewidencji sprzedaży. 13. opracowywanie analiz ekonomicznych i sprawozdań związanych z zarządzanym zasobem. 14. prowadzenie na terenie miasta Łęczyca biura obsługi najemców, pogotowia technicznego oraz pomieszczenia kasy. 15. windykacja odszkodowania za bezumowne korzystanie z lokalu 16.prowadzenie zastępstwa inwestycyjnego w przypadku remontów lub robót budowlanych podjętych w wykonaniu niniejszej umowy. W zakres zastępstwa inwestycyjnego w odniesieniu do zarządzanych nieruchomości wchodzą: a) sporządzanie informacji dotyczących potrzeb remontowych i robót budowlanych zarządzanych nieruchomości z ustaleniem priorytetów do 30 września każdego roku na rok następny. b) przedstawienie szacunkowych wartości opłat Gminy na fundusz remontowy Wspólnot mieszkaniowych do 30 września każdego roku na rok następny. c) realizowanie remontów i robót budowlanych w oparciu o zatwierdzony przez Zamawiającego plan poprzez typowanie, zlecanie, nadzór i odbiór robót z zachowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i Prawo Budowlane. 2. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały również we wzorze umowy, który stanowi integralną część SIWZ – załącznik nr 1 do SIWZ
  2. Zamknięcie i rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Borku, gm. Łęczyca CZĘŚĆ II
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy spółka z o.o., Łęczyca
    Zakres realizacji robót CZĘŚCI II zadania objęty niniejszym przedmiotem zamówienia obejmuje:CZĘŚĆ II– Roboty ziemne, związane z nawiezieniem warstwy piasku na ukształtowane skarpy i wierzchowinę oraz montaż kominków odgazowujących
    1) Oczyszczenie wierzchowiny i skarp wysypiska oraz terenu wokół niecki -z roślinności – ok. 20 000 m².
    2) Wyrównanie ewentualnych zapadlisk i usunięć uformowanej bryły składowanych odpadów –analiza własna.
    3) Demontaż płyt betonowych drogi technicznej na koronę wysypiska - ok. 60 m².
    4) Rozplantowanie zgromadzonego gruzu na koronie składowiska w ilości ok. 30 t.
    5) Uprzątnięcie terenu wokół składowiska z rozwianych odpadów.
    6) Przedłużenie 12 szt. kominków odgazowujących Dn 100 - każdy o dł. 0,5 m,
    7) Wykonanie warstwy wyrównawczej z piasku wraz z jej zagęszczeniem. Powierzchnia korony i skarp 18 000 m². Grubość warstwy piasku po zagęszczeniu – 0,2 m.
    UWAGA!
    Do wykonania warstwy wyrównawczej mogą być wykorzystane odpady o kodzie 19 12 09 Minerały (piasek, kamienie) w ilości nie przekraczającej 7 300 ton.

    3. Zadanie inwestycyjne określa:
    1) Dokumentacja projektowa na całe zadanie pn: Zamknięcie i rekultywacja składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Borku , gm. Łęczyca oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
    2) Inwentaryzacja Kwatery II składowiska odpadów w Borku po wykonaniu CZĘŚCI I - ukształtowanie skarp i wierzchowiny.
    3) Przedmiar robót dla CZĘŚCI II określony jw. w pkt. III. 2 SIWZ.

    Wszelkie użyte,nazwy handlowe w opisie przedmiotu zamówienia prosimy traktować jako informacje uściślającą,wiążącą dla wykonawcy.
    Dopuszcza się użycie do realizacji robót produktów równoważnych, co do ich jakości i docelowego przeznaczenia,oraz spełnianych funkcji i walorów użytkowych. Zamawiający za produkty równoważne uzna takie, które spełnią
    parametry techniczne produktu wskazanego z nazwy handlowej.
    Dokumentacja projektowa stanowi integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia.