Kogo reprezentuje osoba

Hałas Jan

w KRS

Jan Hałas

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Hałas
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarmakowska Jolanta, Mech Alicja, Piotrowski Jerzy Andrzej, Wątka Adam Szczepan, Wierczyński Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Alicja Lucyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Paweł Bogdan, Blacharska Teresa, Bogusz Zdzisław, Dec Marek Zbigniew, Jakubowska Teresa Jadwiga, Jaśkowski Adam, Kotyński Stanisław, Lipka Krzysztof Tadeusz, Machczyński Włodzimierz, Menke Norbert, Schroeter Thomas, Smulewski Ryszard, Teodorczyk Jacek Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiślak Bożena Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Paweł Bogdan, Bork Tadeusz Kazimierz, Brzeziński Krzysztof Michał, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Córa Stanisław Wincenty, Ćwikliński Henryk Antoni, Czajka Jacek Mariusz, Dorniak Andrzej, Gwizdała Jerzy, Halmann Henryk, Hejnar Jerzy, Heliński Marek Robert, Jaskólska Elżbieta Jadwiga, Jaworski Jerzy Mieczysław, Kapuściński Krzysztof Waldemar, Klimczyk Ryszard Hubert, Kowalczyk Krystyna Maria, Kruk Maciej Andrzej, Krzywda Katarzyna Monika, Kseniak Gliga Magdalena Ewa, Kukuryk Piotr Wojciech, Litka Marek, Maszynowski Tomasz Remigiusz, Mazur Ryszard Jerzy, Mazurkiewicz Bolesław Kazimierz, Osipów Andrzej Leon, Patelczyk Małgorzata Elżbieta, Piekaruś Ilona Wacława, Radomski Janusz Adam, Skelnik Julian Franciszek, Spychalska Hanna Maria, Stępniak Andrzej Hieronim, Strzyżewicz Ryszard Andrzej, Świtek Marian Leszek, Szaj Robert, Urbaś Krzysztof Marian, Wągrodzka Janina Maria, Woźniak Henryk, Wrześniak Sławomir Mikołaj, Zdeb Ryszard, Łapiński Dariusz Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomski Wojciech Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bianga Marek, Czerkas Krzysztof, Klimczak Jacek, Kmiecik Elżbieta, Sobański Krzysztof Henryk, Szatkowski Jerzy, Troszczyłów Mirosław, Walaskowski Ludwik, Wasielewska Sylwia Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomski Wojciech Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Wiesław Bolesław, Biernacki Dariusz Marcin, Borkowski Witold Franciszek, Brzeziński Krzysztof Michał, Dec Marek Zbigniew, Glamowski Maciej Jan, Jarmakowska Jolanta, Maziarka Radosław Cezary, Patelczyk Małgorzata Elżbieta, Rogoziński Robert, Rudoman Antoni Stanisław, Rytlewski Witold Franciszek, Skelnik Julian Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomiec Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 11cards Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000320119
  2. 2-fast Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000205045
  3. Abc Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000189918
  4. Amicmed Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000207001
  5. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  6. Balquest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000371449
  7. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  8. Cyber Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000571842
  9. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  10. Eksploatator Sp. Z O.O., Rotmanka − KRS 0000228872
  11. Elewacje S.A., Gdańsk − KRS 0000093899
  12. Fundacja Bezpieczni W Ruchu Drogowym, Gdańsk − KRS 0000044012
  13. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  14. Fundacja Dla Dzieci Vivadental, Gdańsk − KRS 0000529148
  15. Fundacja Gdańsk Global, Gdańsk − KRS 0000421910
  16. Fundacja Gdańska, Gdańsk − KRS 0000052463
  17. Fundacja Kiniak-szczęściem Się Jest!, Raciążek − KRS 0000380739
  18. Fundacja Kultopia, Gdańsk − KRS 0000389444
  19. Fundacja Orla Straż, Bojano − KRS 0000614995
  20. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  21. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  22. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  23. Fundacja Unia Metropolii Polskich, Warszawa − KRS 0000129432
  24. Fundacja Zachować Dar Pomorza, Gdynia − KRS 0000231800
  25. Fx Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052459
  26. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Gdańsk − KRS 0000047865
  27. Gdańska Fundacja Wody, Gdańsk − KRS 0000021610
  28. Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk − KRS 0000139108
  29. Gdański Obszar Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000398498
  30. Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000186615
  31. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035784
  32. Gdańskie Towarzystwo Naukowe, Gdańsk − KRS 0000007833
  33. Gdańskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315357
  34. Gpt Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000466661
  35. Grupa P211 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000629112
  36. Hipodrom Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000147483
  37. Jaga Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000150770
  38. Jaga Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000595826
  39. Kolegium Europy Wschodniej Im.jana Nowaka-jeziorańskiego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000013264
  40. Lab-oil Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000032664
  41. Loadtrip Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000318759
  42. Lqt Fund S.A., Gdańsk − KRS 0000543800
  43. Malteurop Polska - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000065691
  44. Medica Centrum Opieki Medycznej Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000357990
  45. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  46. Międzyuczelniany Związek Zawodowy Pracowników Nauki, Kraków − KRS 0000523372
  47. Nasza Solidarność, Warszawa − KRS 0000363856
  48. Olivia Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000475473
  49. Orlen Upstream Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256011
  50. Panteon Narodowy, Kraków − KRS 0000359772

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Actia Forum Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013138
  2. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  3. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  4. Allians Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151380
  5. Amt Partner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000017700
  6. Apteki-mgr Farm. Glamowska B., Dr Farm. Siedlecki B. Sp. J., Grudziądz − KRS 0000007794
  7. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  8. Azo Digital Distribution Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000363952
  9. Baltic Press Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000221363
  10. Bałtyckie Centrum Innowacji Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000294794
  11. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  12. Bit.pl S.A., Warszawa − KRS 0000534972
  13. Bmt Metal Tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000233341
  14. Book Media Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000325018
  15. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  16. C.hartwig Transport Service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000128622
  17. Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej Cobrabid Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284830
  18. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  19. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  20. Chemadex S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000022484
  21. Clickchart Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000325020
  22. Cobrabid - Bbc Biuro Badań i Certyfikacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180725
  23. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  24. Cognor Lublin S.A., Lublin − KRS 0000113311
  25. Contails Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000313404
  26. Dagen Sp. Z O.O., Stalewo − KRS 0000251389
  27. Damen Shipyards Koźle Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000064318
  28. Dat-press Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000128296
  29. E-mail Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000324916
  30. Eco Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000088168
  31. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  32. Elbrewery Company Ltd Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000027629
  33. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  34. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  35. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  36. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  37. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  38. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049
  39. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  40. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  41. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  42. Energetyka Kaliska - Usługi Techniczne Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000100718
  43. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  44. Energia Mazury Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Warszawa − KRS 0000286637
  45. Energia Projektowanie Group Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000073541
  46. Enion S.A., Kraków − KRS 0000012216
  47. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372150
  48. Fabryka Ciągników Ursus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001355
  49. Fundacja Budowy i Rozwoju Ośrodka Reumatologicznego W Sopocie, Sopot − KRS 0000068474
  50. Fundacja Instytut Sobieskiego, Warszawa − KRS 0000227107


Inne osoby dla Hałas (113 osób):