Kogo reprezentuje osoba

Hałas Janusz Józef

w KRS

Janusz Józef Hałas

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Józef
Nazwisko:Hałas
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Krynice (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie), Zamość (Lubelskie), Świeradów-zdrój (Dolnośląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chwiejczak Wojciech, Muszyński Mieczysław, Słowikowski Tomasz, Wagner Tadeusz Jan, Łyciuk Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Watemborski Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bień Krystyna Sylwia, Gajowniczek Elżbieta, Giżewska Dorota, Jaworska Żaneta, Kiedrzyn Mariusz Zygmunt, Malesza Monika, Osendowski Paweł, Skowron Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łojek Ireneusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiuk Krzysztof, Bobołowicz Paweł Mikołaj, Bogdan Dariusz, Cichosz Lucjan, Dąbrowski Jarosław Jan, Drechna Bogdan, Frysiak Krzysztof Tadeusz, Giedrojć Jacek Eugeniusz, Golański Wiesław Witold, Izdebski Zbigniew, Jabłoński Ireneusz, Jadach Michał, Jakubczak Zygmunt Józef, Kalinowski Adam Józef, Karpiński Hieronim Aleksander, Kluczyński Marek, Kosiński Krzysztof Jan, Lipiński Mariusz Jarosław, Maliszewski Andrzej, Marcisz Mirosław, Mieleszko Jan, Olejniczak Cezary Roman, Orgasiński Lucjan, Paprocki Artur, Pokrzywa Piotr Krzysztof, Romańczuk Andrzej, Saba Władysław, Sikora Norbert, Śmietanko Andrzej, Sochaczewski Waldemar, Suchecki Mariusz Józef, Szalwa Krzysztof, Szarliński Wacław Eugeniusz, Tomaszewski Bronisław, Twarowski Bogdan Ludwik, Walewander Marek, Łojko Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tabała Barbara
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bowsza Arkadiusz Dominik, Brotier Pierre, Bryś Zbigniew Zenon, Busse Stanisław, Cagara Leszek, Chim Marcin Sebastian, Depta Grzegorz, Domeradzki Piotr, Drąg Lechosław, Fordoński Hieronim, Gwiazda Krzysztof Włodzimierz, Główczyński Cezary, Głuchowski Jerzy Kazimierz, Hinc Henryk Jan, Iracki Leszek Stanisław, Jaskowski Michał Jerzy, Jędrzejczyk Lucyna Bernardyna, Judziński Bogdan Mirosław, Kalicki Wojciech Grzegorz, Kalkowski Roman, Kempczyński Lech, Kobryner Janusz Witold, Kowalski Edmund, Kozakiewicz Jolanta Ewa, Krajna Jerzy, Kuchciak Jerzy, Kuffel Janusz, Kutzias Dariusz, Kutzias Dariusz Lech, Kuźma Otton, Markisz Mariusz, Niedźwiecka Danuta Anna, Nowakowski Marcin Jacek, Obidziński Witold, Ohler Zbigniew Stanisław, Pages Pierre Francois, Pasalski Tomasz, Pietrzak Bożena, Polakowski Stefan, Pysiak Janina, Rothkaehl Jadwiga, Różycki Andrzej Aleksander, Rybacki Roman, Rybicki Maciej Stanisław, Sajkiewicz Stefan, Saletnik Władysław, Skopińska Elżbieta, Śliwa Józef Andrzej, Staniszkis Andrzej, Stępień Marian, Stopiński Marek, Szalewicz Aleksandra Danuta, Szczepanek Jacek Tadeusz, Szczypel Józef Edward, Szkudlarek Włodzimierz, Szulc Hanna, Szymczuk Leon, Tański Adam Jerzy, Tomaszewicz Maciej Aleksander, Tomaszewski Bronisław, Warnel Andrzej Włodzimierz, Wierczuk Zygmunt, Wojtkowska Beata, Żelazna Elżbieta, Zimnicki Tadeusz Andrzej, Zuszek Wojciech, Łada Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycki Wojciech Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzyński Henryk, Drąg Jan Józef, Gembala Jerzy, Kulik Lech Roman, Pasieczny Franciszek, Pióro Bogusława Elżbieta, Pióro Jan, Pokrywka Franciszek Michał, Popławska Zofia, Schab Stefan, Soroka Grażyna Anna, Terlecki Zbigniew, Walawander Czesław, Zieliński Jan, Zwolak Zdzisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adifeed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273951
  2. Adm Direct Polska Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000277725
  3. Agribel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206130
  4. Aktiw Sp. Z O.O., Gostków − KRS 0000073956
  5. Altern Szkudlarek Sp. J., Poznań − KRS 0000370958
  6. Baltchem S.A. Zakłady Chemiczne W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000131737
  7. Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024214
  8. Bank Spółdzielczy W Radomiu, Radom − KRS 0000053446
  9. Bezokularow.pl S.A., Gniezno − KRS 0000413308
  10. Bio-agro Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000010002
  11. Bio-chem Sp. Z O.O., Olszanka − KRS 0000287430
  12. Bright Future Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000692159
  13. Bumech S.A. W Restrukturyzacji, Katowice − KRS 0000291379
  14. Cargill (polska) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037181
  15. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  16. Cefetra Polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000150287
  17. Contractus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142218
  18. Cydrownia S.A., Warszawa − KRS 0000631668
  19. Danrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204842
  20. Data Services Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000268238
  21. Data Space Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000202135
  22. De Heus Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000060991
  23. Direct P.bobołowicz, W.pokora Sp. J., Lublin − KRS 0000327797
  24. Ecoval Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117675
  25. Ekoplon Sp. Z O.O., Grabki Duże − KRS 0000536176
  26. Enrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285081
  27. Epe Invest Group Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000675866
  28. Eurolpol Sp. Z O.O., Klewków − KRS 0000012942
  29. Expert Business Solutions Spółka Z Ogranczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000055616
  30. Exporters Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000362354
  31. Fala Łódź S.A., Łódź − KRS 0000111752
  32. Farmacja Uno Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000271651
  33. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  34. Frapo - Inwestycje Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000254839
  35. Frapo 1 Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000433708
  36. Frapo Trading Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000488720
  37. Frapo-invest Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000364146
  38. Fundacja Absolwentów Uniwersytetu Harvard W Polsce, Warszawa − KRS 0000144800
  39. Fundacja Business Pro Europe, Warszawa − KRS 0000017966
  40. Fundacja Chopin Loves You, Warszawa − KRS 0000770186
  41. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Warszawa − KRS 0000150776
  42. Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, Warszawa − KRS 0000017557
  43. Fundacja Klubu 500, Warszawa − KRS 0000101838
  44. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka Im.św. Józefa Kalasancjusza, Warszawa − KRS 0000120773
  45. Fundacja Liberalnej Edukacji, Warszawa − KRS 0000513843
  46. Fundacja Młoda Demokracja, Lublin − KRS 0000055626
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wsi Polska Wieś 2000 Im. Macieja Rataja, Warszawa − KRS 0000100089
  48. Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Sportu Młodzieżowego, Warszawa − KRS 0000248781
  49. Fundacja Pismo, Warszawa − KRS 0000689263
  50. Fundacja Przystań W Ścinawie, Ścinawa − KRS 0000479296

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acp Pharma S.A., Łódź − KRS 0000008537
  2. Adm Warsaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140911
  3. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000042676
  4. Agri - Invest Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000054814
  5. Agro - Handel - Polska Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000079567
  6. Agro Bieganów Sp. Z O.O., Bieganów − KRS 0000306316
  7. Agro-beskid Sp. Z O.O., Zamarski − KRS 0000109639
  8. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  9. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  10. Agrochem Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000102737
  11. Agrochem Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000092691
  12. Agropetrol Consulting Sp. Z O.O., Piliki − KRS 0000129857
  13. Agroserwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000135277
  14. Agrosup Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000637070
  15. Agrovendi Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000256960
  16. Agtel-przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000251376
  17. Akomex Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Starogard Gdański − KRS 0000358550
  18. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  19. Allerpasz Sp. Z O.O., Golub-dobrzyń − KRS 0000050826
  20. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  21. Animex Grupa Paszowa S.A., Morliny − KRS 0000026853
  22. Animex-agro Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000025758
  23. Arkampol Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000284003
  24. Avon Distribution Polska Sp. Z O.O., Garwolin − KRS 0000044063
  25. Bakoma S.A., Warszawa − KRS 0000111450
  26. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  27. Betawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314293
  28. Bio Gas Strzelce Sp. Z O.O., Strzelce Klasztorne − KRS 0000410672
  29. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  30. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  31. Biofactory Sp. Z O.O., Biecz − KRS 0000087091
  32. Boni Croissant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270796
  33. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  34. Brawus Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000095195
  35. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  36. Businessframe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000298828
  37. Cargill Poland Investors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137614
  38. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  39. Central Soya Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000250778
  40. Centrum Handlowe Wschód S.A., Warszawa − KRS 0000016065
  41. City Channel S.A., Toruń − KRS 0000338992
  42. City Service Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483372
  43. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  44. Dafa Polska Sp. Z O.O., Natolin − KRS 0000221995
  45. Data Holding Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000442114
  46. Deltawind Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000314289
  47. Dj Farmacja Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000255574
  48. Dobropasz - Grupa Rolimpex Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000051075
  49. Doker-port Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000035220
  50. Dolnośląskie Młyny S.A., Ujazd Górny − KRS 0000093986

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Wykonanie oświetlenia ulicznego w m. Szewnia Gorna
    Zamawiający: Urząd Gminy Adamów, Adamów
    Wykonanie robót branży elektrycznej niskiego napięcia, roboty budowlane związane z montażem 11 słupów oświetleniowych wraz z montażem elementów oświetlenia ulicznego 11 szt. Wykonane prace musza być zgodne z dokumentacją techniczną wykonania i odbioru robót, uwzględniające wykonawstwo i montaż tzw. Oświetlenia ulicznego, montaż punktów oświetleniowych, wykonanie, pomiar i sprawdzenie izolacji linii zasilającej dla przedmiotu zamówienia.
    >Obsługa geodezyjna, z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej

Inne osoby dla Hałas (113 osób):