Kogo reprezentuje osoba

Haraziński Stanisław

w KRS

Stanisław Haraziński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Nazwisko:Haraziński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1947 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Końskie (Świętokrzyskie), Kraków (Małopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barańska Elżbieta Halina, Berdychowska Teresa, Blok Ewelina Lidia, Tarasińska Beata, Frąc Grażyna Barbar, Gula Mirosław, Jędrasik Jan, Jedynak Janina, Kowalska Alicja Ewa, Kozłowska Anna, Marczak Anna, Miedzińska Wiesława, Muzeja Teresa, Nowak Zdzisław, Połczyńska Jadwiga, Prządo Anna Barbara, Sójka Anna Elżbieta, Szmit Ewa Anna, Szmit Teresa, Teler Bożena Maria, Turalska Danuta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chałubiński Zdzisław Zygmunt, Dudek Kazimierz, Dworak Tadeusz, Długosz Roman Zbigniew, Gawior Jerzy, Gołacki Stefan Stanisław, Grygiel Jerzy Władysław, Jedynak Andrzej, Kisiel Jerzy, Lisowski Stanisław Andrzej, Marczak Zbigniew Michał, Martyka Jacek Marek, Milczarek Henryk, Pałosz Roman, Ryszka Ryszard, Sakwa Kazimierz Marcel, Sosnowy Florian, Środa Jerzy Zbigniew, Wiktorowicz Antoni Bogdan, Zdunek Andrzej Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zbróg Iwona Joanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budz Jan, Ficek Józef, Furman Zofia, Kucińska Janina, Ladra Piotr Jacek, Sosnowiec Adam, Świątczak Renata, Tokarz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagórski Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alti Plus S.A., Kraków − KRS 0000177404
  2. Alti Plus S.A. Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000489808
  3. Alti Plus S.A. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000420757
  4. Alti Sp. J. Leszek Gibała, Kraków − KRS 0000004397
  5. Arged Spółdzielnia Handlowa Społem W Krakowie, Kraków − KRS 0000060780
  6. Bonne Vie, Kraków − KRS 0000513341
  7. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  8. Centralny Ośrodek Chłodnictwa Coch W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000307701
  9. Centrum Dystrybucji Sok - Pol Ii Sp. J. Marcin Pocięgiel i Jacek Pocięgiel, Kraków − KRS 0000157845
  10. Centrum Wolontariatu, Końskie − KRS 0000099075
  11. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  12. Energia Gowarczów Sp. Z O.O., Gowarczów − KRS 0000544106
  13. Ep Gamów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000345681
  14. Euroinvest-2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238567
  15. F.h.p. Grajpek W.dębowski, J.dębowska - Sp. J. Likwidacyjnej, Grajów − KRS 0000075441
  16. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000485504
  17. Foreco Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000257054
  18. Fundacja Centrum Analiz Regionalnych, Kraków − KRS 0000298407
  19. G M S Społka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000183877
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dobczyce − KRS 0000129017
  21. Gs Bukowina Tatrzańska Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000323097
  22. H S Nieruchomości Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000246602
  23. Handlowa Spółdzielnia Jubilat, Kraków − KRS 0000168419
  24. Hgg Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000479574
  25. Jk Logistic Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Osiek − KRS 0000422864
  26. K-service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517732
  27. Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Końskie − KRS 0000020699
  28. Koneckie Towarzystwo Cyklistów W Końskich Ktc 2000, Końskie − KRS 0000016756
  29. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  30. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców Społem, Warszawa − KRS 0000054061
  31. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Południowa Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000158463
  32. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział W Końskich, Końskie − KRS 0000562488
  33. Platinium Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000566421
  34. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. - Innovation Spółka Komandytowo-akcyjna, Lubaczów − KRS 0000489016
  35. Platinium Wellnes Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000487256
  36. Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej W Końskich Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000661148
  37. Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238375
  38. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000058500
  39. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Bochni, Bochnia − KRS 0000127692
  40. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Końskich, Końskie − KRS 0000206861
  41. Społem Spółdzielczy Ośrodek Wypoczynkowy Zorza, Warszawa − KRS 0000451442
  42. Społem Zakopane Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000473230
  43. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości, Kielce − KRS 0000007256
  44. Tatrzańska Fala Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000181792
  45. Tatrzański Bank Spółdzielczy, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000172913
  46. Związek Euroregion Tatry, Nowy Targ − KRS 0000035897
  47. Związek Polskiego Spisza, Łapsze Niżne − KRS 0000211229
  48. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000356071
  49. Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych Rp, Warszawa − KRS 0000183034
  50. Związek Zawodowy Pracowników Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców W Końskich, Końskie − KRS 0000297529

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s.a. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. J. Maciej Perlik, Robert Zięcik Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000075635
  2. Aedes S.A. W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000392032
  3. Apartamenty Ludwinów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000191699
  4. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  5. Biuro Handlu Zagranicznego Inter-tech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000130433
  6. Compact S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000078508
  7. Czarna Góra - Koziniec Sp. Z O.O., Czarna Góra − KRS 0000239680
  8. Ekoprzem Construcion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000341908
  9. Eurofloor Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000152214
  10. Everest.pl Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000286926
  11. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O., Lubaczów − KRS 0000109853
  12. Galeria Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000007624
  13. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000180803
  15. Grupa Podhale Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000042085
  16. Handlowa Spółdzielnia Gorzków, Nowy Sącz − KRS 0000106460
  17. Jtk Investments Group Sp. Z O.O., Myślenice − KRS 0000110446
  18. Koneckie Stowarzyszenie Sportowe Piłki Ręcznej, Końskie − KRS 0000185103
  19. Konekom Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000601574
  20. Korporacja Gospodarcza Efekt S.A., Kraków − KRS 0000115403
  21. Małopolski Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Kraków − KRS 0000141811
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000033618
  23. Miejskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000039362
  24. Niwa Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Myślenice − KRS 0000049814
  25. Orion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000124501
  26. Ośrodek Sportu i Rekreacji Miasta Końskie Sp. Z O.O., Sielpia − KRS 0000150667
  27. Pentagram-project Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000187282
  28. Polrest S.A., Kraków − KRS 0000138155
  29. Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem W Zakopanem, Zakopane − KRS 0000128689
  30. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej W Końskich Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000063823
  31. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Końskich S.A., Końskie − KRS 0000158057
  32. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Wadowicach S.A. Likwidacyjnej, Wadowice − KRS 0000089986
  33. Przedsiębiorstwo Labtar Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000109304
  34. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego Polmos W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000090490
  35. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Dromo Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000188350
  36. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz, Nowy Targ − KRS 0000033639
  37. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Kielce − KRS 0000124058
  38. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Oszczędność W Skarżysku-kamiennej, Skarżysko-kamienna − KRS 0000051751
  39. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000131282
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Zorza W Myślenicach, Myślenice − KRS 0000147961
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pardałówka, Zakopane − KRS 0000110107
  42. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowa Żelbet, Wadowice − KRS 0000173149
  43. Stowarzyszenie Przedsiębiorcy Skarżyska, Skarżysko-kamienna − KRS 0000045675
  44. Tax Experts Rachunkowość-restrukturyzacja Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000219533
  45. Tempora Sp. Z O.O., Stąporków − KRS 0000155989
  46. Tpk-30 Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284004
  47. Zakłady Mechaniczno-remontowe Rytwiany Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000295142
  48. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000164773

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa artykułów żywnościowych do M-GOPS w Końskich w 2011 roku
    Zamawiający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich, Końskie
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do M-GOPS w Końskich w 2012 roku.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f
    do SIWZ,