Kogo reprezentuje osoba

Heda Renata Teresa

w KRS

Renata Teresa Heda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Renata
Drugie imię:Teresa
Nazwisko:Heda
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1961 r., wiek 58 lat
Miejscowości:Biała (Opolskie), Gliwice (Śląskie), Lubrza (Opolskie), Prudnik (Opolskie)
Przetargi:5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dudziński Andrzej, Kubowicz Marian, Rybotycki Piotr, Stanach Bogdan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cimochowska Paluszek Emilia Maria, Flak Zbigniew, Gerus Czesław, Janisz Ryszard Andrzej, Józefczyk Wiesław, Kosiński Andrzej, Kołodziejczyk Ewa, Polasz Stanisław Michał, Węglarz Antoni Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzchowski Jan

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barbarzak Edward Stanisław, Boratyński Krzysztof, Czerniak Josel Ele, Dudziński Andrzej Stefan, Gałuszka Piotr, Kondzioła Helena Julia, Kuś Jach Grażyna, Mazur Zbigniew, Nagel Wojciech, Popenda Barbara Teresa, Rybotycki Piotr, Stanach Bogdan, Tymiński Jarosław, Wedler Stanisław Apolinary, Zabystrzan Szymon, Zimkowski Tomasz, Zimończyk Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewski Adam
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brudkiewicz Urszula Zofia, Drohomirecka Bogusława, Kawecki Paweł, Koryzna Wiesław, Kosiński Andrzej, Krajewski Marek, Krzysztofczyk Leszek, Madera Dariusz, Sikociński Stanisław, Szczepański Adam, Waszczykowski Stanisław, Wołczyk Bogusław, Zioła Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zator Wioleta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniarz Czesław, Chabryń Halina, Chmielak Stanisław, Grela Jan, Krajewski Marek Arkadiusz, Malinowski Jan, Partyczny Mieczysław Edward, Podróżny Władysław Ryszard, Sztechmiler Halina Grażyna, Węglarz Antoni Józef, Wołczyk Bogusław Paweł, Zapała Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zioła Bogumiła Halina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bar Danuta Zofia, Czerwiński Sebastian, Gerus Czesław, Krajewski Marek, Woschek Beata Maria, Podróżny Władysław Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zasłonka Dorota Agata
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bota Leon, Semerga Roman, Szewczuk Irena, Zimkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopczyk Klaudia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Biegłych Rewidentów Badex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000031020
  2. Agencja Celna i Spedycyjno-transportowa Odra-trans Kopaczewski i Spółka, Sp. J. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000129932
  3. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  4. Apteka Świetokrzyska Sp. Z O.O., Żywiec − KRS 0000373242
  5. Arfixer Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000348059
  6. Art. Broker Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000199461
  7. Bmb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220024
  8. Bolko Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Opole − KRS 0000299843
  9. Brandbull Polska S.A., Warszawa − KRS 0000688400
  10. Bron.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000731678
  11. Budnest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Starachowice − KRS 0000261916
  12. Cbb Trading Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000077861
  13. Cetro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000423276
  14. Digital Partners Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000291817
  15. Einsal East Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000268675
  16. Famago Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000042786
  17. Farmacja Plus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000296547
  18. Frotex Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000163468
  19. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  20. Fundacja Gpw, Warszawa − KRS 0000563300
  21. Fundacja Siostra Ania, Opole − KRS 0000474222
  22. Intechplast S.A., Warszawa − KRS 0000533297
  23. Kędzierzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kpri Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000045939
  24. Krosinwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486703
  25. Mg Leasing S.A., Katowice − KRS 0000417975
  26. Miłek i Wspólnicy Doradcy Restrukturyzacyjni Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268787
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Moszczance, Moszczanka − KRS 0000058597
  28. Oleśnickie Stowarzyszenie Kupców Jarmark Likwidacyjnej, Oleśnica − KRS 0000174171
  29. Once Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000382569
  30. Pbr Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226774
  31. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział W Opolu, Opole − KRS 0000030074
  32. Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000182603
  33. Przedsiębiorstwo Górnicze Tytan Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000316348
  34. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Krośnie S.A., Iwonicz − KRS 0000109969
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Wdrożeniowe Araj Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kąty Wrocławskie − KRS 0000064856
  36. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A., Głubczyce − KRS 0000016610
  37. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna W Krakowie, Kraków − KRS 0000006328
  38. Stowarzyszenie Konfraternia Południowo-zachodnia Królewskiego Orderu Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, Opole − KRS 0000542019
  39. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Szkoły W Dytmarowie, Dytmarów − KRS 0000387649
  40. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Rycerze Biznesu, Prudnik − KRS 0000458296
  41. Textilinvest S.A., Gliwice − KRS 0000118410
  42. Towarowa Giełda Energii S.A., Warszawa − KRS 0000030144
  43. Wedler i Wspólnicy Spółka Komandytowo-akcyjna, Konstancin-jeziorna − KRS 0000493660
  44. Wodociągi i Kanalizacja W Białej Sp. Z O.O., Biała − KRS 0000158325
  45. Zakład Energetyki Cieplnej Prudnik Sp. Z O.O., Lubrza − KRS 0000170886
  46. Zakład Produkcyjno-remontowy Remont Sp. Z O.O., Prudnik − KRS 0000009720
  47. Zakład Rolny Agro-minkowskie Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000153462
  48. Zakład Usług Komunalnych - Jednoosobowa Spółka Gminy Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Prudnik − KRS 0000142489
  49. Zakład Wodociągów i Kanalizacji W Prudniku Jednoosobowa Spółka Gminy Prudnik Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Prudnik − KRS 0000100300
  50. Zarząd Wojewódzki Ligi Kobiet Polskich W Opolu, Opole − KRS 0000060143

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  2. Agencja Ratalnej Sprzedaży Ars S.A., Wrocław − KRS 0000118822
  3. Aitra Consulting Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000025097
  4. Alfa-logis Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000254160
  5. Amk Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000363146
  6. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  7. Aqua Biała Sp. Z O.O., Biała − KRS 0000269428
  8. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  9. Artp Capital S.A., Opole − KRS 0000400030
  10. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  11. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  12. B8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000483603
  13. Bielawska Wykończalnia Bieltex Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000062451
  14. Bolarus S.A., Bochnia − KRS 0000130684
  15. Bookhousecafé S.A., Warszawa − KRS 0000031336
  16. Brandsamp;marketing Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000247972
  17. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  18. Capricorn Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000112116
  19. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  20. Centrala Nasienna Kluczbork Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000007490
  21. Ceramika Avanti Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000055958
  22. Ceramika Skarbek Sp. Z O.O., Żelazowice − KRS 0000064621
  23. Conbelts S.A., Bytom − KRS 0000125837
  24. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  25. Detruck East Sp. Z O.O., Jasło − KRS 0000307728
  26. Dom Inwestycyjny Bwe S.A. -, Warszawa − KRS 0000019589
  27. Energomedia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000067731
  28. Euro-truck Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000018777
  29. Euroconnect Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000223671
  30. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  31. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  32. Euroterminal Sławków Sp. Z O.O., Sławków − KRS 0000353127
  33. Fabryka Automatyki Fach S.A., Cieszyn − KRS 0000122036
  34. Fabryka Parafin Naftowax Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000069142
  35. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica S.A., Bielsko-biała − KRS 0000110322
  36. Fpro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241749
  37. Frotex Management Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000122207
  38. Fundacja Edukacji Ubezpieczeniowej, Warszawa − KRS 0000018586
  39. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  40. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Głogówek − KRS 0000038266
  41. Go Leasing Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000088699
  42. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  43. Grupa Frotex - Zakłady Bawełniane Frotte Sp. Z O.O., Bogatynia − KRS 0000018903
  44. Gymnasion S.A., Warszawa − KRS 0000320925
  45. Huta Pokój S.A., Ruda Śląska − KRS 0000106428
  46. Ikeda Sp. Z O.O., Namysłów − KRS 0000034987
  47. Instal - Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000372190
  48. Inwestycje Wydawnicze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344038
  49. Jwb Cover Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272087
  50. K2 Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000154074

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Sieć wodociągowa tranzytowa z pompownią strefową Dytmarów - Lubrza
    Zamawiający: Gmina Lubrza, Lubrza
    Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie sieci wodociągowej tranzytowej z miejscowości Dytmarów (włączenie do istniejącej sieci wodociągowej) do miejscowości Lubrza, wykonanie pompowni kontenerowej w m. Lubrza i sieć wodociągową tranzytową z pompowni kontenerowej do m. Lubrza i docelowego przepięcia w kierunku m. Olszynka. Opracowanie ma na celu dostarczenie odpowiedniej jakości wody do m. Lubrza oraz zasilanie w wodę wsi Olszynka, Słoków, Nowy Browiniec, Laskowice. Tranzyt składa się z odcinków: Dytmarów - Pompownia Lubrza o długości 3141m, o przekroju PE Ø160 wraz z pompownią konwektorową strefową oraz włączeniem do rurociągu Olszynka -Lubrza o długości 1067m, siec wodociągowa tranzytowa Pompownia 162m. Łączna długość sieci wynosi 4370mb. Dokumentacja projektowa uwzględnia odcinek Lubrza - Prężynka który nie jest częścią zamówienia. Uzbrojenie sieci stanowią dwie komory zasuw oraz trzy studnie odpowietrzające w najwyższych punktach terenu. Wszystkie przejścia przez przeszkody o łącznej długości 319m należy wykonać metodą przewiertów sterowanych w osłonie bentonitowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Metryka projektu 2) Przedmiar robót, 3) specyfikacja wykonania i odbioru robót. Ponadto w drodze przetargu: Wykonawca zapewni pełną obsługę geodezyjną, sporządzi dokumentację powykonawczą, w tym dokumentację geodezyjną wykonawczą dla zrealizowanych robót - zgodnie z obowiązującymi przepisami, umożliwiającą naniesienie zmian na mapę zasadniczą, do ewidencji gruntów i budynków i ewidencji sieci uzbrojenia terenu, oraz kopię mapy powstałej w oparciu o geodezyjną inwentaryzację powykonawczą. - zgłoszenia i pokrycia kosztów związanych z ewentualnym zajęciem pasa drogowego na czas robót - przeprowadzenia prób, dezynfekcji i badania wody. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami. Odbiory dokonywane będą zgodnie z przepisami prawa budowlanego i obowiązującymi warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót określonych w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót. Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty (materiały i robociznę) wynosi 36 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. WYMAGANIA OGÓLNE WYKONANIA ROBÓT: - przed przystąpieniem do przetargu należy dokonać wizji lokalnej obiektu w miejscu realizacji zamówienia
  2. Przebudowa Wiejskiego Domu Kultury w Szybowicach
    Zamawiający: Prudnicki Ośrodek Kultury, Prudnik
    Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w Szybowicach.
    Zakres robót obejmuje w szczególności:
    roboty rozbiórkowe, ziemne, konstrukcji żelbetowych, murowe, konstrukcji dachu, wykonanie ścianek działowych, tynków i okładzin, stolarki, podłóg i posadzek, malowania, remont elewacji, wykonanie instalacji wodociągowej, sanitarnej, wod-kan, instalacji c.o. - rurociagi, wentylacji, elektrycznej i odgromowej.

    Wykonanie zadania obejmuje również:
    - Organizację i zagospodarowanie placu budowy
    - Wykonanie dokumentacji powykonawczej z pełnymi i niezbędnymi pomiarami, certyfikatami zgodności, aprobatami technicznymi, deklaracjami zgodności i innymi dokumentami dopuszczającymi do stosowania na zastosowane materiały i urządzenia wraz z ich wykazem,
    - Wywóz materiałów porozbiórkowych nie nadających się do odzysku na miejsce składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

    Przed zgłoszeniem robót do odbioru Wykonawca winien uzyskać pozytywną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie zgodnie z art. 55 ust. 1 Prawa budowlanego.
  3. Przebudowa pomieszczeń budynku remizy OSP na toalety i rozbudowa o świetlicę wiejską oraz budowa zbiornika wybieralnego na ścieki bytowe o poj. 10 m3
    Zamawiający: Gmina Biała, Biała
    Przebudowa pomieszczeń budynku remizy OSP na toalety i rozbudowa o świetlicę wiejską oraz budowa zbiornika wybieralnego na ścieki bytowe o poj. 10 m3 oraz wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej do zbiornika. Zlokalizowanej na działce nr 821/187 karta mapy 3 w Pogórzu. Roboty związane z inwestycją obejmują: przygotowanie terenu pod budowę i roboty ziemne, budowa parkingów, układanie chodników, wykonywanie konstrukcji dachowych, roboty elektryczne, izolacyjne, instalacja wodno- kanalizacyjne i sanitarne, tynkowanie, roboty w zakresie stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, pokrywanie podłóg i ścian.
  4. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych ulic miejskich na terenie miejscowości : Biała, Głogówek, Prudnik w roku 2010
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Prudniku, Prudnik
    Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych - ulic i chodników na terenie miast Biała, Głogówek, Prudnik polegające na odśnieżaniu i usuwaniu śliskości wraz z dostawą załadunkiem materiałów uszorstniających w okresie zimowego utrzymania w roku 2010.
    Zakres zimowego utrzymania dróg (ulic miejskich) obejmuje:
    - mechaniczne odśnieżnie jezdni na całej szerokości ze śniegu i lodu,
    - ręczne lub mechaniczne odśnieżanie chodników ze śniegu i lodu na całej szerokości,
    - posypywanie ulic i chodników materiałami uszorstniącymi.
    Harmonogram i wykaz ulic do zimowego utrzymania określają załącznik nr 1 i 2 do umowy.
  5. Wymiana pokrycia dachowego z dachówki na blachodachówkę w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 10 w Białej.
    Zamawiający: Gmina Biała, Biała
    Wymiana pokrycia dachowego z dachówki na blachodachówkę w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Kilińskiego 10 w Białej.